Divize A

Moderator: Czech Moderators

palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Milko gratuluju ke čtvrtému místu v premiérové sezóně !!!
Teda né že bych Ti nevěřil :wink: ale tak vysoko jsem Tě nečekal... 8)

Škoda že to oliwovi nakonec nevyšlo a sestupují jenom česko slovenští manažeři... :roll:

Smekám před Ray Benem za dnešní výkon !
Image
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

palo wrote:Milko gratuluju ke čtvrtému místu v premiérové sezóně !!!
Teda né že bych Ti nevěřil :wink: ale tak vysoko jsem Tě nečekal... 8)

Škoda že to oliwovi nakonec nevyšlo a sestupují jenom česko slovenští manažeři... :roll:

Smekám před Ray Benem za dnešní výkon !
Díky Palo...viem, že 4. miesto nie je nič, čo by sa mohlo oslavovať, ale keď si človek uvedomí, že to dosiahol v Á-čku a hneď v premiére, tak fakt to poteší :wink: Pravdou je, že ani raz som nebol "zaseknutý" randomom, skôr naopak pomohol a nesmiem zabudnúť aj na "vhodnú" delegáciu pánov rozhodcov, čo má vždy pre mňa obrovský význam.
Na druhej strane mi je ľúto, že toľko česko-slovenských mužstiev opúšťa najvyššiu divíziu.

Na druhej strane sa nesmierne teším na príchod Šutríka, s ktorým si konečne zahrám v spoločnej divízii - a to tej najvyššej.
Dajo nás opúšťa, ale dosiahol fantastické výsledky a stále sa mám od neho čo učiť... :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Divize A

Post by kopeckar »

frankie_doparoma wrote:ps. jsem rad ze se dockam duelu s kopeckarem a ten bude mit tak moznost vylepsit pro nej dost nelichotivou bilanci a jiste je to pro nej sokujici, kdyz hral Decko tak mi psal ze lituje ze nebude mit moznost mi dat na prdel v Acku, bylo-li to mysleno tak ze ja uz tam nebudu, tak dost spatnej odhad no... 8)
Nepochopil jsi to a nebo nechtěl pochopit, bylo to myšleno tak, že se tam setkáme v rovnocenném boji a já litoval toho, že to nevyjde, protože tys někde psal, že tam budeš jen tolik a tolik sezón a tím by to nevyšlo. Jsem rád, že jsi se v pohodě udržel a velmi se na naše mače a nejen na naše těším. Před pár dny jsem si projel konkurenci na příští sezónu a naše týmy dělí v ideálních sestavách bez zásahu zranění a sudích jen 0,18 bodů. Sice v můj prospěch, ale snad to nebude důvod pro případné znevažování případného mého či mých vítězství. Podle těchto propočtů mělo být schopno 10 týmů zahrát výkon 150+ (mezi nimi i oba rozprodávajíci). Jestli už 150 zahrál i 11.(vlastně už 9.)Milko si nepamatuju. Každopádně si myslím, že to bude nejkvalitnější ročník. Jsem rád, že budu jeho součástí a ač jsme papírové šestky (pěkně mezi našemi dvěmi nejoblíbenějšími týmy :mrgreen: ), chceme se poprat o stupně vítězů. Zda je to jen naše zbožné přání ukáže konec letošního roku. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Divize A

Post by frankie_doparoma »

heh, ze ja naivka vubec neco psal :mrgreen:
se ti neco zdalo, ne? ja nejsem ty abych si planoval jak dlouho budu v Acku a nejsem si vedom toho ze bych nekdy nekde psal ze budu Acko hrat ta a tak dlouho, takze kdyztak prosim o citaci toho kdy a co jsem mel udajne psat.
/" i když mě bude docela mrzet, že u toho nebude ani jeden z jamajských mluvků. Těm jsem chtěl v lize vyprášit kožich nejvíc. "/
jestli nekdy neco nekdy znevazoval, tak jen ty a to moje vitezstvi a jestli nekdo nepochopil, tak si to byl taky ty, je mi lito :mrgreen:
ja "znevazoval to" kdyz ty si mel chtel vyzvat na nakej "konecne spravedlivej" pseudosouboj o vsechno v bezvyznamnym pratelaku, tak jsem psal ze si fakt vtipnej pockat na to az me zacli odchazet nejlepsi hraci do duchodu a vyzyvat me na souboj o vse,i sem psal ze ti na nakej blbej pratelak seru, souboj v Acku je uplne neco jinyho a ja jsem ten posledni co by neco znevazoval...
0.18, jo? spinfo manager hadr :mrgreen:
jinak je mi jasne ze tento rocnik bude ten nejkvalitnejsi v historiji kdyz si tam postoupil ty :twisted: ja si myslim opak, kvalita ide neustale dolu a dukazem je i muj letosni patej flek s tymem co mam a nerekl bych ze postoupivsi z becek to nak zvednou, pravda ze jsem nic nepocital ale lepsi nez prumer je pouze Remedy a ty....
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

sexy kote wrote:Oliwa to bude mít těžký, jak zahrají klucí v beneluxu o tom není bohužel pochyb :roll:
kopeckar wrote: To Ray Ben nasadil jinej kalibr proti svému krajanu. Tleskám.
tyhle vaše názory mě dost překvapují, stejně tak potom reakce,že si zaslouží poplácat po zádech,že mu to nepustil.
Nic jsem tu před posledním kolem nepsal,ale vědel jsem na 100% že Ben bude hrát férovou hru a nějaké (pro krajana pustím body) se konat nebude,takže je není třeba ani nejdřív proklínat v očekávání,že si to pustí,ani potom chválit,že to neudělali.
Tohle je myšlení nás a východní evropy a já považuju přístup Bena za naprosto normální a logický ,tak by to prostě mělo být a pro nás a rumuny by to mělo mít poučný efekt.

