Divize A

Moderator: Czech Moderators

kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Divize A

Post by kopeckar »

rexus wrote:Sjareli, Páne randomu,
co se děje s Tvou říší ? Stahují se nad ní mračna, když i takové kopyto, jako je rexus, postoupilo do divize nejvyšší ?
Tak jest; šutéři z jesenických hvozdů k úžasu mnohých vstupují na soccerprojectový Olymp. Lesní aréna Sandyho Dussera pod Kralickým Sněžníkem přivítá legendy, o nichž stařičký trenér po trénincích vyprávěl a jeho svěřenci s otevřenými ústy hltali každé slovo.. V těch dnech pak lesní zvěř před hordami nájezdníků prchne až k Chrasticím a žibřidovičtí, zvyklí, že vsí jednou za den projede traktor, zatlukou dvéře, okna a ukryjí dcery.
Není třeba doufat v triumf : skráně jesenických herojů počínají kvést stříbrem a tak bude úspěchem, nebude-li jejich družina pro srandu hlodavcům a třeba i vyklepne tým letitého přítele , pana Oslíčka. SK Vysoké Žibřidovice se hrdě zúčastní bojů v divizi A. Tím manager rexus nafutruje své ego, po sezóně nejspíš rozpustí tým a odejde se opět věnovat milené genealogii. Za pár sezón si na vísku, která nemá ani vlastní hospodu, na tomto fóru nikdo ani nevzpomene.
Vzhůru do boje, bohatýři z kraje dešťů a mlh !
Vaše poslední sezóna za několik hodin začíná.
Koukám pane, že držíte slovo o rozkecání se na fóru a dnes to ještě podpoříte venkovní 146-kou na rozcvičení. Gratulace k historicky prvnímu bodu v té pralesní lize a jen tak dál. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Dneska je tu zatím nějak mrtvo, tak něco písnu já.
První dvojkolo dopadlo tak nějak všelijak. Před začátkem ligy bych 4 body bral, ale po reálném průběhu to beru jako ztrátu. Den před prvním kolem začal Fresh statečně nakupovat a prodávat, takže mi daroval tři body. Díky za ně. Dneska se mi s Darwenem smůla lepila na paty. Hral jsem na součet agrese 176 (na mé řezníky celkem risk). Jenže místo skoroočekávané redky jsem dostal nadělena 2 zranění (1 cental post a jedno lévé křídlo). I tak jsem podal o 4 body lepší výkon (143:139), leč CML se to zdálo na výhru málo, takže mně po ráno hnedka naštvala remíza. No nic, budu věřit, že mi to v průběhu někdy vrátí.
amoszamba
Team President
Posts: 545
Joined: Sat May 19, 2007 8:42 am
Location: Český Těšín
Contact:

Re: Divize A

Post by amoszamba »

To já zas před chvíli dorazil z Argentiny, doslechl jsem se že se tam někde nachází trenér jenž má speciální antiteroristický výcvik "Death for CML" :mrgreen:
Tož to sů zvědavý co ho tam naučili a jestli to bude k čemu dobrý :mrgreen:

No Mantelíka máme v Áčku, takže jak jsem slíbil sobě i ostatním, ještě tuto sezónu se budu snažit něco rozumnýho ukopat a po sezóně se uvidí.
Grupa mocnego uderzenia FC Teschen
sezóna 36 - 5. v A
sezóna 37 - 2. v A

Momentálně na sestupu (kdoví až kam...)

Image
pavluša
Team Manager
Posts: 241
Joined: Wed Dec 09, 2009 1:09 am

Re: Divize A

Post by pavluša »

