zajimavosti

Moderator: Czech Moderators

kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kopeckar »

5zizou5 wrote:by bylo super, kdyby od pristi sezony udelali novinku, ze maximum prestupu za sezonu je treba 10 (treba 5 nakupu a 5 prodeju, nebo 7 a 3, nebo jak to komu vyjde, ale proste 10 prestupu je akorat). Nebo 11 aby to bylo fotbalove stylovejsi 8)
Tohle bych z fleku přivítal. Nevím tedy jestli zrovna 10 dohromady, ale 20 celkem by mohlo být akorát. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
etwas
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1749
Joined: Thu Dec 29, 2005 12:41 pm
Contact:

Re: zajimavosti

Post by etwas »

kopeckar wrote:
5zizou5 wrote:by bylo super, kdyby od pristi sezony udelali novinku, ze maximum prestupu za sezonu je treba 10 (treba 5 nakupu a 5 prodeju, nebo 7 a 3, nebo jak to komu vyjde, ale proste 10 prestupu je akorat). Nebo 11 aby to bylo fotbalove stylovejsi 8)
Tohle bych z fleku přivítal. Nevím tedy jestli zrovna 10 dohromady, ale 20 celkem by mohlo být akorát. :mrgreen:
ano to zni logicky a i bych to podporil ale nevim jak by to narusilo ekonomickou situaci v klubech ted po zvyseni platu zamestancu.

edit: urcite by se stim melo neco delat ja uz hodnekrat psal kdybych hral jen SP tak uz davno nehraji zadna motivace acko nikdy nevyhraji pac polde frrfrrr jsem manazer bez budoucnosti :)
takhle dopadnete kdyz SP budete hrat tak dlouho jako ja: http://www.youtube.com/watch?v=ay9ckmSnGt8
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kopeckar »

etwas wrote:edit: urcite by se stim melo neco delat ja uz hodnekrat psal kdybych hral jen SP tak uz davno nehraji zadna motivace acko nikdy nevyhraji pac polde frrfrrr jsem manazer bez budoucnosti :)
No tak byste pane mohl být nejlepší manažér bez budoucnosti. I když my bychom vám to bez boje nepustili. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
MošnaM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2644
Joined: Sun Dec 10, 2006 8:19 pm
Location: Kolín

Re: zajimavosti

Post by MošnaM »

kopeckar wrote:
etwas wrote:edit: urcite by se stim melo neco delat ja uz hodnekrat psal kdybych hral jen SP tak uz davno nehraji zadna motivace acko nikdy nevyhraji pac polde frrfrrr jsem manazer bez budoucnosti :)
No tak byste pane mohl být nejlepší manažér bez budoucnosti. I když my bychom vám to bez boje nepustili. :mrgreen:
Bez budoucnosti podle pana FrrFrra je nás tady víc. Nevadí, hlavně, že máme zajímavou minulost :mrgreen: .
FC Kolíkov - 1/2 s14.-4 v H; s15.-3 v H; s.16.-1 v H; s.17.-1 v G; s.18.-3 v F; s.19.-1 v F; s.20.-1 v E; s.21.-8 v D; s.22.-7 v D; s.23.-2 v D; s.24.-4 v C; s.25.-12.v C; s.26.-1 v D; s.27.-4 v C; s.28.-2 v C; s.29.-9 v B; s.30.-4 v B
s.31. - ? v B3
kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kofi »

xixor wrote: Hra prostě stagnuje a to podle mě dost podstatně - a třeba to vidím i sám na sobě. Už velmi smutné je to všechno, co vyjádřil Hernán ve svém příspěvku o tom kam směřuje SP... Naprosto přesně to všechno pojmenoval a sdílím jeho obavy o budoucnosti této zábay. Mě extrémně mrzí, že v podstatě jediná cesta, jak dosáhnout výrazného úspěchu v SP je to, že pořád sleduješ TL. A jestliže je téměř všechno zaměřeno tímto směrem, je to špatně. Určuje to jedinou cestu a nemyslím, že je na netu tolik lidí, co by chtělo mít jediný cíl - někam to v SP dotáhnout.
Tak tak, a je to sakra znát na odlivu hráčů. Nedávno mě kámoš požádal, jestli bych mu na cca půl dne nepohlídal účet na Travianu. Když jsem se logl, tak jsem se nestačil divit. Hra byla šíleným způsobem vylepšena. Snad každá část - ať se jedná o statistiky, nové budovy a spoustu dalších. Pak se vrátím na SP...a to je prostě stejné.

