Divize A

Moderator: Czech Moderators

Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association

Re: Divize A

Post by Hippopotamus » Sun Nov 04, 2018 2:11 pm

pupajdi13 wrote:
Sat Nov 03, 2018 11:14 pm
roofer wrote:
Tue Oct 30, 2018 10:52 pm
po 12 letech hrani teto hry jsem se ocitl v divizi A 🤣
no že sis dal na čas …..tak gratulace a udrž se :idea:
Myslím, že s tým tímom sa udrží :) Pokiaľ teda nebude zabúdať nastavovať taktiku ako proti mne (za čo mu úprimne ďakujem) :lol:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 - on the top of the SP :-)

roofer
Team President

Post by roofer » Mon Nov 05, 2018 3:44 am

Hippo nic jsem nezapomnel,spise jsem experimentoval🙂,a hlavne,proti tobe to stejne nema cenu😀
Image

gregoric
Team President

Post by gregoric » Fri Nov 09, 2018 9:29 am

oslicek wrote:
Tue Oct 30, 2018 8:45 am
držím všem palce a doufám, že se povedou po dlouhé době zase československé stupně vítězů, že felagunde, gregoricu a roofere?
No, budú sa nám tlačiť jeden Rumun a Poliak, ale tvoj tím zatiaľ šlape veľmi dobre :)

Štart do sezóny pre FC Rovinka je celkom ok, aj keď aktuálne 7. miesto nezodpovedá tohtosezónnym ambíciám - vzhľadom na žreb boli niektoré straty viac-menej očakávané, v dvoch prípadoch som však chcel a aj mohol vydolovať 3 body. Podobne ako v minulej sezóne, aj teraz som vyfasoval zväčša prísnejších rozhodcov (priemerne na celú sezónu to vychádza 63).

Viastore - FC Rovinka 1:1 (143 - 146) - prvá strata prišla hneď v prvom kole, v tomto prípade ma nepotešil žreb, keďže resiho tím je presne ten, s ktorým by som radšej hral v iný deň ako pondelok (alebo štvrtok). Aj napriek tomu som zahral trochu lepšie ako súper, ale na víťazstvo to tentokrát nestačilo.

FC Rovinka - ..DEPORTIVO.. 0:0 (147 - 148) - v domácom zápase proti vicemajstrovi som vyrukoval s defenzívnou taktikou a pri prísnom rozhodcovi som riskol plnú agresivitu - a podarilo sa vydolovať aspoň bodík.

MSK_Profirol - FC Rovinka 1:2 (138 - 140) - prvé víťazstvo v sezóne na ihrisku nováčika, výkony na oboch stranách boli slabšie, ovplyvnené červenými kartami na oboch stranách.

FC Rovinka - RAIDERS 1:0 (142 - 136) - pre mňa trochu nepríjemný súper, v minulej sezóne som stratil body v oboch zápasoch, teraz konečne víťazstvo, celkom s prehľadom, keďže súper v piatok už nebol schopný zo seba vyžmýkať optimum.

Noldor - FC Rovinka 2:1 (147 - 137) - zázrak som neočakával, rozhodca 88 vyhovoval lídrovi, kvalita kádra ešte viac, takže do zápasu išla kombinovaná zostava s cieľom nefasnúť vyššiu prehru :) Takže prehra o gól po výkone -10 bola v podstate podľa plánu..

FC Rovinka - FCB Eruveo 1:0 (144 - 133) - tu som mal po dlhšom čase mierneho rozhodcu a aj tak som dohrával v desiatich. Výsledok to ale nejak dramaticky neovplyvnilo, stále to stačilo na pohodlné víťazstvo.

AC Fiorentina - FC Rovinka 1:12 (38 - 135) - toto komentár veľmi nepotrebuje, Barbosa strelil 6 gólov a tak mám aspoň na chviľu na čele tabuľky kanonierov svojho hráča.

FC Rovinka - Totemo Baka 0:0 (145 - 144) - ešte horšie ako v utorok, veľmi mierny rozhodca (21) a napriek tomu jedna ČK. oslíček na mňa vyrukoval s plnou agresivitou, priniesla mu rovnako jednu redku, ale stačilo mu to na remízu. Výkon som zahral mierne lepší, strata preto trochu mrzí. Na druhej strane som si aspoň nevyfauloval príliš veľa hráčov pred pondelkovým zápasom na ihrisku aktuálne druhého FC Weed.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).

HugoBoss
Team Manager

Post by HugoBoss » Fri Nov 09, 2018 7:42 pm

Štvrtina sezóny za nami, skúsim to zhrnúť tak v skratke lebo už sa mi nechce písať také slohy :D

Bilancia: 8 zápasov: 5 výhier, 1 remíza, 2 prehry - 16 bodov - 5. miesto

Výhry:
2-1 vs Real Valterovice, súperovi sa nechal vylúčiť brankár už v 39. minúte takže zahral dosť nízky výkon
2-1 vs Viastore, resiho tím nemal vonku podať bohvieaký výkon a tak pri mojej zúfalej situácii s útočníkmi (dvaja zranení a tretí s dvoma kartami pred dôležitejším súbojom o deň neskôr) som si mohol dovoliť dať do útoku záložníka...na výhru to napriek tomu stačilo
6-0 vs Fiorentinna
0-2 vs SC Rotterdam, súper to už akosi nehrá naplno, v zápase navyše dostal tri redky
3-2 vs FCB Eruveo, celkom s prehľadom

Remíza:
0-0 vs FC MARLBORO MZ (vonku), remíza po horšom výkone o bod, súper dostal prísnu redku v 80. minúte takže remízu berieme

Prehry:
1-0 vs Weed, súper bol lepší a nad naše sily
1-0 vs Totemo Baka, táto prehra bola tesnejšia

Celkovo veľká spokojnosť s 5. miestom, záchrana nevyzerá až tak nereálne :)
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy

Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”