Divize A

Moderator: Czech Moderators

sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Zdá se, že vyšší moc ohodnotila Oslíčkův hřích ještě přísněji než já a ten titul mu nedopřeje :mrgreen: :twisted:
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

sexy kote wrote:Zdá se, že vyšší moc ohodnotila Oslíčkův hřích ještě přísněji než já a ten titul mu nedopřeje :mrgreen: :twisted:
Hriech tu ma niekto iný, rozhodne nie Oslíček...
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Po necekane pondelni vyhre prisla povinna vyhra v patek a necekany random bodik proti anglanovi. Anglan to jeste vice odflaknul proti obcanum , tak je zde dilema pro muj posledni zapas co v A divizi odehraju. Zda "zabojovat" o B2 cestu na kterou svitla nadeje a nebo se v poslednim prvoligovem zapase pokusit o posledni bodovy prispevek do historicke tabulky divize :lol: Pondelni a uterni zapas jinak nez vypraskem skoncit nemuze.
Na ceste do propadliste dejin.
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by Azor »

Tak je velká škoda že letos Áčko nevyhraje žádný Čechoslovák, ale tak dle mě je titul pro "pšonka" třetí nejlepší možností po výhře Čecha a Slováka ( s tím ale asi bude mít výhrad dost manažerů :lol: ) a rozhodně je to lepší než kdyby to vyhrál nějaký Rumun či třeba sexy mašina/rudé kotě (s tím už souhlasí asi více manažerů :mrgreen: )
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize A

Post by tomkycz »

Tak rozpačitá sezóna je za námi, nakonec je z toho solidní šesté místo. Palovi gratuluji k záchraně a děkuji za převzetí jedné jízdenky do béčka 8) :twisted: Oslíček tradičně doplácí na vyšší rozptyl agresivity hráčů a titul mu opět uniká :evil: Cíl pro příští sezónu: záchrana a uhrát nějaké body do historické tabulky ( a neutrhnout si ostudu v zápasech s Radůzkou, na kterou se těšíme ) 8) dávat si za cíl doplnění kádru je utopie...
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Tak nakonec překvapivá záchrana.I když to před posledním týdnem nevypadalo vůbec dobře,pokusil jsem se to ještě uhrát a nakonec je z toho ještě o příčku lepší umístění než v minulé sezóně.Měl jsem i kus štěstí,že Mayfield závěr sezóny vypouštěl a nenastavoval individuální pokyny.O udržení jsem nakonec hrál v posledním zápase s resim a přestože nálada byla pořád pod 90%,vypadalo to večer před zápasem docela nadějně a doufal jsem,že remíza,která by mi k záchraně stačila,by mohla klapnout.Nakonec z toho byla dokonce výhra po stejných výkonech (144:144).
Takže si v elitní společnosti zahraju ještě jednu sezónu,už opravdu v roli sparringpartnera,rekonstrukce kádru už probíhá naplno.I tak mám ale ze záchrany radost... Radost mi udělalo i to,že jsme byli jedním z 5 týmů,kterým se podařilo nového mistra porazit... :wink:
Gratuluju medailistům oslickovi i Bartovi (i když vím,že oslicek asi radostí nevýská...)Ale třeba už to vyjde příště... :)
Stratovarius - FK Laugaricio 10:1
Mayfield AFC - Stratovarius 2:3
Stratovarius - Viastore 1:0


Image

Image
Image
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Tak zaverecny tyden prisel vyprask i v poslednim zapase. Obcanum se do B2 evidentne nechtelo, tak na nas vlitli v plne forme :mrgreen: Na nas tedy misto posledniho bodoveho zapisu zbyla B2, kam jsme i chteli. Zde nas na ceste propadlistem dejin doprovodi mnohonasobni sampioni, kteri si namlsani radou uspechu nepripousteli, ze tym uz do A nepatri.
Na ceste do propadliste dejin.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Gratulujem Mašine k titulu. Teraz by to možno ešte chcelo skúsiť s vlastným tímom, ak tu má na to niekto gule.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize A

Post by tomkycz »

Hippopotamus wrote:Gratulujem Mašine k titulu. Teraz by to možno ešte chcelo skúsiť s vlastným tímom, ak tu má na to niekto gule.
tak proto... :roll:
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

tak a máme za sebou ten poslední pokus. nevyšel :-(. před sezónou sem věděl, že má polák lepší tým, ale takticky sem si ho pamatoval jako nepříliš zdatného. během téhle sezóny ale evidentně studoval v pravidlech, takže mu titul patří asi právem. větší vítr sem měl z československého dvojbloku Milko a barta, ale s těmi se povedlo nakonec skončit plus mínus nastejno i přes Milkovu účast v poháru.

