Divize A

Moderator: Czech Moderators

tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize A

Post by tomkycz »

1. FCB Shucadlo
2. FC Widlaks
3. FC Strakapůd
4. Viastore
5. u utd

taky bude rozhodující kdo bude hrát pohár, je možné že se shora uvedených nikdo... Je mou občanskou povinností pomoci shucadlu k titulu :wink:
xixor wrote:A díky tomu jednomu nadšenci- Jančaříkovi, že mě tipnul tak vysoko. Čumím. A myslím, že z toho bude mít radost i Tomkycz... :mrgreen:
já z toho nemám ani trochu radost, páč je mi líto, že ho zklamu. Moje lamy pod vedením né moc znalého manažera nemají mnoho šancí na úspěch, v záchranu věříme... 8)
agamator
Team Manager
Posts: 196
Joined: Fri Nov 17, 2006 12:55 pm

Re: Divize A

Post by agamator »

Já to dám i s bodama 8) :mrgreen:
1.Widlacks-68
2.Schucadlo-65
3.Strakapůd-58
4.U utd-51
5.Viastore-50

Ale to nic nemění na tom, že přeju xixorovi a Michalovi, aby to kosili co to dá a zkusili ten titul urvat :!: :wink:
Agamator, FK CHMEL, C.6
jancarik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2481
Joined: Mon Jun 09, 2008 9:07 pm
Location: praha-sterboholy

Re: Divize A

Post by jancarik »

tomkycz wrote: já z toho nemám ani trochu radost, páč je mi líto, že ho zklamu. Moje lamy pod vedením né moc znalého manažera nemají mnoho šancí na úspěch, v záchranu věříme... 8)
nekecat makat pane a uvidite :wink: :mrgreen:
FC Jančařík Šterboholy

VSICHNI NA PRODEJ
dawron
Team President
Posts: 806
Joined: Sat Mar 17, 2007 4:31 pm
Location: Praha, Czech republic
Contact:

Re: Divize A

Post by dawron »

Můj tip a zároveň přání, jak to příští sezónu dopadne:

1) FC Strakapůd
2) FC Widlaks
3) FCB Schucadlo
4) Fresh
5) Totemo Baka


P.s.: Vnášet do tipu své přáni si mohu dovolit z jednoho prostého důvodu: saké mi nechutná. :-)
P.s.s.: Myslím, že kluci z později přijatých členských zemí evropského společenství to budou mít příští sezónu s bojem o pricemoney značně složité a nakonec na ně nedosáhnou.
Tatran Střešovice
Image
My máme slabý kádr jak hovado!
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

Letenská pětice :

1.) FCB Shucadlo Xixi mě prostě nezklame, už jen pro tu kalbu na W.....
2.) FC Widlaks
3.) FC Strakapůd
4.) u utd
5.) Viastore
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
dawron
Team President
Posts: 806
Joined: Sat Mar 17, 2007 4:31 pm
Location: Praha, Czech republic
Contact:

Re: Divize A

Post by dawron »

Víc by mne však zajímalo na jaké místo a s kolika body tipujete Tatran Střešovice. :-)

Hodně napoví již sobotní los soutěže. Mám totiž takové nepříjemné tušení, že právě na losu ulpívá ona malá šance, kterou na udržení máme. :-)
Tatran Střešovice
Image
My máme slabý kádr jak hovado!
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

dawron wrote:Víc by mne však zajímalo na jaké místo a s kolika body tipujete Tatran Střešovice. :-)

Hodně napoví již sobotní los soutěže. Mám totiž takové nepříjemné tušení, že právě na losu ulpívá ona malá šance, kterou na udržení máme. :-)
neboj se vlka nic, budeš si hrát klidnej střídek :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
dawron
Team President
Posts: 806
Joined: Sat Mar 17, 2007 4:31 pm
Location: Praha, Czech republic
Contact:

Re: Divize A

Post by dawron »

pupajdi13 wrote:
dawron wrote:Víc by mne však zajímalo na jaké místo a s kolika body tipujete Tatran Střešovice. :-)

Hodně napoví již sobotní los soutěže. Mám totiž takové nepříjemné tušení, že právě na losu ulpívá ona malá šance, kterou na udržení máme. :-)
neboj se vlka nic, budeš si hrát klidnej střídek :wink:
Moje maminka by ti na to řekla: "Já se nebojím, já mám strach!". Když vidím tu řadu týmů, které umí zahrát venku víc než já doma za ideálních podmínek, tak to na střed tabulky teda nevidím ani omylem.
Tatran Střešovice
Image
My máme slabý kádr jak hovado!
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

dawron wrote: Když vidím tu řadu týmů, které umí zahrát venku víc než já doma za ideálních podmínek, tak to na střed tabulky teda nevidím ani omylem.
povíme si to v sezoně :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
xixor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2074
Joined: Mon Oct 02, 2006 3:21 pm
Location: Havířov

Re: Divize A

Post by xixor »

Takže jdu do prognózy

SK 1 - šance na titul
FC Widlacks
FCB Shucadlo
FC Strakapůd


Z této skupiny vidím jako největšího favorita dvojnásobného vítěze A divize, po kterého hovoří nejsilnější mančaft v historii SP a také zkušenost s nejvyšší divizí. Xixor má o něco horší mančaft, který je však i starší a protože tento manažer nemá ještě zkušenosti z Áčka, lze od něj očekávat nějaké chyby. Co se týče Michala, ten má před sebou velkou budoucnost a myslím si, že příští sezónu dá ještě přednost SP poháru. A na dvou židlích se sedět nedá....

