Divize A

Moderator: Czech Moderators

rohalt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3142
Joined: Fri Oct 31, 2008 9:36 pm

Re: Divize A

Post by rohalt »

V průběhu ligy ani já nehraju všechny zápasy naplno, tam, kde mám výrazně slabší výkon taky vypustím (většino venku proti nejsilnější trojce). Ale snažím se to nedělat v závěru ligy a hlavně s týmy, kterým ještě o něco jde (titul nebo sestup). Počkal bych si na důvody, jaké napíše Prim (jestli napíše), nicméně Kozojídky o vypuštění zápasu evidentně nevěděli, jinak by tam jejich manager nerval agresi 100%. V mém dnešním zápase taky soupeř nepostavil to nejlepší co mohl, ani já jsem nic netušil a hrál naplno. Po zápase to může vždycky vypadat všelijak, a důvody nakonec můžou být čisté. Samozřejmě je mi jasné, že kdyby se to týkalo mě, tak bych to viděl "jednoznačně".

Po dnešku jsem již prakticky zachráněný, jen mě štve, že to dá vždycky takovou fušku. Nicméně není v tom jen smůla (random), dva zápasy jsem si v průběhu sezony prokoučoval sám a nepodařilo se mi vhodně doplnit tým na 2 postech, což mě stálo 1-2 bodíky ve výkonech. Ale alespoň jsem omladil, takže snad tady ještě nějaký ten pátek vydržím.


For me : Your first part is correct.
And i think you are save to play next season in A.
rogiboys
35 Seasons A-player : S42, S50-S60, S71-S79, S82, S88, S93, S95-S96, S98, S103-S109, S114
Max points in A : 64 - 4th position in season 106
SPCL-winner
6 * BENE-liga winner
6 * Half Final Cup : S50, S52, S72, S101, S102, S106
2nd in Cup : S113
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13984
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divize A

Post by ps2512 »

Hippopotamus wrote:
ps2512 wrote:kam ta A divize spěje, když se i Mantel zachrání ? :roll: :mrgreen:
Ono skôr kde tá divízia bola, keď si bol v nej ty 5. :?: :?: :roll: :shock: :idea: :mrgreen: :mrgreen:
na vrcholu? :mrgreen: 8)
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
hajas
Team Manager
Posts: 132
Joined: Wed Apr 18, 2007 1:46 pm
Location: Plzeň

Re: Divize A

Post by hajas »

mantel wrote:V mém dnešním zápase taky soupeř nepostavil to nejlepší co mohl, ani já jsem nic netušil a hrál naplno. Po zápase to může vždycky vypadat všelijak, a důvody nakonec můžou být čisté. Samozřejmě je mi jasné, že kdyby se to týkalo mě, tak bych to viděl "jednoznačně".
Já ligové zapasy, po kterých mám nějakého těžšího soupeře ve vyřazovacích fází turnajů, vždy tento ročník vypouštím :wink: Turnaje pro mě byly důležitější, ligu bych nezachránil i kdybych se snažil na 110% v každém zápasu. Na druhou stranu když jsem měl volno, vždy jsem nasadil to nejsilnější, abych nebyl úplně na chvostu. Proto se mohou zdát mé výsledky hodně nevyrovnané, ale věřte, že je mi ze sportovního hlediska jedno, proti které národnosti manažera hraji.

Kdo ví, třeba jako jediný oberu ve čtvrtek o body toho prvního Švéda :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
manažer hajas z týmu Real Pilsen
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

hajas wrote: Kdo ví, třeba jako jediný oberu ve čtvrtek o body toho prvního Švéda :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Chápem to ako jasný útok na moju osobu - som jediný z prvej päťky, proti komu budeš hrať vonku naplno a jediný z prvej trojky, proti ktorému si hral doma naplno :evil: :evil: :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize A

Post by PaToM »

Hippo, gratulácia. Majstrovský hetrik a k tomu celá sezóna v A-čku bez straty jediného bodu. Klobúk dolu. Neskutočný výkon.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
remedy73
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4284
Joined: Wed Sep 05, 2007 9:10 pm
Location: Den Haag
Contact:

Re: Divize A

Post by remedy73 »

PaToM wrote:Hippo, gratulácia. Majstrovský hetrik a k tomu celá sezóna v A-čku bez straty jediného bodu. Klobúk dolu. Neskutočný výkon.
I fully agree with that!
Congrats from the Netherlands with you excellent 90 points...
FC Remedy is playing in division B.2
Winner SP-cup in Season 43, 56, 59, 89 & 90.
Champion in A in Season 44, 45, 55 & 90.
Winner Beneliga in Season 37, 41, 55, 56, 57, 60, 62, 66, 68, 70, 73, 88, 89 & 90.
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Gratulace i ode mně. Příští sezonu ti zkusím alespoň bodík ukrást :D
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize A

Post by tomkycz »

mantel wrote:Gratulace i ode mně. Příští sezonu ti zkusím alespoň bodík ukrást :D
jak jde ukrást bodík :mrgreen:
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

tomkycz wrote:
mantel wrote:Gratulace i ode mně. Příští sezonu ti zkusím alespoň bodík ukrást :D
jak jde ukrást bodík :mrgreen:
Já víc ukrást nemůžu, už bodík je spíš zbožné přání. To, že Hippo přijde o bodíky dva, je věc druhá, já budu mít jen jeden. :lol:
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize A

