Divize A

Moderator: Czech Moderators

gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

Pondelok bude celkom zaujímavý - nielen priamy zápas o záchranu, ale tretí Tokaj bude hrať druhý zápas v rade proti lídrovi súťaže. Poliakom Tokaj očividne veľmi nechutil, takže najbližšie budú degustovať Bulhari :)
Ak sa dobre pamätám, minulú sezónu prišiel Hala o titul v poslednom kole, ešte donedávna to vypadala byť nádejnejšia sezóna, keďže mal tuším náskok až 5 bodov.

A ešte by som dodal - najväčší zápas celej sezóny sa rysuje v jej poslednom kole - Viastore bude hostiť FC Rovinka, neviem či áčko bude vôbec hodné tých výkonov :D
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize A

Post by Draha »

Minulý týden nám přinesl extrémně důležité body za výhry nad Walachem a dinamem, což nás stále drží o bod před nejbližším pronásledovatelem. V pondělí to bude na Shimattě hořet, ale nenecháme domácím nic zadarmo!!! :twisted:
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divize A

Post by oliwapol »

Máme do konce ligy 3 kola a až možných 9 bodu,pro náš tým to vypadá slibně s pozicí nejlepšího českého týmu v této sezoně. :D Doufejme,že pondělní zápas napoví hodně ... :)
ACS Pardubice
Gordon Condor
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Sat Jan 11, 2014 1:52 pm

Re: Divize A

Post by Gordon Condor »

oliwapol wrote:Máme do konce ligy 3 kola a až možných 9 bodu,pro náš tým to vypadá slibně s pozicí nejlepšího českého týmu v této sezoně. :D Doufejme,že pondělní zápas napoví hodně ... :)
Ale do toho my se přece vůbec nemícháme. My jsme rádi, že jsme se v pátek definitivně zachránili.
Sokol Oldřichovice / .The Simpsons. / Gondor Condors
9-20: GGFEDEDCBBAB, 21-30: CBAAAABCDE, 31-40: FGHGFEDCBB, 41-50: BBCCDEFFFG, 51-60:GGGGGGGFED, 61-70:CBBCBAAAAA, 71-80:AAAAAABCDE, 81-90:DDCDCCDDDC, 91-100:CDDDDDDD
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

dneska bol dôležitý zápas prvého s tretím, Tokaj vyhral po menšom výkone, máme opäť nového lídra A a tu sa nič nedeje? :shock: :D
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize A

Post by Draha »

Vrchol tabulky mě nezajímá :D věci se děly i na jejím konci, respektive i nadále pokračuje boj o udržení. Absolutní mobilizace nám přinesla ne moc očekávaný úspěch. Dokázali jsme vyhrát na hřišti Totemo Baka 4:3, čímž jsme se vzdálili na rozdíl čtyř bodů od sestupu, kde trůní oslíček. Z posledních dvou zápasů nám stačí získat tři body k definitivní záchraně, zítra se o to pokusíme doma s Pardubicemi, kterým máme co oplácet (minulý týden dvě finále prohraná)
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

Dnes výkon 147 a výhra 4:3 doma nad Rogiboys....skvělá hra z naší pozice, paradoxně jsme v tomto kole dostali oficialní nálepku sestupu ,když zmizela i teoretická matematická možnost.

Jinak je to docela vtipné ,ale na zítra na mě Walaši vyměnili trenéra , je to už po třetí v této sezoně,co jsem si všiml,že je na mě měněn trenér.....na to že jsem v sestupu docela překvapující. :wink:

Sezonu dohraju se ctí,abych nenarušil závěrečný boj o záchranu a pak vyprodám.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

pupajdi13 wrote:Dnes výkon 147 a výhra 4:3 doma nad Rogiboys....skvělá hra z naší pozice, paradoxně jsme v tomto kole dostali oficialní nálepku sestupu ,když zmizela i teoretická matematická možnost.

