Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Moderator: Czech Moderators

HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by HugoBoss »

Ahojte,

viem, že si týmto príspevkom asi znepriatelím veľa ľudí ale ja sa na to už jednoducho nemôžem viac pozerať. Pravidlá platia pre všetkých rovnako a keď vidím, že niekto podvádza, malo by sa to riešiť bez ohľadu na to o koho ide. Je to predsa aj na samotnej stránke:

Pristupuje sa k všetkým manažérom rovnako? K členom SPFA ako aj k známejším manažérom?
Áno.


Jedná sa o šerifa pupajdiho. Ten kedysi vytvoril tím pre svojho syna FC Letenská šlechta Juniors. Svedčí o tom detské logo tímu, udaný vek manažéra (12 rokov) ale hlavne samotný názov tímu. V dnešnej interaktívnej dobe je však viac než isté, že jednoduchá online hra akou je SP 12-ročné dieťa neosloví. Taktiež je nemožné aby sa 12-ročné dieťa prihlasovalo na SP po nociach alebo v dopoludňajších hodinách. Ale najmä je nemysliteľné aby 12-ročné dieťa robilo na SP 20-30 transferov za sezónu za účelom zisku. Je úplne evidentné, že tento tím neovláda pupajdiho syn ale pupajdi sám. Ako hovoria pravidlá, vlastniť viac ako 1 tím je zakázané:

Je prísne zakázané na SoccerProjecte vlastniť viac ako jeden tím. Manažéri, u ktorých bude zistená táto bigamia, budú bez milosti vyhodení, rovnako ako ostatní chytráci, snažiaci sa podvádzať inak.

Čo je ale horšie je, že tento tím je pupajdim využívaný ako farma. Urobil som si tú námahu a preveril som si históriu transferov týchto tímov a našiel som viacero dôkazov keď hráč prestúpil z tímu Juniors obkľukou cez iný tím do pupajdiho (hlavného) tímu. Tu sú dôkazy:
https://postimg.cc/wRc6tKhS
https://postimg.cc/8sVfCTGX
https://postimg.cc/0byQ6QBn
https://postimg.cc/G830MBYS

Pupajdi to síce robil šikovne keď vždy využil tretiu stranu na obchod ale aj tak to nemôžeme považovať za fér. Je predsa nepopierateľnou výhodou vlastniť dva tímy so 70 hráčmi a z nich si vyberať najlepších do hlavného tímu oproti poctivým manažérom, ktorí túto nekalú výhodu nemajú.

Manažérom používajúcim rovnaký počítač nie je povolený vzájomný obchod s hráčmi alebo spoločná účasť v bohato dotovaných priateľských turnajoch.

Ďalším prehreškom je, že obidva pupajdiho tímy hrávajú nespočetné množstvo turnajov spolu, jeden bol dokonca za pomerne vysoké štartovné. Účasť dvoch tímov riadených jedným manažérom v turnaji ho nepochybne značne ovplyvňuje. Toto je ďalší priestupok ktorý sa v pravidlách zakazuje.
https://postimg.cc/Wq49ZgrT

Rovnako nekalé je, že tím Juniors využíva pupajdi na hranie priateľákov doma v maximálnej možnej miere. Každú jednu sezónu hral pupajdiho tím doma 21 priateľákov proti Juniors. Tu je úryvok z pravidiel:

Môžete pozvať akýkoľvek tím na odohranie priateľského zápasu. ... Prosíme ale, aby ste si uvedomili, že zneužívanie tejto možnosti, napríklad využívaním iného tímu, bude považované za podvádzanie.

A na záver, je zaujímavé, že hráči Juniors majú úplne identické rozpätie agresivity ako hlavný pupajdiho tím. Je tak viac než pravdepodobné, že títo hráči sú v budúcnosti naplánovaný na presun do hlavného pupajdiho tímu z tejto farmy.

