Divize A

Moderator: Czech Moderators

oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

když shrnu sezónu, tak to dopadlo super - sem spokojený, ale dobrý výsledek je asi i díky tomu, že sem se válel měsíc po operaci doma a nestalo se mi, že bych třeba nenastavil nebo neudělal nějaké velké kokotiny.

Michal měl hooodně suverénní sezónu - myslím, že to je dost zasloužené vítězství. druhé a třetí místo by si asi před sezónou tipnul každý stejně. na mnohem víc podle mě měli jančařík i ps2512, ale to už tady bylo propíráno mockrát. mě osobně překvapil resi, jak to zase bravurně zvládnul se svou squadrou gerontů a bizone tím, jak to nezvládl.
jancarik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2481
Joined: Mon Jun 09, 2008 9:07 pm
Location: praha-sterboholy

Re: Divize A

Post by jancarik »

Dynamo Oleksovice 1 - 3 FC Jančařík Šterboholy
tak jsem to pustil ale pan kolega jeste vic... pocital jsem ze spadnu na 9.misto ale nakonec krasny 7 ja jsem spokojenej :wink:
v poharu jeste jedeme dal a s klubem duchodcu je to narocny Acko je pouzitelny na jeden zapas a pak uz nic cil byl jasny kdyz uz jsem se sem dostal udrzet se sezonu a to se povedlo ani jsem neprodluzoval smlouvy to me ceka v poharu a pak ac nerad zacnu vyprodavat...
FC Jančařík Šterboholy

VSICHNI NA PRODEJ
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

Tipovačka na příští sezónu. Tentokrát budem tipovat všech prvních deset podle pravidel, že za přesně uhodnuté místo jsou 3 body a za určení týmu do TOP10 bude jeden další bod. Platí všechny tipy poslané sem na fórum do tohot topicu do 19.9. 23:59 českého času. Vítěz tipovačky dostane SPFA na 40 týdnů.

V případě bodové shody rozhodnou tipy (1-0-2) na následující tři derby:

SK Vysoké Žibřidovice – Totemo Baka
FC Mantel – FC Teschen
FC Strakapůd – FC Jeremy

Představení týmů včetně mých tipů mimo soutěž:

FC Strakapůd: Bude bojovat o titul a do posledních kol, ale myslím, že obhajoba nevyjde. TIP: 3.místo
Fresh: Asi zkusí opět bojovat o titul a při stáří kádru asi naposled. Občas potrápí i favority, ale čekal bych, že už bude víc prohrávat s průměrnými týmy. TIP: 5.místo
FC Jeremy: Tak nějak tuším, že to nebude postupné (co sezónu to stupínek výše), ale bude to skok rovnou na titul. TIP: 1.místo
Darwen Town: Výborně poskládaný tým, který bych tipnul na titul tak za dvě sezóny. Teď z toho bude stříbro. TIP: 2.místo
FC Teschen: Amoszamba už dopředu anoncoval, že končí, jinak bych ho tipnul někam mezi prvních pět. TIP: sestup
Totemo Baka: Vzhledem k tomu, že následujících pět týdnů budu na Netu minimálně, tak něco jiného než sestup by bylo zázrakem. Ale budu bojovat až do posledního kola! TIP: sestup
FC Jančařík Štěrboholy: Avízovaný výprodej. TIP: sestup
FCB Mikef: I tady nejsou v týmu žádní mladíci. Taky bych to viděl docela na hraně sestupu. TIP: 8.místo
Dynamo Oleksovice: Avízovaný výprodej. TIP: sestup
Viastore: Mám pocit, že resi by se udržel i se čtyřicetiletými… TIP: 10.místo
De Vlammers: Poměrně solidní nováček. Pokud se soustředí jen na ligu, tak se bez problémů zachrání. Pokud bude hrát maximum turnajů, tak to bude asi sestup. TIP: 6.místo
buhal: asi nejslabší nováček. Pokud neposílí, tak spadne. TIP: sestup
SK Vysoké Žibřidovice: Nejsilnějšího nováčka nejen po herní, ale zejména taktické stránce čeká životní sezóna po které to zabalí :wink: . TIP: 4.místo
FC Mantel: Boj o záchranu až do posledního kola. Tipnul bych, že to těsňoulince vyjde. TIP: 9.místo
FC Remedy: Remedy do áčka už nakouknul, ale hned se pakoval dolů, teď bych řekl, že už vyzrál a zdrží se tu déle. TIP: 7.místo
kandziai: Litevským klukům jde lépe reálný fotbal než SP… Asi jako jediní v áčku mají výrazné taktické mezery. TIP: sestup.

