Divize A

Moderator: Czech Moderators

Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

acskncl wrote:Hippa se v lize nikdy porazit nepodarilo, tak i ted vic nez bod cekat nelze.
SP niekedy vie prekvapiť, takže stať sa môže čokoľvek, v každom prípade, tento zápas by mal byť pre teba najľahší za celú sezónu a ak si v ňom neveríš na 3 body, tak zachrániť sa si nezaslúžiš :wink:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Hippopotamus wrote:
acskncl wrote:Hippa se v lize nikdy porazit nepodarilo, tak i ted vic nez bod cekat nelze.
SP niekedy vie prekvapiť, takže stať sa môže čokoľvek, v každom prípade, tento zápas by mal byť pre teba najľahší za celú sezónu a ak si v ňom neveríš na 3 body, tak zachrániť sa si nezaslúžiš :wink:
Do nejlehciho zapasu sezony to bude mit rozhodne daleko, ze bych te mel na vykon prehrat, o tom sem presvedcen, ale ze to pri aktualni "forme" randomu bude stacit na vic nez bod stim fakt nepocitam.
Na ceste do propadliste dejin.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

acskncl wrote: Do nejlehciho zapasu sezony to bude mit rozhodne daleko, ze bych te mel na vykon prehrat, o tom sem presvedcen, ale ze to pri aktualni "forme" randomu bude stacit na vic nez bod stim fakt nepocitam.
Nebude :)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Noldor 2 - 1 S.A.T (146 - 144)

Zápas, kde som nemal moc čo stratiť. S náladou 86% (a 4 nedeľnými priateľákmi) mi dával nádej akurát 78%-ný rozhodca. Výber som oklieštil o agresívnejších hráčov a agre dal 100%. Súper dal to najlepšie (vrátane agresívnejších), avšak oklieštil radšej agresivitu na 80% - po čistom zápase bez rediek a zranení sa moje okliešťovanie ukázalo ako účinnejšie :lol:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Hippopotamus wrote:Noldor 2 - 1 S.A.T (146 - 144)

Zápas, kde som nemal moc čo stratiť. S náladou 86% (a 4 nedeľnými priateľákmi) mi dával nádej akurát 78%-ný rozhodca. Výber som oklieštil o agresívnejších hráčov a agre dal 100%. Súper dal to najlepšie (vrátane agresívnejších), avšak oklieštil radšej agresivitu na 80% - po čistom zápase bez rediek a zranení sa moje okliešťovanie ukázalo ako účinnejšie :lol:
Soupeř nedal to nejlepší, velkou část Áčka si pošetřil na berušky.
Jinak dnes lazaret staříků od berušek, i přes zranění A brankáře(mimo v podstatě do konce první části) získal cenou výhru nad největším favoritem Totemo Baka :twisted:
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

sexy kote wrote: Soupeř nedal to nejlepší, velkou část Áčka si pošetřil na berušky.
Jinak dnes lazaret staříků od berušek, i přes zranění A brankáře(mimo v podstatě do konce první části) získal cenou výhru nad největším favoritem Totemo Baka :twisted:
A vidíš, máš pravdu, ja som si len ráno narýchlo prešiel mená hráčov, ktoré proti mne nastúpili a videl som, že to sú väčšinou SATové esá. Ale akosi som si neuvedomil, že viacerí z nich už majú 31 rokov, takže je fakt, že na mňa z áčka dal viac-menej len tých, čo majú pod 29 rokov, aby ich na teba lepšie poladil.

PS: Oslíček je v tejto sezóne asi taký favorit ako ja :lol: Myslím, že skutočným favoritom bude najskôr v 66. sezóne, síce menšiu nádej na titul má už budúcu...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

ruda masina 1 - 0 Noldor (149 - 137)

Miesto očakávanej výhry hostí bola z toho jasná záležitosť v prospech domácich. Kto by to bol čakal? :shock:

Tak som sa po jednom dni vrátil z 5. priečky znovu do bojov o záchranu a hneď sa na tabuľku lepšie pozerá :)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

hmmm, tak tenhle týden sem měl evidentně velké oči :-(. i když mám pocit, že bych dostal červenou, i kdyby měl rozhodčí přísnost minus deset...
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

Hippopotamus wrote:Oslíček je v tejto sezóne asi taký favorit ako ja :lol: Myslím, že skutočným favoritom bude najskôr v 66. sezóne, síce menšiu nádej na titul má už budúcu...
pravdu díš, tuhle sezónu se bude snažit spíše vzpomenout co a jak, připomenout si, jak se blokují termíny, vylepšují maximální výkony, atd. Tuhle sezónu je ambicí se bez problémů udržet (trochu si tu postěžovat na fóru na nepřízeň rozhodčích, neodpískané penalty, revolty v západním Maroku, apod.), zkusit se někam prokousat v poháru, doplnit o hráče 75-77+ ve vhodné agresivitě a v příštích 2-3 sezónách si zkusit zabojovat nejen o bednu, ale dokonce i o titul.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

V štvrtok som si áčko pošetril, takže na Resiho vybehli 31roční mladíci a po výkonoch 138 - 146 zaslúžene prehrali 2:3. Oddýchnuté áčko si v piatok vyšliaplo na perspolisa u perspolisa a bola z toho najtesnejšia výhra po výkonoch 140 - 145.

