Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Ataner »

Hippopotamus wrote:Vy máte z toho srandu, chlapci, to nie je od vás pekné :mrgreen: Nechám(e) ho odísť, ale keby niečo, bolo to vaše rozhodnutie :twisted:
Určitě ho nechtěl podepsat.. :?: :lol:
JPD - B.3
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

Ataner wrote:
Hippopotamus wrote:Vy máte z toho srandu, chlapci, to nie je od vás pekné :mrgreen: Nechám(e) ho odísť, ale keby niečo, bolo to vaše rozhodnutie :twisted:
Určitě ho nechtěl podepsat.. :?: :lol:
Ja nechápem ani to, na čo má niekto 32ročného hráča (o 8 dní 33ročného) v tíme (a nie je to GK ani žiadna klubová legenda), takže sa ani nebudem čudovať, ak sa od Hadisa dozviem, že som mu mal tú zmluvu predĺžiť :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by tomkycz »

sexy kote wrote:
Hippopotamus wrote:Predlžoval som hráčovi zmluvu (kvôli zvýšeniu morálky). Pôvodnú mal na 3 sezóny, ubehlo 28 dní, takže mu ostávalo 2s 35dní, čiže prvý deň, kedy sa dá nová zmluva podpísať. Pôvodný plat mal vo forme odmeny za víťazstvo a to 1500€ za zápas. Novú zmluvu som dal opäť trojsezónnu, odmenu za víťazstvo si zapýtal 5000€. Morálka mu nestúpla. Kde som spravil chybu, prosím? :(
Čáry máry fuk funguje až od 2.31 :mrgreen: tj po 32 dnech smlouvy, doba od podpisu musí být delší než půl sezony. Smlouvu podepíše sice i dřív, ale efektem je jen spokojenost hráče s vyšší gáží :mrgreen:
můj hráč, o kterém jsem tu před měsícem psal, že jsem ujel s platem, má nyní smlouvu 2s 33 dní a když mu chci smlouvu upravit, tak mi to píše: Představenstvo klubu rozhodlo, že není zapotřebí prodlužovat tuto smlouvu. Jaký je tedy důvod ? :roll:
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

tomkycz wrote:
sexy kote wrote:
Hippopotamus wrote:Predlžoval som hráčovi zmluvu (kvôli zvýšeniu morálky). Pôvodnú mal na 3 sezóny, ubehlo 28 dní, takže mu ostávalo 2s 35dní, čiže prvý deň, kedy sa dá nová zmluva podpísať. Pôvodný plat mal vo forme odmeny za víťazstvo a to 1500€ za zápas. Novú zmluvu som dal opäť trojsezónnu, odmenu za víťazstvo si zapýtal 5000€. Morálka mu nestúpla. Kde som spravil chybu, prosím? :(
Čáry máry fuk funguje až od 2.31 :mrgreen: tj po 32 dnech smlouvy, doba od podpisu musí být delší než půl sezony. Smlouvu podepíše sice i dřív, ale efektem je jen spokojenost hráče s vyšší gáží :mrgreen:
můj hráč, o kterém jsem tu před měsícem psal, že jsem ujel s platem, má nyní smlouvu 2s 33 dní a když mu chci smlouvu upravit, tak mi to píše: Představenstvo klubu rozhodlo, že není zapotřebí prodlužovat tuto smlouvu. Jaký je tedy důvod ? :roll:
Nedal si mu vtedy maximálnu možnú? A tú už upravovať asi nijak nechce :mrgreen:

Ale vážne, to je divné, má to ísť už po 28 dňoch (do konca ostáva 35 dní), už si 2 dni za limitom, nechápem... :roll:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by PaToM »

Hippopotamus wrote:
tomkycz wrote:
sexy kote wrote:Čáry máry fuk funguje až od 2.31 :mrgreen: tj po 32 dnech smlouvy, doba od podpisu musí být delší než půl sezony. Smlouvu podepíše sice i dřív, ale efektem je jen spokojenost hráče s vyšší gáží :mrgreen:
můj hráč, o kterém jsem tu před měsícem psal, že jsem ujel s platem, má nyní smlouvu 2s 33 dní a když mu chci smlouvu upravit, tak mi to píše: Představenstvo klubu rozhodlo, že není zapotřebí prodlužovat tuto smlouvu. Jaký je tedy důvod ? :roll:
Nedal si mu vtedy maximálnu možnú? A tú už upravovať asi nijak nechce :mrgreen:

Ale vážne, to je divné, má to ísť už po 28 dňoch (do konca ostáva 35 dní), už si 2 dni za limitom, nechápem... :roll:
Ale veď sexy kotě v citovanom príspevku vyššie píše, že to musí byť 2:31, teda po 32 dňoch. Tak čo riešite? Pôjde to až o 2 dni. :roll:
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by kopeckar »

PaToM wrote:Ale veď sexy kotě v citovanom príspevku vyššie píše, že to musí byť 2:31, teda po 32 dňoch. Tak čo riešite? Pôjde to až o 2 dni. :roll:
Nebuď na ty nováčky tak přísný. Odradíš je od další hry abude nás tu zase o dva míň. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by tomkycz »

kopeckar wrote:
PaToM wrote:Ale veď sexy kotě v citovanom príspevku vyššie píše, že to musí byť 2:31, teda po 32 dňoch. Tak čo riešite? Pôjde to až o 2 dni. :roll:
Nebuď na ty nováčky tak přísný. Odradíš je od další hry abude nás tu zase o dva míň. :mrgreen:
nene podepsat smlouvu by měl opravdu ve chvíli, kdy má smlouvu na 2.35. To, o čem píše kotě, se týká zvýšení morálky hráče, která je mi u řitě 8) Já ho chci pouze jako správný kapitalista oškubat, ale představenstvo je proti. Kdyby byl proti hráč, tak to pochopím...
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

PaToM wrote: Ale veď sexy kotě v citovanom príspevku vyššie píše, že to musí byť 2:31, teda po 32 dňoch. Tak čo riešite? Pôjde to až o 2 dni. :roll:
35 dní do konca - malo by to ísť podpísať, ale bez akéhokoľvek vedľajšieho efektu
31 dní do konca - po podpísaní sa hráčovi ešte zdvihne morálka o 20%

Tomkyč riešil tú prvú možnosť, ktorá naozaj vždy bola takto. Asi to zmenili...
Síce, teraz pozerám gamemessage z 21.septembra 2009 a tam je písané, že až po 30 dňoch.
(21 Sep 2009 : Player contracts
As announced earlier, players will now no longer accept a new contract within 30 days after they accepted a previous one.)

To nič ale nemení na tom, že sa to dalo už po 28. Alebo som už totálne osprostel :oops:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by sexy kote »

tomkycz wrote:
kopeckar wrote:
PaToM wrote:Ale veď sexy kotě v citovanom príspevku vyššie píše, že to musí byť 2:31, teda po 32 dňoch. Tak čo riešite? Pôjde to až o 2 dni. :roll:
Nebuď na ty nováčky tak přísný. Odradíš je od další hry abude nás tu zase o dva míň. :mrgreen:
nene podepsat smlouvu by měl opravdu ve chvíli, kdy má smlouvu na 2.35. To, o čem píše kotě, se týká zvýšení morálky hráče, která je mi u řitě 8) Já ho chci pouze jako správný kapitalista oškubat, ale představenstvo je proti. Kdyby byl proti hráč, tak to pochopím...
Nejspíš představenstvo ví, že ten hráč půjde do penze dřív než mu smlouva vyprší a tak nechce připustit aby si mu náhodou nechtěl ještě přidat :mrgreen:
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by tomkycz »

tak hráč má smlouvu 2.29 dní a představenstvo opět rozhodlo, že není zapotřebí prodlužovat tuto smlouvu... :evil: takže to vypadá, že mu jen tak smlouvu neupravím. 22.1.2013 mu bude 31 let, pokud si nenechá smlouvu upravit, tak ho propustím. Dyť chce pouhé 3M odstupné :evil: Na platu bych mu za dvě sezóny vyplatil přes 4,2M za ligu a to nepočítám letošní zbytek sezóny, kde cáluji ještě za pohár. Takže vítej v topicu: jsem v áčku, a nevím, jak jsem se tam dostal 8)
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by sexy kote »

tomkycz wrote:tak hráč má smlouvu 2.29 dní a představenstvo opět rozhodlo, že není zapotřebí prodlužovat tuto smlouvu... :evil: takže to vypadá, že mu jen tak smlouvu neupravím. 22.1.2013 mu bude 31 let, pokud si nenechá smlouvu upravit, tak ho propustím. Dyť chce pouhé 3M odstupné :evil: Na platu bych mu za dvě sezóny vyplatil přes 4,2M za ligu a to nepočítám letošní zbytek sezóny, kde cáluji ještě za pohár. Takže vítej v topicu: jsem v áčku, a nevím, jak jsem se tam dostal 8)
Nejspíš představenstvo ví, že ten hráč půjde do penze dřív než mu smlouva vyprší a tak nechce připustit aby si mu náhodou nechtěl ještě přidat :mrgreen:
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by tomkycz »

