Divize A

Moderator: Czech Moderators

Jeremy74
Team President
Posts: 643
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:21 pm
Location: Praha

Re: Divize A

Post by Jeremy74 »

20. kolo De Vlammers - FC JEREMY 1:2 (147-147)

Moc důležité a šťastné vítězství a další utvrzení v tom, jak účinnou taktikou jsou přihrávky.


21. kolo FC JEREMY - Totemo Baka 1:0 (148-144)

Podle postavení v tabulce povinné vítězství, ale Oslíček je známý bojovník a přes velký handicap na klíčovém postu to nevzdal.


Další dva krůčky tedy máme za sebou. Ve čtvrtek je v plánu trénink proti mlaďasům Dynama a v pátek další lahůdka - venku Mantel. Krásně nám to vyšlo, že si střihnem večerní předzápas v Minci. :)
FC JEREMY
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Krásný týden, kdy se podařilo získat celých 12 bodů, navíc zakončený hodně šťastnou výhrou proti leaderovi.
Dynamo Oleksovice – FC Mantel 1:8 (72:130)
PS-ko dodržel předsezonní slib, že dobrovolně odevzdá 6 bodů a tímto mu za to děkujem.

Mantel – Kandzai1:0 (147:143)
Velmi důležitý zápas, kdy jsem měl velký strach z CML, že by mohl zase chtít zkomplikovat mé záchranářské plány. Naštěstí si dal oraz a +4 na výhru stačilo.

Viastore – FC Mantel 0:9 (59:126)
I tohoto utkání jsem se bál, neboť jsem si dobře pamatoval, jak Resiho podcenil manažer Remedů v úterý. Navíc jsem potřeboval pošetřit celé Áčko na páteční svátek v podobě příjezdu vedoucího týmu celé ligy. Naštěstí se Resi rozhodl další překvapení tenhle týden nedělat.

FC Mantel – FC Jeremy 3:2 (147:146)
Tato výhra mi hodně zvedla náladu , doufal jsem v haluzový bodík a jsou z toho body hned 3. Jeremy měl ovšem smůlu, když při rozhodčím 71% a rozptylu agrese hráčů 0-6% dostal v 74. minutě červenou kartu (já agrese hráčů 13-24% a bez redky při stejné týmové agresi). Navíc v systému 3-5-2 je červená karta pro záložní řadu vždycky poměrně velký problém.

P.S. Gratulace Rexusovi k opuštění sestupových vod.
rexus
Coach
Posts: 43
Joined: Sun Oct 01, 2006 9:38 pm

Re: Divize A

Post by rexus »

Po 25.10 : SK Vysoké Žibřidovice - Totemo Baka 2:1 (145:142)

Zatímco rexus se na Totemo Baka chystal už od čtvrtka zamýšleným, leč nečekaně bodově úspěšným obětováním pátečního výsledku, Oslíček pustil před zápasem do éteru informaci, že na scrabblerské derby chystá nějakou kulišárnu. Rexus byl od té chvíle jako na trní : "Jaký špinavý trik ten starý šibal vytáhne ?" dumal; "prodlouží v hluboké noci smlouvy ? Sežene nad ránem levného borce s výkonem okolo 80 ? Či vsadí na absolutní agresivitu a zhypnotizuje sudího ?"
Ráno přišel rexus do práce a s třesoucími prsty vyťukal svoje heslo : hle ! Žádný zázrak nenastal ! Oslíček vsadil na agresivitu, rozhodčí však byl při smyslech a za lijáku s hromy a blesky získali domácí nanejvýš ceněné body.

Út 26.10 : Darwen Town - SK Vysoké Žibřidovice 2:1 (144:133)

Nemělo smysl pouštět se do nějakých větších akcí; i pouhá remíza byla dle prognóz utopií a žibřidovické čekal SP Cup a poté důležitý zápas ve čtvrtek. Dostali tak šanci hráči, kteří ještě mají co sbírat zkušenosti a předvedli to, co se čekalo : že na zařazení do A sestavy prostě nemají :) .

