Divize A

Moderator: Czech Moderators

palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7871
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Souboj o titul je v tomto ročníku mimořádně zajímavý.Snad se nakonec nebude radovat rumunský čtvrtý vzadu... :wink:
Nám vánoční týden teda mnoho bodových dárků nepřinesl,zato nadělil dost blbě přímou redku pro hráče s agresivitou 2% ve 44.minutě dnešního zápasu.Kdyby se to stalo v duelu s někým z čela tak mne to ani netankuje,dnes mě to ale stálo hodně důležité body.V prvních zápasech mi tento týden vynesl 10 bodů,odvety jen 7.Šest s rozprodávajícími týmy a bodík u Daja ke kterému mi navíc pomohla výměna trenéra...Příští týden bude drsný,v úvodních zápasech to bylo za čistou nulu... :wink:
Stratovarius - F.C Pruchnianie 5:1
FK Laugaricio - Stratovarius 1:1
Stratovarius - neonica 5:0
Inter Bytom - Stratovarius 1:0
Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Velka poklona Dajovi za dnesok! Mnohi nemali gule na to, aby porazili krajana bojujuceho o titul, nieto este vlastneho brata. Som na slovenskych chlapcov z acka veľmô hrdy :-) :!:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize A

Post by tomkycz »

Hippopotamus wrote:Velka poklona Dajovi za dnesok! Mnohi nemali gule na to, aby porazili krajana bojujuceho o titul, nieto este vlastneho brata. Som na slovenskych chlapcov z acka veľmô hrdy :-) :!:
Naprostý souhlas !!!
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Divize A

Post by Dajo »

Hrám poslednú sezónu naplno a tak si to tu ešte užívam každý zápas a s Milkom zvlášť, vypustenie mi ani na rozum neprišlo a viem , že ani Milka by takéto 3 body vôbec netešili.
Ale díky páni za uznanie. :wink:
Dajo
FK Laugaricio
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Dajo wrote:Hrám poslednú sezónu naplno a tak si to tu ešte užívam každý zápas a s Milkom zvlášť, vypustenie mi ani na rozum neprišlo a viem , že ani Milka by takéto 3 body vôbec netešili.
Ale díky páni za uznanie. :wink:
Možno ma to bude stáť titul, ale je to len hra a ako Dajo píše, vôbec mi to netešilo, keby mi to Dajo pustil...
I napriek tomu, že ma "vyklepal", som mu dnes u nás na návšteve nalial Metaxu, takže sa až tak na neho nehnevám :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

Velmi pěkné; gratulace oběma bráchům… to je na láhev vaječného koňaku pro každého :)
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

My jsme si tento týden připsali dvě důležité výhry u Inter Bytom a proti beruškám.

A opět přišly nějaké nové tváře do týmu – takže snad ani příští sezóna by nemusela být poslední v Áčku :)
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Trabantiky a rozprodane se podarilo udolat. U rumuna byl pokus ho zaskocit prodlouzenejma slouvama hracum kratce pred odchodem do penze, rozhodci byl ale nazoru, ze prekvapeni je nezadouci a bylo vymalovano. Druhy tyden uz velke vyhlidky neprinese, na nekolik postu jsou k mani uz jen penzisti. S trojnasobnejma sampionama, by to pri trose stesti doma na bod stacit mohlo, v Litomericich bude vyprask, ve ctvrtek jiste body a v patek pokus uhrat bodik v polsku.
Na ceste do propadliste dejin.
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

