SP Pohár

Moderator: Czech Moderators

Yamagara no Miharu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Mon Apr 24, 2006 1:14 am
Location: somewhere in south China
Contact:

Post by Yamagara no Miharu »

SKS wrote:Cože? Že se v pátek nehraje? A 4., 8., 12., 19., 23. a 27. ligový kolo se hraje kdy? Že by v pátek? :wink: :roll:
tos trochu nepochopil :)
SKS
Team President
Posts: 512
Joined: Thu Aug 31, 2006 1:49 pm
Contact:

Post by SKS »

Yamagara no Miharu wrote:
SKS wrote:Cože? Že se v pátek nehraje? A 4., 8., 12., 19., 23. a 27. ligový kolo se hraje kdy? Že by v pátek? :wink: :roll:
tos trochu nepochopil :)
No jelikož sem reagoval vlastnì na to co odpovìdìl sadlosovi tak možná jo......nebo spíše pøi jeho reakci moc nepochopil jak to sadlos myslel a tudíž i moje reakce bude trochu zcestná, ale to už je jen takovej øetìzec :wink: :roll:
Nosmas-Arsenal Praha
sezona 13.(jen 1/2)- 5.v H.1635
sezona 14.- 1. v H.1635
sezona 15.- 1. v G.545
sezona 16.- 1. v F.182
sezona 17.- 1. v E. 61
sezona 18.-13 v D. 21
sezona 19.- ? v E. 61
*sadlos*
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1149
Joined: Fri Feb 02, 2007 12:30 pm
Location: Senohraby, Czechia
Contact:

Post by *sadlos* »

hownotsuts wrote:
*sadlos* wrote: To teda... pohár se tímto dostává ještì o schùdek níže... Doufám, že sobota bude opravdu jenom vyjímeèná :)
No di se v pátek nehraje tak toje putna ne?
není v sobotu hraju CZ ligu, která má pøed pohárem pøednost... takže takhle je i toto kolo pro "B" tým
W!ck
Team President
Posts: 990
Joined: Wed Oct 25, 2006 4:43 pm
Location: Hollywood (Západní Czech Republic)
Contact:

Post by W!ck »

tak sem postavil C tym vypadnu a budu se plne soustredit na ligu.
tak povedl ose sem venku
Wicks - Div.E 73
Image
Scorpion
Team Board Member
Posts: 463
Joined: Thu Jun 08, 2006 8:48 pm
Location: Mnichovo Hradištì
Contact:

Post by Scorpion »

Tak sem vypadl v SP poháru díky 2 vylouèeným hráèùm :evil: ,tak to už se mi dlouho nestalo.... :x
Manager: Scorpion
Klub: Fc Mnichovo Hradištì

season 12.- 5. in G.366
season 13.- 1. in G.366
season 14.- 2. in F.122
season 15.- 5. in E.41
season 16.- 1. in E.41
season 17.- 2. in D.14
Jumbo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1263
Joined: Thu May 11, 2006 4:09 pm
Location: Czech republic
Contact:

Post by Jumbo »

no já postoupil ale zase hraju venku :evil: Letos sem hrál jenom 2 zápasy doma. A hraju s týmem se kterym sem minulej rok válèil v F :)
Sparta Prague - E11
Ted Spartička88 - H něco :lol:
happyna17
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6903
Joined: Sat Jul 29, 2006 12:41 pm
Location: Praha Vršovice
Contact:

Post by happyna17 »

no jý vylítnul po prohøe 1:2 :? už sem na toho soupeøe nemìl tíží mì nálada v týmu
PipkiN
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2445
Joined: Mon Oct 16, 2006 12:33 pm
Location: Slaný, CZ
Contact:

Post by PipkiN »

Jumbo wrote:no já postoupil ale zase hraju venku :evil: Letos sem hrál jenom 2 zápasy doma. A hraju s týmem se kterym sem minulej rok válèil v F :)
Tak to máš štìstí, dnes jsem postoupil a pøíští kolo mì èeká první! zápas doma v poháru :)))
playing in C2
Image
Turnaj Slaná baterka
Jenda
Team Board Member
Posts: 288
Joined: Tue Aug 01, 2006 3:23 pm
Contact:

Post by Jenda »

