Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Moderator: Czech Moderators

Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Hippopotamus »

Tak takto:

RM Brown bol v tíme FC Ligáč (manažér robatko10). Dal ho na trh, najvyššia ponuka bola 24M, IBP dal na 38M a Chelsea champion ho kúpil. Neboli dohodnutí, kúpiť ho mohol ktokoľvek.
Potom sa však na trhu objavil už zabanovaný tím F.C. Magic Konstanta a kupoval hráčov strašne draho. Tak kúpil aj toto RMko za 63M. Po jeho zabanovaní Sjarel na prosbu šerifov (mňa a Remedyho) nahádzal jeho top hráčov na trh (aby nezanikli a aby odstránil nejaké peniaze z hry, keďže tu mám hodne veľkú infláciu). Všetci hráči boli na trhu od 1€ a bez nejakých IBP či potenciálnych dôhod s predávajúcim o predčasnom nákupe, keďže ten už mal ban. Hráča tak mohol kúpiť opäť hocikto a že ho kúpil zrovna Chelsea champion (klasicky ráno po najvyššej ponuke), no stalo sa. Aj keď to vyzerá podozrivo, Bulhar je v tom nevinne, zabanovaný Rumun to všetko posral, asi by mal dostať ešte jeden posmrtný ban, lebo to množstvo reportov, čo nám stále chodí kvôli jeho debilným nákupom, ma už pekne vytáča :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Prim
Team Board Member
Posts: 314
Joined: Mon Dec 10, 2007 3:40 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Prim »

Hippopotamus wrote:Tak takto:

RM Brown bol v tíme FC Ligáč (manažér robatko10). Dal ho na trh, najvyššia ponuka bola 24M, IBP dal na 38M a Chelsea champion ho kúpil. Neboli dohodnutí, kúpiť ho mohol ktokoľvek.
Potom sa však na trhu objavil už zabanovaný tím F.C. Magic Konstanta a kupoval hráčov strašne draho. Tak kúpil aj toto RMko za 63M. Po jeho zabanovaní Sjarel na prosbu šerifov (mňa a Remedyho) nahádzal jeho top hráčov na trh (aby nezanikli a aby odstránil nejaké peniaze z hry, keďže tu mám hodne veľkú infláciu). Všetci hráči boli na trhu od 1€ a bez nejakých IBP či potenciálnych dôhod s predávajúcim o predčasnom nákupe, keďže ten už mal ban. Hráča tak mohol kúpiť opäť hocikto a že ho kúpil zrovna Chelsea champion (klasicky ráno po najvyššej ponuke), no stalo sa. Aj keď to vyzerá podozrivo, Bulhar je v tom nevinne, zabanovaný Rumun to všetko posral, asi by mal dostať ešte jeden posmrtný ban, lebo to množstvo reportov, čo nám stále chodí kvôli jeho debilným nákupom, ma už pekne vytáča :mrgreen:
Hippo, diky za ozrejmeni tohoto pripadu (a za vsechno Tve usili v serifske funkci!).
Celkem to dava smysl, je mne ponekud prekvapuje, ze prosel ten prestup za 63M, coz je nejakych 20-30M nad realnou cenou, a nikdo nebyl zpetne financne penalizovan...
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by tomkycz »

Prim wrote:Celkem to dava smysl, je mne ponekud prekvapuje, ze prosel ten prestup za 63M, coz je nejakych 20-30M nad realnou cenou, a nikdo nebyl zpetne financne penalizovan...
pokud je někdo ochoten tu částku zaplatit a obchod je jinak čistej, tak je to holt tržní cena hráče... V současné krizi na trhu takové trejdy celkem chápu.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Hippopotamus »

tomkycz wrote:
Prim wrote:Celkem to dava smysl, je mne ponekud prekvapuje, ze prosel ten prestup za 63M, coz je nejakych 20-30M nad realnou cenou, a nikdo nebyl zpetne financne penalizovan...
pokud je někdo ochoten tu částku zaplatit a obchod je jinak čistej, tak je to holt tržní cena hráče... V současné krizi na trhu takové trejdy celkem chápu.
Myslím, že Tomkyč to napísal celkom stručne a výstižne. Keď niekto naozaj nejakého hráča chce do svojho tímu (a má to aj nejaké opodstatnenie), ťažko mu určíš cenu: obzvlášť, keď sa jedná o top hráčov, ktorí sú kupovaní za účelom výhry v A divízii a ktorých je na trhu strašne málo (zatiaľčo kdejakých zbohatlíkov je v tejto hre plná prdel). Tam proste hranice nie sú (napr. raz Meangreen kúpill 30ročného za 30M, alebo ja som dal za hráčov na jeden zápas vyše 15M, proste keď musíš, tak musíš ;-) ). A to, že sa nakoniec v tomto prípade ukázalo, že nakupujúci Rumun bol podvodník, nás neoprávňuje moc siahať na peniaze, ktoré "rozdal" šťastným náhodným predávajúcim, nakoľko oni by sa mohli brániť, že inak by tých hráčov nepredali, alebo že možno by predsalen niekto dal aj iné ponuky, nebyť tých nehoráznych súm od neho.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Horst Fuchs
Groundsman
Posts: 7
Joined: Sun Jan 11, 2015 4:33 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Horst Fuchs »

