Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Moderator: Czech Moderators

Jupi691
Fan

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Jupi691 » Sat Jan 09, 2021 2:18 pm

Ja hrám túto hru od roku 2009,a za tých 11-12 rokov som bol najvyššie v C-kategorii....teraz už chapem,prečo sa mi nepodarilo dostať vyššie....potrebných hráčov sa mi nepodarilo kúpiť,vždy mi ich niekto vyfúkol...tým pádom som potrebný prísun hráčov pre B alebo A kategóriu nedokázal zrealizovať ....a tak vždy po C-kategorii nasledoval pád,hráči zostarli a budovanie týmu začínalo odznova....ani ma nenapadlo,že nejaké spriaznené tými či organizované hranie tu funguje :-(

palo
Member of the Soccer Project Association

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by palo » Sat Jan 09, 2021 6:49 pm

Jupi691 wrote:
Sat Jan 09, 2021 2:18 pm
Ja hrám túto hru od roku 2009,a za tých 11-12 rokov som bol najvyššie v C-kategorii....teraz už chapem,prečo sa mi nepodarilo dostať vyššie....potrebných hráčov sa mi nepodarilo kúpiť,vždy mi ich niekto vyfúkol...tým pádom som potrebný prísun hráčov pre B alebo A kategóriu nedokázal zrealizovať ....a tak vždy po C-kategorii nasledoval pád,hráči zostarli a budovanie týmu začínalo odznova....ani ma nenapadlo,že nejaké spriaznené tými či organizované hranie tu funguje :-(
Podvodníci byli a budou, ale věř mi, že drtivá většina úspěšných manažerů hraje poctivě. Není všechno o nákupech, do té hry se člověk prostě musí dostat, zvládnout pár grífů a najednou nevycházíš z údivu, že hraješ Áčko... :wink: Někdo na to přijde sám, mně osobně moc pomohla účast na 3 SP srazech, odkud jsem si kromě neskutečných zážitků a zničených jater :wink: odvezl i pár cenných rad od mistrů jako Hippo, oslicek a další, z kterých těžím dodnes. A taky pár přátelství, troufám si říct, že na celý život. Nějakých dílčích úspěchů jsem v této hře dosáhl a ať zkusí o mně někdo říct, že jsem někdy nějak podváděl! A za hodně manažerů, kteří hráli Áčko, dám klidně ruku do ohně!
Image

Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”