Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Moderator: Czech Moderators

Jupi691
Fan
Posts: 1
Joined: Sun Feb 03, 2013 6:57 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Jupi691 »

Ja hrám túto hru od roku 2009,a za tých 11-12 rokov som bol najvyššie v C-kategorii....teraz už chapem,prečo sa mi nepodarilo dostať vyššie....potrebných hráčov sa mi nepodarilo kúpiť,vždy mi ich niekto vyfúkol...tým pádom som potrebný prísun hráčov pre B alebo A kategóriu nedokázal zrealizovať ....a tak vždy po C-kategorii nasledoval pád,hráči zostarli a budovanie týmu začínalo odznova....ani ma nenapadlo,že nejaké spriaznené tými či organizované hranie tu funguje :-(
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by palo »

Jupi691 wrote: Sat Jan 09, 2021 2:18 pm Ja hrám túto hru od roku 2009,a za tých 11-12 rokov som bol najvyššie v C-kategorii....teraz už chapem,prečo sa mi nepodarilo dostať vyššie....potrebných hráčov sa mi nepodarilo kúpiť,vždy mi ich niekto vyfúkol...tým pádom som potrebný prísun hráčov pre B alebo A kategóriu nedokázal zrealizovať ....a tak vždy po C-kategorii nasledoval pád,hráči zostarli a budovanie týmu začínalo odznova....ani ma nenapadlo,že nejaké spriaznené tými či organizované hranie tu funguje :-(
Podvodníci byli a budou, ale věř mi, že drtivá většina úspěšných manažerů hraje poctivě. Není všechno o nákupech, do té hry se člověk prostě musí dostat, zvládnout pár grífů a najednou nevycházíš z údivu, že hraješ Áčko... :wink: Někdo na to přijde sám, mně osobně moc pomohla účast na 3 SP srazech, odkud jsem si kromě neskutečných zážitků a zničených jater :wink: odvezl i pár cenných rad od mistrů jako Hippo, oslicek a další, z kterých těžím dodnes. A taky pár přátelství, troufám si říct, že na celý život. Nějakých dílčích úspěchů jsem v této hře dosáhl a ať zkusí o mně někdo říct, že jsem někdy nějak podváděl! A za hodně manažerů, kteří hráli Áčko, dám klidně ruku do ohně!
Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Ataner »

palo wrote: Sat Jan 09, 2021 6:49 pm A za hodně manažerů, kteří hráli Áčko, dám klidně ruku do ohně!
Máme tu pár nostalgiků kteří Áčko neviděli ani z rychlíku a taky za ně dám ruku do ohně .. :D
JPD - B.3
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by oliwapol »

Jako přijde vám to v pořádku,ta osa co se rozjela: hala - sulangi - deportivo - atd... ?
Jak si ty hráče přeposílají přes jiné týmy,to už je šílený.
ACS Pardubice
malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by malantajari »

https://www.soccerproject.com/spnewl_sp ... ewWindow=1
cena? 200M...to už se někdo zbláznil? a co na to šerifové? asi nic...quo vadis SP?
FC Žďár nad Sázavou - D.25
malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by malantajari »

V 06:40 jsem prodal hráče...za dvě hodiny přestup zrušen...ptám se proč??????????????????????????????????????,
FC Žďár nad Sázavou - D.25
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by acskncl »

malantajari wrote: Wed May 19, 2021 11:05 pm V 06:40 jsem prodal hráče...za dvě hodiny přestup zrušen...ptám se proč??????????????????????????????????????,
17 Kvě 2021 : 19. květen
Středeční ráno dne 19. května bude ve znamení přesunu SoccerProjectu na nový server. Z toho důvodu budou stránky dočasně nedostupné.

Mějte prosím na paměti, že veškerá data a změny provedené mezi poslední večerní zálohou po simulaci ve 22h a přesunem, budou ztracena v nekonečném vesmíru.
Na ceste do propadliste dejin.
roman.zloch
Coach
Posts: 26
Joined: Sun Apr 12, 2009 1:42 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by roman.zloch »

Od přesunu na nový server mně nejde SPMT program? Neví někdo co s tím? Předem děkuji za radu a pomoc.

Kenji
fsde
Fan
Posts: 3
Joined: Mon Nov 30, 2020 6:58 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by fsde »

roman.zloch wrote: Thu May 20, 2021 8:59 am Od přesunu na nový server mně nejde SPMT program? Neví někdo co s tím? Předem děkuji za radu a pomoc.

Kenji
Mám stejný problém. Řešil to někdo?

S.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1027
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by sexy kote »

Včera problém nahlášen na nejvyšších místech v Bruselu, ale jak to v těhle institucích je zvykem, zatím bez odezvy(Nejvyšší zatím nebyl od té doby přihlášen).
roman.zloch
Coach
Posts: 26
Joined: Sun Apr 12, 2009 1:42 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by roman.zloch »

sexy kote wrote: Thu May 20, 2021 8:11 pm Včera problém nahlášen na nejvyšších místech v Bruselu, ale jak to v těhle institucích je zvykem, zatím bez odezvy(Nejvyšší zatím nebyl od té doby přihlášen).
Děkuji, snad to zprovozní
jefery
Team Manager
Posts: 147
Joined: Tue Feb 09, 2010 1:46 pm
Location: Nymbursko

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by jefery »

Ahoj,

vrátil jsem se před rokem k hraní. Hrával jsem asi před 10 lety. To co tady čtu o přeprodávání hráčů a jiných praktikách, tak se nestačím divit. Už jsem plno mechanizmů z hry zapomněl. Ptám se tedy jaký význam má toto přeprodávání které tady popisujete? Ten odliv hráčů je smutný a ceny na trhu mě nepřestávájí udivovat ani po tom roce.

Hodně zdaru
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by palo »

roman.zloch wrote: Thu May 20, 2021 9:18 pm
sexy kote wrote: Thu May 20, 2021 8:11 pm Včera problém nahlášen na nejvyšších místech v Bruselu, ale jak to v těhle institucích je zvykem, zatím bez odezvy(Nejvyšší zatím nebyl od té doby přihlášen).
Děkuji, snad to zprovozní
Má někdo nějaké info ohledně toho SPMT? Řeší se to nějak?
Image
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1027
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by sexy kote »

palo wrote: Thu Jun 03, 2021 5:36 pm
roman.zloch wrote: Thu May 20, 2021 9:18 pm
sexy kote wrote: Thu May 20, 2021 8:11 pm Včera problém nahlášen na nejvyšších místech v Bruselu, ale jak to v těhle institucích je zvykem, zatím bez odezvy(Nejvyšší zatím nebyl od té doby přihlášen).
Děkuji, snad to zprovozní
Má někdo nějaké info ohledně toho SPMT? Řeší se to nějak?
Nejprve vrchnost z Bruselu vznesla dotaz co to hlásí za problém. Po několika dnech odepsal toto:

Hi,

Does it still does not work ? Some managers have no problem at all with SPMT.

grtz,
Sjarel
Dále už nic, asi to má na háku :roll: :?
malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by malantajari »

Čeho se v téhle hře ještě dočkáme, 37-letý GK prodán za € 370.000.000,00. Co na to šerifové? A jsou tady vůbec nějací? :evil:
FC Žďár nad Sázavou - D.25
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”