rexus wrote:Sjareli, Páne randomu,
co se děje s Tvou říší ? Stahují se nad ní mračna, když i takové kopyto, jako je rexus, postoupilo do divize nejvyšší ?
Tak jest; šutéři z jesenických hvozdů k úžasu mnohých vstupují na soccerprojectový Olymp. Lesní aréna Sandyho Dussera pod Kralickým Sněžníkem přivítá legendy, o nichž stařičký trenér po trénincích vyprávěl a jeho svěřenci s otevřenými ústy hltali každé slovo.. V těch dnech pak lesní zvěř před hordami nájezdníků prchne až k Chrasticím a žibřidovičtí, zvyklí, že vsí jednou za den projede traktor, zatlukou dvéře, okna a ukryjí dcery.
Není třeba doufat v triumf : skráně jesenických herojů počínají kvést stříbrem a tak bude úspěchem, nebude-li jejich družina pro srandu hlodavcům a třeba i vyklepne tým letitého přítele , pana Oslíčka. SK Vysoké Žibřidovice se hrdě zúčastní bojů v divizi A. Tím manager rexus nafutruje své ego, po sezóně nejspíš rozpustí tým a odejde se opět věnovat milené genealogii. Za pár sezón si na vísku, která nemá ani vlastní hospodu, na tomto fóru nikdo ani nevzpomene.
Vzhůru do boje, bohatýři z kraje dešťů a mlh !
Vaše poslední sezóna za několik hodin začíná.
Krásně to napsané :-). Tak já Ti tedy přeji, aby jsi tam nějakej ten bodík ukopal a třeba se Ti poštěstí to i vyhrát, už jeden bodík máš, tak zaber, zaber a zaber :D.

Pavluša, FK Mladá Boleslav, F.136
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divize A

Post by ps2512 »

2. zápas nevyšel dle představ. Chtěli jsme prohrát max 5ti gólovým rozdílem :cry:

Dynamo Oleksovice 1 - 9 kandziai
výkony: 77 - 140
Pozitivum: vstřelili jsme branku
negativum: spadli jsme na poslední místo :cry:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

ps2512 wrote:2. zápas nevyšel dle představ. Chtěli jsme prohrát max 5ti gólovým rozdílem :cry:
Nabudúce stačí mať v prdeli trávnik a nebude problém :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divize A

Post by ps2512 »

Hippopotamus wrote:
ps2512 wrote:2. zápas nevyšel dle představ. Chtěli jsme prohrát max 5ti gólovým rozdílem :cry:
Nabudúce stačí mať v prdeli trávnik a nebude problém :mrgreen:
Ale chtěl bych taky vydělávat......s kontumacemi toho moc nevydělám :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

ps2512 wrote:
Hippopotamus wrote:
ps2512 wrote:2. zápas nevyšel dle představ. Chtěli jsme prohrát max 5ti gólovým rozdílem :cry:
Nabudúce stačí mať v prdeli trávnik a nebude problém :mrgreen:
Ale chtěl bych taky vydělávat......s kontumacemi toho moc nevydělám :mrgreen:
Ale tak toho už chceš nejako moc, nie? ;-) :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divize A

Post by ps2512 »

čvtrtek:
Darwen Town 6 - 0 Dynamo Oleksovice
výkony: 145 - 62 :mrgreen:

pátek:
Dynamo Oleksovice 3 - 1 Fresh !!!
výkony: 122 - 102 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to je divize A
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize A

Post by PaToM »

ps2512 wrote:.....
výkony: 122 - 102 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to je divize A
Respektíve... AJ TO je divízia A... :wink:
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Jeremy74
Team President
Posts: 643
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:21 pm
Location: Praha

Re: Divize A

Post by Jeremy74 »

1. kolo FC JEREMY - FC Jančařík Šterboholy 4:0 (148-102)

Měl jsem trochu obavy, ale když Jančařík spustil transfery už v neděli mohl jsem s úlevou nasadit béčko. :)

2. kolo SK Vysoké Žibřidovice - FC JEREMY 1:2 (144-148)

Elitní sestava urvala cenné tři body. Tady se podle mě budou body ztrácet!

3. kolo FC JEREMY - FCB Mikef 2:1 (140-136)

Bizarní zápas. Hráč s agres. 8% při rozhodčím 20% šel na přímou redku brzo ven. Od téměř jisté porážky nás uchránila Mikefova malověrnost. Kolik takových zásahů randomu mě ještě čeká...?!

4. kolo Viastore - FC JEREMY 0:7 (91-148)

Resim si člověk nemůže být nikdy jistý, ale po tom co náš vzájemný zápas orámovaly jeho tučné turnaje, jsem byl o něco klidnější.

