Divize A

Moderator: Czech Moderators

Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

V pondelok som doma Papu pri prísnom rozhodcovi porazil tesne 1 - 0 (144 - 136).
V utorok u Remedyho vybehla jakási sebranka, ktorá s výkonom 133 sotva mohla pomýšľať na čo i len bod. Napokon z toho bola štandardná jednogólová prehra, hoci vo výkonoch to bolo jasne +11 v prospech Remedyho.
Štvrtok bol hodne rozpačitý. Uvažoval som, že sa na ten zápas vykašlem (nálada v tíme 85%, v stredu SP pohár + 4 priateľáky, Milko mal voľno, jeden áčkový hráč zranený) a radšej pošetrím áčko na sobotný pohár, napokon som poslal na Milka takmer celé áčko, čo mi stačilo na rovnaký výkon 145-145 a prehru (a posratie si zostavy na SP pohár). Neviem, prečo som už nedal aj tých ďalších dvoch áčkových útočníkov, ktorí by mi zaručili výkon 147 :roll:

Po polke sezóne mám na konte 21 bodov a žiaľ, 6 bodov náskok na 11-teho, ktorý so svojimi 15 bodmi ma hodne sklamal. Takže prehra s Milkom ma asi moc mrzieť nemusí, keďže to aj tak vyzerá na vypúšťanie nejakých zápasov v závere :?
Áčko sa inak vyvíja v celku zaujímavo - popredné miesta Berušiek a hlavne Remedyho sú pre mňa prekvapením, rovnako ako dosť zúfalá pozícia Jolíkov. To, čo predvádza zatiaľ S.A.T je neskutočným sklamaním. Tak kokotské správanie by som od manažéra jeho kalibru fakt neočakával :(
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
jokke
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1169
Joined: Sun Oct 23, 2005 12:24 am

Re: Divize A

Post by jokke »

jokke wrote:
sexy kote wrote:
remedy73 wrote:En het sprookje duurt voort...
2 brothers on the 1st floor :D
When Rinia only plays against Czech teams. :roll: :roll:
Well i got to respond to this one.

i got this message which i didn't reply on
As honorary manager Tuesday's definitely match as you play against FC Remedy.
Pavla

Looks like a Google translate thing.

i din't reply immediatly, as i was abroad for work.

Hello,

My apologies for the late reply.

Cup and friendly cups have priority for me.

3rd i try to win as much as L games as possible.
This isn't always possible as i have old players and suspensions.
And usually this are the Home games i go full for.

I let the L game go against Meangreen becaus i need my players to be 100 / 100 for a Friday finale of 3.6 M to win.

i hope this doesn't inflict the run for the title for you.

Cheers
Rinia

I got this message back

You are a shit who intentionally affects play on the podium.
Playing at full blast only against Czech managers.
Performance against Czech teams:
Ruda Masina - 142
Viastore - 146
Pardubice -148
Berusky - 150
Totemo Baka - 140
Performance against the Dutch teams:
Remedy - 95
Meangreen - 96
Intentionally influence events in Division A
A man who won the A Division 3x should be ashamed for such things.
Now you're just shit.
Pavla


Well i replied

Well that's a real class reaction !! .

It's just coincedence. Not intentionally.
But you wouldn't believe it anyway.

Anyway i will not play full on on our game on the 30 th of June .

Cheers
Rinia


his reply
Klik hier om dit bericht te verwijderen AntwoordMarkeer als 'Belangrijk'
Against all Czech managers on the first 7 places you've played the full.
It simply can not be a coincidence!
If you are honest manager . In the second half against them not to play with the best players.
Nejlepší hráče naopak nasadíte proti Remedy and Meangreen.