Všetky tieto podvody sú dostatočne závažné na to, aby boli vyvedené sankcie. Čo je ale najhoršie je to, že sa ich dopúšťa osoba zastávajúca rolu šerifa v tejto hre - teda osoba, ktorá má za úlohu hľadať podvodníkov, trestať ich a dohliadať na férovosť v tejto hre. Kam sa táto hra uberá keď už aj šerifovia podvádzajú? A ako sa máme cítiť my obyčajní manažéri keď na regulérnosť hry dohliadajú podvodníci? Ako môžeme veriť, že aj ostatní šerifovia nepodvádzajú? A ako je možné, že si to doteraz nevšimli? Alebo ak to videli, prečo nič neurobili?

Pre úplnosť by bolo dobré preveriť šerifmi časy prihlásenia oboch tímov a ich IP-čky avšak myslím si, že dôkazov som dodal dosť. Pupajdi zneužíva tím svojho syna viacerými spôsobmi a mali by sa z toho vyvodiť dôsledky.

Nie je v tom nič osobné ani cielené, jednoducho som si to všimol a tak to tu teraz hlásim. Sám som dlho rozmýšľal či takto vystúpiť proti pupajdimu, navyše keď viem, že je dobrý kamarát s Hippom, ktorého ja poznám osobne. Mojim zámerom je len poukázať na nekalé praktiky šerifa, ktoré robí v tejto hre opakovane a v nemalej miere.

Žiadam z vyššie uvedených dôvodov aby pupajdi bol zbavený funkcie šerifa a minimálne tím jeho syna bol zablokovaný.
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

Velmi a nezvratně jsi nyní pošpinil moje jméno.
Nevím,jaký přesně důvod tě k tomu vedl,ale stalo se.
Začnu trochu ze široka.
Chtěl jsi zákaz pro Usiu za převod hráče od Deportivo - nakonec se tak nestalo.
Situaci jsme si vysvětlovali.
Poté jsi mi poslal požadavek na ban pro dva manažery,kteří sice nic nepodváděli,ale měli stejný čas přihlášení.
Chvíli jsme s tím banem otálel,ale nakonec jsem ti vyhověl a u toho jsem ti vysvětlil situaci s dalšími učty na IP adresách a jak je řešil Noldor.
Jestli tyhle dvě věci jsou důvod tvojí slohové práce na obvinění mého jména ,to nevím a ani mě to nezajímá.
Každopádně jsi se hodně snažil a nějaký důvod (osobní zřejmě) to má.