SK 2 - skupina, která může do bojů hodně promluvit
Totemo baka
Viastore
U utd
SKS Litoměřice
FK Bolka Forever


Oslicek je zkušený harcovník a ač má nějaké problémy v sestavě, právem do této skupiny právem patří. Proti němu však hovoří i agresivita týmu, ale tento manažer dokáže hodně. Letos prohlásil, že myslí na záchranui a kde skončil .. :D Resi sám ví, že jeho tým není tak silný, jak tomu bylo v minulosti a některé díry v sestavě musí zalepit. Ale předpokládám, že je schopen je zalátat. Zkrátka tři silvery za sebou znamenají, že se s ním musí počítat. Podle mě měl největší šanci na titul v první sezóně, co byl v A divizi, pak tam vlítnul Julius.... Což si myslím že je jediný faktor, proč Viastore nemá titul, ač bych jim to z celého srdce přál. Ic3 sebral nešťastně Michalovi SP cup a bude se soustředit na ligu. Ale má na to, aby vyhrál? Myslím že ne, jeho nevýhodou je vyšší agresivita týmu, ale bude hodně zlobit - umí zahrát opravdu vysoko. Mouven má zkušenosti, které pravidleně prokazuje a protože jeho mužstvo je opravdu hodně neagresivní, tak bude hrát asi každý zápas na 100% agresivitu. Tam je jeho síla. Tomkyče považuji za dravou štiku, která když chce, tak umí. Škoda jen, že finanční situace klubu neumožňuje kádr ještě více posílit, protože to by se děly věci... :wink:

Můj tip:
1) FC Widlacks
2) FCB Shucadlo
3) Viastore
4) FC Strakapůd
5) U utd


A jestli promluví hlasitě random, klidně to pořadí může být jakékoli.
FCB Shucadlo, stále v propadlišti dějin,
Sraz české a slovenské SP kumunity http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 01&start=0
mouven
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Wed Apr 09, 2008 9:58 pm
Location: Mladá Boleslav

Re: Divize A

Post by mouven »

Shucadlo
Widlaks
Strakapud
Viastore
Litomerice
Ucko
Totema
fresh
Mikef
NBG
Penarol
Stresovice
Bizon

Bolka
Williams
Chmel

zvyrazneny stred si myslim, ze bude opet velmi vyrovnany jako loni a bude zalezet na malickostech s poharem atd..tohle je muj tip.. mozna prani.. Titul preju Xixorovi pac vidim jasnou paraleu, kdy mlady nadejny manazer Xixor(Hernan) postoupi do acka a hned ten titul vyfoukne dvojnasobnemu Slovenskemu manazerovi Juliovi (frrfrr).. Michal ma taky jeste to nej pred sebou.. a Julius si to uzil, tak je na case, aby stafetu poslal dal
FK Bolka FOREVER
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

1) FC Widlaks
2) FCB Shucadlo
3) u utd
4) Viastore
5) FC Strakapůd


Tak já se také zapojím do soutěže :)
Byl bych rád, kdyby si pro titul došel xixor, ale sám jsem poznal v posledních 2 sezónách sílu FC Widlaks (a to si troufám tvrdit, že jim ještě random docela nepřál). Myslím, že si Julius hattrick uniknout nenechá. Na třetí místo zkusím tipnout Účko, ten je schopný se opravdu vyšvihnout k vysokým výkonům a navíc po zisku SP Poháru se podle mě bude soustředit plně na ligu. Jeho handicapem je bezesporu dost velká agresivita hráčů. U sebe jsem optimistický a tipuji se na čtvrté místo - trochu doufám ve skutečnost, že už to bude moje osmá sezóna v Áčku a snad by mi mohly pomoci zkušenosti z těžkých bojů. Na 5. místo vidím Michala, předpokládám totiž, že se znova pokusí o SP Pohár.
Každopádně už zítra po rozlosování to může vypadat jinak...
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
Homar
Team Board Member
Posts: 309
Joined: Thu Jul 12, 2007 5:14 pm
Location: Brno-Juliánov

Re: Divize A

Post by Homar »

Já to vidím takto:

1. FCB Shucadlo
2. FCB Mikef
3. SKS Litoměřice


policejní trojblok.. a pak zbytek

4. FC Widlaks
5. FC Strakapúd
Papa Bouba Diop
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2924
Joined: Sat Jan 13, 2007 1:36 pm
Location: Chomutov,Czech republic
Contact:

Re: Divize A

Post by Papa Bouba Diop »

no tak si taky zatipuju

1) FC Widlaks
2) FCB Shucadlo
3) Viastore
4) u utd
5) FC Strakapůd

:wink:
Papa Bouba Diop - Valcíři Chomutov C.F. - na cestě za chybějícími trofejemi :lol:
H.Crespo(FC.Inter.Milano)
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1934
Joined: Sat Nov 04, 2006 6:53 pm
Location: Olomouc

Re: Divize A

Post by H.Crespo(FC.Inter.Milano) »

Jak píše Mouven, pevně věřím, že se historie 24.sezóny bude opakovat.

1. FCB Shucadlo
2. Widlacks (Frr)
3. u utd (SAT)
4. Viastore (Bart)
5. SKS Litoměřice (Pavel)

Takže Go, Šukadlo, Go :wink:
Hernán Crespo - FC Inter Milano
S44-2.-A division
S43-1.-A division
S42-1.-A division
S41-1.-A division - 1.-SP cup
S40-1.-A division
S39-1.-B2 - 1.-SP cup
S38-1.-C4 - 1.-SP cup
S37-1.-D12 - 1.-SP cup
S36-1.-E35 - 1.-SP cup
S25 - 1. - SP cup
S24 - 1. - A
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”