Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Moderator: Czech Moderators

léblík
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4980
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:48 pm
Location: Neudek.

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by léblík »

Big El wrote:
léblík wrote:
Big El wrote: Agrese určitě slušná byla. Skádal jsem tým tuším do 20% agre. Ale tuším, že to byli napůl mladíci napůl staroši přes 26 let. Jestli se nepletu, mé maximum bylo kolem 143. Dokázal jsem kopat střed Céčka, když jsem vypouštěl turnaje, tak s velikým vypětím TOP 5. Ale žádný z těch hráčů neměl nějak extra výkony a neměl jsem žádný extra finance. Zkrátka bych si asi kopal průměrné Céčko, možná, že by časem přišla jedna sezóna, kdy bych juknul do Bčka a pak bych se z něj buď poroučel zpět, nebo se do SP pustil s maximální vervou a pokusil se nějak do A dostat (tedy nejprve v B udržet). Ale jak :?: :?: :idea: Rozhodně na to nebyl plán ani koncepce :lol:
Já kopal se 147 střed C..a nakonec mě to tak naštvalo,že jsem to rozpustil a šmelim... :mrgreen:
Když si neumíš vybrat správné Céčko...
Já za to nemůžu... :mrgreen:

Pupajdi sorry za OT..
Don´t worry, don´t cry, smoke ganjaa and fly
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by palo »

Big El:
Ano, ano. Můžeš za to Ty! Napíšeš tady něco do šerifskýho fóra a já se najednou dozvím, že jsem měl skoro Áčkovej mančaft :lol: :lol: :lol:
Vidíš co děláš :?: :P


Slibuju že se polepším... :mrgreen: :mrgreen:
Image
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by tom17 »

léblík wrote:
pupajdi13 wrote:Postačí dát vědet českému šerifovi a neměl by být žádný problem,ani když hrajete turnaje , prostě je třeba informovat.....což už drtivá většina manažerů dělá a dělá dobře :wink: .
Přesně tak,mě Pupajdi vždycky hlídalkdyž jsem potřeboval a to jsme spolu dělali obchody a turnaje hráli taky,vždy jsem napsal šerifovi a nebyl problém.. 8)
V případě Big Ela, Jančaříka, Andrewa a kofiho hlídání bylo hlášeno. Razva si však pravidla vykládal tak, že pokud jsou dva týmy řízeny z jednoho PC, tak prostě spolu po ten čas nesmí hrát bohatě dotované turnaje a vůbec nehraje roli, že jde o hlášený zástup. S jeho interpretací pravidel jsem nesouhlasil, chtěl jsem to otevřít na šerifském fóru, ale nedostal jsem se k tomu :oops:
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

Tak dneska jsem se už dostal na smutný rekord 19 banů za den a to ještě není konec dne. :roll:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Jari Malanta
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1411
Joined: Sat Dec 18, 2010 3:05 pm
Location: Žďár nad Sázavou

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Jari Malanta »

pupajdi13 wrote:Tak dneska jsem se už dostal na smutný rekord 19 banů za den a to ještě není konec dne. :roll:
Když se daří, tak se daří... :roll: :roll:
FC Žďár nad Sázavou - D.22

31 hráčů může říct: "Jsem lepší než ty"... Ale co když blafují?... 32 týmů, skupinový systém, výhoda domácího prostředí, adrenalin, napětí...To je?...HIGHLANDER CUP !!!
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

Jari Malanta wrote:
pupajdi13 wrote:Tak dneska jsem se už dostal na smutný rekord 19 banů za den a to ještě není konec dne. :roll:
Když se daří, tak se daří... :roll: :roll:
je vidět,že jsou vánoční prázdniny a managéros po celý evropě nevědí co roupama , tak podváděj.
dneska se ukázaly všechny 4 velmoci v podvádění ( rumunsko-česko-slovensko-polsko) :|
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by mantel »

pupajdi13 wrote:
Jari Malanta wrote:
pupajdi13 wrote:Tak dneska jsem se už dostal na smutný rekord 19 banů za den a to ještě není konec dne. :roll:
Když se daří, tak se daří... :roll: :roll:
je vidět,že jsou vánoční prázdniny a managéros po celý evropě nevědí co roupama , tak podváděj.
dneska se ukázaly všechny 4 velmoci v podvádění ( rumunsko-česko-slovensko-polsko) :|
Ježíšek už skončil, tak dnes naděluje Pupajdi. Jen do toho, pěkně to těm švindlířům spočítej. :D
Jari Malanta
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1411
Joined: Sat Dec 18, 2010 3:05 pm
Location: Žďár nad Sázavou