Nyní k podstatě problému,který popisuješ.
Já (pupajdi) vlastním pouze jeden tým,takový je fakt.
FC Letenská šlechta juniors (Martocci) patří mému synovi a já jsem ho všechno učil a učím.
Sice nejsem povinnen veřejně vysvětlovat každý detail existence naší rodiny,ale ty jsi mi svou slohovou prací ani nedal šanci jinak.
První a důležitá věc : myslíš si,že kdybych chtěl tvořit farmu,tak bych jí dával stejné jmeno jako má můj tým? opravdu si myslíš,že jsem takový hlupák?
Kdyby se tým mého syna jmenoval například : FC Nakousnuté jablko , tak by tato tvoje slohová práce ani nevznikla.
Konkrétně se podívej do historie mých tiskových prohlášení na 20.9.2007 - kdy se narodil můj první syn,poté si to skontroluj s inkriminovaným týmem.
Od začátku ho vše učím já,protože tahle hra,ač je jednoduchá,dává dítěti základy (ekonomiky,matematiky a obchodu).
Chci po něm,aby měl každou sezonu přestupy 50/50 nemá to nikdy.
Od uplného začátku to celou dobu hrajeme a učí se a já dohlížím na mém počítači,čili logicky jsou často časy identické.
Když přijdu v noci z práce (chodím pouze v noci),v případě tvého zájmu ti můžu nechat vyjet pracovní časy od provozní restaurace,tak je pravda,že se bud podívám,nebo zmáčknu trenink...to je pravda.
Každopádně od začátku mám náhled ,protože to jinak ani nejde,pokud chceš někoho něco naučit,ale to nemá nic společného s multiacountem ani zneužíváním.
Turnaje : z jednoho počítače není povoleno hrát vysoce dotované turnaje.....hrajeme spolu spousty turnajů a proto hlídám vstupné,ten jeden turnaj byl "VEŘEJNÝ" a evidentně si jeden z nás nevšiml že už tam ten druhý je.(za tento jeden turnaj mě můžeš potrestat)
Přátelské zápasy: je už několik let vytvořeno omezení na cca 20 zápasů za sezonu,je čistě na nás dvou,kde se bude hrát,do toho tobě vůbec nic není.
Přestupy : nemohu se svým synem obchodovat,když jsem stavěl tým a kupoval juniory,tak jsem měl neustále počet hráčů v týmu 34+ ,proto jsem někdy některé hráče předkládal jemu(tím se vysvětluje agresivita) a jak se mi uvolnilo místo,tak jsem musel složitě přes třetí osobu hráče překoupit ,stalo se to asi 4-5x ? cca.
Podstata věci ale byla v tom,že se vždy jednalo o mladé nevytrenované hráče a vždy jsem hlídal cenu tak,aby odpovídala ceně trhu a naopak jsem vždy zaplatil o něco více,díky tomu převodu a poplatku za převod....nikdy se nejednalo o nějaké skryté hráče v nějaké šedé zoně,jako šerif si nemůžu dovolit riskovat takovýto přestup.
Ohledně přestupů a cen hráčů jsem si 100% jistý ,ale jak jsem řekl na začátku,kdyby ten tým měl název FC Nakousnuté jablko,tak bys zde dnes nepsal o těchto převodech. (jak usměvné že)
Nevím ted,jestli jsem reagoval na uplně všechny tvé výtky,popřídapě mě opravíš.
Každopádně Tobě i Vám všem ostatním nyní řeknu jednu věc: v posledních měsících mě hra opravdu hodně nebaví,díky spoustě věcí kolem,které se staly a po tom,jak jsi ted nehezky pošpinil moje jméno (veřejně) ,než aby ses mě zeptal jako slušný člověk osobní poštou,tak tím jsi mi vzal i tu poslední chuť do této hry.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

Ještě mě napadla taková humorná situace ted jak nad tím přemýšlím.

Tatíííí,podívej se tady na toho hráče prosím......nenenene Máťo,ani jedním očkem, pan Hugoboss mi to razantně zakázal,nepodívám a nepodívám se.

Je to celý směšný tohle cos tu vyplodil,jsou tu dvě osoby - jsou,k žádnému zneužívání nedochází a nikdy nedocházelo,jedinej problém je název týmu.
Jestli jsi Hippa opravdu osobní přítel a znáš ho osobně jako já,tak by ses měl spíš stydět za své výroky a velkohubé odebírání hvězd a banování týmů.
A pokud ti leží v žaludku(a já jsem přesvědčen že leží), ten přestup spadlého hráče z Deportiva do Madridu,tak jsi na to už tehdá měl taky založit anglické vlákno a bojovat si za to a ne se mi ted snažit veřejně mstít.
To je asi všechno co k tomu já jsem ochoten veřejně psát.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by HugoBoss »

Žiadny osobný dôvod to nemá ako som písal ani mi nič neleží v žalúdku. Na nejaké predchádzajúce reporty som už dávno zabudol a aj keby nie, nijak to nesúvisí. Všimol som si tieto tvoje aktivity ešte cca pred 1 sezónou kedy tie reporty ešte ani neboli ale kvôli časovej zaneprázdnenosti a dôležitejším veciam na SP, kedy som mal plnú hlavu starostí so záchranou v A som sa k tomuto nedostal skôr.

Práve naopak, ide mi o čistotu v tejto hre, preto sa o rôzne nekalé praktiky intenzívne zaujímam. Keď niečo vidím, tak to riešim - tak ako s tými troma tímami čo sme riešili cez správy, tak ako s Halom a ako aj s ďalšími prípadmi. Všimol som si tvoje podozrivé správanie tak to riešim.

Čo sa týka tvojho syna, neverím tomu, že by 12-ročný chalan vedel obchodovať s hráčmi tak aby bol ziskový. To nedokáže ani väčšina dospelých a vyštudovaných manažérov. Sledovať hráčov a odhadovať ich ceny podľa veku, agresivity, skúseností, postov, výkonov pri 100 xp, ind. pokynov atď. S tým mám mnohokrát problém aj ja.

