Divize A

Moderator: Czech Moderators

Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Milko wrote:Ďakujem chlapci za gratulky, síce to ešte nie je definitívne, ale to už hádam nejako doklepem :wink:
Čo nie je definitívne? Plánuješ akože prehrať s rozpredávajúcim Poliakom?
Už zahoď tu skromnosť kamsi do ..., si Víťaz celého SoccerProjectu, kurvadrát aj s tebou
:!: 8) :mrgreen: :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Slovensko slaví - PaToM začal chlastat a Milko má titul (oběma gratuluju! :wink: )

Teď můžu hrdě říkat,že v mojí kuchyni pil slivovicu vítěz Áčka,možná i nějaká pamětní deska bude odhalena... 8)

Musím říct že v souboji oslicka s Milkem jsem favorita neměl,fandil jsem oběma.Asi nikdo by si titul nezasloužil víc než oslicek,snad se také ještě dočká.

Nám předposlední týden přinesl krásných 10 bodů a definitivní jistotu záchrany.Přiznám se,že v to jsem před sezonou vůbec nevěřil.
FC Remedy - Stratovarius 0:1
Stratovarius - ruda masina 0:0
F.C. OLTEANCA - Stratovarius 1:2
Stratovarius - FC Meangreen 14:2
Image
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize A

Post by tomkycz »

Musím říct, že i mě tahle sezóna hodně bavila a i když jsem relativně dlouho držel naději, že bych mohl při eventuálním zaváhání protivníků dosáhnout na titul, tak jsem tomu vůbec nevěřil a nic navíc jsem pro to nedelal, takže pro mě by byla bronzová příčka to, v co jsem ani nedoufal a hodně nad rámec predsezonnich plánů 8) Milkovi titul hodně přeju, jen je mi líto Oslicka, holt dva hrisnici být na trůnu nemůžou :evil: Mám radost z nás, Milka, Pala, Patoma, Frenkieho, že se tu po dlouhé době zase ukázal, a berusek :twisted:

[quote="Hippopotamus"] rozpredávajúcim Poliakom?quote]

jaj, už jsem myslel, že jde o Bytom, to by mě potěšilo...
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

tomkycz wrote: takže pro mě by byla bronzová příčka to, v co jsem ani nedoufal a hodně nad rámec predsezonnich plánů 8)
no, hele, ještě abys to nemusel přehodnotit - jestli se podíváš na můj los, tak příští týden může taky skončit krásnou nulkou :-) a byla by z toho placka stříbrná.
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Tak ode mně nejprve velká gratulace Milkovi. Jeho úspěch je pro mně o to cennější, že bych ho cca 2 sezony zpátky vůbec nečekal. Tak nějak jsem myslel, že to má jako já - hraje tu hru taktéž velmi dlouho, vždycky patřil k úzkému kruhu těch nejlepších, ale nikdy nebyl na na úplné špici 2-3 managerů, kteří si to rozdají o titul, případně ovládnou hru na delší dobu. A on na rozdíl ode mně dokázal z těchto zajetých kolejí vystoupit a udělat ten poslední malinký, ale zároveň nejtěžší krůček na samotný vrchol. Takže kámo, pro mně si machr a já se klaním.
Oslíčka je mi trochu líto, ale myslím, že jeho čas ještě přijde. No a Rockyho to snad časem taky nemine. Prvních 6 míst je navíc česko-slovenských a ten pohled je také moc krásný, tak snad to tak vydrží i do konce.
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

oslicek wrote:taktéž se připojuju Milkovi s gratulací - zasloužený titul. Slováci je v áčku berou po šesti nebo po sedmi, tak věřím, že ti fazóna vydrží i po tak dlouhou dobu také!
O tom nic nevím - akorát jakýsi Švéd tu pár sezon prudil... :wink:
Image
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Ešte raz dík všetkým za gratulky :wink:

:arrow: Hippo - keby som hral s tým poliakom, tak definitíva isto ešte nie je :wink:
:arrow: Palo - áno, na tú slivovičku si pamätám. Ty by si ma už opil pred zrazom :mrgreen:
:arrow: Mantel - ako som dávnejšie spomínal v Palovej fizlárni, ty si bol pre mňa "soccerprojectovský" vzor, takže určité grífy som od teba odkukal, takže aj ty máš zásluhu na mojom triumfe :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Treti tyden odved potvrdil, ze indiani jako novy mistr jsou proste moje prokleti :roll: U Pala necekany bodik, kdy random poprve za tech 7 sezon v Acku chytil penaltu......Estonce se udolat podarilo a nakonec i stara garda pod vedenim ex Litomerickeho trenera zdolala Remedyho. V zaverecnem tydnu bude nasup u truchlicich oslisku a Barta, bodovat by se snad dalo proti beruskam, ikdyz za daneho rozhodciho :roll: :roll:
Jinak gratulace pro me prokletejm indianum, po takticke strance oslicka proste zvalcovali.
Na ceste do propadliste dejin.
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

acskncl wrote:po takticke strance oslicka proste zvalcovali.
myslím, že sem tomu dal v této sezóně opravdu 100% - co myslíš, že bylo po taktické stránce špatně?
Gordon Condor
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Sat Jan 11, 2014 1:52 pm

Re: Divize A

Post by Gordon Condor »

I od nás velká gratulace Milkovi. Titul zcela zasloužený. K bratrskému souboji v době, kdy o titulu zdaleka nebylo rozhodnuto - klobouk dolů před oběma.

O neúspěchu Oslíčka rozhodl podle mne hlavně tento faktor:

Průměrná agrese A týmu
Mohykáni 16
Totemo Baka 38

Mít vyrovnanou agresivitu většinou stačí k tomu, aby tým dohrál bez červené, ale v průměru míváš takto víc vykartovaných hráčů. Hlavní problém je ten, že sem tam se vyšší agresivita vymstí a dohrává se o desíti nebo o devíti, což v takto vyrovnané soutěži způsobuje ztráty, které už není kdy a jak napravit. Oslíček asi sám ví nejlíp, kolik takových zápasů bylo. Jen z posledních kol (v závorce počet oslíčků na hřišti v 90. minutě): 24. kolo Totemo Baka - Kondoři 0:0 (9), 25. kolo Bytom - Totemo Baka 1:1 (9), 27. kolo Viastore - Totemo Baka 3:1 (9).
Sokol Oldřichovice / .The Simpsons. / Gondor Condors
9-20: GGFEDEDCBBAB, 21-30: CBAAAABCDE, 31-40: FGHGFEDCBB, 41-50: BBCCDEFFFG, 51-60:GGGGGGGFED, 61-70:CBBCBAAAAA, 71-80:AAAAAABCDE, 81-90:DDCDCCDDDC, 91-100:CDDDDDDD
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Gordon Condor wrote: O neúspěchu Oslíčka rozhodl podle mne hlavně tento faktor:

Průměrná agrese A týmu
Mohykáni 16
Totemo Baka 38
Ja myslím, že nerozhodla priemerná agresivita, ale vysoký rozptyl agresivity Oslíčkovych chlapcov. Keď sa hrá s agr., akú má Oslíček, chce to mať hráčov s agresivitou v rozmedzí max. 10%, ale byť schopný postaviť aj akýsi A výber v rozmedzí 5-6%. Za takýchto okolností by Milko moc šancí nemal, nakoľko Oslíčkove áčko hralo o 2 lepší výkon ako Mikove (otázne je, ako by hralo, keby mal to rozmedzie agresivity Oslíček zúžiť, a tým pádom by mal na trhu obmedzenejší výber).
Taký Remedy mal agre okolo 35, Damned okolo 5, obom zahrali áčka 154-155 a Remedy ju porazil.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divize A

Post by oliwapol »

Milko ohromná gratulace k titulu a parádnímu uspěchu,fakt ti to přeju! :) I pro mě je tvá cesta vidinou co za 3-4 sezony začnu budovat (i když to už tu zase budou ty seveřani z Noldoru :mrgreen: )
ACS Pardubice
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Ďakujem chlapci :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize A

Post by PaToM »

Tak to ja si ešte počkám na definitívu pred tým než budem gratulovať Milkovi k titulu. Vo futbale nikdy nevieš. :)
A aby sa nestalo niečo takéto: https://www.youtube.com/watch?v=nmqAjr0xs04
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

PaToM wrote:Tak to ja si ešte počkám na definitívu pred tým než budem gratulovať Milkovi k titulu. Vo futbale nikdy nevieš. :)
A aby sa nestalo niečo takéto: https://www.youtube.com/watch?v=nmqAjr0xs04
A toto som sa snažil Hippovi vysvetliť:-)
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”