Divize A

Moderator: Czech Moderators

koster
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1384
Joined: Tue Nov 17, 2009 1:32 pm

Re: Divize A

Post by koster »

5.kol před koncem a tři týmy ve třech bodech. To tady tak šest sezón nebylo. Těším se na dramatický závěr.
Wellweak
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

koster wrote:5.kol před koncem a tři týmy ve třech bodech. To tady tak šest sezón nebylo. Těším se na dramatický závěr.
Tri tímy nebojovali pár kôl pred koncom o titul v áčku aspoň tak 20 sezón, nielen 6 (odkedy som tu ja) ;-)
A dva tímy, to tu bolo za posledných 6 sezón rovno 2x - v 57. sezóne 3 kolá pred koncom mal Remedy predo mnou jednobodový náskok (nakoniec prehral o 3 body po dvoch smolných remízách). V 60. sezóne mal Remedy 4 kolá pred koncom predo mnou tiež jednobodový náskok, napokon prehral so mnou len o bod.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Thomas25
Team President
Posts: 715
Joined: Sun Dec 31, 2006 12:36 pm

Re: Divize A

Post by Thomas25 »

Doufám, že se bude o titulu rozhodovat v předposledním kole, kdo vyhraje je mi jedno Noldor hraje pod Švédskou vlajkou :D, sexy kote je neurčitého pohlaví, takže já osobně bych to přál Resimu, což se asi nestane :)
Image
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divize A

Post by oliwapol »

V Pardubicích fandíme švédskému Noldoru :) i když v pátek by se mohl změnit v CZ vlajku at to nevypadá tak blbě když bude ten hokej :mrgreen:
ACS Pardubice
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7871
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

I Zlín fandí slovenským Švédům... :wink:
Image
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Hippopotamus wrote:
koster wrote:5.kol před koncem a tři týmy ve třech bodech. To tady tak šest sezón nebylo. Těším se na dramatický závěr.
Tri tímy nebojovali pár kôl pred koncom o titul v áčku aspoň tak 20 sezón, nielen 6 (odkedy som tu ja) ;-)
A dva tímy, to tu bolo za posledných 6 sezón rovno 2x - v 57. sezóne 3 kolá pred koncom mal Remedy predo mnou jednobodový náskok (nakoniec prehral o 3 body po dvoch smolných remízách). V 60. sezóne mal Remedy 4 kolá pred koncom predo mnou tiež jednobodový náskok, napokon prehral so mnou len o bod.
3 týmy bojovaly o titul v 56 sezóně, té historicky nejsilnější, kdy hrál o titul Kopečkář.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Při pohledu na los a minimálně ještě jednu nepřízeň rozhodčích jsou berušky v popředí jen do počtu :mrgreen: Pokud by se podařilo skončit na lepším než čtvrtém flíčku bylo by to rovno zázraku :twisted:
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: Divize A

Post by Sokol Cejc »

sexy kote wrote:Při pohledu na los a minimálně ještě jednu nepřízeň rozhodčích jsou berušky v popředí jen do počtu :mrgreen: Pokud by se podařilo skončit na lepším než čtvrtém flíčku bylo by to rovno zázraku :twisted:

No doufejme. Kdyby titul získal podvodník tvého formátu, byl by to další hřebíček do rakve SP.
Andrew - Sokol Čejč
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Sokol Cejc wrote:
sexy kote wrote:Při pohledu na los a minimálně ještě jednu nepřízeň rozhodčích jsou berušky v popředí jen do počtu :mrgreen: Pokud by se podařilo skončit na lepším než čtvrtém flíčku bylo by to rovno zázraku :twisted:

No doufejme. Kdyby titul získal podvodník tvého formátu, byl by to další hřebíček do rakve SP.
Jóóóó panáček co před finále Hernán cupu škemral na fóru ať koupí od jeho soupeře někdo hráče, že ho následně s příplatkem odkoupí(takový jeden stále hrající manažér se i našel) to je ten správný vzor počestnosti a férovosti v této hře :mrgreen: :mrgreen:
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

sexy kote wrote:
Sokol Cejc wrote:
sexy kote wrote:Při pohledu na los a minimálně ještě jednu nepřízeň rozhodčích jsou berušky v popředí jen do počtu :mrgreen: Pokud by se podařilo skončit na lepším než čtvrtém flíčku bylo by to rovno zázraku :twisted:

No doufejme. Kdyby titul získal podvodník tvého formátu, byl by to další hřebíček do rakve SP.
Jóóóó panáček co před finále Hernán cupu škemral na fóru ať koupí od jeho soupeře někdo hráče, že ho následně s příplatkem odkoupí(takový jeden stále hrající manažér se i našel) to je ten správný vzor počestnosti a férovosti v této hře :mrgreen: :mrgreen:
To co píšeš, určitě není neférové jednání (chtěl jen využít chybu soupeře) a v souvislosti s tvým velkochovem prasat mi to přijde určitě mimo mísu to chtít srovnávat. A Andrewa znám i z jiných her a vždy pro mně bude vzor čestnosti. K tomu už se ty nikdy dopracovat nemůžeš, ani kdyby ti svítila do konce života svatozář nad hlavou :!:
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize A

Post by tomkycz »

sexy kote wrote:
Sokol Cejc wrote:
sexy kote wrote:Při pohledu na los a minimálně ještě jednu nepřízeň rozhodčích jsou berušky v popředí jen do počtu :mrgreen: Pokud by se podařilo skončit na lepším než čtvrtém flíčku bylo by to rovno zázraku :twisted:

No doufejme. Kdyby titul získal podvodník tvého formátu, byl by to další hřebíček do rakve SP.
Jóóóó panáček co před finále Hernán cupu škemral na fóru ať koupí od jeho soupeře někdo hráče, že ho následně s příplatkem odkoupí(takový jeden stále hrající manažér se i našel) to je ten správný vzor počestnosti a férovosti v této hře :mrgreen: :mrgreen:
tak jsem se kouknul kdo to byl a ejhle, to já 8) Nutno podotknout, že se mi ten hráč do týmu náramně hodil :wink:
Papa Bouba Diop
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2924
Joined: Sat Jan 13, 2007 1:36 pm
Location: Chomutov,Czech republic
Contact:

Re: Divize A

Post by Papa Bouba Diop »

jsem rád, že si to i titul s největší pravděpodobností rozdá Hippo s Resim :wink:
Papa Bouba Diop - Valcíři Chomutov C.F. - na cestě za chybějícími trofejemi :lol:
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize A

Post by PaToM »

Tak dnešný vzájomný zápas Hippa s Resim aj s trochou šťastia vyhral Hippo, a tak je o 7. titule jeho tímu v rade už de facto rozhodnuté (Noldor by musel prehrať posledné 2 zápasy vysokým rozdielom). Gratulujem! :wink:
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Papa Bouba Diop
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2924
Joined: Sat Jan 13, 2007 1:36 pm
Location: Chomutov,Czech republic
Contact:

Re: Divize A

Post by Papa Bouba Diop »

gratulace Hippovi :!: po pravdě jsem to v rozhodujícím zápase přece jenom asi o něco víc přál Resimu, ale musím smeknout před 7. titulem v řadě :!:

já si trochu spravil chuť dnešní výhrou nad beruškami, i když už v podstatě o nic nejde...
Papa Bouba Diop - Valcíři Chomutov C.F. - na cestě za chybějícími trofejemi :lol:
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

Rovněž se přidávám s gratulací Hippovi k sedmému titulu.

Přiznám se, že jsem vůbec nečekal, že bych se svým stylem ‚manažerování“ mohl reálně bojovat o titul, takže jsem byl velmi překvapen (a potěšen :)), že jsem byl účasten přímého souboje v 28. kole.
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”