My reply, i just typed this on out

Well i told you that i have a priority list

1) Cup
2) Friendly cups
3) L games , mainly Home Games.
But try to win as many games as possible

In the beginning of the season there were nis Cup game so i could play full on
maa 18 mei 2015 (04:00 CET) L jolici 1 - 1 S.A.T

play full

S.A.T 0 - 0 ruda masina
full on , home game

Viastore 2 - 1 S.A.T
Full on, no Cup game on wednesday

S.A.T 1 - 3 občani

I forget to set my team. I wanted to win this one !!

Valcíři Chomutov C.F. 1 - 0 S.A.T

Away game, not the strongest team
hmm, Isn't he czech !!!

S.A.T 1 - 1 perspolis_ only

I forget to set my IO 's. I wante dto win this one.

FC Remedy 5 - 1 S.A.T

Away game . i let this one slide as i had more chance on winning on Friday

S.A.T 2 - 2 ACS Pardubice
Wanted to win this one 148-143 . Normally i should have win this one.

Noldor 2 - 1 S.A.T

Not the strongest team as i played at home next game and didn't have a strong Cup opponent.

S.A.T 3 - 2 berusky

Full on, deserved win.
Whith such an agressive team you sjhould even have get more red cards

Sipkari 3 - 2 S.A.T

Try to win this one. I got a red card.

Totemo Baka 2 - 1 S.A.T

I got a supension of Rm an one injured RM.
Which means 3r low BP RM in the team as i wanted to win this one.

S.A.T 3 - 2 FC Otelul II Galati

Full on
Ohh he's Romanian , not Czech !!

The Last Mohycan 2 - 1 S.A.T

2 red cards, i could have this one.

S.A.T 0 - 6 FC Meangreen

Let this one go.
i have an FR b final on friday and after thaat a cup game.
As i look at the players meangreen put on his s team. He played full on.

Cheers Rinia


So it's out there.
Well for the next games i do whatever i want to do and i don't give a shit about what some one thinsks.

This game was fun with 40 000 managers and i had a lot of fun with forum cups etcetera back in the days.
I stopped a while with the game, but as i had quite some cash i decided to go up a little bit.

Which i actually did like a moron and less focussed as the time i won my cups and titles.
Noticing that there were already a lot of whining people. (not everybody of course)

Well this game comes to an end and frankly maybe it's a good thing as there's a lot of peopling turning sour at the top.

Cheers
Rinia
Manager van S.A.T
managersnaam: Rinia
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

OMG v tom áčku je nejak divoko :) som myslel, že to je len hra a ide o zábavu, ale niekedy keď tu vidím tie výlevy na rozhodcov, randoma alebo diskusie podobným tejto, tak neviem neviem :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

I po krátkém týdnu se stále daří držet flíček v první polovině tabulky :D V odvetách bude snaha se v té první půlce udržet.
V pondělí by to chtělo 3 body, v úterý by asi bod nebyl špatný. S Remedym to lehký zápas nebude a na závěr pojede unavený tým berušek na půdu jednoho z největších favoritů z Pardubic , tam se body čekat nedají :roll:
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Hippopotamus wrote:V pondelok som doma Papu pri prísnom rozhodcovi porazil tesne 1 - 0 (144 - 136).
V utorok u Remedyho vybehla jakási sebranka, ktorá s výkonom 133 sotva mohla pomýšľať na čo i len bod. Napokon z toho bola štandardná jednogólová prehra, hoci vo výkonoch to bolo jasne +11 v prospech Remedyho.
Štvrtok bol hodne rozpačitý. Uvažoval som, že sa na ten zápas vykašlem (nálada v tíme 85%, v stredu SP pohár + 4 priateľáky, Milko mal voľno, jeden áčkový hráč zranený) a radšej pošetrím áčko na sobotný pohár, napokon som poslal na Milka takmer celé áčko, čo mi stačilo na rovnaký výkon 145-145 a prehru (a posratie si zostavy na SP pohár). Neviem, prečo som už nedal aj tých ďalších dvoch áčkových útočníkov, ktorí by mi zaručili výkon 147 :roll:

Po polke sezóne mám na konte 21 bodov a žiaľ, 6 bodov náskok na 11-teho, ktorý so svojimi 15 bodmi ma hodne sklamal. Takže prehra s Milkom ma asi moc mrzieť nemusí, keďže to aj tak vyzerá na vypúšťanie nejakých zápasov v závere :?
Áčko sa inak vyvíja v celku zaujímavo - popredné miesta Berušiek a hlavne Remedyho sú pre mňa prekvapením, rovnako ako dosť zúfalá pozícia Jolíkov. To, čo predvádza zatiaľ S.A.T je neskutočným sklamaním. Tak kokotské správanie by som od manažéra jeho kalibru fakt neočakával :(
Remedy je manažerské ESO a tentokrát nehraje všechny termíny, tak pro něj není problém z týmu vymáčknout maximum. Já také nejsem úplně manažérská lama :mrgreen: a když se k tomu přidá, že vraždy od pískálků jsou schovány až do odvet, tak jsou na tom staříci v tabulce lépe, než na co reálně mají :mrgreen:
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

V kratkem tydnu se pri prumernem vykonu 150 podarilo utrpet 3 vyhry 1:0 :twisted: a ziskat tak mirny naskok na sestupove pricky. Bude se to docela hodit, prvni tyden odvet bude naproste peklo :roll: Na uvod nas ceka nakladacka u nejvetsiho favorita Oslicka, pak prijede S.A.T, ktery nam neni prano porazit za zadnych okolnosti a v duchu toho jak hraje prijede urcite v plne palbe. Jolici by snad porazit jit meli. A na zaver tydne vylet pro dalsi nakladacku k dalsimu z favoritu na Viastore.
Na ceste do propadliste dejin.
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

tak si to tu taky po polovině sezóny zbilancuju. umístění asi odpovídá kvalitě manažera - občas sme body ztratili, občas je získali tam, kde jsme je měli ztratit - takže i umístění je spravedlivé.

přemýšlím o tom, že si zkusím po zápase s resim, abych neovlivňoval dění v zápasech o medaile, "A naplno", tj. takovou generálku na příští sezónu. ale možná se na to taky vykašlu :-). jeden nikdy neví.

asi bych se tu chtěl zastat rinii - podle mě to moc prožíváte. rinia na to kašle a je mu jedno, jestli spadne/vyhraje/prohraje, sice to trochu vypadá, že jde proti českým týmům, ale podle mě je to náhoda.

jinak po půlce sem čekal výše oliwapola a hippa, u Papy sem nečekal, že to zabalí - naopak příjemně překvapil zejména resi a remedy.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

oslicek wrote:asi bych se tu chtěl zastat rinii - podle mě to moc prožíváte. rinia na to kašle a je mu jedno, jestli spadne/vyhraje/prohraje, sice to trochu vypadá, že jde proti českým týmům, ale podle mě je to náhoda.

jinak po půlce sem čekal výše oliwapola a hippa, u Papy sem nečekal, že to zabalí - naopak příjemně překvapil zejména resi a remedy.
Rinia nejde proti ceskym timom (to len tu na fore vzdy bola akasi paranoja u mnohych CZ manazerov, ze vsetko je proti nim), ale fakt, ze "tak trochu" podporil oboch Holandanov, to sa neda prebliadnut. Ani jednemu to nemal dovod pustat - Remedyho mohol porazit a na druhy den stale v pohode aj Oliwku, Meangrreena tiez a na druhy den Masinu v pohari...