sexy kote wrote:
tomkycz wrote:tak hráč má smlouvu 2.29 dní a představenstvo opět rozhodlo, že není zapotřebí prodlužovat tuto smlouvu... :evil: takže to vypadá, že mu jen tak smlouvu neupravím. 22.1.2013 mu bude 31 let, pokud si nenechá smlouvu upravit, tak ho propustím. Dyť chce pouhé 3M odstupné :evil: Na platu bych mu za dvě sezóny vyplatil přes 4,2M za ligu a to nepočítám letošní zbytek sezóny, kde cáluji ještě za pohár. Takže vítej v topicu: jsem v áčku, a nevím, jak jsem se tam dostal 8)
Nejspíš představenstvo ví, že ten hráč půjde do penze dřív než mu smlouva vyprší a tak nechce připustit aby si mu náhodou nechtěl ještě přidat :mrgreen:
jsem to ale hlupák, dyť já ho můžu zkusit prodat... Má někdo zájem ? :mrgreen: 8) :mrgreen:
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by sexy kote »

tomkycz wrote:
sexy kote wrote:
tomkycz wrote:tak hráč má smlouvu 2.29 dní a představenstvo opět rozhodlo, že není zapotřebí prodlužovat tuto smlouvu... :evil: takže to vypadá, že mu jen tak smlouvu neupravím. 22.1.2013 mu bude 31 let, pokud si nenechá smlouvu upravit, tak ho propustím. Dyť chce pouhé 3M odstupné :evil: Na platu bych mu za dvě sezóny vyplatil přes 4,2M za ligu a to nepočítám letošní zbytek sezóny, kde cáluji ještě za pohár. Takže vítej v topicu: jsem v áčku, a nevím, jak jsem se tam dostal 8)
Nejspíš představenstvo ví, že ten hráč půjde do penze dřív než mu smlouva vyprší a tak nechce připustit aby si mu náhodou nechtěl ještě přidat :mrgreen:
jsem to ale hlupák, dyť já ho můžu zkusit prodat... Má někdo zájem ? :mrgreen: 8) :mrgreen:
Joo dej ho grátis, možná se nějakej osel najde :mrgreen:
dafo09
Assistant Coach
Posts: 23
Joined: Mon Nov 22, 2010 9:11 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by dafo09 »

Čaute, mam taký menší problem a potrebujem poradiť . Kupil som hráča s ktorím som ale podpísal dosť nevýhodnú zmluvu ,čo sa týka prémie za víťazstvo. A dočítal som sa ,že sa tento preklep dá čiastočne napraviť keď mu budem každý deň dávať novú zmluvu a postupne uberať z jeho platu. Len keď mu dávam novú zmluvu tak mi vyhodí hlášku že predstavenstvo si nemyslí že je za potreby predlžovať túto zmluvu. Mám ho upísaného na 3 roky. Je nejaká možnosť ako obísť predstavenstvo? Alebo s týmto hráčom budem 3 roky hrávať len prípravné zápay a turnaje? Za pomoc ďakujem :D
FC Dafoteam
Dafo09
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by tomkycz »

dafo09 wrote:Čaute, mam taký menší problem a potrebujem poradiť . Kupil som hráča s ktorím som ale podpísal dosť nevýhodnú zmluvu ,čo sa týka prémie za víťazstvo. A dočítal som sa ,že sa tento preklep dá čiastočne napraviť keď mu budem každý deň dávať novú zmluvu a postupne uberať z jeho platu. Len keď mu dávam novú zmluvu tak mi vyhodí hlášku že predstavenstvo si nemyslí že je za potreby predlžovať túto zmluvu. Mám ho upísaného na 3 roky. Je nejaká možnosť ako obísť predstavenstvo? Alebo s týmto hráčom budem 3 roky hrávať len prípravné zápay a turnaje? Za pomoc ďakujem :D
smlouva jde upravit tuším po 30 dnech od podpisu, takže nezbývá, jak si psal, dávat ho do přáteláků a turnajů. Ani nesmí být na lavičce ligových a pohárových zápasů, jinak mu budeš bonus platit taky. Nebo ho prodej...
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”