Stále sa tak držím tesne nad vodou s rezervou 4 bodov na utopenie.
Čelo tabuľky je pekne zamotané, 10.-ty tím stráca 10 bodov na lídra, to tu už minimálne 7 sezón nebolo :lol: Dobre sa to sleduje, napínavé jak elasťáky na tučnej ženskej :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

I po třetím týdnu se daří překvapivě držet v první polovině tabulky, tedy spokojenost 8) Domácí zápasy se zvládnout dařilo, venku bída. Docela jsem zvědavá zda S.A.T vypustí naprosto ligu i příští čtvrtek :mrgreen: Dnešní výkon 149 u Resiho je zklamáním, bohužel, náhradníci jsou jen do počtu :( Každopádně za ty prémie si chlapci bod plně zasloužili :D V krátkém týdnu na úvod další z favoritů při vražedném rozhodčím, následuje zápas u nováčka, kde to pro staříky jednoduché nebude a nakonec Papa, který to fláká, ale pokud chce kvalitní sestavu stále připraví.
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Treti tyden dopadl nad ocekavani, o fous lepsi vykon u Valciru stacil na vyhru, Hippa se podarilo konecne porazit, ikdyz pri tom rozdilu + 12 plichta visela stale ve vzduchu... U Berusek to skoncilo ocekavanou nakladackou, nastesti byl vykon horsi , tak to rano monitor prezil. Novacek se moc nesnazil, tak se dokonce utrpela vyhra o dva goly. Sestupovym prickam se podarilo o trosku poodskocit, tak uz to je nadejnejsi :D V kratkem tydnu 3 zapasy s primimy konkurenty o prihlasku do B divize. Chtelo by to 9 bodu, ale buh vi jak se na to bude tvarit vyssi moc . V uternim zapasu bude potreba i dost stesti, neb nastoupi sestava ktera bude mit do standartni venkovni podoby hodne daleko.....
Na ceste do propadliste dejin.
Papa Bouba Diop
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2924
Joined: Sat Jan 13, 2007 1:36 pm
Location: Chomutov,Czech republic
Contact:

Re: Divize A

Post by Papa Bouba Diop »

řekl jsem si dost a po pár marných pokusech ještě něco uhrát to balím...zkusím prodat ty co mají ještě nějakou hodnotu a uvidíme co dál :)

poslední dobou už to byla spíš taková křeč si vždycky spíš tak z povinnosti najít chvíli na nastavení tréninků a zápasů...žádná velká radost ze hry...teď odjíždím na dva týdny na dovolenou a po pravdě se tam na soccer chci podívat jenom když se mě bude chtít a budu na to mít chvíli...žádná povinnost

tak se tu mějte :!: bylo mi ctí si s vámi kopnout :!:

Petr alias Papa Bouba
Papa Bouba Diop - Valcíři Chomutov C.F. - na cestě za chybějícími trofejemi :lol:
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize A

Post by PaToM »

Papa Bouba Diop wrote:...
Tak si teda uži dovolenku a hoď nám potom sem fotku z nej. :)
A potom sa zase oddýchnutý vráť, klub potrebuje dobrého manažéra.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Trošku sme zameškali, tak ideme to napraviť...

3. týždeň

The Last Mohycan 1 - 2 Viastore
perspolis_ only 0 - 0 The Last Mohycan
The Last Mohycan 2 - 1 občani
FC Meangreen 1 - 1 The Last Mohycan

:arrow: V 3. týždni sme chceli uhrať 4 bodíky, nakoniec ich bolo 5. S Resim sme veľa šancí nemali, prehra až tak nebolela, u perspolisa sme chceli aspoň bod. To vyšlo. S občanmi to bolo veľmi tesné, ale nakoniec sme to dotiahli do víťazného konca. S Meangreenom sme ani v kútiku duše neverili, že by sme mohli niečo uhrať. Nakoniec random rozhodol o nespravodlivej deľbe bodov...

4. týždeň

ruda masina 1 - 0 The Last Mohycan
The Last Mohycan 2 - 1 S.A.T
Noldor 0 - 1 The Last Mohycan

:arrow: V poslednom skrátenom týždni sme veľké oči nemali. Súperi zvuční, najviac sme si verili na SAT-ko a pozorne sme sledovali ako Hippo bude obchodovať, čo by zvýšilo naše šance na nejaký úspech. Mašina výkonom neprekvapila a odišli sme len s jednogólvou prehrou. Proti SAT-ku bol aj sudí, ktorý pred koncom zápasu výlučil dvoch hosťujúcich hráčov, čo rozhodlo o našej cennej výhre. V poslednom zápase u Hippa sme trošku dúfali, že po obchodoch v jeho mužstve máme šancu na bod. Podľa výkonov by aj bol spravodlivý, ale nakoniec sa šťastena usmiala na nás a vezieme si veľmi dôležité 3 bodíky domov :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”