Práve naopak, myslím si, že tvoj syn túto hru nehrá a ty využívaš jeho identitu ako zámienku pre tvoje praktiky. Keď je nejaký problém, vieš to ľahko otočiť na to, že to urobil tvoj syn, prípadne ty mu na tím len dohliadaš.

Tiskovky som pozeral všetky ešte pred postnutím na fórum a nič konkrétne čo by malo zmeniť môj názor tam nebolo. Píšeš tam len, že dáš jednému hráčovi prezývku.

Prestupy - v žiadnom prípade sa nejedná o juniorov, všetci tí hráči by vedeli hrať v A a pár z nich máš stále v tíme, s ktorým postupuješ do A. Sám Remedy sa vyjadril, že sú podozrivé. A určite by som takých prestupov našiel viac ako 4 ale fakt sa mi už nechcelo toľko snoriť v histórii tvojho tímu.

A k špineniu mena? Ak podvádzaš tak si ho špiníš sám, za to ja nemôžem. Ja len poukazujem na podozrivé veci, k tomu tu predsa toto vlákno existuje.

Ak niekomu dohliadaš na tím, mala by tam byť predsa prakticky nulová interakcia. A nie že sa zúčastňuješ rovnakých turnajov, uskutočňuješ medzi nimi prestupy a využívaš jeden tím na hranie priateľákov doma.
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

Už jsem se kompletně vyjádřil a ty nepíšeš nic nového,jen opakuješ to na co jsem už odpověděl.
Napsal jsem i že jsem ho vše učil a učím já,tak logicky nechápu proč ty nechápeš.
Řekl jsem ve všem pravdu a i jsem ti dokonce přiznal,že mu tam v noci kouknu nebo zmáčknu trenink,to jsem vůbec přiznávat nemusel.
Stejně tak jsi to neudělal ty,neraguješ na to co píšu já o názvu týmu atd.
Moje jméno jsi pošpinil ty,já ne,já nic neporušuju a do výchovy mých dětí ti nic není.
Každý kdo si tohle přečte už si bude myslet svoje a tím jsi zase o kus dál degradoval tuhle hru.
Myslíš si jak jsi mě chytil za ruku,ale spíš by ses sám měl chytit za nos....ne proto co jsi napsal,já logicky chápu jak to může vypadat a že si tohle myslíš,ale chytit za nos by ses měl za to jakým způsobem jsi to prezentoval a kde.
Mohl jsi mě kontaktovat osobně a na stejné věci se zeptat,tohle dělají slabí lidé,že jdou a takhle to vykřiknou,ale to Tobě asi nedochází.
Aniž bys prošel se mnou nějakou diskuzí,tak tady vykřikuješ hesla typu "odebrat hvězdu" - "zabanovat" ,to zase něco vypovýdá o Tobě.
Kdyby ti šlo o čistou hru,tak bys zvolil jiný způsob,nejdříve by sis ověřil své doměnky a dal to do souvislostí a pak s tím někam lezl.
Už k tomu opravdu více psát nebudu,já se tímhle veřejným diskutováním neukájím a hlavně jsi se prostě zmýlil.
Vlastně ano : pokud máš zájem,můžu Tě pozvat k nám domů v Praze a nechat ti názorně předvedst syna v akci jeho znalosti o SP.
Abys tady mohl napsat veřejnou omluvu a vrátil mi odebranou hvězdu :D
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by malantajari »

Začínám mít pocit, že na SP je možné už vše, tedy alespoň co se přestupů týče. Nebo co jiného si mám myslet o tranferech těchto dvou hráčů:
https://www.soccerproject.com/spnewl_sp ... d=29814974 a https://www.soccerproject.com/spnewl_sp ... ewWindow=1. Odpoví mi někdo?
FC Žďár nad Sázavou - D.25
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by oliwapol »

malantajari wrote: Wed Feb 12, 2020 12:14 pm Začínám mít pocit, že na SP je možné už vše, tedy alespoň co se přestupů týče. Nebo co jiného si mám myslet o tranferech těchto dvou hráčů:
https://www.soccerproject.com/spnewl_sp ... d=29814974 a https://www.soccerproject.com/spnewl_sp ... ewWindow=1. Odpoví mi někdo?
Ted už muj hráč Boris García má jednoduchou historii: tým Real Madrid CZ ho koupil za 90M a hned obratem ho dal na trh ZDARMA (nechápu nesmysl!)
tým Alkaida na něj vyhrál loterii a poté za 10 dní ho dal na trh a já ho koupil,jednoduchý :)

