Divize A

Moderator: Czech Moderators

Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Azor wrote: Tak sexy kotě tento týden vždy dohrávala v 10-i, ve čtvrtek dokonce v 9-i a jednu redku dostala už v 18.min a k tomu tam měla několik zraněných hráčů. Tak jestli se Ti to zdá i tak málo, tak na to se hodí tento smajlík: :lol:
Pokiaľ viem, sezóna má odohraté 3 týždne, nie jeden. A keď už píšeš len o tom poslednom, že dvakrát v ňom dohrávala v 10, je vhodné spomenúť, že napriek tomu 3krát (z tých 4 zápasov) dohrávala s väčším počtom hráčov ako súper, čo mi ako moc smolné nepríde. Azor, ty sa k tomu prosím ťa nevyjadruj, lebo to je niekedy zúfalstvo čítať, čo píšeš...
O zraneniach sa tu nik nebaví, mňa čaká kurva ťažký dvojzápas a mám v prdeli kvôli zraneniam 6 hráčov, z ktorých som 5 plánoval použiť a aj ten šiesty by sa mi zišiel vzhľadom na zranenie jedného z tých 5.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by Azor »

Hippopotamus wrote:
Azor wrote: Tak sexy kotě tento týden vždy dohrávala v 10-i, ve čtvrtek dokonce v 9-i a jednu redku dostala už v 18.min a k tomu tam měla několik zraněných hráčů. Tak jestli se Ti to zdá i tak málo, tak na to se hodí tento smajlík: :lol:
Pokiaľ viem, sezóna má odohraté 3 týždne, nie jeden. A keď už píšeš len o tom poslednom, že dvakrát v ňom dohrávala v 10, je vhodné spomenúť, že napriek tomu 3krát (z tých 4 zápasov) dohrávala s väčším počtom hráčov ako súper, čo mi ako moc smolné nepríde. Azor, ty sa k tomu prosím ťa nevyjadruj, lebo to je niekedy zúfalstvo čítať, čo píšeš...
O zraneniach sa tu nik nebaví, mňa čaká kurva ťažký dvojzápas a mám v prdeli kvôli zraneniam 6 hráčov, z ktorých som 5 plánoval použiť a aj ten šiesty by sa mi zišiel vzhľadom na zranenie jedného z tých 5.
No tak pardón no, velevážený pane hrochu :mrgreen: :mrgreen:
P.S. A i Meangreen dohrával v 10-i, sice tu redku dostal o 40 min. dříve, ale to nic nemění na to, že on i sexy kotě dohrávali v 10-i. Takže 2x dohrávala ve větším počtu než soupeř
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Hippopotamus wrote:
sexy kote wrote:Hajzlíci s píšťalkou jsou evidentně ve službách Hippa :mrgreen: a pokládají mu červený koberec na cestě za 7 pohárkem se stuhou.
Najväčším mojím súperom si teraz ty a tebe rozhodcovia prajú tak, až to začína byť nechutné. Takže neviem, v koho službách sú :roll:
Pískálci už uloupili 6 bodů, tak se nedá říct že by nějak přáli :cry:
Papa Bouba Diop
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2924
Joined: Sat Jan 13, 2007 1:36 pm
Location: Chomutov,Czech republic
Contact:

Re: Divize A

Post by Papa Bouba Diop »

mě teda obecně přijde jakýkoliv věčný stěžování na rozhodčí a random a na to že sem dohrál v 10 a soupeř v 11 úplně zbytečný :roll:

samozřejmě naštve přímá redka na začátku zápasu, když je rozhodčí 20%..to si taky rád zanadávám ale řešit to každý zápas....kravina...nikdy to prostě nebude tak, že bude mít každý úplně stejný vliv náhody v té dané jedné sezoně a kord u týmů, který mají rozptyl sice velmi malý ale celkově vysokou agresivitu a hrajou vždy na hraně tak jsem stejně přesvědčen, že tady ten vliv náhody prostě bude vyšší...
Papa Bouba Diop - Valcíři Chomutov C.F. - na cestě za chybějícími trofejemi :lol:
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divize A

Post by oliwapol »

