Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Moderator: Czech Moderators

classic
Team Manager
Posts: 153
Joined: Mon Aug 10, 2009 6:21 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by classic »

beda sekacka wrote:
classic wrote:Pánové.

Pokud Vás to potěší, tak vězte, že tolik peněz na kontě nemám. Dostal jsem se do značného debetu a mám 7 dní na to (teď už jen šest), abych to zlepšil. Jinak mi bude tým smazán. Proto činím vše prodejem hráčů, abych se z toho vylízal. Možná se tedy Bono dočká, že mi bude tým smazán a to s konečnou platností. Udělám vše proto, abych Ti tuto radost nedopřál. Jak už jsem Ti Bono psal na mail (a marně jsem několik dní očekával jakoukoliv odpověď), tvůj náhled na můj proces z pohledu šerifa plně chápu a tvé nevoli se nedivím. Vážím si Tvé práce a proto i Tobě, stejně jako všem ostatním, přeji mnoho sportovních úspěchů.

Samotnou kauzu už zde popisovat nebudu, beztak ji už znáte do omrzení a Vaše názory znám, beru, uznávám. Jedno moudro praví: "Nikdy nic nevysvětluj. Nepřítel ti stejně neuvěří a přátelům nic vysvětlovat nemusíš."

Classic.
Hlavně by potěšilo kdyby si sem hodil konečně, kde přesně se ty Žďárky dožadovaly těch výnosnejch přáteláků na cizím hřišti. Přes usilovné pátrání sem na to na fóru nikde nenarazil.
Vypadá to, že Razvanica se zbláznil a skončí jen dojná kráva ze Žďárek.
TAKŽE
Na tomto fóru to nikde nenajdeš. Bylo to na fóru intranetové sítě mého zaměstnavatele. Až se dostanu do práce, mohu ho okopírovat a vložit ho sem, pokud si myslíš, že to bude k něčemu dobré. Můžeš kontrovat, že okopírovat si sem mohu prakticky jakýkoliv falzifikát čehokoliv. A co se týká Žďárek, tak ty byly také odblokované s pokutou 1,6 mega. Toto mi napsal v mailu šerif Razvanica. Jestli chceš, mohu ti ho přeposlat.
Nescafé, jak by řekl klasik a Classic jsem já. D-18, ale letíme dolůůů
Co stále nevím, jestli může voják v zastavárně zastavit stát.
nescafeclassic@email.cz

Image
Solieter
Fan
Posts: 3
Joined: Thu Apr 15, 2010 6:53 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Solieter »

Tak se konečně mohu vyjádřit k BANU , který jsem dostal společně s Clasicem tým Nestafe.
Já Solieter tým FC Sokol Žďárky jsem dostal BAN za to , že jsem hrál přátelská utkání s týmem Nescafe.Uvedené přáteláky mi pomáhali udržovat všechny hráče na dobré úrovni a v lize jsem tak bojoval o postup. Zajišťovali mi pravidelné hraní přáteláků a možnost přednastavit si na zápasy sestavu.
Prohlédl jsem si opět pravidla , zde není psáno , že bych nemohl s jedním týmem hrát přáteláky a proto nechápu ,proč jsem tento BAN dostal. Že se nejedná o podvod si mohl šerif ověřit pomocí IP adres. Jinak pokračuji ve hře , ale ted to vypadá na sestup .
jonY.h
Team President
Posts: 632
Joined: Mon Oct 06, 2008 4:30 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by jonY.h »

Pokud si pamatuji, tak se hlavně v této kauzi řešilo to, že jeden tým hrál pořád jen doma. Kdyby jste to točili tak by nikdo neřekl ani slovo. Je sice pravda, že ti to pomáhalo udržovat všechny hráče na dobré úrovni a to že sis mohl nastavit sestavu dopředu, ale také tady padlo že jsi řekl - že se ti vyplatí víc hrát jen venku a né doma! Což bohužel je hodně zvláštní tvrzení!
Brujeria - jonY.hBruj3ria - jonY.h
... 77/G.289 - 78/F.97
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by tom17 »