SK Vysoké Žibřidovice – Totemo Baka
(Derby s rexusem, který mě na SP přivedl bude pro mě dvojzápasem sezóny, kde asi padne z mé strany výměna trenéra, nicméně tipuju 1)
FC Mantel – FC Teschen
(Další derby. Vzhledem k tomu, že amoszamba bude rozprodávat, tak dám 1)
FC Strakapůd – FC Jeremy
(Souboj o titul. Tipuju, že padne nejlepší součet v dějinách SP a vyhrajou domácí – 1).
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

oslicek wrote:Tipovačka na příští sezónu. Tentokrát budem tipovat všech prvních deset podle pravidel, že za přesně uhodnuté místo jsou 3 body a za určení týmu do TOP10 bude jeden další bod. Platí všechny tipy poslané sem na fórum do tohot topicu do 19.9. 23:59 českého času. Vítěz tipovačky dostane SPFA na 40 týdnů.

V případě bodové shody rozhodnou tipy (1-0-2) na následující tři derby:

SK Vysoké Žibřidovice – Totemo Baka
FC Mantel – FC Teschen
FC Strakapůd – FC Jeremy

Představení týmů včetně mých tipů mimo soutěž:

FC Strakapůd: Bude bojovat o titul a do posledních kol, ale myslím, že obhajoba nevyjde. TIP: 3.místo
Fresh: Asi zkusí opět bojovat o titul a při stáří kádru asi naposled. Občas potrápí i favority, ale čekal bych, že už bude víc prohrávat s průměrnými týmy. TIP: 5.místo
FC Jeremy: Tak nějak tuším, že to nebude postupné (co sezónu to stupínek výše), ale bude to skok rovnou na titul. TIP: 1.místo
Darwen Town: Výborně poskládaný tým, který bych tipnul na titul tak za dvě sezóny. Teď z toho bude stříbro. TIP: 2.místo
FC Teschen: Amoszamba už dopředu anoncoval, že končí, jinak bych ho tipnul někam mezi prvních pět. TIP: sestup
Totemo Baka: Vzhledem k tomu, že následujících pět týdnů budu na Netu minimálně, tak něco jiného než sestup by bylo zázrakem. Ale budu bojovat až do posledního kola! TIP: sestup
FC Jančařík Štěrboholy: Avízovaný výprodej. TIP: sestup
FCB Mikef: I tady nejsou v týmu žádní mladíci. Taky bych to viděl docela na hraně sestupu. TIP: 8.místo
Dynamo Oleksovice: Avízovaný výprodej. TIP: sestup
Viastore: Mám pocit, že resi by se udržel i se čtyřicetiletými… TIP: 10.místo
De Vlammers: Poměrně solidní nováček. Pokud se soustředí jen na ligu, tak se bez problémů zachrání. Pokud bude hrát maximum turnajů, tak to bude asi sestup. TIP: 6.místo
buhal: asi nejslabší nováček. Pokud neposílí, tak spadne. TIP: sestup
SK Vysoké Žibřidovice: Nejsilnějšího nováčka nejen po herní, ale zejména taktické stránce čeká životní sezóna po které to zabalí :wink: . TIP: 4.místo
FC Mantel: Boj o záchranu až do posledního kola. Tipnul bych, že to těsňoulince vyjde. TIP: 9.místo
FC Remedy: Remedy do áčka už nakouknul, ale hned se pakoval dolů, teď bych řekl, že už vyzrál a zdrží se tu déle. TIP: 7.místo
kandziai: Litevským klukům jde lépe reálný fotbal než SP… Asi jako jediní v áčku mají výrazné taktické mezery. TIP: sestup.

SK Vysoké Žibřidovice – Totemo Baka
(Derby s rexusem, který mě na SP přivedl bude pro mě dvojzápasem sezóny, kde asi padne z mé strany výměna trenéra, nicméně tipuju 1)
FC Mantel – FC Teschen
(Další derby. Vzhledem k tomu, že amoszamba bude rozprodávat, tak dám 1)
FC Strakapůd – FC Jeremy
(Souboj o titul. Tipuju, že padne nejlepší součet v dějinách SP a vyhrajou domácí – 1).
Jsem rád, že mi zkušený matador oslíček věří, co se týče záchrany. Věřím, že jeho důvěru nezklamu a podle povedených (nepovedených) nákupů zkusím i drobně vylepšit jím tipované umístění. Jinak na Amosův totální výprodej nevěřte, tím, že jsem postoupil, to nebude totální výprodej ale spíše postupná obměna. Myslím, že oba zápasy se mnou odehraje v plné síle.Přece jen Áčko je jediná možnost, kdy jsme spolu mohli hrát ligu v jedné divizi. Takže při tipování vemte v úvahu i možnost nevýprodeje (nebo počkejte, co tu napíše Amos sám).
amoszamba
Team President
Posts: 545
Joined: Sat May 19, 2007 8:42 am
Location: Český Těšín
Contact:

Re: Divize A

Post by amoszamba »

Mé zápasy nebudou s vámi ale s CML.
1. kolo FC Teschen vs CML
2. kolo CML vs FC Teschen.