Ale ten GK Gregory Thompson, to už je jiná paráda, 4 přestupy toho samého hráče mez top manažery, ...hmm zajímavé :roll:
ACS Pardubice
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by sexy kote »

oliwapol wrote: Thu Feb 13, 2020 4:31 pm
malantajari wrote: Wed Feb 12, 2020 12:14 pm Začínám mít pocit, že na SP je možné už vše, tedy alespoň co se přestupů týče. Nebo co jiného si mám myslet o tranferech těchto dvou hráčů:
https://www.soccerproject.com/spnewl_sp ... d=29814974 a https://www.soccerproject.com/spnewl_sp ... ewWindow=1. Odpoví mi někdo?
Ted už muj hráč Boris García má jednoduchou historii: tým Real Madrid CZ ho koupil za 90M a hned obratem ho dal na trh ZDARMA (nechápu nesmysl!)
tým Alkaida na něj vyhrál loterii a poté za 10 dní ho dal na trh a já ho koupil,jednoduchý :)

Ale ten GK Gregory Thompson, to už je jiná paráda, 4 přestupy toho samého hráče mez top manažery, ...hmm zajímavé :roll:
Za dob Razvanici se tohle umělé nabírání zkušeností řešilo rychle a nekompromisně.
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

Pokud máte zájem tak přes PM vysvětlím okolnosti Remedyho přestupu.
Veřejně už zde psát nebudu nic.
Maximalně že by Vám odpověděl imaginárni šerif Huggo.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by HugoBoss »

hej však šerifovia si tu zase hrajú svoju hru podľa svojich pravidiel a ešte sa budú obhajovať nejakými rozprávkami...to čo robil Remedy je jasný zámer expovať svojho hráča do budúcna ale určite je za tým nejaká zhoda náhodných okolností a iný svetu prospešný zámer...ešte aj s podvodníkom Raffinom
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
remedy73
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4284
Joined: Wed Sep 05, 2007 9:10 pm
Location: Den Haag
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by remedy73 »

I think I need to give some explaination here...

The story starts in august/september 2019. Player Paulo Cesar Morales Higuera was transfered from Deportivo to Hala Madrid for a crazy sum. The player showed BP70, but the price was for a player of BP75. Hala Madrid and Deportivo made the choice to hide this player from the market to be sure there was no concurrence. The sheriffs decided that hiding players from the market should be forbidden. Hala Madrid was forced to fire this player from his swuad as a punishment.
https://www.soccerproject.com/spnewl_sp ... d=29748711

It's very common in the game that a friendly team buys a player and transfer it to a topteam later on. No problems with that, as long there are no financial benefits given.

Now about GK Thompson:
I wanted to buy this player 3 seasons ago, but having a 20 y/o GK in the squad does not benefit my team. My friend Raffin offered me to buy this player for the asked 75M. I agreed, so he bouth it for 75M. He asked me what to do with the skills. I asked him to keep all the skills as they were and only to train stamina. I never saved the exact data of the skills, because it was not important. Deal was deal.

4 weeks ago I asked Raffin to put the player on the TL, so he did. I paid 75M +4% costs = 78M. But when I received the player I saw all skills were down. Most skills were down 5%, but also a skill was down 20%. Well, that wasn't the appointment. And within 1 hour Hala Madrid asked me why I paid so much money for a worthless GK. I forsaw this question, that's why I wanted to have all skills as they were. I didn't wanted to have any discussion with Hala Madrid, and look, now I had a discussion with Hala Madrid :( grrrrrr

So I decided to fix it immediately. The transfer should be done over again. So I sold the player back to Raffin, letting it the full period on the TL, and also back form Raffin to me, it was on the TL for the full period, but now all trained skills fully trained.