Solieter wrote:Tak se konečně mohu vyjádřit k BANU , který jsem dostal společně s Clasicem tým Nestafe.
Já Solieter tým FC Sokol Žďárky jsem dostal BAN za to , že jsem hrál přátelská utkání s týmem Nescafe.Uvedené přáteláky mi pomáhali udržovat všechny hráče na dobré úrovni a v lize jsem tak bojoval o postup. Zajišťovali mi pravidelné hraní přáteláků a možnost přednastavit si na zápasy sestavu.
Prohlédl jsem si opět pravidla , zde není psáno , že bych nemohl s jedním týmem hrát přáteláky a proto nechápu ,proč jsem tento BAN dostal. Že se nejedná o podvod si mohl šerif ověřit pomocí IP adres. Jinak pokračuji ve hře , ale ted to vypadá na sestup .
Vítej na fóru :wink:
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
Solieter
Fan
Posts: 3
Joined: Thu Apr 15, 2010 6:53 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Solieter »

Ted hraju taky přáteláky stále venku, protože moje výzvy by někdo přijal asi tak dvakrát do týdne. Takže to je jedno ,jak jsem to hrál.Určitě to není moc velký výdělek z přáteláků.
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Big El »

Solieter wrote:Ted hraju taky přáteláky stále venku, protože moje výzvy by někdo přijal asi tak dvakrát do týdne. Takže to je jedno ,jak jsem to hrál.Určitě to není moc velký výdělek z přáteláků.
Můžeš hrát s jedním týmem "domluvené" přáteláky. A kolik chceš. Ale doma/venku. A že to není velký výdělek? To je vidět, že nejsi ještě v Déčku, nebo výš - tak jako Classic. Doma vydělávám za jeden zápas 30-50K. A kolik, že jste spolu těch přáteláků hráli?
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Solieter
Fan
Posts: 3
Joined: Thu Apr 15, 2010 6:53 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Solieter »

Dostali jsme BAN za 70 zápasů , kdy Clasic hrál doma podle šerifa.
jonY.h
Team President
Posts: 632
Joined: Mon Oct 06, 2008 4:30 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by jonY.h »

70 podle šerifa? a tak kolik jsi z těch zápasů hrál doma o kolik venku? si vem kdyby jste se střídali a při výdělku kolem 40.000 za přátelák, tak by sis přišel 35x40.000=1.4M a to si myslím není málo a pokud on je hrál všechny doma tak si přišel na 2.8M. a popravdě, tolik zápasů přijde divné každému.
Brujeria - jonY.hBruj3ria - jonY.h
... 77/G.289 - 78/F.97
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by tom17 »

Nový šerif

Vážení, jak jste mnozí z vás zaregistrovali, dostal jsem od Sjarela nabídku šerifa, kterou jsem akceptoval. Včera mi byla přidělena šerifská hvězda i určité pravomoce, které jsem neměl ještě čas zkoumat. Jak jsem informoval Sjarela, novou funkci začnu vykonávat za 3 týdny (alepoň v to doufám). Do té doby bych se pokusil alespoň trochu přičichnout novým věcem a začít komunikovat s ostatními šerify. V tuto chvíli jsem rád, že si na SP stihnu nastavit zápasy a trénovat hráče. Dva dny po svém propuštění z nemocnice mi ještě projistotu hlídal tým David; ještě v sobotu jsem nenastavil 2 zápasy.

Ale nebojte se! Vyčistím to časem tady :mrgreen: A samozřejmě budu nápomocen při zabanování českých a slovenských manažerů jinými šerify. Nehodlám se ale zabývat nototickými podvodníky. A rád bych se výhledově podílel na vylepšování hry, komunikoval se Sjarelem ohledně "českého návrhu". Avšak také on má dost málo času pro SP.

Když mi někdo pošle 100 mailů denně s nadávkami, co myslíte, vrátím mu účet? Když se mi někdo pokusí hacknout počítač, myslíte, že to nechám jen tak? - Nemám problém to řešit v občanskoprávním, popř. trestněprávním řízení (penízky se navíc hodí vždy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) Jsem právník (no za chvíli), ale řekl bych, že celkem nadějný :D . Takže BUBUBU :wink: :mrgreen:
Zatím se mějte :!:
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Ataner »

tom17 wrote:Nový šerif

Vážení, jak jste mnozí z vás zaregistrovali, dostal jsem od Sjarela nabídku šerifa, kterou jsem akceptoval. Včera mi byla přidělena šerifská hvězda i určité pravomoce, které jsem neměl ještě čas zkoumat. Jak jsem informoval Sjarela, novou funkci začnu vykonávat za 3 týdny (alepoň v to doufám). Do té doby bych se pokusil alespoň trochu přičichnout novým věcem a začít komunikovat s ostatními šerify. V tuto chvíli jsem rád, že si na SP stihnu nastavit zápasy a trénovat hráče. Dva dny po svém propuštění z nemocnice mi ještě projistotu hlídal tým David; ještě v sobotu jsem nenastavil 2 zápasy.