Teď v 18 jsem hrál turnaj, vstupné 310k, soupeř Fresh.
Toto jsem napsal Mantelíkovi před zápasem:
Podle Battle mám převahu a podle CML prohraju.
Uvidíme kdo zvítězí v souboji Battle vs CML.
:)
Hádejte kdo vyhrál?

Včera finále Kolik XX
Hádejte kdo vyhrál?

... no přece CML !!!

Kdybych nebyl marod tak se jdu ožrat.
Zkur.... CML :!: :!: :!:

P.S. Nechápu proč se ta hra nejmenuje RandomProject?
Grupa mocnego uderzenia FC Teschen
sezóna 36 - 5. v A
sezóna 37 - 2. v A

Momentálně na sestupu (kdoví až kam...)

Image
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

amoszamba wrote:
P.S. Nechápu proč se ta hra nejmenuje RandomProject?
Výbornej a hlavně vtipnej nápad :wink: .....i když je mi jasný,že ty se zas tak nesměješ.

Přiřadíme to k navrhovaným změnám o upravě pravidel :mrgreen:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Divize A

Post by puzzle »

PaToM wrote:Výsledky tipovačky

Takže tohtosezónnu tipovačku vyhral puzzle s 9 bodmi! :shock:
Gratulujem! :D
Btw. resi uhádol deviatich z top 10 a až v 5 prípadoch uhádol aj pozíciu, lenže na jeho smolu hlavne v top 5, takže získal "len" 6 bodov.

1. puzzle 9b [2]
2. acskncl 6b [1]
2. resi 6b [1]
4. PaToM 3b [2]
4. jancarik 3b [1]
4. Jeremy 3b [1]
(7. oslicek 2b [1]) - mimo súťaže
7. Andrew 2b [0]
7. ps2512 2b [0]

V hranatých zátvorkách sú uvedené počty správnych tipov na určené zápasy.
Pro moji teď celkovou vytíženost jsem si toho všiml až teď a hledím jestli to neni sen :shock: :mrgreen: ( Bo ve škole sem se dneska pěkně jebnul do hlavy :mrgreen: )
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
Jeremy74
Team President
Posts: 643
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:21 pm
Location: Praha

Re: Divize A

Post by Jeremy74 »

I já přidám hodnocení sezóny.

Dva ze tří cílů byly splněny - tzn. skončit do 3. místa a porazit ve vzájemném zápasu Fresh. 3. cíl - porazit nového mistra byl nad naše síly. Strakapůdi dali do našich vzájemných zápasů více vůle po vítězství a 2x nás také vyklepli. Takže dá se říct spokojenost. Pokud by se zadařilo ještě ve zbývajících kolech v Poháru - bylo by to super. U ostatních týmů mě nejvíce překvapila skvělá výkonnost agresivních tlup Oslíčka a v první části soutěže i Jančaříka :)

Prioritou je nyní příprava na sezónu příští, které jsem věnoval několik posledních dní a inteznivně vyhledával vhodné a nutné posily. Dnes můžu říct, že jsem spokojen :D . Kosmetické vylepšení kádru ještě přijde po narovnání TS během dvou týdnů nové sezóny, ale základ týmu by myslím měl být dostatečně silný na boj o příčku nejvyšší... Tak uvidíme. Očekávání jsou tentokrát velká! :)

Tipovačku si schovám až po losu nové sezóny.
FC JEREMY
H.Crespo(FC.Inter.Milano)
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1934
Joined: Sat Nov 04, 2006 6:53 pm
Location: Olomouc

Re: Divize A

Post by H.Crespo(FC.Inter.Milano) »

1. Jeremy
2. Strakapůd
3. Darwen Town
4. Fresh
5. FC Remedy
6. Vysoké Žibřidovice
7. FC Teschen
8. De Vlammers
9. FCB Mikef
10. FC Mantel

SK Vysoké Žibřidovice – Totemo Baka 1
FC Mantel – FC Teschen 0
FC Strakapůd – FC Jeremy 1
Hernán Crespo - FC Inter Milano
S44-2.-A division
S43-1.-A division
S42-1.-A division
S41-1.-A division - 1.-SP cup
S40-1.-A division
S39-1.-B2 - 1.-SP cup
S38-1.-C4 - 1.-SP cup
S37-1.-D12 - 1.-SP cup
S36-1.-E35 - 1.-SP cup
S25 - 1. - SP cup
S24 - 1. - A
léblík
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4980
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:48 pm
Location: Neudek.