Pod nápad s omezením přestupů bych se podepsal. Ne zrovna na 10, i když by to byla docela sranda sledovat, jak překupníci šílí i občasní obchodníci šílí :mrgreen: , ale třeba těch 40,50. Sjarel sám řekl, že to zvýšení platů zavedl z důvodu, že bývá SP napadáno, že je to obchodní manažer a ne fotbalový. A přesto tu máme limit na stovce :P
Edit:
MošnaM wrote: Bez budoucnosti podle pana FrrFrra je nás tady víc. Nevadí, hlavně, že máme zajímavou minulost :mrgreen: .
Spíš všichni...teda až na jednoho nejmenovaného poloboha, který bohužel ( :cry: ) už se SP skončil. :mrgreen:
FC Alkoholicks
etwas
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1749
Joined: Thu Dec 29, 2005 12:41 pm
Contact:

Re: zajimavosti

Post by etwas »

kofi wrote: Edit:
MošnaM wrote: Bez budoucnosti podle pana FrrFrra je nás tady víc. Nevadí, hlavně, že máme zajímavou minulost :mrgreen: .
Spíš všichni...teda až na jednoho nejmenovaného poloboha, který bohužel ( :cry: ) už se SP skončil. :mrgreen:
neves hlavu myslim si, ze zase zacal v hacku :-D takze ho tu mozna mame zpet ;-)
kofi wrote: No tak byste pane mohl být nejlepší manažér bez budoucnosti. I když my bychom vám to bez boje nepustili. :mrgreen:
no a ja myslel, ze konecne neco vyhraji :-D
takhle dopadnete kdyz SP budete hrat tak dlouho jako ja: http://www.youtube.com/watch?v=ay9ckmSnGt8
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: zajimavosti

Post by Sokol Cejc »

kofi wrote:Sjarel sám řekl, že to zvýšení platů zavedl z důvodu, že bývá SP napadáno, že je to obchodní manažer a ne fotbalový.
Tak tohle sem taky nepobral...Kofi, už Tě dneska přestávám stíhat, du spat :-)Dobrou
Andrew - Sokol Čejč
xixor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2074
Joined: Mon Oct 02, 2006 3:21 pm
Location: Havířov

Re: zajimavosti

Post by xixor »

Sokol Cejc wrote: přestávám stíhat, du spat :-)Dobrou
já taky, vstávám v 05:00 hod.
FCB Shucadlo, stále v propadlišti dějin,
Sraz české a slovenské SP kumunity http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 01&start=0
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kopeckar »

etwas wrote:
kofi wrote: No tak byste pane mohl být nejlepší manažér bez budoucnosti. I když my bychom vám to bez boje nepustili. :mrgreen:
no a ja myslel, ze konecne neco vyhraji :-D
cococo to jsem přeci napsal já, máte v těch citacích zmatek pane etwasi. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
etwas
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1749
Joined: Thu Dec 29, 2005 12:41 pm
Contact:

Re: zajimavosti

Post by etwas »

kopeckar wrote: cococo to jsem přeci napsal já, máte v těch citacích zmatek pane etwasi. :mrgreen:
moje chyba, mam uz v tom fakt zmatek oba dva zacinate na K :-D prijimate moji hlubokou omluvu pane?
takhle dopadnete kdyz SP budete hrat tak dlouho jako ja: http://www.youtube.com/watch?v=ay9ckmSnGt8
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kopeckar »

etwas wrote:
kopeckar wrote: cococo to jsem přeci napsal já, máte v těch citacích zmatek pane etwasi. :mrgreen:
moje chyba, mam uz v tom fakt zmatek oba dva zacinate na K :-D prijimate moji hlubokou omluvu pane?
Když je to tak dáváme vám milost. Žijte!!! :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kofi »

