Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Moderator: Czech Moderators

PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by PaToM »

tom17 wrote:Nemá cenu to tu rozehrávat na národní notu. Proč byli manažeři banováni, jsem tu několikrát vysvětloval. Razvanica je tvrdý šerif, ale pevně věřím, že není zaměřený proti žádné národnostní skupině.
Ale tak som to vôbec nemyslel, len som chcel vysvetliť prečo sa amos nemusí báť, že dostane ban - lebo Razvanica zabanoval len tých so slovenskými vlajkami, on má českú vlajku. Toť vše.
Last edited by PaToM on Thu Sep 02, 2010 11:23 pm, edited 1 time in total.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
léblík
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4980
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:48 pm
Location: Neudek.

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by léblík »

tom17 wrote:
PaToM wrote:
No boli tam aj ďalšie prestupy s Barca T.T.. Ale Razvanica zabanoval LEN Slovákov. :wink:
Nemá cenu to tu rozehrávat na národní notu. Proč byli manažeři banováni, jsem tu několikrát vysvětloval. Razvanica je tvrdý šerif, ale pevně věřím, že není zaměřený proti žádné národnostní skupině.[/quote]
Také bych tomu rád věřil,ale ukazatele mi spíše poukazují,že rumunští šerifové,jsou prostě a jendoduše zaměřeni proti naší komunitě... 8)
Don´t worry, don´t cry, smoke ganjaa and fly
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by tom17 »

léblík wrote:Také bych tomu rád věřil,ale ukazatele mi spíše poukazují,že rumunští šerifové,jsou prostě a jendoduše zaměřeni proti naší komunitě... 8)
Přes 4 měsíce jsem s Razvanicou spolupracoval. Nevypozoroval jsem z jeho jednání nic, co by mělo svědčit o opaku. Kdyby tomu bylo naopak, nemám jediný důvod, proč bych to tady neměl uvést. Je tvrdý, ale vůči všem. A co je důležité, má podporu tvůrce hry.
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by tom17 »

PaToM wrote:
tom17 wrote:Nemá cenu to tu rozehrávat na národní notu. Proč byli manažeři banováni, jsem tu několikrát vysvětloval. Razvanica je tvrdý šerif, ale pevně věřím, že není zaměřený proti žádné národnostní skupině.
Ale tak som to vôbec nemyslel, len som chcel vysvetliť prečo sa amos nemusí báť, že dostane ban - lebo Razvanica zabanoval len tých so slovenskými vlajkami, on má českú vlajku. Toť vše.
Nebanoval kvůli slovenským vlaječkám, banoval ty, kteří dostali zprávu od husátka a následně s ním spolupracovali.
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by PaToM »

tom17 wrote:Nebanoval kvůli slovenským vlaječkám, banoval ty, kteří dostali zprávu od husátka a následně s ním spolupracovali.
Jéééj, však ja chápem, že nie. Len myslím to, že banoval Slovákov. Len so Slovákmi si písal husatko. :mrgreen: Ak to už ani teraz nepochopíš, tak to radšej nechajme tak. :mrgreen:
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
léblík
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4980
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:48 pm
Location: Neudek.

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by léblík »

Bohužel mi přijde,že Sjarel se sám posadil jen do role pozorovatele všeho a je mu tak nějak jendo co se děje.Šerifů dalvolnou ruku,vylepšení dělat nebude.....No jem zvědav kdo to tu az chvíli bude hrát...
Don´t worry, don´t cry, smoke ganjaa and fly
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Dajo »

tom17 wrote:Příliš se mi nelíbí ta formulace v prohlášení, že manažeři nechtěli hrát unfair, poněvadž si myslím, že to z jejich strany unfair bylo. Nicméně petici jsem podepsal i vzhledem k tomu, že dotyční byli vesměs potrestáni na základě zbytkové klauzule (Je přísně zakázáno na SoccerProjectu vlastnit více než jeden tým. Manažeři, u kterých bude zjištěna tato bigamie, budou bez milosti vyhozeni, stejně jako ostatní vykukové, snažící se podvádět jinak.)
Tome,všetko čo píšeš má hlavu aj pätu a skoro na 99% s Tebou môžem súhlasiť. Nikdy som netvrdil,že konkrétne ja som chybu neurobil a ako som už písal som ochotný prijať sankciu. Ty tu píšeš,že sme boli potrestaní najmä za poštu s husátkom a potrestaní podľa hore uvedenej "formulky" (stejně jako vykukové,SNAŽÍCI se podvádět jinak). A tu si dovolím poznámku na našu obhajobu. Tome,my sme sa NESNAŽILI. Naleteli sme a dali sa tak trochu vyprovokovať na zlé chodníčky. U nás sa tomu hovorí "agent provokatér". Ale niektorí z nás sa aspoň snažili dodržať ceny . A to je argument ktorý by mohol zavážiť pri miernejšom potrestaní.

