Divize B

Moderator: Czech Moderators

koster
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1384
Joined: Tue Nov 17, 2009 1:32 pm

Re: Divize B

Post by koster »

První sezóna v Béčku dopadla nad očekávání dobře. Skončil jsem na krásném třetím místě. Do posledního týdne jsem dokonce živil malinkou naději i na postup. Příští sezónu bych se zase rád držel v první pětce a zároveň bych rád přitáhl do týmu nějaké posily.
Wellweak
Tigerinho
Team Manager
Posts: 245
Joined: Mon Jan 07, 2013 9:00 pm

Re: Divize B

Post by Tigerinho »

Tuto sezonu me neskutecne reze random, jak co se tyka vysledku, tak hlavne zranenych hracu. Tolik zranenych hracu, co mam ted zranenych za pul sezony jsem nemel ani za tri predchozi sezony dohromady... :roll:
Tigerinho - SPC Czech Tigers
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize B

Post by gregoric »

Tigerinho wrote:Tuto sezonu me neskutecne reze random, jak co se tyka vysledku, tak hlavne zranenych hracu. Tolik zranenych hracu, co mam ted zranenych za pul sezony jsem nemel ani za tri predchozi sezony dohromady... :roll:
No za celé moje pôsobenie som zaregistroval pár podobných sérií, kedy sa mi pomaly v každom zápase zraní jeden-dvaja hráči, zopár s dobou liečenia okolo 8-10 dní - a nejaký ten týždeň mám tak vyše 5 zranených hráčov - ak sa aj niekto dolieči, ďalší sa zraní.. Po dlhšom čase ma to chytilo aj túto sezónu - keďže som na ceste nižšie, tak mi to tak veľmi nevadí.. Ak by som ale bojoval o postup alebo udržanie, sralo by ma to fest..
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Divize B

Post by Raduuza »

Naše první sezona v Béčku se vyvíjí k našemu velkému překvapení velmi slibně... držíme stále první místo a momentálně s náskokem 17 bodů... takže doufáme, že už se nic nepokazí a zůstaneme tam až do konce... :wink:
Image
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize B

Post by Milko »

Raduuza wrote:Naše první sezona v Béčku se vyvíjí k našemu velkému překvapení velmi slibně... držíme stále první místo a momentálně s náskokem 17 bodů... takže doufáme, že už se nic nepokazí a zůstaneme tam až do konce... :wink:
Budeme držať palce,ale myslím,že už môžeš aj teraz pripravovať šampáňo :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize B

Post by tomkycz »

Raduuza wrote:Naše první sezona v Béčku se vyvíjí k našemu velkému překvapení velmi slibně... držíme stále první místo a momentálně s náskokem 17 bodů... takže doufáme, že už se nic nepokazí a zůstaneme tam až do konce... :wink:
Ty voe já furt žiju v domnění, že jsi někde v pralesni lize a ty už drtíš béčko. Mne bylo divné, že dávás v turnajích takové výkony. Aspoň malá motivace udržet se v acku :twisted:
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Divize B

Post by Raduuza »

tomkycz wrote:
Raduuza wrote:Naše první sezona v Béčku se vyvíjí k našemu velkému překvapení velmi slibně... držíme stále první místo a momentálně s náskokem 17 bodů... takže doufáme, že už se nic nepokazí a zůstaneme tam až do konce... :wink:
Ty voe já furt žiju v domnění, že jsi někde v pralesni lize a ty už drtíš béčko. Mne bylo divné, že dávás v turnajích takové výkony. Aspoň malá motivace udržet se v acku :twisted:
Těšíš se až tě tam rozpráším? :twisted:
Image
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize B

Post by acskncl »