S plným bodovým ziskem samozřejmě panuje maximální spokojenost. Příští týden čekají 3 těžké zápasy a čtvrteční výlet do Oleksovic, kde ovšem máme nějaké restíky z minulé sezóny, takže tentokrát to od nás žádný beton nebude! ;)
FC JEREMY
rexus
Coach
Posts: 43
Joined: Sun Oct 01, 2006 9:38 pm

Re: Divize A

Post by rexus »

1.kolo : De Vlammers - SK Vysoké Žibřidovice 0:0 (146:146)

Den před startem ligy se manager rozhodl snížit náladu týmu nákupem gólmana od Jančaříkových Štěrbohol. Akce se zdařila. Demoralizovaná jedenáctka kupodivu i tak ukopala bod, když soupeř musel pro zranění v 77.minutě vpustit na hřiště náhradníka.

2.kolo : SK Vysoké Žibřidovice - FC JEREMY 1:2 (144:148)

Měli-li být naši senioři fit i ve druhé polovině týdne, museli proti favoritovi nastoupit hráči druhého sledu. Manager tedy opět předem dal trumfy soupeři a ten ho nepřekvapil. Vyhrál..

3.kolo : FC Teschen - SK Vysoké Žibřidovice 2:1 (150:136)

Jedno věděl manager jistě : po jistých událostech z konce minulé sezóny AmosZamba udělá cokoliv proto, aby žibřidovické zadupal do země a nenáviděného rexuse zostudil. Došlo i na výměnu trenéra a tak manager rexus opět daroval body soupeři a nechal si začutat hochy z céčkové sestavy. Lišák !!

4.kolo : SK Vysoké Žibřidovice -Fc Mantel 2:1 (145:121)

Den před zápasem s loňským kolegou z divize B si manager povšiml zvyšující se nálady a dal neprodleně pokyn k další demoralizaci. Tentokrát se nakupovalo u s.k. de twee linkervoeten. Soupeř si našeho zbrojení všiml, polekal se a poslal do Jeseníků třetí garnituru. Lišák !!

V příštím týdnu nás čeká léta vysněné áčkové derby s Totemo Baka. Oslíčka jsem kdysi na SP přivedl a pak ho celou věčnost doháněl. I on je lišák. Uvidíme.
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

rexus wrote:4.kolo : SK Vysoké Žibřidovice -Fc Mantel 2:1 (145:121)

Den před zápasem s loňským kolegou z divize B si manager povšiml zvyšující se nálady a dal neprodleně pokyn k další demoralizaci. Tentokrát se nakupovalo u s.k. de twee linkervoeten. Soupeř si našeho zbrojení všiml, polekal se a poslal do Jeseníků třetí garnituru. Lišák !!
Ono to ani jinak nešlo. Zranili se mi oba hráči na RB postu a k tomu nej CM. Nemělo význam dostat další kopec žlutých karet v předem prohraném utkání. Ale na odvetu už snad budu připraven lépe a uhostím tě jak se na domácí sluší a patří.
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divize A

Post by ps2512 »

Jeremy74 wrote:S plným bodovým ziskem samozřejmě panuje maximální spokojenost. Příští týden čekají 3 těžké zápasy a čtvrteční výlet do Oleksovic, kde ovšem máme nějaké restíky z minulé sezóny, takže tentokrát to od nás žádný beton nebude! ;)
my jsme na Vás připraveni a výkon 148 klidně podáme :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
rexus
Coach
Posts: 43
Joined: Sun Oct 01, 2006 9:38 pm

Re: Divize A

Post by rexus »

mantel wrote:
rexus wrote:4.kolo : SK Vysoké Žibřidovice -Fc Mantel 2:1 (145:121)

Den před zápasem s loňským kolegou z divize B si manager povšiml zvyšující se nálady a dal neprodleně pokyn k další demoralizaci. Tentokrát se nakupovalo u s.k. de twee linkervoeten. Soupeř si našeho zbrojení všiml, polekal se a poslal do Jeseníků třetí garnituru. Lišák !!
Ono to ani jinak nešlo. Zranili se mi oba hráči na RB postu a k tomu nej CM. Nemělo význam dostat další kopec žlutých karet v předem prohraném utkání. Ale na odvetu už snad budu připraven lépe a uhostím tě jak se na domácí sluší a patří.
Pravdu díš, než jsem napsal komentář, stačil jsem na to od pátku zapomenout :oops:
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”