Divize A

Moderator: Czech Moderators

mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

tomkycz wrote:
PaTTTTrick wrote:tak se tu s Vámi zase na větší chvíli loučím.... teoretický záchranný plán dostal trhliny hned v prvním bodě. Dnes mi k vítězství nestačilo ani vyhození trenéra, průměrný výkon 73,63 oproti soupeřovo 71,82. Na součet výkonů hráčů více o 20 víc, ale součet řad 147-146 o jeden horší....

Bohužel (zatím) 20 hráčů na příchodu i odchodu je dost, to je celý team spirit a bez toho se v Ačku hrát nedá.... Ale na celkovou rekonstrukci to nevidím, to mě nebaví, tak zkusím omladit za pochodu....

Mějte se tu fajn a držím Vám palce at těm belgánům ukážete...
kdybys nehrál na taktiku 4-3-3 protiútoky, tak bys ho asi dal :? tak hodně štěstí v budování nového týmu a chuti do hry 8)
Problém spousty lidí, kteří hrají jiný systém, než je přednastavený, že zapomenou přehodit. Mi už se to stalo mockrát, naštestí v lize málokdy, tu raději 2x kontroluji. Hodně štěstí při omlazení týmu.
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divize A

Post by PaTTTTrick »

mantel wrote:
tomkycz wrote:
PaTTTTrick wrote:tak se tu s Vámi zase na větší chvíli loučím.... teoretický záchranný plán dostal trhliny hned v prvním bodě. Dnes mi k vítězství nestačilo ani vyhození trenéra, průměrný výkon 73,63 oproti soupeřovo 71,82. Na součet výkonů hráčů více o 20 víc, ale součet řad 147-146 o jeden horší....

Bohužel (zatím) 20 hráčů na příchodu i odchodu je dost, to je celý team spirit a bez toho se v Ačku hrát nedá.... Ale na celkovou rekonstrukci to nevidím, to mě nebaví, tak zkusím omladit za pochodu....

Mějte se tu fajn a držím Vám palce at těm belgánům ukážete...
kdybys nehrál na taktiku 4-3-3 protiútoky, tak bys ho asi dal :? tak hodně štěstí v budování nového týmu a chuti do hry 8)
Problém spousty lidí, kteří hrají jiný systém, než je přednastavený, že zapomenou přehodit. Mi už se to stalo mockrát, naštestí v lize málokdy, tu raději 2x kontroluji. Hodně štěstí při omlazení týmu.
já to hrál umyslně...... hrál jsem na stejný útok jako při 3-4-3 a pokyn útočný měl jen standardně RM. Tak mi to přišlo stejný... Dlouhé míče nemám moc rád, většinou mě nepodrželi, tak jsem hrál jako vždy....
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
rohalt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3143
Joined: Fri Oct 31, 2008 9:36 pm

Re: Divize A

Post by rohalt »

Good luck with the team.
Sorry, you've lost the match against me.
rogiboys
35 Seasons A-player : S42, S50-S60, S71-S79, S82, S88, S93, S95-S96, S98, S103-S109, S114
Max points in A : 64 - 4th position in season 106
SPCL-winner
6 * BENE-liga winner
6 * Half Final Cup : S50, S52, S72, S101, S102, S106
2nd in Cup : S113
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divize A

Post by PaTTTTrick »

rohalt wrote:Good luck with the team.
Sorry, you've lost the match against me.
no problem, the issue is my team spirit .... ;-)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divize A

Post by PaTTTTrick »

nesleduji úplně rekordy, ale dnes Meangreen - Damned 1:0 (153-152).. nevím jestli to není nejvíc v historii, ale v letošní sezoně určitě :-)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Divize A

Post by kopeckar »

PaTTTTrick wrote:nesleduji úplně rekordy, ale dnes Meangreen - Damned 1:0 (153-152).. nevím jestli to není nejvíc v historii, ale v letošní sezoně určitě :-)
Taky si to nepamatuju, jen vím, že se to tu v určitých intervalech stále řeší. Možná by za to stálo udělat na to nesmazatelný topik a mít tam tyhle rekordy vyvěšené. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

kopeckar wrote:
PaTTTTrick wrote:nesleduji úplně rekordy, ale dnes Meangreen - Damned 1:0 (153-152).. nevím jestli to není nejvíc v historii, ale v letošní sezoně určitě :-)
Taky si to nepamatuju, jen vím, že se to tu v určitých intervalech stále řeší. Možná by za to stálo udělat na to nesmazatelný topik a mít tam tyhle rekordy vyvěšené. :mrgreen:
305 bylo zahráno určitě v nějakém zápase Resi-Julius a Hernán- Jeremy, nebo Remedy a v minulé sezoně ten rumun pod jehož úroveň sem českou komunitu srazila zahrál proti Meangreen tuším dokonce 154:153, ale odkaz na zápas sem hodit nemůžu :mrgreen:
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