etwas wrote: neves hlavu myslim si, ze zase zacal v hacku :-D takze ho tu mozna mame zpet ;-)
Supr, můj život má už zase nějaký smysl :mrgreen:
Sokol Cejc wrote: Tak tohle sem taky nepobral...Kofi, už Tě dneska přestávám stíhat, du spat :-)Dobrou
Jejda, dneska teda mám den. :)
Hodím sem jeho citaci, snad to bude o něco pochopitelnější.
Tohle duce SP napsal jako reakci na to, že někdo nepochopil ono zvýšení platů, protože se naučil, že nejlepší je mít zaměstnance prostě na 100%, a že stejně tak má i asistenta manažera, i když netuší k čemu vlastně je.
Sjarel wrote: The point is eaxctly what you are saying. We are often criticized for just being a financial trading game. Until this change, managers never had to worry about staff, their rating, the course, the wage, etc. But now they do, so imho this adds a new ‘management’ aspect to differentiate good from other managers.
celé k přečtení zde
Pro neangličtináře - Sjarel říká, že jsou často kritizováni za to, že je SP jen finanční obchodní hrou. Do této změny (zvýšení platů) se nemuseli manažeři starat o zaměstnance, jejich hodnocení, kurzy, platy atd. Ale teď musí, takže, dle jeho názoru, toto přidává nové "managemenstké" hledisko k oddělení dobrých od ostatních manažerů.

Imho to požadovaný efekt moc nemělo, ale v každém případě z toho vyplívá, že Sjarel o tom, že je pro mnohé SP jen obchodní hrou, ví...jen ty změny, které se zavádí, víceméně k ničemu nevedou... :|

Edit: Jestli tohle taky není pochopitelný, tak měj slitování, taky jdu radši spát...sám se začínám nějak ztrácet :) Dobrou
FC Alkoholicks
Evandro Adauto
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1540
Joined: Thu Jan 04, 2007 6:03 pm
Location: Country: Slovakia ...home of vodka and halusky...:p
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Evandro Adauto »

Keby obmedzia obchody na 10-20/sezonu tak s SP koncim. Pac, obchody je ta jedina vec ktora ma bavi na tejto hre. Co by ste bez nej chceli robit ? Za 2min nastavit taktiku na dva tyzdne dopredu? A chodit kontrolovat raz za 3 dni ci sa Vam niekto nezranil? :? Je to podla mna logicke, kto tomu venuje viac casu ( preliezanie TL ) tak bude v hre lepsi, komu sa neleni, tomu sa zeleni. Je to podla mna blbost fnukat, aby sa obmedzili obchody iba na nejaku malu ciastku 10,20,... To je ako keby v traviane prikazali ze smie hrac poslat maximalne 30 utokov za hodinu, kazdy kto to hral na spickovej urovni, vie, ze bez minimalne 200-300 pohybov jednotiek sa v top10 lupeznikoch neudrzi, zalezi aj podla fazy servera. A vychadza to ze kazdu minutu mi dosli minimalne 3 reporty ze som niekoho olupil. Myslim ze teraz je to spravne nastavene, a mne to tak vyhovuje. Pokial by neprisla nejaka velka zmena, ale naozaj prevratna v taktike, a celom zazemi klubu, ze by to bolo zabavnejsie, tak je to obchodovanie pre mna jediny zdroj zabavy. A to sa mi paci, ze SP sa od ostatnych manazerov odlisuje, v tomto. Lebo v obchodoch je obrovska rozmanitost, mozte kupit hociakeho hraca, mladeho, stareho, agresivneho, ... je to celkom na Vas, je tu milion moznosti, ale napriklad v taktike tolko moznosti neni, utocna, obranna, agresivna, neagresivna. Proste pri prestupoch je milion smerov ktorymi sa manazer moze odlisit.
4.1.2007
17s->12.H| 18s->2.H| 19s->1.G| 20s->12.F| 21s->11.G| 22s->10.H| 23s->5.H| 24s->5.H| 25s->2.H| 26s->3.G| 27.s->8.G| 28s->3.G| 29s->1.G| 30s->1.F|
31s->11.E| a teraz? SP tím a 100 mega v pi..
5zizou5
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1062
Joined: Thu Aug 17, 2006 12:20 pm
Location: Plzeň