Ale nebojte se! Vyčistím to časem tady :mrgreen: A samozřejmě budu nápomocen při zabanování českých a slovenských manažerů jinými šerify. Nehodlám se ale zabývat nototickými podvodníky. A rád bych se výhledově podílel na vylepšování hry, komunikoval se Sjarelem ohledně "českého návrhu". Avšak také on má dost málo času pro SP.

Když mi někdo pošle 100 mailů denně s nadávkami, co myslíte, vrátím mu účet? Když se mi někdo pokusí hacknout počítač, myslíte, že to nechám jen tak? - Nemám problém to řešit v občanskoprávním, popř. trestněprávním řízení (penízky se navíc hodí vždy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) Jsem právník (no za chvíli), ale řekl bych, že celkem nadějný :D . Takže BUBUBU :wink: :mrgreen:
Zatím se mějte :!:
Takže ti přejeme hodně štěstí málo starostí v nové funkci a do budoucna i do té právnické.. :wink:
JPD - B.3
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Hadis »

Otázka ale zní, jestli tu diplomku dopíšeš :mrgreen:
Gratulace k novému postu a ať je o Tobě slyšet co nejméně :wink:
Hadis
AC Had Bozak

Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Big El »

tom17 wrote: ...
Přeju ostré nábojnice do Tvého koltu. Doufám, že si zde zjednáš respekt a Tvé střely budou mířit přesně.
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by tom17 »

Díky :!:
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13985
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by ps2512 »

tom17 wrote:Díky :!:
i já se přidávám a vím, že budeš nestraný!!!
Jen jedna věc...Bono zůstává ve své funkci, nebo ho nahrazuješ??? Budeme mít teda 2 české šerify, či jen jednoho?
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
beda sekacka
Coach
Posts: 49
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:04 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by beda sekacka »

tom17 wrote:Nový šerif

Vážení, jak jste mnozí z vás zaregistrovali, dostal jsem od Sjarela nabídku šerifa, kterou jsem akceptoval. Včera mi byla přidělena šerifská hvězda i určité pravomoce, které jsem neměl ještě čas zkoumat. Jak jsem informoval Sjarela, novou funkci začnu vykonávat za 3 týdny (alepoň v to doufám). Do té doby bych se pokusil alespoň trochu přičichnout novým věcem a začít komunikovat s ostatními šerify. V tuto chvíli jsem rád, že si na SP stihnu nastavit zápasy a trénovat hráče. Dva dny po svém propuštění z nemocnice mi ještě projistotu hlídal tým David; ještě v sobotu jsem nenastavil 2 zápasy.

Ale nebojte se! Vyčistím to časem tady :mrgreen: A samozřejmě budu nápomocen při zabanování českých a slovenských manažerů jinými šerify. Nehodlám se ale zabývat nototickými podvodníky. A rád bych se výhledově podílel na vylepšování hry, komunikoval se Sjarelem ohledně "českého návrhu". Avšak také on má dost málo času pro SP.

Když mi někdo pošle 100 mailů denně s nadávkami, co myslíte, vrátím mu účet? Když se mi někdo pokusí hacknout počítač, myslíte, že to nechám jen tak? - Nemám problém to řešit v občanskoprávním, popř. trestněprávním řízení (penízky se navíc hodí vždy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) Jsem právník (no za chvíli), ale řekl bych, že celkem nadějný :D . Takže BUBUBU :wink: :mrgreen:
Zatím se mějte :!:
Tak hodně zdaru v lovu amatérskej podvodníků:-) Těch naivních zde bude nejvíc.
Nevím jaké máte přesně možnosti, ale v lovu profesionálních podvodníků(pokud zde aktuálně jsou)si myslím moc šancí na úspěšnost nemáte.
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”