Milko wrote:
Dajo wrote:Hrám poslednú sezónu naplno a tak si to tu ešte užívam každý zápas a s Milkom zvlášť, vypustenie mi ani na rozum neprišlo a viem , že ani Milka by takéto 3 body vôbec netešili.
Ale díky páni za uznanie. :wink:
Možno ma to bude stáť titul, ale je to len hra a ako Dajo píše, vôbec mi to netešilo, keby mi to Dajo pustil...
I napriek tomu, že ma "vyklepal", som mu dnes u nás na návšteve nalial Metaxu, takže sa až tak na neho nehnevám :wink:
Fakt super, že sa aj v takto vyrovnanom boji hrá fér :)
Táto sezóna má dosť šťavu, som zvedavý ako sa to nakoniec vyvinie..
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7871
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Obávaný týden,který jsem dal v prvních zápasech za nula :roll:, byl tentokrát mnohem úspěšnější a přinesl důležitých 6 záchranářských bodů.Na sestupové příčky držím desetibodový náskok,nějaké bodíky ale ještě bude třeba nasbírat.
Do hry o titul jsem nezasáhl,na hřištích obou největších aspirantů jsem prohrál 0:1.Zvlášť oslicka jsem zaskočil naprosto průlomovou silvestrovskou taktikou 3-5-2 protiútoky :wink:,která překvapivě úspěch neslavila. V tom zápase jsem ale i nechal odpočívat áčko a všechno směřoval k dnešnímu mači o 6 bodů s FC SW.
Stratovarius - berusky 1:0
The Last Mohycan - Stratovarius 1:0
Totemo Baka - Stratovarius 1:0
Stratovarius - FC SW 3:2
Image
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Druhy tyden odvet zacal pokusem obrat o bod resiho, sazka na jednu redku se nepovedla a skoncilo to debaklem. Naopak prekvapive pani ze stare gardy privezli body z Litomeric, kde pro zmenu rozhodci popravil domaci. Ve ctvrtek povinne body a v patek se u polaka take zadarilo.
Co cekat od tretiho tydne odvet? Indiani me dvakrat sebrali radost, tak ac neni uz nic poradneho k mani nezbyva nez se pokusit uhrat bod a snazit se poslat jejich mistrovske choutky do vecnych lovist. U Pala nic nez nakladacka nehorozi, s estoncem se pokusime bodovat a to same i s remedym.
Na ceste do propadliste dejin.
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Tak ako dopadol tento týždeň?

The Last Mohycan 2 - 0 Inter Bytom
The Last Mohycan 1 - 0 Stratovarius
FC SW 2 - 2 The Last Mohycan
The Last Mohycan 4 - 1 FC Remedy

:arrow: Na prvý pohľad krásnych 10 bodov, ale vzhľadom k tomu, že oslíček uhral 12 bodov, tak ťažko povedať, či máme byť spokojní :? Inter a Remedy to vypustili, Palo sa aspoň snažil niečo uhrať, ale nakoniec body zostali doma. Ale rešpekt tam bol Pali :wink:
U FC SW sme vedeli, že jeho postavenie nezodpovedá kvalite mančaftu, tak sme sa na to pripravili 100 -percentne, ale stačilo to len na bod..

Čo nás čaká budúci týždeň?

:arrow: Podľa môjho názoru ma tento týždeň môže pripraviť o akúkoľvek šancu na titul. Čakajú ma tri ťažké zápasy a ak osliček zahrá tak ako má, titul je jeho. V pondelok cestujeme do rudej masiny - tá sa na mňa chystá, takže body už stratiť môžeme v tomto zápase. V utorok privítame F.C. OLTEANCA, to je obrovská sila - tam neviem, čo môžem očakávať, vo štvrtok cestujeme do FC Meangreen, tam by to malo byť jasné a v piatok privítame tomkyča - súper opäť, ktorý nás môže kľudne zdolať i na domácej pôde...Fúúú, to bude náročné :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

Šestý týden s 12 body dal zavzpomínat na nejlepší týdny z mistrovských sezón, podařilo se porazit mašinu, Daja i Remedyho, povinností byla výhra proti rozprodávajícímu Meangeenovi.

Ve zbývající čtvrtině mně čeká první čtyřka a tentokrát se pokusím s těmito zápasy vypořádat lépe než v první polovině, kdy jsem z nich získal celkově jeden bod.
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

nějak sem to tady moc nestíhal moc sledovat během svátků, tak se připojím jen s pár krátkými glosami.

1) smekám před Dajem a Milkem a jejich vzájemným zápasem. Sem rád, že je tu fair-play. Je to možná cennější než něco vyhrát.

2) těch překvapivých ztrát je docela dost - řekl bych, že je to tím, že jsou tu některé týmy hodně špatně čitelné a mohou porazit každého a zároveň prohrát s každým (Olteanca, Bytom, FC SW)

3) u mě s posledním týdnem přirozeně spokojenost - 12 bodů je maximum. berušky na mě potřetí v řadě vyměnily trenéra (tentokrát dokonce dvakrát), tolik lásky snad ani nemohu pojmout.

Poslední dva týdny budou extrémně těžké. Neřekl bych, že je to jen mezi Milkem a mnou. tomkycz i Rumun nejsou bez šance, protože los moc příhodný ani jeden nemáme. Mě už došla většina žolíků (moc hráčům už ta smlouva se správným efektem prodloužit nejde), tak už to budu hrát na kartové žolíky v úterý.
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

hmmm, mám takový pocit, že je vymalováno :-(
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”