Re: zajimavosti

Post by 5zizou5 »

Evandro Adauto wrote:Keby obmedzia obchody na 10-20/sezonu tak s SP koncim. Pac, obchody je ta jedina vec ktora ma bavi na tejto hre. Co by ste bez nej chceli robit ? Za 2min nastavit taktiku na dva tyzdne dopredu? A chodit kontrolovat raz za 3 dni ci sa Vam niekto nezranil? :? Je to podla mna logicke, kto tomu venuje viac casu ( preliezanie TL ) tak bude v hre lepsi, komu sa neleni, tomu sa zeleni. Je to podla mna blbost fnukat, aby sa obmedzili obchody iba na nejaku malu ciastku 10,20,... To je ako keby v traviane prikazali ze smie hrac poslat maximalne 30 utokov za hodinu, kazdy kto to hral na spickovej urovni, vie, ze bez minimalne 200-300 pohybov jednotiek sa v top10 lupeznikoch neudrzi, zalezi aj podla fazy servera. A vychadza to ze kazdu minutu mi dosli minimalne 3 reporty ze som niekoho olupil. Myslim ze teraz je to spravne nastavene, a mne to tak vyhovuje. Pokial by neprisla nejaka velka zmena, ale naozaj prevratna v taktike, a celom zazemi klubu, ze by to bolo zabavnejsie, tak je to obchodovanie pre mna jediny zdroj zabavy. A to sa mi paci, ze SP sa od ostatnych manazerov odlisuje, v tomto. Lebo v obchodoch je obrovska rozmanitost, mozte kupit hociakeho hraca, mladeho, stareho, agresivneho, ... je to celkom na Vas, je tu milion moznosti, ale napriklad v taktike tolko moznosti neni, utocna, obranna, agresivna, neagresivna. Proste pri prestupoch je milion smerov ktorymi sa manazer moze odlisit.
njn, proste te bavi obchodni manazer a me nejak ne, takze jsem tady asi spatne... : oops :
You will never drink alone!
LŽÍCE TU NENÍ Image
Mirek
Team Board Member
Posts: 325
Joined: Thu May 08, 2008 7:05 pm

Re: zajimavosti

Post by Mirek »

Evandro Adauto wrote:Keby obmedzia obchody na 10-20/sezonu tak s SP koncim. Pac, obchody je ta jedina vec ktora ma bavi na tejto hre. Co by ste bez nej chceli robit ? Za 2min nastavit taktiku na dva tyzdne dopredu? A chodit kontrolovat raz za 3 dni ci sa Vam niekto nezranil? :?.....
Jen abys pak měl ským obchodovat, až se na to vykašleme my, co jsme chtěli hrát fotbal a ne nějaké "Monopoly". Já už taky nějakou dobu zjišťuju, že tenhle fotbalový sim není úplně to pravé, co jsem si představoval. :( Tady mě drží už jen to, že jsem do toho investoval 3/4 roku.
Taky nechápu, co tě na tom kšeftování baví, když v tvém popisu vidím, že to hraješ 11 sezón a za celou tu dobu si se jednou kouknul do F, jinak se plácáš v G. To se ti tak líbí se koukat na ty vydělané miliony vlevo nahoře? Proti gustu žádný disputát, ale to by nebylo nic pro mě.
Jestli zdražení zaměstnanců mělo zabránit kšeftování, tak asi S. šlápnul trochu vedle. Skoro nic to neřeší, spíš to zatíží začínající hráče, kteří potřebujou stavět stadion a základ týmu. Kdyby tomu chtěl opravdu zabránit, tak asi nejúčinější by bylo zavedení daní ze zisku s prodeje v zavislosti na délce pobytu hráče v týmu.
BTW: Který klub v reálném světě udělá 20 přestupů za sezonu :?:
BTW2: 30k padne 19/2/08 ve 4:00 :D
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”