Raduuza wrote:
tomkycz wrote:
Raduuza wrote:Naše první sezona v Béčku se vyvíjí k našemu velkému překvapení velmi slibně... držíme stále první místo a momentálně s náskokem 17 bodů... takže doufáme, že už se nic nepokazí a zůstaneme tam až do konce... :wink:
Ty voe já furt žiju v domnění, že jsi někde v pralesni lize a ty už drtíš béčko. Mne bylo divné, že dávás v turnajích takové výkony. Aspoň malá motivace udržet se v acku :twisted:
Těšíš se až tě tam rozpráším? :twisted:
Jeste ze uz smerujem do propadliste dejin a ostuda nas mine :mrgreen:
Na ceste do propadliste dejin.
Tigerinho
Team Manager
Posts: 245
Joined: Mon Jan 07, 2013 9:00 pm

Re: Divize B

Post by Tigerinho »

Nedavno jsem tu psal, jak me tuto sezonu reze random ohledne zranenych hracu a stale to nekonci... Vcera vecer v posledni simulaci se mi zranil Ackovy LF (ryma) a dneska v ligovem zapase dalsi dva hraci najednou. Priblizne skore tuto sezonu zni, cca (31-36) zranenych hracu (zapocteni i hraci, ktere jsem v teto sezonu prodal i propustil), z toho 7 zranenych na (7 az 10 dni) :roll: A nejvetsi smulu ma muj Ackovy brankar, to jsem uz penil, zranil se na 10 dni, po uzdraveni odehral pouty jeden pratelak, ve kterem se opakovane zranil na deset dni... :evil:
Tigerinho - SPC Czech Tigers
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divize B

Post by ps2512 »

Tigerinho wrote:Nedavno jsem tu psal, jak me tuto sezonu reze random ohledne zranenych hracu a stale to nekonci... Vcera vecer v posledni simulaci se mi zranil Ackovy LF (ryma) a dneska v ligovem zapase dalsi dva hraci najednou. Priblizne skore tuto sezonu zni, cca (31-36) zranenych hracu (zapocteni i hraci, ktere jsem v teto sezonu prodal i propustil), z toho 7 zranenych na (7 az 10 dni) :roll: A nejvetsi smulu ma muj Ackovy brankar, to jsem uz penil, zranil se na 10 dni, po uzdraveni odehral pouty jeden pratelak, ve kterem se opakovane zranil na deset dni... :evil:
nekámoší golman s Rosickým? :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Tigerinho
Team Manager
Posts: 245
Joined: Mon Jan 07, 2013 9:00 pm

Re: Divize B

Post by Tigerinho »

ps2512 wrote:
Tigerinho wrote:Nedavno jsem tu psal, jak me tuto sezonu reze random ohledne zranenych hracu a stale to nekonci... Vcera vecer v posledni simulaci se mi zranil Ackovy LF (ryma) a dneska v ligovem zapase dalsi dva hraci najednou. Priblizne skore tuto sezonu zni, cca (31-36) zranenych hracu (zapocteni i hraci, ktere jsem v teto sezonu prodal i propustil), z toho 7 zranenych na (7 az 10 dni) :roll: A nejvetsi smulu ma muj Ackovy brankar, to jsem uz penil, zranil se na 10 dni, po uzdraveni odehral pouty jeden pratelak, ve kterem se opakovane zranil na deset dni... :evil:
nekámoší golman s Rosickým? :mrgreen:
Asi kamaradi :) Jinak od vcerejsi simulace ve 22:00 do dnesni simulace ve 22:00, coz cita 6 simulaci, je skore 4 zraneni hraci... :|

Ja se z toho asi nevyhrabu, posledni hrac, co se mi zranil pred par minutami ma delku rekonvalescence 8 dni...
Tigerinho - SPC Czech Tigers
koster
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1384
Joined: Tue Nov 17, 2009 1:32 pm

Re: Divize B

Post by koster »

Montana Lee 4 - 3 Wellweak (142:142)