sexy kote wrote:
kopeckar wrote:
PaTTTTrick wrote:nesleduji úplně rekordy, ale dnes Meangreen - Damned 1:0 (153-152).. nevím jestli to není nejvíc v historii, ale v letošní sezoně určitě :-)
Taky si to nepamatuju, jen vím, že se to tu v určitých intervalech stále řeší. Možná by za to stálo udělat na to nesmazatelný topik a mít tam tyhle rekordy vyvěšené. :mrgreen:
305 bylo zahráno určitě v nějakém zápase Resi-Julius a Hernán- Jeremy, nebo Remedy a v minulé sezoně ten rumun pod jehož úroveň sem českou komunitu srazila zahrál proti Meangreen tuším dokonce 154:153, ale odkaz na zápas sem hodit nemůžu :mrgreen:
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=49
katerina
Team President
Posts: 717
Joined: Tue Aug 08, 2006 7:37 am

Re: Divize A

Post by katerina »

Tak se s Vámi pomalu loučím.

SamdoriQ nedokazal po te co Combat menili trenera, vyhrat, jelikoz je hendikepovan nejen naladou 75%.

Jedina šance je už jen vyhrat na Combatu, takže to možna vypustím, a pujdu rozprodavat...

Udržet se v A by asi nebyl ještě před pár sezonami problem, ale nyní nejsou na trhu adekvátni nahrady/posily, a když už se zřídka, což nestačí, nejaka objeví, tak není za adekvatni penize = což je asi nejvetsi problem, a duvod meho sestupu.

Bylo mi s Vámi hezky ;)
13.season: H1604 2.m.
14.season: G535 1.m.
15.season: F179 3.m.
16.season: F179 5.m
17.season: F179 1.m
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divize A

Post by PaTTTTrick »

katerina wrote:Tak se s Vámi pomalu loučím.
...
Ještě to nevzdávej, každý hrajete jednou s rozprodávajícím týmem, každý jednou s TOP teamem a rogiboys s combat ještě mezi sebou, takže šanci určitě máš.... Podívej se dnes na Mantela, jak doma vyřídil me_dynamo :-)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Divize A

Post by cipriansimi »

katerina wrote:Tak se s Vámi pomalu loučím.

SamdoriQ nedokazal po te co Combat menili trenera, vyhrat, jelikoz je hendikepovan nejen naladou 75%.

Jedina šance je už jen vyhrat na Combatu, takže to možna vypustím, a pujdu rozprodavat...

Udržet se v A by asi nebyl ještě před pár sezonami problem, ale nyní nejsou na trhu adekvátni nahrady/posily, a když už se zřídka, což nestačí, nejaka objeví, tak není za adekvatni penize = což je asi nejvetsi problem, a duvod meho sestupu.

Bylo mi s Vámi hezky ;)
Ještě to nevzdávej :twisted:
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize A

Post by tomkycz »

černý týden Litoměřic aneb pět proher v řadě včetně té pohárové nás usadilo do míst, kam jsme před začátkem sezóny sotva pošilhávali. Po nadějném začátku ligy už nám nějak dochází dech :? ještě že už bude brzy konec. Kateřině jsem chtěl dnes pomoci, výměna trenéra byla plánovaná, leč houby platná...
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Budete všichni zachraňovat Kateřinu, až zůstane černý petr v ruce mi. :lol: Dneska dostala dárek v podobě neplánovaných bodů, naštestí i u mně přistály tak trochu neplánované body. Závěr bude otevřený až do konce, chtělo by to dostat na poslední sestupový flek nějakého zahraničního managera, ale moc to na to nevypadá. Uvidíme, čím nás random (případně jiný faktor) v příštím týdnu překvapí.
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Divize A

Post by kopeckar »

Začínám věřit tomu, že do A divize postoupí dva SP týmy. :mrgreen:
I když rudá mašina hraje s 3. a 4.týmem a ten její gólman s výkonem 26 je možná dál nepustí. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13988
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divize A

Post by ps2512 »

kopeckar wrote:Začínám věřit tomu, že do A divize postoupí dva SP týmy. :mrgreen:
Když na to maj :lol:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”