ACS Pardubice 1 - 1 Spicy's all-star

148 - 142

Sakra já se na to vítězství ale nadřu :lol: no zítra mám další šanci u remedyho
ACS Pardubice
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Papa Bouba Diop wrote:mě teda obecně přijde jakýkoliv věčný stěžování na rozhodčí a random a na to že sem dohrál v 10 a soupeř v 11 úplně zbytečný :roll:

samozřejmě naštve přímá redka na začátku zápasu, když je rozhodčí 20%..to si taky rád zanadávám ale řešit to každý zápas....kravina...nikdy to prostě nebude tak, že bude mít každý úplně stejný vliv náhody v té dané jedné sezoně a kord u týmů, který mají rozptyl sice velmi malý ale celkově vysokou agresivitu a hrajou vždy na hraně tak jsem stejně přesvědčen, že tady ten vliv náhody prostě bude vyšší...
Nééé rozhodčí prostě musíš brát jako nutné zlo úměrné vrahům na soupisce :mrgreen:
Ale když tě sejme opakovaně v relativně snadném zápase, tak prostě ta slza padne.
Dnes upřímě šok, že jsi nevyužil špatného TS co u berušek byl , důchodci se šetřili na poslední zápas v kariéřře, do zápasu šlo B-C, měl jsi body na zlatém podnosu.
Noldor rozdal prémie, tak leda že konečně rozhodčí ukáže vlídnou tvář :-P
PS: To že mě to v sezóně kuchne 4-5x na 2-3 redky beru jako nutné zlo a s tím i počítám. Ale když tě to sundá vždy v relativně poklidném zápasu po vyhraném těžkém zápasu, tak to fakt asi náhoda není.
Edit: Tak na premie došlo i u berušek, moc platné to ale nejspíš nebude :roll:
Last edited by sexy kote on Mon Apr 06, 2015 9:54 pm, edited 1 time in total.
Papa Bouba Diop
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2924
Joined: Sat Jan 13, 2007 1:36 pm
Location: Chomutov,Czech republic
Contact:

Re: Divize A

Post by Papa Bouba Diop »

sexy kote wrote:
Papa Bouba Diop wrote:mě teda obecně přijde jakýkoliv věčný stěžování na rozhodčí a random a na to že sem dohrál v 10 a soupeř v 11 úplně zbytečný :roll:

samozřejmě naštve přímá redka na začátku zápasu, když je rozhodčí 20%..to si taky rád zanadávám ale řešit to každý zápas....kravina...nikdy to prostě nebude tak, že bude mít každý úplně stejný vliv náhody v té dané jedné sezoně a kord u týmů, který mají rozptyl sice velmi malý ale celkově vysokou agresivitu a hrajou vždy na hraně tak jsem stejně přesvědčen, že tady ten vliv náhody prostě bude vyšší...
Nééé rozhodčí prostě musíš brát jako nutné zlo úměrné vrahům na soupisce :mrgreen:
Ale když tě sejme opakovaně v relativně snadném zápase, tak prostě ta slza padne.
Dnes upřímě šok, že jsi nevyužil špatného TS co u berušek byl , důchodci se šetřili na poslední zápas v kariéřře, do zápasu šlo B-C, měl jsi body na zlatém podnosu.
Noldor rozdal prémie, tak leda že konečně rozhodčí ukáže vlídnou tvář :-P
PS: To že mě to v sezóně kuchne 4-5x na 2-3 redky beru jako nutné zlo a s tím i počítám. Ale když tě to sundá vždy v relativně poklidném zápasu po vyhraném těžkém zápasu, tak to fakt asi náhoda není.
pro mě je klíčové získat hlavně 3 body zítra, takže jsem dnešek nebral úplně vážně a ani jsem neměl čas sledovat jestli do toho jdeš naplno nebo ne...tak jsem zkrátka zhodnotil, že proti beruškám venku to nemá úplně smysl hrotit :)
Papa Bouba Diop - Valcíři Chomutov C.F. - na cestě za chybějícími trofejemi :lol:
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Jupííííí :twisted: Venkovní výkon 151 zajišťuje cenou výhru nad majitelem 6 pohárků se stuhou :P
Rozhodčí byl tentokrát opravdu příznivě nakloněn 8) Zda by to stačilo na nějaké body bez přísné redky na straně Hippa těžko hádat.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Tak samozrejme po dnešku ľutujem, že ma tu niekto nahovoril na snahu o 7. titul, mal som sa držať vlastných myšlienok a rozpredať to ;-) Ale v blbej nálade mám chuť sa tu k tomu vyjadriť, teda vyjadriť sa k Beruškám o tom, že rozhodcovia sú svine. Okrem toho tu spomenuli, že mám nachystaný červený koberček pre 7. titul.
Takže k rozhodcom a beruškám: ako si správne napísala, zobrali ti 6 bodov. Zabudla si ale napísať, že ti darovali body s Meangreenom, Mašinou. Že u Mantela a Oliwku by to tiež mohlo skončiť všelijako, nebyť rozhodcov. Na tvojej strane tiež boli (síce viac by zahrala aj bez nich) v zápasoch s Remedym, Dajom či Valcířmi. Plus k tomu všetkému dnešný zápas so mnou. Celkovo na to, že máš najagresívnejší tím v áčku, tak s rozhodcami si ďaleko v pluse (cca každý druhý zápas prichádza od nich pomoc), čo je viac než paradoxné, a je celkom nepochopiteľné, že si v podstate jediná, ktorá sa na nich sťažuje a to neustále.
A k tomu 7.titulu: Moje dva dvojzápasy SAT-Meangreen, Viastore-Berušky sú najhorším losom spomedzi všetkých, čo majú/mali šancu na titul (z 5 najlepších tímov mám po dve dvojice za sebou, akurát Mašina tam chýba). Random každému už dal aj zobral, akurát mne zatiaľ len zobral 4 body (a Beruškám len pridal 1 bod). Rozhodcovia do dnešného dňa boli u mňa na nule (SATa síce zarezali, ale aj tak by zahral o 2 menej ako ja, a napokon, ani +13 mi na výhru v tom zápase nestačilo). Dnes mi však zobrali 3 body (k dnešnej otázke Berušiek - tím by zahral 152, bol presne tak stavaný a včera bol kvôli tomu pustený zápas Resimu, keďže bolo jasné, že ty zahráš 151). Dokopy už 3 tímy na mňa predlžovali zmluvy/menili trénera. To je jasné tohtosezónne vedenie. Jediné, v čom mi šťatie prialo, boli 3 Dajove zranenia, kde by som inak nevyhral. Asi preto mi to tento víkend muselo vynahradiť a 6 zraneniami (z toho 4 v tréningoch) mi zrazili výkon u Resiho zo 152 na 150 a z potenciálnych 3 bodov sa stalo 0.