Re: Divize A

Post by léblík »

1.FC Strakapůd
2.FC Jeremy
3.Darwen Town
4.Fresh
5.SK Vysoké Žibřidovice
6.FC Remedy
7.De Vlammers
8.FCB Mikef
9.FC Mantel
10.Totemo Baka

SK Vysoké Žibřidovice – Totemo Baka 1
FC Mantel – FC Teschen 1
FC Strakapůd – FC Jeremy 0
Don´t worry, don´t cry, smoke ganjaa and fly
rexus
Coach
Posts: 43
Joined: Sun Oct 01, 2006 9:38 pm

Re: Divize A

Post by rexus »

Šmarjá, já a čtvrtej ?? Oslíčku, kamaráde, ses zbláznil ??? :D Zvažuju, jestli svou pravděpodobně poslední sezónu podřídím SP cupu nebo lize a tyhle tipy mě nepěkně ovlivňujou v rozhodování, hin sa hukáže... :wink:
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Tak si zkusím tipnout i já. Doufám, že se nikdo nenaštve, když ho třeba tipnu na sestup
Na sestup bych viděl tyto týmy:
Kandziai
Buhal
FCB Mikef
Jančařík Štěrboholy
Dynamo Oleksovice
Viastore

A pořadí vidím takhle:
1. FC Strakapúd-ale bude to hodně těsné
2. FC Jeremy-spíše smůla (CML) ho bude stát titul
3. FC Teschen- teda v případě že přestane hrát Randomproject a vrátí se zpět k SP
4. Darwen Town
5. FC Remedy-z nováčků ho vidím nejvýše, ale i tady to bude těsné
6. Fresh-už je podle mně na cestě dolů, v druhé půli bude pád zrychlovat
7. SK Vysoké Žibřidovice-málokdy hraje agresivitu na ostří nože a bez toho se výrazně v Áčku uspět nedá
8. FC Mantel-optimisticky tu vidím sebe, ale bude potřeba ještě uskutečnit nějaké obchody
9. De Vlammers-moc mu nevěřím, ale viděl jsem na transferu nějaké nákupy
10.Totemo Baka-souboj s Mikefem dopadne lépe pro oslíčka

Tipovačka:
SK Vysoké Žibřidovice:Totemo Baka 1
FC Mantel-FC Teschen 0
FC Strakapůd – FC Jeremy 1

Jinak tleskám všem , kteří tu dokážou dělat zázraky s domovy důchodců a stále jim to vychází. Doufám, že letos to vycházet přestane :mrgreen:
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Divize A

Post by puzzle »

Můj tip:
1) FC JEREMY
2) Dawren Town
3) FC Strakapůd
4) Fresh
5) De Vlammers
6) FC Vysoke Žibřidovice
7) FC Remendy
8.) FC Mantel
9) FC Mikef
10) Viastore

SK Vysoké Žibřidovice – Totemo Baka 0
FC Mantel – FC Teschen 1
FC Strakapůd – FC Jeremy 2
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
amoszamba
Team President
Posts: 545
Joined: Sat May 19, 2007 8:42 am
Location: Český Těšín
Contact:

Re: Divize A

Post by amoszamba »

Můj skromný tip:
1. FC Jeremy - záleží na jeho týmové náladě
2. FC Strakapůd
3. Darwen Town
4. FC Remedy
5. Fresh
6. SK Vysoké Žibřidovice
7. De Vlammers
8. FC Mantel
9. Totemo Baka
10. FC Teschen - nehraji SoccerProject ale RandomProject

A tipovačku netipuji, nevím co to je 1 a 0 :oops:
Grupa mocnego uderzenia FC Teschen
sezóna 36 - 5. v A
sezóna 37 - 2. v A

Momentálně na sestupu (kdoví až kam...)

Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divize A

Post by ps2512 »

amoszamba wrote:A tipovačku netipuji, nevím co to je 1 a 0 :oops:
1 - výhra domácích
0 - remiza
2 - výhra hostů :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”