Tak jsem poprve letos nastavil Acko na pohar a vysledek?Mel jsem vykon lepsi o 10,od 64.minuty hral souper v 10 a prohral jsem na penalty.To je fakt radost :evil:
J-Elita:provincni klub na ceste za uspechy a slavou...
D.24
Libo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1421
Joined: Sat Sep 16, 2006 9:20 pm
Location: Ostrava

Post by Libo »

Sambostars - Libo Team 0:1

Tak muj tym zvladl velmi tezky zapas na pude tymu z E divize. Souper mel vykon 117, ja 121, takze to bylo vyrovnane utkani a muj tym ukazal velkou silu a kvalitu. Prosti kola mam doma efkare, jeste jsem ho detailne nestudoval, ale budu doufat v silu domaciho prostredi a schopnosti mych hracu, takze verim v postup :wink:
39th season - F.179
Image
Image
Ivo08-LSG
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3754
Joined: Sun Oct 15, 2006 3:06 pm
Location: Nové Zámky,SLOVENSKO
Contact:

Post by Ivo08-LSG »

Tak moje Bcko vypadlo dneska s pohare po remize 2:2 a nasledne penalt 4:5...tam to je stale o risku..nevadi nejako extra naam to nevadi..hehe :lol:
Ivo08 - LSG Nové Zámky
Image
"SLOVENSKO je najlepšie a stojím za tým Ja,SLOVENSKO je totiž Moja Krajina.Som SLOVÁK srdcom aj dušou,SLOVÁK kámo tak buĎ Ticho !!!"
adriano10
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3528
Joined: Sun Apr 30, 2006 9:43 am
Location: Ta naše Morava je jistì krásná zem. :-)
Contact:

Post by adriano10 »

Touto sezónou pøepisuji pohárovou historii czech interu... Dosavadní rekord 4. kola byl dnes znovu vylepšen. tentokrát díky výhøe B-týmu 0:1! A v dalším kole silný Fkaø, se kterým by nemìlo mít Aèko problémy, ale pokud pujde Béèko......
marektucek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1045
Joined: Fri Nov 03, 2006 6:05 pm
Location: Moravské Budìjovice
Contact:

Post by marektucek »

adriano10 wrote:Touto sezónou pøepisuji pohárovou historii czech interu... Dosavadní rekord 4. kola byl dnes znovu vylepšen. tentokrát díky výhøe B-týmu 0:1! A v dalším kole silný Fkaø, se kterým by nemìlo mít Aèko problémy, ale pokud pujde Béèko......
Tak jsem se teï díval na zápasy SP poháru a zjistil jsem, že hraješ s týmem kterej je hned zamnou druhej...nevím komu mám fandit, jestli tobì a nebo jemu aby raèi dával A do poháru jak do ligy :lol:
H.1561 návrat MB Scorpions Fighters
Tom9k
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1779
Joined: Mon Aug 28, 2006 6:47 pm
Location: Pražák jak sviò
Contact:

Post by Tom9k »

Tak zejtra duel venku s prùmìrným géèkaøem, nicménì nic nechci podcenit a tak posílám nejlepší možnou sestavu. Doufám že se dostanu do mího rekordního 7. kola 8)
Tom9k - Tom9k Mad Team - In Recycle Bin...
adriano10
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3528
Joined: Sun Apr 30, 2006 9:43 am
Location: Ta naše Morava je jistì krásná zem. :-)
Contact:

Post by adriano10 »

marektucek wrote:
adriano10 wrote:Touto sezónou pøepisuji pohárovou historii czech interu... Dosavadní rekord 4. kola byl dnes znovu vylepšen. tentokrát díky výhøe B-týmu 0:1! A v dalším kole silný Fkaø, se kterým by nemìlo mít Aèko problémy, ale pokud pujde Béèko......
Tak jsem se teï díval na zápasy SP poháru a zjistil jsem, že hraješ s týmem kterej je hned zamnou druhej...nevím komu mám fandit, jestli tobì a nebo jemu aby raèi dával A do poháru jak do ligy :lol:
no tak jsem ho porazil 4:2, ale ani mì to moc netìší, protože jsem v dalším kole dostal Aèkaøe a ještì k tomu venku... :roll: :lol:
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”