I hope you guys understand it now ;-) And yes, I know I gained 5% experience, but I lost also 2x3M costs and lost an important 2x5% teampirit, which both hurts me...
Sometimes it's difficult to be a sheriff, because all actions are monitored by many people ;-)
But believe me, all actions made are done with the right intentions.

greetings,
remedy73
FC Remedy is playing in division B.2
Winner SP-cup in Season 43, 56, 59, 89 & 90.
Champion in A in Season 44, 45, 55 & 90.
Winner Beneliga in Season 37, 41, 55, 56, 57, 60, 62, 66, 68, 70, 73, 88, 89 & 90.
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by oliwapol »

Je opravdu zajímavé jak Hala / Usiu tuto hru řekl bych až brutálně ovládl. To,že si kšeftováním za pár sezon přišel na pár miliard asi vezme čert,hold tato hra ty možnosti nabízí každému kdo chce být každou chvilku na transfer listu.
Je ale fakt zajímavý jak si hala vytvořil jakousi polskou komunitu anebo spřátelené týmy na současný přestupy poslední sezonu až 2 sezony zpětně.
Přijde mě,že jsou jen 2 možnosti,bud ty týmy nějak ovládá nebo jim jen jakože nějak skrytě :roll: dává vědět co mají koupit a potom tvrdě vyhnat zkušenosti aby ve 23 letech měli kolem 90% a pak si to koupí za 100M. Chápu že ta částka je relativně v pořádku,ale vlastně nikdo jiný toho hráče potom ani koupit nemuže,jelikož hala si to pohlídá a vždy nakonec přehodí stávající nabídku a přestup je vyřešen a hráč zustává v polsku. :shock:
Když už to píšu tak budu i konkretní k těm týmum: FC Barakiniai, 12345678, Inter Bytom, FC Miechowice, ..DEPORTIVO.., určitě to ještě není celá polská mafie,ale už se mě to nechce hledat dál.
Vím,že šerifové s tím moc dělat nemužou asi bohužel,protože jeho system je docela dusledný,ale přesto by mě zajímal názor všech lidí co na tohle forum ještě občas chodí... ?
ACS Pardubice
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

oliwapol wrote: Fri Apr 24, 2020 8:11 pm Je opravdu zajímavé jak Hala / Usiu tuto hru řekl bych až brutálně ovládl. To,že si kšeftováním za pár sezon přišel na pár miliard asi vezme čert,hold tato hra ty možnosti nabízí každému kdo chce být každou chvilku na transfer listu.
Je ale fakt zajímavý jak si hala vytvořil jakousi polskou komunitu anebo spřátelené týmy na současný přestupy poslední sezonu až 2 sezony zpětně.
Přijde mě,že jsou jen 2 možnosti,bud ty týmy nějak ovládá nebo jim jen jakože nějak skrytě :roll: dává vědět co mají koupit a potom tvrdě vyhnat zkušenosti aby ve 23 letech měli kolem 90% a pak si to koupí za 100M. Chápu že ta částka je relativně v pořádku,ale vlastně nikdo jiný toho hráče potom ani koupit nemuže,jelikož hala si to pohlídá a vždy nakonec přehodí stávající nabídku a přestup je vyřešen a hráč zustává v polsku. :shock:
Když už to píšu tak budu i konkretní k těm týmum: FC Barakiniai, 12345678, Inter Bytom, FC Miechowice, ..DEPORTIVO.., určitě to ještě není celá polská mafie,ale už se mě to nechce hledat dál.
Vím,že šerifové s tím moc dělat nemužou asi bohužel,protože jeho system je docela dusledný,ale přesto by mě zajímal názor všech lidí co na tohle forum ještě občas chodí... ?
Souhlas s tím co píšeš...do puntíku.
Je to gang a Hala to má prostě pod palcem...hra je tímhle uplně zkorumpovaná a prakticky ji nemá smysl hrát na nejvyšší urovni,pokud nebudeš mít taky svoje farmy a další týmy naopak na "bloky" nakupu soupeřů (Inter Twargodora),tak nemáš šanci tady uspět.
Ještě si do seznamu přidej Abel-Sokol Dubzie.
Já už jsem ztratil veškeré iluze o nějakém fair-play v téhle komunitě,která tu na SP zbyla a pouze už jen z povinnosti dohrávám,dokud hráči nezestárnou.
Hala si tady z toho udělal svoji vlastní hru a já se tohohle učastnit nehodlám,protože na to páky nejsou....jedině se přizpůsobit a dělat to stejné,ale za to já jsem celé roky tady nebojoval,takže pro mě je finiš.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
roofer
Team President
Posts: 787
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:14 pm
Location: Carmel,NY,USA

