Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Moderator: Czech Moderators

roofer
Team President
Posts: 787
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:14 pm
Location: Carmel,NY,USA

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by roofer »

Hippopotamus wrote:Nie som Čech, ale šerif hej.

To LF má individuálny pokyn +2,04, čo je to isté, akoby malo celk. hodnotenie nie 83%, ale 85,5%. No a skrátka bude hrať okolo 72,5. Pri dnešných cenách je cena 24M (aj vzhľadom na jeho nízku agre a vek) proste ok, doba v SP pokročila a ceny išli rapídne nahor.
tak dnes mi psal jiny serif a ten rika ,ze price is way too high!,tak by jste se meli aspon dohodnout
berusky prednastavili cenu rovnou na 24M,zadne licitovani,take tuhle hru hraji uz nejaky patkem a nejsme novackem,ale LF 83% za 24M je proste premrstena cena! to mi nikdo nevymluvi:-),
Image
roofer
Team President
Posts: 787
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:14 pm
Location: Carmel,NY,USA

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by roofer »

malantajari wrote:
roofer wrote:zdravim vsechny vytrvalce:-)

kdo je ted cesky serif?

LF- Marcel Overtoom 24M je ted na trhu
prodavajici-berusky
muzete nekdo na to mrknout?
vim ze jsou dnesni ceny velke,ale 24M za 83% LF se mi I na dnesni dobu zda hodne premrstene!
SPInfo o něm říká toto:
Hráč [Věk] Agr Výkon Nejlepší V. Při 100 zkuš. Celkově Při 100 zkuš. Ind. pokyn Skrytá Hodnota
LF Marcel Overtoom Netherlands [20] 8% 67,78 68,44 72,33 83% 87,87% Na sebe: +2,04 93,5% € 6,99 M

já teda nevím, ale mně to podezřelé nepřipadá, zvláště dneska kdy je hráčů málo a pokud chceš někoho slušnějšího tak holt musíš platit, bohužel...
slusnejsi je ,ale ne za 24M :-)
Image
roofer
Team President
Posts: 787
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:14 pm
Location: Carmel,NY,USA

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by roofer »

sexy kote wrote:
roofer wrote:zdravim vsechny vytrvalce:-)

kdo je ted cesky serif?

LF- Marcel Overtoom 24M je ted na trhu
prodavajici-berusky
muzete nekdo na to mrknout?
vim ze jsou dnesni ceny velke,ale 24M za 83% LF se mi I na dnesni dobu zda hodne premrstene!
Za fešáka s 8% agresí vytrénovaného z vlastního centra, co bude hrát až úžasných 73 :mrgreen: se ti zdá 24M při dnešních cenách moc?
o agresi nejde,to vis prece a ANO 24M jsi prestrelila + tvoje historie v teto hre me nepresvedcuje o opaku!
Image
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by HugoBoss »

ak sa smiem zapojiť do debaty... :)

sám Hippo predal pred týždňom LF, 20 rokov, 89% overall, 71,44 výkon, 70% agre za 30 M...cena LF, ktorého predali berusky je teda vysoká, ale nie nereálna...svoj podiel na cene, ktorá je možno o pár M premrštená, mal pravdepodobne aj veľmi nízky vek aj agre

nie že by som sa berusiek zastával, sám som na tento tím počul veľa zlého, ale tento prestup je podľa mňa v poriadku...v histórii prestupov je kopec nákupov postu LF za sumu 15-20 M
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
roofer
Team President
Posts: 787
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:14 pm
Location: Carmel,NY,USA

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by roofer »

HugoBoss wrote:ak sa smiem zapojiť do debaty... :)

sám Hippo predal pred týždňom LF, 20 rokov, 89% overall, 71,44 výkon, 70% agre za 30 M...cena LF, ktorého predali berusky je teda vysoká, ale nie nereálna...svoj podiel na cene, ktorá je možno o pár M premrštená, mal pravdepodobne aj veľmi nízky vek aj agre

nie že by som sa berusiek zastával, sám som na tento tím počul veľa zlého, ale tento prestup je podľa mňa v poriadku...v histórii prestupov je kopec nákupov postu LF za sumu 15-20 M
Bohuzel tato situace nahrava zase Jen podvodnikum,ach jo,kazdy bude obhajovat svuj premrsteny prodej tim,ze hracu je malo.Meli by se nastavit nejake mantinely,jinak tato hra nema smysl.
Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by palo »

roofer wrote:
Bohuzel tato situace nahrava zase Jen podvodnikum,ach jo,kazdy bude obhajovat svuj premrsteny prodej tim,ze hracu je malo.Meli by se nastavit nejake mantinely,jinak tato hra nema smysl.
Ono se to tak prostě vyvinulo,je to otázka poptávky a nabídky.Když nastavíš nějaké stropy tak skoupí všechny hráče lidi kteří můžou být na socceru od rána do večera a pohlídají si to.Ty ceny jsou prostě už někde jinde,s tím nic nenaděláš...
Image
roofer
Team President
Posts: 787
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:14 pm
Location: Carmel,NY,USA