Čt 28.10 : SK Vysoké Žibřidovice - FCB Mikef 2:1 (148:141)

Nebyl čas lámat si hlavu, kdo je kdo a rozkaz od managementu zněl jasně ! Na vítězství v tradičním dešti ale nakonec stačila jediná dávka našeho snipera Popovase a Kandziai začali tušit, že i přes středeční vypadnutí z SP Cupu to budou mít se záchranou těžší víc, než si mysleli...

Pá 29.10 : Dynamo Oleksovice - SK Vysoké Žibřidovice 1:7 (85:136)

Déšť se z Jeseníků přesunul na jižní Moravu a ještě zesílil, pročež si hosté tuze libovali a využili tréninku s oleksovickými mladíky k pomoci svému kamarádovi Petkovićovi, aby se pokusil dostat mezi nejlepší střelce elitní soutěže. Po čtyřech dávkách se tak Dragiša dělí o 2.-4. místo. Jen tak dál, srbský reku !
Jeremy74
Team President
Posts: 643
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:21 pm
Location: Praha

Re: Divize A

Post by Jeremy74 »

22. kolo FC JEREMY - Dynamo Oleksovice 7:1 (144-66)

23. kolo Fc Mantel - FC JEREMY 3:2 (147-146)

Po dalších dvou zápasech zůstává osmibodový náskok na nejbližšího pronásledovatele. Dnes to bylo smolné. Holt nám random vzal to, co v pondělí nadělil. Snad tento výsledek aspoň povzbudí Mantelovi chlapce do dalších bojů a povede se mu podobně i s mými největšími soupeři :wink:

My se ovšem musíme soustředit na sebe a především na nadcházející zápasy s Amosem a Shinerem. Rozehrané to máme dobře, ale poslední kroky bývají jak známo nejtěžší...
FC JEREMY
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Mantelovi chlapci jsou nabuzení pořádně,takže si věří i na Michala. S Amosem to bude ovšem horší, už mi s předstihem oznámil, že na mně vymění trenéra. Pokud nekecá, tak to bude moc těžké. Nicméně zrovna tenhle zápas je pro mně nejprestižnější z celé ligy, tak snad to dopadne dobře.
amoszamba
Team President
Posts: 545
Joined: Sat May 19, 2007 8:42 am
Location: Český Těšín
Contact:

Re: Divize A

Post by amoszamba »

mantel wrote:.... že na mně vymění trenéra.
tak tak :mrgreen:
Grupa mocnego uderzenia FC Teschen
sezóna 36 - 5. v A
sezóna 37 - 2. v A

Momentálně na sestupu (kdoví až kam...)

Image
dawron
Team President
Posts: 806
Joined: Sat Mar 17, 2007 4:31 pm
Location: Praha, Czech republic
Contact:

Re: Divize A

Post by dawron »

Jak tak koukám na tabulky B-divizních skupin, vypadá to na kapitolu The Return of crazy Romanians. Jisté již teď je, že přijdeme o dominanci v nejvyšší soutěži.
Tatran Střešovice
Image
My máme slabý kádr jak hovado!
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

dawron wrote:Jak tak koukám na tabulky B-divizních skupin, vypadá to na kapitolu The Return of crazy Romanians. Jisté již teď je, že přijdeme o dominanci v nejvyšší soutěži.
V áčku ostane 6 alebo 7 Čechov, postúpia 0 až 2, Rumuni postúpia 3 alebo 4...stále tam budete dominovať, hoci nie až tak výrazne...
EDIT: A ak by náhodou ostali 7 a dvaja postúpili, tak Vaša dominancia bude stále suverénna :-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13988
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divize A

Post by ps2512 »

Doufám, že Resiho ta výhra přišla na hodně velký balík peněz......pana boha, zůstali jsme jediný tým, který s ním nezískal ani bod. Děkujeme Tome :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

dneska důležitá výhra nad darwenem, ale pořád to vypadá blbě. kandziai neskutečně uplichtil u rexuse. na zítřek sem prodloužil úplně všechno co šlo, ale nevím nevím. nicméně bodový zisk by namočil do sestupových kalkulací i remedyho.

