Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Moderator: Czech Moderators

ImamurVaalid
Assistant Coach
Posts: 15
Joined: Thu Jun 14, 2012 6:29 am

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by ImamurVaalid »

Pěkný den všem! :wink: Zavítal jsem na forum a byl šokován, jako asi všichni čtoucí tuto sekci :!:

Možná víte, že zrovna moc neholduji nákupům, vyjma situace, když počet mých odchovanců klesne pod počet 34 (to se zatím stalo jednou a znovu to asi doufám nenastane :wink: ). Hraji tedy jen s vlastními odchovanci, vyjma několika stařečků, co jsem před cca 2 roky dokoupil v podstavu pod 34 hráči. :wink: Proč jsem rezignoval na možnost nákupů? Vedla mě k tomu jedna nemilá zkušenost. :!:

Čas od času musím neodkladně, třeba během x minut nebo jedné hodiny, odjet na služební cestu za hranici všedních dnů. V jedné takové situaci, je to už x let, jsem cestou z kanceláře ma letiště potkal mladého kolegu, který taky začal (s mým nasměrováním) hrát SP :wink: Mladej kluk, pohodovej, normální, vždy se jevil jako rovnej chlap. :idea: Poprosil jsem ho o dohled na SP, on souhlasil. Asi po dvou, třech týdnech jsem se vrátil - a byl jsem v šoku. :!: Hošík došel do své kanceláře, zavelel a svolal své oddělení - a každý jeho podřízený si musel založit tým na SP a pak koupit hráče, kterého mu ukázal v obchodě a pak toho hráče od něj pro mě koupil. :oops: :evil:

Když mi to pak ukazoval, myslel jsem, že mě omejou :evil: Chápal jsem jeho motivaci - chtěl mě pomoci, možná se chtěl i krapet zavděčit, co kdyby náhodou při služebním postupu :shock: (velkoryse jsem pominul, že ve mě tím vlastně viděl idiota, vždyť dobře víme každý z vlastního života, že se především povyšují snaživí idioti, že jo? | :lol: ) , ale co jsem nepochopil, bylo, že mu na to přistoupilo cca 15 lidí ve věku cca 30-60 let ....). Pozval jsem je pak všechny na kafe, sednul s nima a dal o tom řeč - a oni stále nechápali, že to prostě je křivárna, takováto účelovost hry ... :evil: - dospělí zralí lidé, často uchopující a řešící problematické životní cesty a osudy lidí. :shock:

Tak taková situace mě vedla k rozhodnutí, že kšeftama prostě nepůjdu ... :evil: Člověk spadne do průseru, ani neví jak :evil: Nejvíc mě v tom ale děsí ona neschopnost lidiček vyhodnotit, že nějaká cesta je prostě nefér zkratka :evil:
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7871
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by palo »

Tak ono je nakupovat a "nakupovat"... :wink:
Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Ataner »

Imo moc jsem vlastně nepochopil co chtěl básník říci..(to že jsem trubka sem tahat nebudem).. :wink:
JPD - B.3
Jari Malanta
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1411
Joined: Sat Dec 18, 2010 3:05 pm
Location: Žďár nad Sázavou

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Jari Malanta »

Ataner wrote:Imo moc jsem vlastně nepochopil co chtěl básník říci..(to že jsem trubka sem tahat nebudem).. :wink:
Mirdo klid, já také ne:-))Jestli to nebude tím, že jsem tak nějak smířený s tím, že se na SP holt nikdy do divizí B, neřku-li A nepodívám...Ale byl jsem už v Céčku a to mi nikdo nevezme...Hraji SP sedmý rok a stále jsem nepochopil princip kšeftaření ve spojení s pocitem ze hry, i když budu upřímný a přiznám, že když se mi nepovede nákup hráče tak ho koukám za ty samé peníze prodat...No ne vždy to ale vyjde...No a vovovo tom to je...
FC Žďár nad Sázavou - D.22

31 hráčů může říct: "Jsem lepší než ty"... Ale co když blafují?... 32 týmů, skupinový systém, výhoda domácího prostředí, adrenalin, napětí...To je?...HIGHLANDER CUP !!!
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by impossible »

ImamurVaalid wrote:Pěkný den všem! :wink: Zavítal jsem na forum a byl šokován, jako asi všichni čtoucí tuto sekci :!:

Možná víte, že zrovna moc neholduji nákupům...
Musim rict, tedy alespon za sebe, ze jelikoz mas zde na foru 8 prispevku plus dalsich 33 pod nickem Imamur (pokud to jsi ty), tak te vubec neznam a uz tezko muzu vedet, cemu holdujes :lol: Jsem jediny? :mrgreen:
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by frankie_doparoma »

ja posilam pozdrav do Afghanistanu a sklanim se pred unikatnim stylem managerovani, v poradi manageru nejlepsiho cesky mluviciho managera na espe
i kdyz, Decko sluselo Imamuru vice...:)

ps; az zas pupajdi bude apelovat na to aby se tu neresili blbosti, tak ten spam muzete zas svizt na me, nemam problema. 8)
ale kecy o tom ze kdyz ma nekdo na forum jen par prispevku znamena to ze je neco min, to je neuveritelny
tohle je forum o sp, sp je hlavni, forum je jen doplnek, o sp jde - dost lidi by si to melo uvedomit...
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13988
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by ps2512 »

:arrow: tlachárna
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Ataner »

Pupí aby nevznikl nějaký..menší nebo snad větší problém tak jsem na účtu Big Ela.. :wink:
Snad se mi to podaří po dobu nepřítomnosti trošku pohlídat..
JPD - B.3
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

Ataner wrote:Pupí aby nevznikl nějaký..menší nebo snad větší problém tak jsem na účtu Big Ela.. :wink:
Snad se mi to podaří po dobu nepřítomnosti trošku pohlídat..
jj, vím,akorát jsi mi neodepsal na ten turnaj ,kterej hrajete...ale mám to pod dohledem,takže v klidu :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Ataner »

pupajdi13 wrote:
Ataner wrote:Pupí aby nevznikl nějaký..menší nebo snad větší problém tak jsem na účtu Big Ela.. :wink:
Snad se mi to podaří po dobu nepřítomnosti trošku pohlídat..
jj, vím,akorát jsi mi neodepsal na ten turnaj ,kterej hrajete...ale mám to pod dohledem,takže v klidu :wink:
nevim kam jsi psal nic jsem nikde nečetl.. :?:
JPD - B.3
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by cipriansimi »

6 Jan 2013 ManUboys 50 Radim Černý was sold for € 14.000.000,00 to ManUboys .

11 Feb 2013 Mccgrady City Football team 50 Radim Černý was sold for € 7.700.000,00 to Mccgrady City Football team .

:shock:
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Hippopotamus »

cipriansimi wrote:6 Jan 2013 ManUboys 50 Radim Černý was sold for € 14.000.000,00 to ManUboys .

11 Feb 2013 Mccgrady City Football team 50 Radim Černý was sold for € 7.700.000,00 to Mccgrady City Football team .

:shock:
:?:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Jari Malanta
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1411
Joined: Sat Dec 18, 2010 3:05 pm
Location: Žďár nad Sázavou

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Jari Malanta »

Hippopotamus wrote:
cipriansimi wrote:6 Jan 2013 ManUboys 50 Radim Černý was sold for € 14.000.000,00 to ManUboys .

11 Feb 2013 Mccgrady City Football team 50 Radim Černý was sold for € 7.700.000,00 to Mccgrady City Football team .

:shock:
:?:
No jo no, ManUboys 50 prodělali € 6.300.000,00... :roll: :roll:
FC Žďár nad Sázavou - D.22

31 hráčů může říct: "Jsem lepší než ty"... Ale co když blafují?... 32 týmů, skupinový systém, výhoda domácího prostředí, adrenalin, napětí...To je?...HIGHLANDER CUP !!!
Davidr
Fan
Posts: 2
Joined: Mon Feb 11, 2013 6:54 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Davidr »

Hráč svého času koupen s trojkou v žíle místo úplně jiného. K udržení v lize nepomohl, tak zbytečné mít ho dál. Byl nabídnut do několika týmů, na trhu asi 7-8 dnů. Žádná jiná konkreétní nabídka na něj nepřišla. Včera Spinfo ukazovalo cenu necelých 5M, tak proč nevzít nabídku ca o 3M větší. Pokud ho ten rumun chtěl mohl napsat a nabídnout třeba 10-12M a byl jeho :mrgreen:
Jinak byl na trhu už i s pokusem na něm něco trhnout a to se trošku nezadařilo.
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by kopeckar »

Davidr wrote:Hráč svého času koupen s trojkou v žíle místo úplně jiného. K udržení v lize nepomohl, tak zbytečné mít ho dál. Byl nabídnut do několika týmů, na trhu asi 7-8 dnů. Žádná jiná konkreétní nabídka na něj nepřišla. Včera Spinfo ukazovalo cenu necelých 5M, tak proč nevzít nabídku ca o 3M větší. Pokud ho ten rumun chtěl mohl napsat a nabídnout třeba 10-12M a byl jeho :mrgreen:
Jinak byl na trhu už i s pokusem na něm něco trhnout a to se trošku nezadařilo.
Jen mi připadá divný, že člověk, který má jen jeden příspěvek a to tento se tu tak zavčas objeví aby reagoval. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”