škoda, že se áčko nepodařilo udržet resimu, ještě to hratelné bylo. příští sezónu tu bude spoustu nováčků (škoda, že to nevyšlo kosterovi - hodně nechutný zářez v posledním kole - těšil sem se tu na něj) a po hoodně dlouhé době (už si nepamatuju, jestli byla poslední Claudia, geparda nebo Isis) bude v áčku zastoupeno i něžné pohlaví. takže sem rád, že ještě můžu být u toho.

peníze na posily sice jsou, chuť taky je, ale nebude čas. při letmém pohledu do diáře to vidím, že první polovinu sezóny odehraju ještě naplno, ale pak budu do konce roku "mimo civilizaci", takže pokud se mi bude dařit připojovat alespoň jednou týdně, tak si to ještě budu šéfovat sám, ale pokud by to nešlo, tak bude mít velký comeback ex-šerif raynook, který by mě zastoupil a nějak se tu plácal, aby tým nezanikl.

příští sezónu asi bude těžké poláka o titul kohokoliv obrat - nejvíce problémů bude mít podle mě s kondory a tomkyczem, pokud zázračně neprocitne jako polák i Olteanca.
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Hippopotamus wrote:Gratulujem Mašine k titulu. Teraz by to možno ešte chcelo skúsiť s vlastným tímom, ak tu má na to niekto gule.
Kdyz pred lety bojoval proti Raffinovi, podporoval si ho taky :!: V minule sezone pri tazeni Hernan cupem se ozval o rady, nebyl zadnej duvod to odmitnout 8) S mou anglictinou to zadna prdel nebyla, ale byl chapavy student a titul mu nalezi pravem. Ja o titul realne nikdy nehral(nepocitaje tabulku po par kolech) nikdy sem v zaverecne tretine ligy nebyl v situaci, kdy bych mel neco ciste ve sve moci, vzdy to byla ciste pouha teorije zavysla na 6-10 zapasech ktere musely dopadnout vhodnym vysledkem.(pokazde 1-2 nedopadly)Pri pohledu na ceny hracu na trhu , pochybuju, ze jeste nekdy sestavim tym, co by se do A dostal a mit jeste navic ambice bojovat o titul je naprosta utopie. Sotva se tedy zmeni neco na me posledni TS.
Na ceste do propadliste dejin.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

acskncl wrote:...
V sezónach, keď Hala bol v áčku, tam Raffin nebol. Podporoval som ho, aby istý tím nezískal titul, pretože manažér toho tímu sa správal dosť blbo. Titul vtedy nezískal jeden ani druhý.
Radiť niekomu, s kým kopem jednu divíziu, je trochu trápne.
Tvoje výkony proti Oslíčkovi (128 vonku, 141 doma, štýl 0% v oboch prípadoch) a proti Halovi (94 vonku, 96 doma, štýl 100% v oboch prípadoch) sú úbohé.
Tvoje vyhlásenie, že si o titul v áčku nikdy nebojoval, je prejav totálneho zúfalstva.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

Obdobně jako rudou mašinu mne čeká příští sezónu B2, pro mne však nebyla cílem. I tak se mi můj cíl, který jsem si dal po zisku tří titulů, v podobě důstojného odchodu – myslím – podařilo splnit. Minulou sezonu jsem to vytáhl ještě na čtvrtou příčku, tuto sezónu jsem bojoval o záchranu do posledního kola, v němž jsem podlehl v přímém souboji palovi. Je to vlastně pro mne poprvé v SP, co nedobrovolně sestupuji.

Jak psal výše oslíček, prodloužit jsem si to v áčku ještě o jednu sezonu asi mohl, ale už jsem tomu dával méně, zejména co se týká shánění posil do týmu; výkonnostní propad týmu byl v 2. polovině poměrně drastický.
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Hippopotamus wrote:
acskncl wrote:...
V sezónach, keď Hala bol v áčku, tam Raffin nebol. Podporoval som ho, aby istý tím nezískal titul, pretože manažér toho tímu sa správal dosť blbo. Titul vtedy nezískal jeden ani druhý.
Radiť niekomu, s kým kopem jednu divíziu, je trochu trápne.
Tvoje výkony proti Oslíčkovi (128 vonku, 141 doma, štýl 0% v oboch prípadoch) a proti Halovi (94 vonku, 96 doma, štýl 100% v oboch prípadoch) sú úbohé.
Tvoje vyhlásenie, že si o titul v áčku nikdy nebojoval, je prejav totálneho zúfalstva.
Jo to uz davno a pamet je spatna. To byla nejspis tedy ta sezona kdy Remedy obesilal soupere Haly stim jak nastavovat proti nemu penalty.
Oslicek proti tem starcum s naladou na ca 76% vyhodil rano trenera, tak slo na nej to nejlepsi a asi 5 hracu co jeste neco hralo dostalo pred odchodem do penze nove smlouvy, stim ze tedy body zadarmo nedostane. Druhy zapas uz to nejlepsi co zbylo proti nemu nehralo. Pred Halou dostal prednost prestiznejsi zapas proti Tomkycove Slavii druhy den. No a v zaverecnem tydnu s naladou asi 20% a 32 letou soupiskou nemelo cenu nic zkouset a tak sem se vysral na zapas jak s Halou tak i Tomkycem.
Realne sem v prvni sezone asi tretinu ligy zlobil tebe. Jinak se pak 2x v zaveru dostal shodou rady do sebe zapadajicich vysledku ruznych tymu na predni pricky. Realne jsem ale o titul nebojoval v zadne sezone.
Na ceste do propadliste dejin.
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize A

Post by tomkycz »

Po 28 Bře 2016 (05:00 CET) L Valyrian steel ?? - ?? FK Raduzza

a to jsou k nám hosti takhle při Velikonočním pondělku, někdo chce dostat na prdel :twisted:
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”