A poslednú poznámku k tej pošte. Mám jeden príklad či je toto tiež unfair.
Keď by Ťa ako manažéra poprosil iný spriatelený manažér,ktorý z hrôzou zistil,že mu na základe končiacich zmluv odídu traja kvalitní hráči pretože je v mínuse a POŠTOU Ťa poprosil aby si mu niekoho rýchlo kúpil z povedzme B-tímu a napísal by hocikoho Ty by si mu nepomohol ?
Pretože mne sa to stalo a ja som pomohol. Kúpil som ho za trhovú cenu . A žiadny šerif nezisťoval či som naozaj toho hráča potreboval . A jemu som pomohol. Na základe hore uvedenej "formulky" je aj toto unfair chovanie,alebo aspoň ZNEUŽITIE INÉHO TÍMU.

Nech je Razvanica tvrdý šerif ,nech sleduje všetko čo sa pohne, ale nieje všetko len čierne alebo biele. V našich prrípadoch určite o tom som presvedčený na 100% Pri takomto nekompromisnom posudzovaní a nejasných pravidlách , tie svoje banániky s trpkou príchuťou už za chvíľu nebude mať komu dávať.

Chlapi čo spísali túto petíciu a všetci čo sa pod ňu podpísali,nemusia mať žiadne pochybnosti,že bojujú za nejakých strašných podvodníkov.
Chybu môže spraviť každý .

Dajo
FC Trabant
Last edited by Dajo on Fri Sep 03, 2010 4:43 pm, edited 1 time in total.
Dajo
FK Laugaricio
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13990
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by ps2512 »

sexy kote wrote:S loupežníky vyznávají trikolóru stejnou jako jeden nejmenovaný pražský klub, jsou zde neustále problémy a dělají si svévolně co chtějí :roll: Proto mě udivuje, že se zde najdou i manažéři, kteří si takového banditu zvou do svého soukromého turnaje :( To prostě nedokážu pochopit, co je k tomu vede :roll:
Že neuhádnu koho myslíš.......já sdílím názor jako Pupajdí.......párkrát jsem si s ním psal ohledně nějakých problémů s BANy......třeba jsme spolu i nesouhlasili, ale ve vyjadřování byl slušný, trpělivý a vysvětlil jeho pohled na věc. Každej jsme nějakej.
Navíc můj turnaj hrával dřív, než se tal šerifem 8)
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
okocha23
Team Manager
Posts: 119
Joined: Tue Mar 10, 2009 10:11 am

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by okocha23 »

cavte kde sa da podpisat ta peticia,....mne sa stalo to iste: dal som TL hraca Guy Vercaemer-robil 66 vykon a mal Trhovu hodnotu v tom case 380 tis, dal som za vyvolavaiu 400 tis, a napisal som husatkovi ze ak chce nech da ponuku na neho....lenze paradox ze sme boli mozno viacery zabanovani za to co sa este nestalo-lebo ja som ho nepredal!!!!! a tym ze ma zabanovali mi znemoznili ho predat za vyssiu cenu teda v dosledku som bol pioskodeny ja!!! a mozno teda aj vy ak sa nieco podobne stalo...a k tej korespondencii ,ja neviem co si mam mysliet, lebo bolo vela takych sprav ze ak pridas 50 tis tak ti ho hned pustim,resp, zadaj taku cenu a je tvoj ...alebo predas mi toho ci toho hraca....ved potom by museli byt zabanovany pomali vsetci....a ked sa pozrete na najdrahsiie prestupy za akych hracov idu ake peniaze tak neviem....ozvite sa dik
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13990
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by ps2512 »