Post by PaToM »

tomkycz wrote:
mantel wrote:Gratulace i ode mně. Příští sezonu ti zkusím alespoň bodík ukrást :D
jak jde ukrást bodík :mrgreen:
Myslím, že túto otázku si kládli všetci Hippovi súperi (nielen) túto sezónu... :)
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
SympathyCZ
Assistant Coach
Posts: 14
Joined: Wed Jul 30, 2014 11:13 am

Re: Divize A

Post by SympathyCZ »

Také se přidávám ke gratulacím (ve jménu celé G divize :D )
Papa Bouba Diop
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2924
Joined: Sat Jan 13, 2007 1:36 pm
Location: Chomutov,Czech republic
Contact:

Re: Divize A

Post by Papa Bouba Diop »

gratulace :!:
Papa Bouba Diop - Valcíři Chomutov C.F. - na cestě za chybějícími trofejemi :lol:
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

A je to tu! Zlatý hattrick sa podaril a to štýlom 30 zápasov, 30 výhier, 90 bodov! K tomu štatistika: 3 áčkové tituly = 1 áčková prehra ma proste neskutočne baví :P

V prvej sezóne 82 bodov, v druhej 85 bodov, v tretej 90 bodov. Má to akúsi stúpajúcu tendenciu, síce moc si nedokážem predstaviť, kam asi tak by to mohlo vystúpiť v ďalšej sezóne :lol: Asi ostanem skromný a jediným cieľom do novej sezóny bude proste titul :wink:
Na moju veľkú radosť zlatý hattrick získal aj môj nórsky pravý útočník Lars Winberg, ktorý sa stal najlepším strelcom áčka rovnako tretíkrát. Jeho stúpajúca forma je na prvý pohľad jasná (prvá sezóna 20 gólov, druhá 25 gólov, tretia 30 gólov). A zrovna u neho si dokážem predstaviť, kam by to mohlo vystúpať ďalšiu sezónu, ale vzhľadom na to, že o 2 hodiny bude mať 29 rokov, moc reálne mi nepríde ani jeho 4. titul topstrelca, nieto ešte tých 35 gólov.
Inak nutné je podotknúť, že najťažší zápas mal byť (a asi aj bol) u Remedyho a prípadne u Chelsea. Prvý menovaný napokon dostal hodne skorú redku pri nie moc prísnom rozhodcovi (on mi to random včera v pohári s ním vrátil) a druhý menovaný nakoniec na mňa poslal béčko, nakoľko deň na to hral u mňa SP pohár a áčko si šetril tam.

Čo sa týka súperov:
Určite prekvapivé je až 5. miesto Remedyho, kto ale sledoval, ten vie, že po úvode sezóny, ktorý mu nevyšiel, už ligu moc neriešil, preto to jeho umiestenie.
Fresh, Chelsea a Kulca sú asi na očakávaných pozíciách. Mantel sa napokon s prehľadom udržal, hoci vzhľadom na jeho los (úvod ťažký, záver ľahší) to bolo celkom napínavé. Olympove 6. miesto ma príjemne prekvapilo. Rogiboys je pre mňa hrdinom č. 1, svoju 10. sezónu v áčku zvládol vynikajúco a môžme sa už tešiť na jedenástu. Od Oslíčka má ešte ďaleko, ale Resiho 12-sezónna áčkarská šnúra je už v celku v ohrození.
Zostup Kozojídiek je pre mňa trošku prekvapením, ak ho sekal random, ako to píše v tlačovke, to by bolo vysvetlenie.
Skôr som tam čakal niekoho z dvojice Conny - Heist.
Zvyšní zostupujúci sú asi jasní...


Ďakujem tým pár gratulantom a obzvlášť Oliwovi, ktorý ma cca od polky sezóny vehementne povzbudzoval v 90 bodovej sezóne. Mám pocit, že bol jediný, kto tomu veril...

Tu taká malá ukážka :mrgreen:
mantel wrote:
oliwapol wrote: Jako doufám,že neslevíš ze svých standartů a na konci to bude 30 - 0 - 0 :mrgreen:
No nevím, jestli je to reálné, random je sviňa a nevyhýbá se ani nejlepším.
oliwapol wrote:Takže 30 - 0 je jasných :) věřím v to,snad už jedině fresh tě muže připravit o body
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Divize A

Post by frankie_doparoma »

ty vole, ty svedove me zacinaj s tou svou bezbrehou rozpinavosti pekne srat!
hacken, malmo, noldor - to nemuze bejt kurva jenom tak, to musi bejt naky podvod, jinak to neni mozne.....?! prosetrit, vysetrit, obvinit, zkontumovat, odsoudit a potrestat! :p
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Frenkič: FIFA, UEFA, či ktorá to organizácia sa tým zaoberá, všetko prešetrila a nič nenašla. Všetko čisté jak kryštál :mrgreen:

Tak sa nalosovala nová sezóna. Áčku vládnu Belgičania s počtom kusov 6, nasledujú ich Holanďania s Čechmi po 3 kusoch, dvaja Rumuni, jeden Bulhar a jeden Švéd. Česi takúto chudobnú áčkarskú sezónu už nezažili asi pekne dlho. Na druhej strane, Belgánov je 6, ale cieľom všetkých je záchrana. Tak snáď sa to aspoň jednému podarí :lol:

Los vyzerá všelijako, síce Chelsea a Fresh hneď za sebou nijak zvlášť nepotešili. No čo, nám to neva, mi to vydr :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”