Jinak pohled na tabulku je teda hodně tvrdej....jen jedna česká vlajka v top ten.
Gratulace ode mě na slovensko k "bramboře" - slušná práce ,bylo vidět,že jsi dobře posílil před sezonou na "hrotovém" postu 8)
A gratulace na slunou Jamajku ,když už na tebe ten 5 flek zbyl no :lol: - ukázal jsi sparťanskou odolnost a pozdravuj segru :lol:

V přístí sezoně bude určitě magnet sledovat kopečkovu jízdu na očekávané stupně vítězů. :mrgreen:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Divize A

Post by kopeckar »

Pupajdí já taky nepsal nic o domluvených výsledcích a asi bych ani nepsal po zápase nebýt toho, jak tu Oliwka lákal nad nepřízní osudu. Mrkl jsem na jeho zápas a viděl jak k němu přistoupil Milko. Podíval jsem se na belgickej souboj a vidím, že to bylo nebe a dudy. Tak jsem měl potřebu pochválit je za férovost. A co se týče té jízdy na bednu, udělám pro to vše co nebude odporovat pravidlům hry. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Taky připojím svůj názor. Vím, že to není správné, ale už bych v divizi A podpořil krajana. Nikdy jsem to nedělal nebo alespoň ne příliš okatě, ale vždycky jsem si pak připadal jako pitomec, když jsem viděl "rumunskou školu". Možná bych váhal u ostatních národností, ale pokud by šlo šoupnout dolů Rumuna, tak bych neváhal.
P.S. Vím, že to není správné, takže to od nikoho nepotřebuji dovysvětlit. Ale už bych si prostě nedokázal pomoct. :lol:
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Divize A

Post by frankie_doparoma »

neni rumun jako rumun... pomstit se ty konkretni osobe, proc ne,
ale hazet je vsechny do jednoho pytle a snizovat se se tak na jejich uroven, co na jejich, pod jejich uroven...
...oni si pomahali mezi sebou a rezali ostatni bez ohledu na to kdo a nebo odkud je, sejmout nekoho jen proto ze ma na vlajce nejkrasnejsi trikoloru na svete je hnus
to si radsi mel zustat v tom decku a hrat si turnaje a pripadne si nezkazit si tak svou dobrou povest zminovanyma prasarnama

...vim ze si o nazor nestal, ale i tak ti ho reknu :p
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Neviem, ako sa Čechoslováci môžu dostať na úroveň Rumunov (či pod ich úroveň), keď mi na tej úrovni dávno sme, alebo skôr pod ňou! A čo sa týka dlhodobej férovosti Belgánov a ČSR, to je ako porovnávať Mercedes a Trabant.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize A

Post by PaToM »

Hovoriť o tom, či sme alebo nie sme "na úrovni Rumunov" sa mi zdá prinajmenšom trochu šovinistické. :|
Akoby Rumuni predstavovali najväčšie zlo...
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13991
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divize A

Post by ps2512 »

Hippo ......Trabant ????? Chudák Dajo :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Divize A

Post by frankie_doparoma »

    Hippo; ja nesrovnaval cechoslovaky s rumunama ale mantela s rumunskejma tymama co na nej spachali tu sabotaz...
    ja bych tu ale nerad hodnotil czsk scenu jako celek, pac bych se tu nerad dostal do situace ze tu nekdo napise ze kdyz bude mit moznost potopit jamajcana tak ho potopi :mrgreen:

    Patom : a me zas prijde ze si jen zasranej pokrytec... jestli je neco mimo misu tak to, napsat ze mit moznost potopit rumuna tak ho potopim.....a to te ne hava v klidu, ze
    lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
    Dajo
    Member of the Soccer Project Association
    Posts: 2388
    Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

    Re: Divize A

    Post by Dajo »

    ps2512 wrote:Hippo ......Trabant ????? Chudák Dajo :mrgreen:
    Trábo v tejto sezóne nehviezdil.....0 bodov za celú ligu... :roll: :mrgreen:
    Dajo
    FK Laugaricio
    kopeckar
    Member of the Soccer Project Association
    Posts: 12719
    Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
    Contact:

    Re: Divize A

    Post by kopeckar »

    Dajo wrote:Trábo v tejto sezóne nehviezdil.....0 bodov za celú ligu... :roll: :mrgreen:
    A to tam byl péesko. Koho už chce porážet. :mrgreen:
    ŇOUMÍCI
    55.sezóna, divize A, ???

    52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
    19.8.2013 - 152
    tomkycz
    Member of the Soccer Project Association
    Posts: 5269
    Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
    Location: Litoměřice, Czech Republic

    Re: Divize A

    Post by tomkycz »

    Dajo wrote:
    ps2512 wrote:Hippo ......Trabant ????? Chudák Dajo :mrgreen:
    Trábo v tejto sezóne nehviezdil.....0 bodov za celú ligu... :roll: :mrgreen:
    tak to jsme na tom skoro stejně, nula bodů, ale o ligu níže... pohled na sestupující není příjemný, ani to, že první ligu udržel pouze jeden manažer hájící české barvy. Milkovi gratuluji k bramboře, bronz byl na dosah, ale i tak super počin ( aby né když překonal i naše áčkové maximum 8) ). Frenkie tradičně vysoko, nezdá se mi, že by mlel z posledního, jak dávno tvrdí, ale nijak hloubš to nesleduji.
    Post Reply

    Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”