okocha23 wrote:cavte kde sa da podpisat ta peticia,....mne sa stalo to iste: dal som TL hraca Guy Vercaemer-robil 66 vykon a mal Trhovu hodnotu v tom case 380 tis, dal som za vyvolavaiu 400 tis, a napisal som husatkovi ze ak chce nech da ponuku na neho....lenze paradox ze sme boli mozno viacery zabanovani za to co sa este nestalo-lebo ja som ho nepredal!!!!! a tym ze ma zabanovali mi znemoznili ho predat za vyssiu cenu teda v dosledku som bol pioskodeny ja!!! a mozno teda aj vy ak sa nieco podobne stalo...a k tej korespondencii ,ja neviem co si mam mysliet, lebo bolo vela takych sprav ze ak pridas 50 tis tak ti ho hned pustim,resp, zadaj taku cenu a je tvoj ...alebo predas mi toho ci toho hraca....ved potom by museli byt zabanovany pomali vsetci....a ked sa pozrete na najdrahsiie prestupy za akych hracov idu ake peniaze tak neviem....ozvite sa dik
zde: http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 6&start=45
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Hippopotamus »

okocha23 wrote:cavte kde sa da podpisat ta peticia,....mne sa stalo to iste: dal som TL hraca Guy Vercaemer-robil 66 vykon a mal Trhovu hodnotu v tom case 380 tis, dal som za vyvolavaiu 400 tis, a napisal som husatkovi ze ak chce nech da ponuku na neho....lenze paradox ze sme boli mozno viacery zabanovani za to co sa este nestalo-lebo ja som ho nepredal!!!!! a tym ze ma zabanovali mi znemoznili ho predat za vyssiu cenu teda v dosledku som bol pioskodeny ja!!! a mozno teda aj vy ak sa nieco podobne stalo...a k tej korespondencii ,ja neviem co si mam mysliet, lebo bolo vela takych sprav ze ak pridas 50 tis tak ti ho hned pustim,resp, zadaj taku cenu a je tvoj ...alebo predas mi toho ci toho hraca....ved potom by museli byt zabanovany pomali vsetci....a ked sa pozrete na najdrahsiie prestupy za akych hracov idu ake peniaze tak neviem....ozvite sa dik
Ja len, neviem, či je vhodné, aby petíciu podpisovali samotní manažéri, ktorým bol ban udelení... Ich hlasy mi prídu od veci, keďže každý, pochopiteľne, rád bude hlasovať za niečo, čo sa týka priamo jeho dobra.
Ak sa mýlim, kľudne môj názor vyvráťte, aspoň bude viac ľudí na listine :-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by kopeckar »

tom17 wrote:
léblík wrote:Také bych tomu rád věřil,ale ukazatele mi spíše poukazují,že rumunští šerifové,jsou prostě a jendoduše zaměřeni proti naší komunitě... 8)
Přes 4 měsíce jsem s Razvanicou spolupracoval. Nevypozoroval jsem z jeho jednání nic, co by mělo svědčit o opaku. Kdyby tomu bylo naopak, nemám jediný důvod, proč bych to tady neměl uvést. Je tvrdý, ale vůči všem. A co je důležité, má podporu tvůrce hry.
Tome, taky si myslím, že Razvanica není žádný podrazák, ale v tomhle s tebou nesouhlasím, protože to už bychom měli jen jednoho rumunského šerifa a ne dva. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

Hippopotamus wrote:
Ja len, neviem, či je vhodné, aby petíciu podpisovali samotní manažéri, ktorým bol ban udelení... Ich hlasy mi prídu od veci, keďže každý, pochopiteľne, rád bude hlasovať za niečo, čo sa týka priamo jeho dobra.
Ak sa mýlim, kľudne môj názor vyvráťte, aspoň bude viac ľudí na listine :-)
Určitě podpisy od zabanovaných manažerů nebudu počítat,to je logické :wink: , pokud se tam vyskytnou.

Jinak podpisy petice ukončím dnes večer po 22hodině.......a odešlu . Kam- to se ještě domluvím s Tomem.

Jsem rád,že se vyjádřil i Foxir,tímto mu děkuji ,......a je jasné,že souhlasím i s jeho dovětkem ...jde jen o míru trestu o tom také je ta petice :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

48 podpisů .
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
jancef
Assistant Coach
Posts: 22
Joined: Thu May 21, 2009 12:35 pm
Location: Zilina

Velka vdaka vsetkym

Post by jancef »

Chalani, vsetkym vam dakujem za podporu.

Stale bojujem, pisem si s Razvanicom, ale uz to chcem uzavriet.
Myslim, ze ta peticia (inak vynikajuci napad) je posledna sanca, ako sa dostat nazad na SP.
Urcite to poslite aj Razvanicovi.

Este raz diky za podporu,

a dufam, ze sa na SP este s mnohymi z vas stretnem.
FC Jancefalogram

C.6
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”