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by roofer »

Zdravim,
Souhlas s tim polakem, mafia i v takoveto hre to je sila, kdyz se mu libi vyhravat timto stylem,tak to neco svedci o IQ
Jinak Ja tu hru taky nejak dohravam setrvacnosti,nejlepe,ze by zanikla,samotnymu se mi nechce skoncit🤣
Image
Imamur2020
Fan
Posts: 2
Joined: Sat May 02, 2020 10:54 am

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Imamur2020 »

Když čtu ty poslední nářky, dovolím se taky něco napsat. :twisted:

Nejprve ale ještě k tomu sporu s pupajdim - i kdyby z užívání synkova účtu nebyl žádný prospěch, způsob jeho užívání by u jiného manažera byl hodnocen jako duplicitní, a tedy porušující pravidla. :? Tady bych viděl jedinou rovinu akceptace - vztah táta/synek, ale na druhou stranu (naskakuje mě asociace situací, kdy v nějakém podniku chce otec postupně své dílo předat svému synu a vytváří mu tam pracovní prostor) - nelze nepočítat s tím, že se najdou takoví, kteří v tom budou vidět nepravdivý protekcionalismus ...
Považuji toto pro sebe za důležité napsat, abych se mohl vyjádřit k té aktuálně popisované situaci. :)

Smyslem hry SP, tak, jak to nastavují pravidla, je mít jeden, tedy autonomně fungující tým. Duplicita nebo multiplicita je pravidly jasně zakázána. Hráč může mít jen jeden tým, který manažersky ovládá. Kooperace s jinými týmy je nastavena pravidly obchodování. Tak praví pravidla. Jejich tvůrce ale samozřejmě měl na mysli kooperaci s dalšími autonomně fungujícími týmy. SP není žádná TOP hra, kde se občas stává, že se provalí, že nějaký hráč platil lidi, kteří pro něj hráli účty na jeho podporu. Co vím, tak takováto situace je obvykle řešena banem všech zúčastněných. SP mi přijde málo sociálně sociologicky atraktivní na takovýto způsob hraní, takže bych spíše čichal čichal čachry čachry s IP a IDN ... a ovládání jedním managerem. :twisted:

Ale i kdyby ne, tak existence týmu, který slouží jen pro budování jiného týmu, je porušením předpokládané autonomity jednoho týmu jednoho managera SP. :evil: Uznávám, že hráč může hrát, tedy ovládat svůj tým, způsobem odlišným od ostatních hráčů SP, ale ani takovýto individualistický přístup k herním mechanismům SP nemůže prolamovat jedinost a autonomitu každého týmu SP.
Jukal jsem se na ty dodavatele pro dotyčného - kromě jednoho, který je první v D1 a vypadá jako čistokrevný B-tým dotyčného, jsou všechno ostatní herně bezcenné farmy v E, případně F divizích. U nich bych jako zákonodárce (=tvůrce pravidel) nebo jako vykonavatel soudní moci (= šerif) neměl vůbec žádných pochybností o způsobu existence neslučitelné s nastavenými herními pravidly.

Jinými slovy: ty dodavatelské a dotační farmy, případně quazikonkurenční banky, u kterých se už dlouho nejeví žádný jiný smysl jejich existence, bych právě z tohoto důvodu z otočky smáznul. Myslím, že by velmi rychle bylo jasno, jak se věci mají ....
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”