Tak tohle zamrzí. A moc. Takhle blízko k Áčku už nebudu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
První dva týmy si od začátku soutěže budovali solidní náskok a já jsem hlavně v první polovině soutěže ztrácel.
Posledních cca deset zápasů se ale začal náskok ztenčovat a před dnešním zápasem jsem dokonce byl na druhém postupovém místě.
A to by ve finále stačila i ta remíza. Chyběl kousek štěstí. O to víc teď i mrzí jedinná ,,nezasloužená prohra“ ve 3.kole po lepším výkonu.
Kdo by to byl řekl, že se ty ztracené body budou ještě hodit.
Potřeboval sem se vybrečet a jedeme dál.
Příští sezónu bych rád zas do první pětky. Předpokládám, že pro první místo pojedou ACS Pardubice, které nabírali sílu o soutěž níž. A spolu s nimy půjdou nahoru i další kvalitní týmy, takže to bude boj. Možná zkusím hrát pohár podle toho jak dopadne první týden v lize.
Wellweak
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize B

Post by palo »

koster wrote:Montana Lee 4 - 3 Wellweak (142:142)

Tak tohle zamrzí. A moc. Takhle blízko k Áčku už nebudu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
První dva týmy si od začátku soutěže budovali solidní náskok a já jsem hlavně v první polovině soutěže ztrácel.
Posledních cca deset zápasů se ale začal náskok ztenčovat a před dnešním zápasem jsem dokonce byl na druhém postupovém místě.
A to by ve finále stačila i ta remíza. Chyběl kousek štěstí. O to víc teď i mrzí jedinná ,,nezasloužená prohra“ ve 3.kole po lepším výkonu.
Kdo by to byl řekl, že se ty ztracené body budou ještě hodit.
Potřeboval sem se vybrečet a jedeme dál.
Příští sezónu bych rád zas do první pětky. Předpokládám, že pro první místo pojedou ACS Pardubice, které nabírali sílu o soutěž níž. A spolu s nimy půjdou nahoru i další kvalitní týmy, takže to bude boj. Možná zkusím hrát pohár podle toho jak dopadne první týden v lize.
Úplně s Tebou cítím,toto jsem zažíval 3 sezóny za sebou.Ale nakonec se to povedlo,taky to dáš,uvidíš... :wink:
Image
Tigerinho
Team Manager
Posts: 245
Joined: Mon Jan 07, 2013 9:00 pm

Re: Divize B

Post by Tigerinho »

Tigrum se stala mala fotbalova tragedie. Po polovine sezony 5. misto (4 body ztrata na 3. misto, 13 bodu naskok na sestup) Po celosezonnim masakralnim rezanim tymu zranenimi, tym tigru skoncil v celkovem souctu o skore na 11. miste a porouci se o soutez nize.
Manazer tigru je zdrceny, protoze tohle byla absolutne nejhorsi sezona za 9lete pusobeni tady na SP a napadaji ho vselijake myslenky... (v lepsim pripade o rozprodani kadru a v tom horsim o celkovem ukonceni pusobeni tady)
Tigerinho - SPC Czech Tigers
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize B

Post by Milko »

palo wrote:
koster wrote:Montana Lee 4 - 3 Wellweak (142:142)

Tak tohle zamrzí. A moc. Takhle blízko k Áčku už nebudu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
První dva týmy si od začátku soutěže budovali solidní náskok a já jsem hlavně v první polovině soutěže ztrácel.
Posledních cca deset zápasů se ale začal náskok ztenčovat a před dnešním zápasem jsem dokonce byl na druhém postupovém místě.
A to by ve finále stačila i ta remíza. Chyběl kousek štěstí. O to víc teď i mrzí jedinná ,,nezasloužená prohra“ ve 3.kole po lepším výkonu.
Kdo by to byl řekl, že se ty ztracené body budou ještě hodit.
Potřeboval sem se vybrečet a jedeme dál.
Příští sezónu bych rád zas do první pětky. Předpokládám, že pro první místo pojedou ACS Pardubice, které nabírali sílu o soutěž níž. A spolu s nimy půjdou nahoru i další kvalitní týmy, takže to bude boj. Možná zkusím hrát pohár podle toho jak dopadne první týden v lize.
Úplně s Tebou cítím,toto jsem zažíval 3 sezóny za sebou.Ale nakonec se to povedlo,taky to dáš,uvidíš... :wink:
Presne ako píše Palo. Ty to dáš koster. Hore hlavu:-)
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”