Jinak je to docela vtipné ,ale na zítra na mě Walaši vyměnili trenéra , je to už po třetí v této sezoně,co jsem si všiml,že je na mě měněn trenér.....na to že jsem v sestupu docela překvapující. :wink:

Sezonu dohraju se ctí,abych nenarušil závěrečný boj o záchranu a pak vyprodám.
to je teda fakt šťastie no :D ale nechápem u neho tú výmenu trénera, čumím na tabuľku niekoľko minút ale stále proste vidím, že on je už zachránený, tak prečo to spravil?
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

HugoBoss wrote:
pupajdi13 wrote:Dnes výkon 147 a výhra 4:3 doma nad Rogiboys....skvělá hra z naší pozice, paradoxně jsme v tomto kole dostali oficialní nálepku sestupu ,když zmizela i teoretická matematická možnost.

Jinak je to docela vtipné ,ale na zítra na mě Walaši vyměnili trenéra , je to už po třetí v této sezoně,co jsem si všiml,že je na mě měněn trenér.....na to že jsem v sestupu docela překvapující. :wink:

Sezonu dohraju se ctí,abych nenarušil závěrečný boj o záchranu a pak vyprodám.
to je teda fakt šťastie no :D ale nechápem u neho tú výmenu trénera, čumím na tabuľku niekoľko minút ale stále proste vidím, že on je už zachránený, tak prečo to spravil?
Co takhle prestižní souboj o pozici rumunské jedničky ve hře :mrgreen: ??
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

Letos zasloužený sestup. No, uvidíme, co s tím. Na trhu jsou jen samí dravci, moje hráče nikdo nechce, asi tým přejde do nějakého vegetativního stavu. V TOP10 se ještě nějakou chvíli udržím, tak mám trochu času na rozmyšlenou.
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

V premiérovej sezóne som chcel skúsiť hrať v prvej desiatke, ale keďže mi úvod nevychádzal podľa predstáv, rozhodol som sa rekonštruovať team a tým som pochoval zvyšky šance. V odvetnej časti team získal iba tri body vďaka prekvapivému víťazstvu nad me_dinamo (hneď v 16. kole) - postupne však výkonnosť klesala a v posledných dvoch kolách výkony padli pod hranicu 100. To teda znamená, že na pár sezón sa s áčkom lúčim, bola to zaujímavá skúsenosť - a preto si priebežne dávam cieľ čoskoro sa sem vrátiť a bojovať o vyššie pozície :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize A

Post by Draha »

Poslední týden nám přinesl záchranu v A divizi, rozhodla o tom pondělní výhra u oslicka a následné úterní zdolání Pardubic. V posledním zápase se naštěstí o ničem nerozhodovalo (vyjma toho, že jsme mohli skončit devátí), a tak jsme všechny body odevzdali asi poprvé v historii Letenské šlechtě. V příští sezóně už záchrana nevypadá moc reálně, tak zkusíme něco uhrát v SP poháru a taky zkusíme zabojovat a obhájit titul v Lize mistrů.... :)
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
Hmyzak
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1163
Joined: Mon Aug 28, 2006 8:48 am

Re: Divize A

Post by Hmyzak »

K čemu je dobrá výměna trenéra? Nechápu, jak by to mohlo pomoci před dalším zápasem?
Manager.Soccer - from SoccerProject forward ->
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Hmyzak wrote:K čemu je dobrá výměna trenéra? Nechápu, jak by to mohlo pomoci před dalším zápasem?
Dost výrazně - když necháš hráče odpočinout zvedneš výměnou trenéra morálku a hraješ 100/100.
Image
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

Dovolím si přidat ještě ohlédnutí za mou jubilejní 25. sezónou v Áčku:

První polovinu soutěže jsem se snažil bojovat, ale bylo z toho pouze šest bodů za skalp pupajdího a tři remízy. S ohledem na to, že záchrana se stala nereálnou, v druhé polovině jsem raději okysličoval tým (obměnil jsem cca polovinu hráčů) – vzhledem k omezeným financím a cenám na trhu jsem musel opět sáhnout povětšinou po důchodcích, ale mám z obměny dobrý pocit (tento tým může sehrát ještě důstojnou roli v Béčku).
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”