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Jari Malanta »

pupajdi13 wrote:
Jari Malanta wrote:
pupajdi13 wrote:Tak dneska jsem se už dostal na smutný rekord 19 banů za den a to ještě není konec dne. :roll:
Když se daří, tak se daří... :roll: :roll:
je vidět,že jsou vánoční prázdniny a managéros po celý evropě nevědí co roupama , tak podváděj.
dneska se ukázaly všechny 4 velmoci v podvádění ( rumunsko-česko-slovensko-polsko) :|
Podvádět v reálu, podvádět v online hře, co z toho života ty lidi mají, nějak tomu už nerozumím... :roll: :roll:
FC Žďár nad Sázavou - D.22

31 hráčů může říct: "Jsem lepší než ty"... Ale co když blafují?... 32 týmů, skupinový systém, výhoda domácího prostředí, adrenalin, napětí...To je?...HIGHLANDER CUP !!!
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

Jari Malanta wrote: Podvádět v online hře, nějak tomu už nerozumím... :roll: :roll:
Východní blok je holt východní blok , zajímavý ,že třeba holandani a belgičani nepodváděj skoro vůbec.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
qosa
Assistant Coach
Posts: 22
Joined: Mon Nov 05, 2007 11:26 am

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by qosa »

Ahoj,
rad bych se podelil o zazitek z SP. Zacinam zrovna v Hacku, ale uz pred tremi lety jsem vedl svuj tym a byl i v Feku, mozna i Ecku, ted nevim. Kazdopadne ted zacinam znova a dostala se mi zprava od manazera osvijansky, ktery mi pral k postupu a nabizel sve hrace, ktere mi pomuzou se zachranit, dle jeho slov. V podstate mi ale zkousel prodat odpad, ktery je jinak neprodejny a to podle me i za predrazeny peniz. Tohle chovani povazuju za silne neeticke a v podstate jen zkousi zneuzit novacku. Je to pekny hnus a jako dukaz prikladam screen jeho zpravy..

bohuzel to neni nic proti pravidlum, spis jen predkladam priklad, ze na nepoctivce narazite vsude.

qosa
Attachments
osvitavsky.png
osvitavsky.png (28.63 KiB) Viewed 3078 times
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by kopeckar »

qosa wrote: .....
Nevidím na tom nic neetického. Prostě ti jen nabídl k prodeji své hráče. Nikde v té zprávě je nijak nevychvaluje a je jen na tobě, zda by sis nějakého vybral. Navíc ten borec to hraje teprve od září (aspoň ten klub který vede vznikl v září) a tak je docela možné, že tomu rozumí míň než ty. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Woko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1619
Joined: Wed Nov 08, 2006 3:12 pm
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Woko »

qosa wrote: .....
Těhlech spamů je vždycky hromada a i mě neminula, když jsem podruhý začínal... Mně to taky nehorázně s...(ehm) supilo... Ale zkus si napsat si napsat do profilu na SP, že nejsi žádná lama, ať ti daj pokoj... Já to mám na profilu ještě teď... Myslim, že to trochu pomohlo...
Jantar FC
Největší úspěch v minulém působení - 18.sezona - 1. v E.43
Nyní - boj v D.9
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by puzzle »

Woko wrote:
qosa wrote: .....
Těhlech spamů je vždycky hromada a i mě neminula, když jsem podruhý začínal... Mně to taky nehorázně s...(ehm) supilo... Ale zkus si napsat si napsat do profilu na SP, že nejsi žádná lama, ať ti daj pokoj... Já to mám na profilu ještě teď... Myslim, že to trochu pomohlo...
nemyslím, že to pomože, nikdo kdo posílá tyto spamy si nečte profil
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by frankie_doparoma »

kopeckar wrote:Nevidím na tom nic neetického.
kazdej spam je neetickej

ps. za posledni tejden mi prislo 10 takovejhlech nevyzadanejch zprav.... :roll:
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by kopeckar »

frankie_doparoma wrote:
kopeckar wrote:Nevidím na tom nic neetického.
kazdej spam je neetickej

ps. za posledni tejden mi prislo 10 takovejhlech nevyzadanejch zprav.... :roll:

No není spam jako spam. Já třeba když potřebuji popostrčit cenu u hráče u kterého se moc nehýbá pošlu odkaz na něj manažérům, kteří mají v danou dobu podánu nabídku na hráče s podobnou či horší agresivitou a výkonem. Tohle určitě není spam stejného ražení, jako když někdo udělá kobercový nálet na desítky či stovky manažérů, kteří daného hráče nemohou potřebovat. Toť můj názor.
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”