hmmm, čtvrtek a pátek, to je taky docela solidní výzva. ve čtvrtek doma mantel s nechutně přísným rozhodčím a v pátek zápas sezóny s kandziaiem. náš ukrajinský trenér se chystá na zkušenou do nového týmu... no, sem zvědav jestli to oslíčci zvládnou, protože kandziai je lubricated as fox. a výměnu trenéra má v záloze taky.
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Každopádně ve čtvrtek zkusím toho rozhodčího použít, jak jen to půjde. A je velká škoda, že jsi vypadnul s poháru - já jsem ti v něm přitom tolik fandil. :lol: V pátek budu asi taky prodlužovat co půjde, nemůžu nechat tři body jen tak Amosovi, zvlášť když na mně nachystal trenéra a po zápase začne pomalu rozprodávat ty své hvězdy.
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

Mantel:
Viastore – FC Mantel 0:9 (59:126)
I tohoto utkání jsem se bál, neboť jsem si dobře pamatoval, jak Resiho podcenil manažer Remedů v úterý. Navíc jsem potřeboval pošetřit celé Áčko na páteční svátek v podobě příjezdu vedoucího týmu celé ligy. Naštěstí se Resi rozhodl další překvapení tenhle týden nedělat.


Jak jsem tady v úvodu sezóny psal, snažím se udržet kvůli ziskům ze vstupného spokojenost fanoušků co nejblíže 100.
Špatně jsem však vyhodnotil situaci a zbytečně nastavil prohru s Freshem, takže jsem minulý týden plánoval pokusit se přetrhnout sérií proher, a to buď v zápase s Tebou nebo u Remedyho. Vyšlo to už úterý, takže jsi byl ušetřen :)


ps2512:
Doufám, že Resiho ta výhra přišla na hodně velký balík peněz......pana boha, zůstali jsme jediný tým, který s ním nezískal ani bod. Děkujeme Tome

Slušně jsem finančně vykrvácel (i kvůli tomu, že jsem nestihl nastavit sestavu a vhodnější stupné – avšak vyhrát jsem chtěl)
Další mače příští sezónu v B1? :)
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
Jeremy74
Team President
Posts: 643
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:21 pm
Location: Praha

Re: Divize A

Post by Jeremy74 »

24. kolo FC JEREMY - FC Teschen 2:1 (154-139)

25. kolo Fresh - FC JEREMY 0:11 (47-129)

V Mazovské vládne po úterním kole elektrizující atmosféra! Díky ztrátě Strakapůdů na Baníku náskok v čele vzrostl na 11 bodů 5 kol před koncem. Stát se může všelicos, ale tohle bych už rozhodně pustit neměl! :)

Jak málo ale může rozhodovat se mi ukázalo v pondělí. Rozhodčí 22% vyhodil Amosovi gólmana ve 24. min. a tím pádem bylo o výsledku rozhodnuto. Kdyby se to stalo mě, byl by nyní mezi námi rozdíl pouhých šesti bodů a vzhledem k tomu, že je vcelku reálné, aby Amos dohrál soutěž bez ztráty bodu by současné vyhlídky na titul byly úplně jiné...

Zítra doma Darwen Town. Pokud nebude rozhodčí proti, tak jsme připraveni soupeře hladce přejet!
FC JEREMY
amoszamba
Team President
Posts: 545
Joined: Sat May 19, 2007 8:42 am
Location: Český Těšín
Contact:

Re: Divize A

Post by amoszamba »

Titul je tvůj o tom není pochyb. (předem gratuluji :wink:)
Já teď soustředím všechny síly na páteční zápas s Mantelíkem a hodně držím prsty Žibřidovicím ať v pátek odvezou tři bodíky od Michala. Koukám že Michal chce nejspíš zabodovat v poháru, takže malilinkaťoučká šance na druhé místečko by tu byla a to by bylo pro Těšínské něco šíleného ....
No uvidíme co nám osud nachystal :mrgreen:
Grupa mocnego uderzenia FC Teschen
sezóna 36 - 5. v A
sezóna 37 - 2. v A

Momentálně na sestupu (kdoví až kam...)

Image
Jeremy74
Team President
Posts: 643
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:21 pm
Location: Praha

Re: Divize A

Post by Jeremy74 »

amoszamba - Titul je tvůj o tom není pochyb. (předem gratuluji :wink:)

Jako Slávista jsem bohužel už dokonale vycvičenej, že dokud existuje teoretická možnost zklamání, tak se s ní musí reálně počítat...
FC JEREMY
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”