Hippopotamus wrote:Tak takto:
Potom sa však na trhu objavil už zabanovaný tím F.C. Magic Konstanta a kupoval hráčov strašne draho. Tak kúpil aj toto RMko za 63M. Po jeho zabanovaní Sjarel na prosbu šerifov (mňa a Remedyho) nahádzal jeho top hráčov na trh (aby nezanikli a aby odstránil nejaké peniaze z hry, keďže tu mám hodne veľkú infláciu).
Zdravím.
Teď jsem si všimnul, že mýho bejvalýho hráče (Losseni Zeze Dallo), kterýho jsem prodal do Mayfield AFC, následně koupil F.C. Magic Konstanta. Přestup zrušenej, ban atd...to mě nezajímá. Zajímá mě, proč jsem jako původní majitel hráče nedostal procenta z přestupu. Platí v týhle hře pořád, že původní majitel dostává podíl, ne? Proč Sjarel odstraňuje ze hry zrovna moje peníze? :? Teleshopping už tak nefrčí a každý ojro dobrý, sakra. :D
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Hippopotamus »

Horst Fuchs wrote:Zdravím.
Teď jsem si všimnul, že mýho bejvalýho hráče (Losseni Zeze Dallo), kterýho jsem prodal do Mayfield AFC, následně koupil F.C. Magic Konstanta. Přestup zrušenej, ban atd...to mě nezajímá. Zajímá mě, proč jsem jako původní majitel hráče nedostal procenta z přestupu. Platí v týhle hře pořád, že původní majitel dostává podíl, ne? Proč Sjarel odstraňuje ze hry zrovna moje peníze? :? Teleshopping už tak nefrčí a každý ojro dobrý, sakra. :D
Sjarel s výškou poplatkov nič nerobil, takže stále platí, že poplatky v prípade 100%-ného scouta sú 3% agentovi hráča a 1% bývalému manažérovi. Ten milión si dostať musel. Pozri si príjmy z minulej sezóny (stále sú detailne rozpísané deň po dni), konkrétne 11.4.2015. Ja verím, že ten miliónik si tam nájdeš ;)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Horst Fuchs
Groundsman
Posts: 7
Joined: Sun Jan 11, 2015 4:33 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Horst Fuchs »

No jo, milion je tam.....jsem to já trotl přehlídnul, omlouvám se a děkuju, žes tak rychle odpověděl....
Takže jsem na tom vlastně vydělal 650.000, ne? (reálnej prodej byl pak za 35 M). Vielen dank do Rumunska :D
Playmaker
Fan
Posts: 4
Joined: Sun Jun 21, 2015 10:46 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Playmaker »

Nedalo mi to, ale musel jsem se registrovat, neprijde Vam tento prestup podezdrzely? Me absolutne ano!

http://www.jpeg.cz/obrazek/eln3

Jde o Prestup 20 leteho RB jmenem Ole Nornens, skryta 79,5%, agresivita 67%,(energie nedotrenovana)

Byl prodan za astronomickych 16,5M manazerem:

z frankilampard z tymu Chelsea champion
do auras 75 tym Soimul
16,5M za takoveho slabeho hrace mi prijde absolutne prehnane
Playmaker
Fan
Posts: 4
Joined: Sun Jun 21, 2015 10:46 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Playmaker »

Jak to vypada s tim hracem franklampard? dival jsem se, ze byl nahlasen nekolika hraci. to zustane bez postihu?
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Hippopotamus »

Playmaker wrote:Jak to vypada s tim hracem franklampard? dival jsem se, ze byl nahlasen nekolika hraci. to zustane bez postihu?
Hrac moze hrat az 72, co pre niekoho uz moze byt ako top hrac. Ked si pozries blizsie strategiu nakupujuceho, zistis, ze tento nakup do nej zapada. Ze bol predrazeny? No bol, ale vysvetli mu, ze podla teba dal za toho hraca vela. On dal za neho tolko, kolko dany hrac pre neho cenu mal. Z nasho (serifskeho) pohladu je podstatne, ze kupujuci aj predavajuci v tomto transferi "hrali" kazdy za seba, ani jeden nechcel druhemu pomoct, neboli nijak dohodnuti. Takze na tvoju otazku - ostane to bez akehokolvek postihu.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Hippopotamus »

Tak som si dovolil (žeby ako prvý :?: ) zabanovať tím hrajúci v A divízii. Dúfam, že Sjarel to pri najbližších odmenách náležite ocení :mrgreen: K tomu ešte ako bonus jeden béčkar a pár pralesných manažérov ;-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by malantajari »

Hippopotamus wrote:Tak som si dovolil (žeby ako prvý :?: ) zabanovať tím hrajúci v A divízii. Dúfam, že Sjarel to pri najbližších odmenách náležite ocení :mrgreen: K tomu ešte ako bonus jeden béčkar a pár pralesných manažérov ;-)
Hm Hippo, tak to sis dovolil dost...Že by zase staří známí?... :roll: :roll: :roll:
FC Žďár nad Sázavou - D.25
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by sexy kote »

malantajari wrote:
Hippopotamus wrote:Tak som si dovolil (žeby ako prvý :?: ) zabanovať tím hrajúci v A divízii. Dúfam, že Sjarel to pri najbližších odmenách náležite ocení :mrgreen: K tomu ešte ako bonus jeden béčkar a pár pralesných manažérov ;-)
Hm Hippo, tak to sis dovolil dost...Že by zase staří známí?... :roll: :roll: :roll:
To budou staří známí bratia, kterým z jara nestačila pokuta v řádech desítek mega :mrgreen:
Berušky na zemědělství nemají čas 8)
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by oliwapol »

Hippopotamus wrote:Tak som si dovolil (žeby ako prvý :?: ) zabanovať tím hrajúci v A divízii. Dúfam, že Sjarel to pri najbližších odmenách náležite ocení :mrgreen: K tomu ešte ako bonus jeden béčkar a pár pralesných manažérov ;-)
Kdopak to muže být? Chci nějaký drby :mrgreen:
ACS Pardubice
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by puzzle »

stačí počkat kdo nebude nastavovat sestavu :mrgreen:
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”