Co sa tyka mna, pisal som, ze chcem zostupit a na tom trvam, takze 9. miesto by pre teba nemalo byt sklamanim, ale prekvapenim ;-) Inak si myslim, ze o take 5. miesto by som sa dokazal byt...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

týden hrůzy - to asi ani jinak nejde napsat - týden, kdy nevyšlo vůbec nic :-(. no, co s tím teď do konce sezóny?
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

5. týždeň

The Last Mohycan 3 - 2 ACS Pardubice
FC Remedy 1 - 2 The Last Mohycan
Valcíři Chomutov C.F. 0 - 5 The Last Mohycan
The Last Mohycan 1 - 0 Sipkari

:arrow: Tak narozdiel od Oslička nám sa darilo neskutočne - 12b. V pondelok sme konečne porazili oliwapola, pred zápasom by som bral i bod. V utorok u Remedyho úradoval rozhodca, ktorý vylúčil domácim dvoch hráčov, mne jedného, ale domácim sa zavčasu zranil hráč a jeho náhrada nebola adekvátna, takže sme si nečakane odviezli tri bodíky. U rozpredávajúceho Papu bolo povinnosťou uchmatnúť tri body a na záver týždňa sme využili u doctora fakt, že deň predtým mal dva dôležité pohárové zápasy, kde nešetril Á-čkovými hráčmi...

Budúci týždeň - berusky vonku, jolici doma, Totemo Baka vonku, FC Otelul II Galati doma. U berusiek veľa vody nenamútime, s jolicmi to bude otvorené, u Oslíčka nie je nádej žiadna a pre nás najdôležitejší zápas odohráme v piatok, kde by sme chceli tri body. Suma sumárum - 4 body by bolo fajn.
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Divize A

Post by Raduuza »

Milko wrote:5. týždeň

The Last Mohycan 3 - 2 ACS Pardubice
FC Remedy 1 - 2 The Last Mohycan
Valcíři Chomutov C.F. 0 - 5 The Last Mohycan
The Last Mohycan 1 - 0 Sipkari
tak to jsi pěkně zazářil :wink:
Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

V týždni som mal iné priority ako ligu, takže do nej nastupoval taký všelijaký mix béčka a céčka často s blbou fyzičkou a nižšou tímovou náladou. Postupne som tak prehral s Meangreenom, Občanmi a Otelulom. Aspoň v piatok u Jolíkov som sa trošku posnažil, poslal na nich ešte stále trochu unavené áčko (nálada v tíme 92%), avšak po výkonoch 144-144 z toho bola len zaslúžená remíza. Prepadol som sa na 11. miesto so 6 bodovým náskokom na 12teho a 3bodovou stratou na 10teho. Bolo by pekné to takto nejak už udržať do konca ligy :)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Stále se daří držet flíček v první polovině tabulky a mohl by se v ní udržet i do konce. Bodově týden nad očekávání, tedy v pondělí očekávané 3 body skončily v tramvaji jedoucí okolo stadionu, kam poslal penaltu Norský elitní útočník :roll: U Jolíků naopak překvapivá kontumační výhra, nečekala bych na takovéto úrovni, tak špatného zahradníka :mrgreen: Proti Remedymu nastoupil mix A-B sestavy a konečně se daří zahrát více než 151 :D Pardubice hrají opatrně, a tak opět prapodivná sestava pod vedením nového trenéra dotáhla zápas k vítěznému konci :twisted:
Další týden odvet, na úvod ve skvělé formě hrající Mohycani, tedy nic snadného, stejně jako zápas na půdě 7 násobných mistrů. Rumun hraje Hernán cup, tak to zvyšuje naděje na bodový přínos a další z nováčků, by k poražení měl být.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

sexy kote wrote:stejně jako zápas na půdě 7 násobných mistrů
Ale no, na teba vybehne taká sebranka, že zaváhať môžeš len ak tvoji hráči dostanú záchvat smiechu zo súpera :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

oslicek wrote:týden hrůzy - to asi ani jinak nejde napsat - týden, kdy nevyšlo vůbec nic :-(. no, co s tím teď do konce sezóny?
V úterý ses o nic nesnažil, (ač jsi mohl) tak sis prostě ve zbytku týdne víc nezasloužil :mrgreen:
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”