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by roofer »

Cau palo, samozrejme vim,ze ceny jsou nekde jinde,ale I dneska cena 24M za 83% LF je sakra hodne,a dostavame se k tomu co jsem psal vyse,ze to bude nahravat podvodnikum,kteri vyuzivaji tehle SP upadkove doby,tzv. Smart cheaters,ze kote? Jednou zlodej porad zlodej s tim rozdilem,ze jim to serifove tezko budou dokazovat!
Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Hippopotamus »

Ono je tiež strašne zavádzajúce sa tu stále oháňať tým, že to LF má 83% celk. hodnotenie. Čo hovorí celk. hodnotenie o hráčovi, keď sa nenapíšu jeho skúsenosti a ind. pokyn? Prakticky nič. Ako som už písal, keby to LF nemalo ind. pokyn +2, ale by bolo bez neho (inak rovnaké), tak ani Beruška by ho nepredávala nad takých tipujem 15M. Lenže on ten ind. pokyn je sakra dôležitý, resp. je sakra dôležité, koľko skrátka bude hrať so 100exp. A on bude hrať medzi 72 a 73. S hráčmi s týmito výkonmi môžeš v pohode vyhrať B divíziu, SP pohár či hrať o pekné priečky v A divízii. A vzhľadom na jeho nízku agresivitu a nízky vek tá cena pri dnešných cenách nie je premrštená.

Btw. moje LF, čo som predal za 30M, je trošku iný obchod. Na jednej strane agre 70%, na druhej strane výkon 75 so 100exp, čo ho radí medzi absolútnu elitu.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Hmyzak
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1163
Joined: Mon Aug 28, 2006 8:48 am

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Hmyzak »

roofer wrote:Cau palo, samozrejme vim,ze ceny jsou nekde jinde,ale I dneska cena 24M za 83% LF je sakra hodne,a dostavame se k tomu co jsem psal vyse,ze to bude nahravat podvodnikum,kteri vyuzivaji tehle SP upadkove doby,tzv. Smart cheaters,ze kote? Jednou zlodej porad zlodej s tim rozdilem,ze jim to serifove tezko budou dokazovat!
Ahoj.Muzes rozvest polemiku nad "smart cheaters"? Zajimalo by me, na co konkretne narazis.
Manager.Soccer - from SoccerProject forward ->
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Hippopotamus »

Hmyzak wrote: Ahoj.Muzes rozvest polemiku nad "smart cheaters"? Zajimalo by me, na co konkretne narazis.
Na SP nie je až také ťažké podvádzať, keď človek vie viac, ako si len založiť farmičku na služobnom či nejakom verejnom compe. A každý, kto vie to "trochu viac", tak je smart :lol:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
roofer
Team President
Posts: 787
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:14 pm
Location: Carmel,NY,USA

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by roofer »

Hmyzak wrote:
roofer wrote:Cau palo, samozrejme vim,ze ceny jsou nekde jinde,ale I dneska cena 24M za 83% LF je sakra hodne,a dostavame se k tomu co jsem psal vyse,ze to bude nahravat podvodnikum,kteri vyuzivaji tehle SP upadkove doby,tzv. Smart cheaters,ze kote? Jednou zlodej porad zlodej s tim rozdilem,ze jim to serifove tezko budou dokazovat!
Ahoj.Muzes rozvest polemiku nad "smart cheaters"? Zajimalo by me, na co konkretne narazis.
Ahoj,popravde se mi nic rozvadet nechce,kazdy kdo hraje tuto hru dele,tak vi o cem mluvim,hippo to natukl,hruju SP 10 let,ne nejak silene intenzivne,ale hraju a je mi lito,do jakeho stavu se tato hra dostala,tot vse
Good luck
Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Ataner »

Může se někdo mrknout proč se nemůžu přihlásit na Soccer ? Díky
JPD - B.3
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

Ataner wrote:Může se někdo mrknout proč se nemůžu přihlásit na Soccer ? Díky
žádnej ban nemáš,takže musí být problém někde u tebe v přihlášení.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Tigerinho
Team Manager
Posts: 245
Joined: Mon Jan 07, 2013 9:00 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Tigerinho »

Chci se zepatat, manazeri emergency a dracarys byli zabanovani?
Tigerinho - SPC Czech Tigers
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Hippopotamus »

Tigerinho wrote:Chci se zepatat, manazeri emergency a dracarys byli zabanovani?
Áno.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”