Divize A

Moderator: Czech Moderators

Gordon Condor
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Sat Jan 11, 2014 1:52 pm

Re: Divize A

Post by Gordon Condor »

Děkuji všem, co mi drželi palce. Objektivně je třeba přiznat, že Hala má podstatně silnější, navíc mladší a širší kádr, k tomu dva šikovné manažery, takže si další titul plně zaslouží. Já na SP už delší dobu docela dlabu a fakt, že jsem tam, kde jsem, naznačuje, že ostatní manažeři na to patrně dlabou ještě víc. Vzhledem k tomu, že jsem si v nějakém pomatení smyslů předplatil SPFA na docela dlouho, ještě tady nějaký ten pátek budu strašit, ovšem už bez nějakých velkých ambicí. Přeji příjemnou zábavu všem, které to ještě pořád baví.
Sokol Oldřichovice / .The Simpsons. / Gondor Condors
9-20: GGFEDEDCBBAB, 21-30: CBAAAABCDE, 31-40: FGHGFEDCBB, 41-50: BBCCDEFFFG, 51-60:GGGGGGGFED, 61-70:CBBCBAAAAA, 71-80:AAAAAABCDE, 81-90:DDCDCCDDDC, 91-100:CDDDDDDD
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

Gordon Condor wrote:Hala má dva šikovné manažery
:lol: koukám že už se veřejně ví kde všude má "mašina" své dlouhé prsty 8)

škoda no, tajně jsem doufal,že by to mohlo vyjít.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

pupajdi13 wrote:
Gordon Condor wrote:Hala má dva šikovné manažery
:lol: koukám že už se veřejně ví kde všude má "mašina" své dlouhé prsty 8)

škoda no, tajně jsem doufal,že by to mohlo vyjít.
Ses asi posledni kdo nevi odkud Hala cerpa potrebne informace a konzultace. Nejspis te ale zklame, ze ten tym jsem nikdy primo nezastupoval.
Na ceste do propadliste dejin.
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

acskncl wrote:Ses asi posledni kdo nevi odkud Hala cerpa potrebne informace a konzultace. Nejspis te ale zklame, ze ten tym jsem nikdy primo nezastupoval.
Hochu ty už mě víc zklamat nemůžeš , ..... a zklaman mužeš být tak akorát ty ,žes ten tým nikdy nezastupoval, mě to je uplně buřt ,pokud někde nejsi hlášen 3 sezony v kuse ,čemuž se zástup na dovolené říkat nedá (viz Kozojídky)
Děláš v tomhle směru "boty" dál a když ti na to téma napíšu,tak nemáš koule ani odepsat....tak maximalně si pohonit ego tady na foru ,to by ti šlo.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

pupajdi13 wrote:
acskncl wrote:Ses asi posledni kdo nevi odkud Hala cerpa potrebne informace a konzultace. Nejspis te ale zklame, ze ten tym jsem nikdy primo nezastupoval.
Hochu ty už mě víc zklamat nemůžeš , ..... a zklaman mužeš být tak akorát ty ,žes ten tým nikdy nezastupoval, mě to je uplně buřt ,pokud někde nejsi hlášen 3 sezony v kuse ,čemuž se zástup na dovolené říkat nedá (viz Kozojídky)
Děláš v tomhle směru "boty" dál a když ti na to téma napíšu,tak nemáš koule ani odepsat....tak maximalně si pohonit ego tady na foru ,to by ti šlo.
Nechal jsem hooooodně dlouho v klidu ,ale některé věci se mi v poslední době silně přestaly líbít.

Jednou z věcí je tvé neustále se hlášení do týmu 1.SK Carl Kozojidky .....poslední 3 sezony jsi tam neustále.....kontroluješ,nastavuješ,nakupujueš,prodáváš.....řídíš tým.
Tohle nemá s nějakým zástupem po dobu dovolené nebo nemoci nic společného.¨
A proto Tě vyzývám,aby jsi uplně přestal se svým hlášením se do tohoto týmu,nebo to od ted - po tom co jsem tě informoval - budu brát jako zneužívání a multiacounts a uzamknu oba týmy.
Pokud nebude mít Kuba řádně hlášený zástup z nějakého duvodu,tak k tomu budu přistupovat od ted tímto zpusobem.