Ako Papa napísal, je to proste SP, funguje tu spústa randomu, zbytočné sa sťažovať. Čítať tu však také nehorázne píčoviny od Berušiek, to sa už moc nedá. Keby všetkých mojich 14 zápasov nebolo ovplyvnených náhodnými udalosťami, mal by som teraz 39-40 bodov za 13 výhier a 1 remízu/prehru (u Daja). Miesto toho mám bodov 32. Koľko bodov by mali Berušky bez randomu, to neviem, ale rozhodne menej ako 34.

Tak len toľko som chcel.
Last edited by Hippopotamus on Tue Apr 07, 2015 8:11 am, edited 2 times in total.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize A

Post by Draha »

Valcíři Chomutov C.F. 2 - 1 AC Draha Prague
Chomutov se dneska na nás poctivě připravil, a tak bylo jasný, že pouze pan rozhodčí by nám k nějakým bodům musel pomoci. Výkon o sedm lepší nakonec domácím na výhru stačil, čímž se souboj o poslední nesestupové místo zúžil do druhé části sezóny mezi čtyři týmy.
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
Papa Bouba Diop
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2924
Joined: Sat Jan 13, 2007 1:36 pm
Location: Chomutov,Czech republic
Contact:

Re: Divize A

Post by Papa Bouba Diop »

Rinia končí a naposledy se přihlásila v pondělí v poledne, jako áčko má sestavu 4-5-1 s agresí 100% bez individuálních pokynů...zítra ale hraju u ní venku a rozhodčí je 99%...myslím že to bude dost fuška vyhrát :lol:
Papa Bouba Diop - Valcíři Chomutov C.F. - na cestě za chybějícími trofejemi :lol:
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divize A

Post by oliwapol »

Cílem bylo tento zkrácený týden udělat plný počet 9 bodů. Mám jich jen 7 :( aspon že jsem se vyhrabal nad sestupovou pozici.
ACS Pardubice
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

První polovina soutěže lepší předpokladům :D Plán byl skončit v první polovině tabulky a to se zdá být reálné. Je i určitá šance, že by se mohlo podařit vylepšit 4 flíček z předchozích dvou sezón :mrgreen: Dva hráči odešli během první půlky do penze, další to čeká, část hráčů spadla(ne) na věk 29 a bude jim docházet dech :roll: Nic lehkého tedy berušky nečeká. Kdyby náhodou na berušky zbyl aktuální flíček, tak se zlobit rozhodně nebudu :lol:
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

Dovolil bych si přidat shrnutí mé první poloviny:

Jak už je v posledních letech obvyklé, podařilo se mi v ní vyrobit několik lapsů, přečemž jedno z předních míst zabírá jistě zapomenutí nastavení sestavy v ligovém zápasem u berušek.

Na počátku tohoto týdne jsem nicméně překvapivě zjistil, že odstup od čela není příliš velký, takže jsem pustil pohár a pokusím se v lize nějak stínovat medailové pozice. Což o to, tým by tyto ambice měl mít, jen ten manažer je nějakej divnej… :)
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

tom17 wrote:...pokusím se v lize nějak stínovat medailové pozice. Což o to, tým by tyto ambice měl mít, jen ten manažer je nějakej divnej… :)
:roll: ... :shock: ... :!: ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...ach jaj, to sú teda ambície. Máš najväčšiu šancu na titul zo všetkých 16, s tou "len hocijakou medailou" si dúfam robíš prdel :wink:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”