Sheriff pupajdi
Napsal si me v cervenci toto, ja to plne respektoval a od te doby se do kozojidek neprihlasil, tak co bych ti na to mel jako odpovidat?
Na ceste do propadliste dejin.
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

acskncl wrote:, tak co bych ti na to mel jako odpovidat?
Já vím přesně co jsem ti napsal a ty to víš taky,tak proč to kopiruješ do topicu A divize? :?:

:lol: tvl se musím smát , ty jak nemáš veřejnou pozornost ,tak jsi celej nesvuj. :mrgreen: , jsem ti vlastně udelal službu, třeba byli nekteří,kteří nevedeli že cele sezony řídíš i A divizní Kozojídky a ted to budou vedet - palec nahoru ten mašina. :lol:
To už zavání založením nějakých soustředení s intezivními kurzy SPčka .
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

Po dnešním 28. kole je rozhodnuto o sestupu. Záchrana v této sezóně nebyla nereálná, ulovil jsem do týmu pár výkonnostně slušných staříků a pár zápasů mohlo dopadnout jinak, než dopadlo :) Každopádně lze uzavřít, že lepší týmy zaslouženě v Áčku zůstaly/zůstanou…
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
rohalt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3144
Joined: Fri Oct 31, 2008 9:36 pm

Re: Divize A

Post by rohalt »

You are a great champion, leaving the A.
Come back, soon!
rogiboys
35 Seasons A-player : S42, S50-S60, S71-S79, S82, S88, S93, S95-S96, S98, S103-S109, S114
Max points in A : 64 - 4th position in season 106
SPCL-winner
6 * BENE-liga winner
6 * Half Final Cup : S50, S52, S72, S101, S102, S106
2nd in Cup : S113
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

rohalt wrote:You are a great champion, leaving the A.
Come back, soon!
Thank you very much :)
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

Tak do Ačka vstupujeme s naprosto klidným srdcem bez jakékoli nervozity ..... cíl byl splněn a tohle už jen pro pobavení.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

pupajdi13 wrote:Tak do Ačka vstupujeme s naprosto klidným srdcem bez jakékoli nervozity ..... cíl byl splněn a tohle už jen pro pobavení.
Žádný alibi předem a koukej tam pořádně zamakat :mrgreen:
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize A

Post by Draha »

První týden naší třetí účasti v áčku máme relativně slušně za sebou, mrzí nás pouze ztráta dvou bodů po lepším výkonu doma proti Oslíčkovi, celkových sedm bodů však hodnotíme pozitivně.

1. k: Nova Ves u Svetle 1 - 2 AC Draha Prague (141-144)
2. k: AC Draha Prague 0 - 0 Totemo Baka (144-142)
3. k: Gondor Condors 1 - 0 AC Draha Prague (148-143)
4. k: AC Draha Prague 1 - 0 ACS Pardubice (146-140)

Příští týden hrajeme doma s rogiboys a K.F.C. Viewaa, kde budeme chtít získat šest bodů, naopak ze hřiště Chelsea a Hala Madrid bodový přísun příliš neočekáváme... :)
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize A

Post by Draha »

Ve druhém týdnu se nám podařilo získat očekávaných šest bodů za dvě domácí výhry, naopak na hřišti těžkých soupeřů Chelsea champion a Hala Madrid jsme shodně prohráli 2:3.

AC Draha Prague 1 - 0 rogiboys (146-141)
Chelsea champion 3 - 2 AC Draha Prague (149-141)
AC Draha Prague 1 - 0 K.F.C. Viewaa (144-141)
Hala Madrid 3 - 2 AC Draha Prague (147-138)

V příštím týdnu začneme těžkým zápasem na hřišti me_dinamo, poté budeme mít doma Raduzzu a F.C. OLTEANCA, ve čtvrtek si zahrajeme na hřišti pupajdiho, cílem je získat minimálně sedm bodů. :)
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize A

Post by Draha »

Další čtyřka zápasů je za námi, cílem byl zisk sedmi bodů. Nakonec se podařilo i přes možná zbytečně vypuštěné pondělí získat devět bodů. V tabulce držíme před posledním zkráceným týdnem první půlky soutěže pěkné páté místo.

me_dinamo 2 - 1 AC Draha Prague (143-131)
AC Draha Prague 1 - 0 FK Raduzza (148-137)
FC Letenská šlechta 0 - 1 AC Draha Prague (139-142)
AC Draha Prague 3 - 2 F.C. OLTEANCA (143-137)

Ve zkráceném týdnu bude cílem získat 6 bodů.. :)
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

Draha wrote:Další čtyřka zápasů je za námi, cílem byl zisk sedmi bodů. Nakonec se podařilo i přes možná zbytečně vypuštěné pondělí získat devět bodů. V tabulce držíme před posledním zkráceným týdnem první půlky soutěže pěkné páté místo.

me_dinamo 2 - 1 AC Draha Prague (143-131)
AC Draha Prague 1 - 0 FK Raduzza (148-137)
FC Letenská šlechta 0 - 1 AC Draha Prague (139-142)
AC Draha Prague 3 - 2 F.C. OLTEANCA (143-137)

Ve zkráceném týdnu bude cílem získat 6 bodů.. :)
No tak zatiaľ to vôbec nie je zlé, len tak ďalej ;)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”