Divize A

Moderator: Czech Moderators

mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Dajo wrote: Thu Mar 01, 2018 7:49 pm Tak zajtra k Mantelovi....hm. :? Uvidíme čo na nás vymyslí. Konečne by sme tam mohli aj zabodovať. :wink:
Nic jsem nevymýšlel, taktika byla jasná - body musí zůstat doma. A povedlo se. Podle prognoz měly být výkony +2 v můj prospěch a tak se i stalo, pán v černém se do toho taky nemontoval , dokonce i Random mlčel a body jsou po zásluze doma.
P.S. Asi překonám vrozenou lennost a dám tady průběžnou tabulku CZ/SK miniligy :mrgreen: (dokud se na ní dá s potěšením dívat)
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Pořadí Manager Zápas Výhra Remíza Prohra Body
1. mantel 2 2 0 0 6
2. Milko 2 1 0 1 3
3. Dajo 1 0 0 1 0
4. palo 1 0 0 1 0
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

mantel wrote: Sat Mar 03, 2018 9:49 am Pořadí Manager Zápas Výhra Remíza Prohra Body
1. mantel 2 2 0 0 6
2. Milko 2 1 0 1 3
3. Dajo 1 0 0 1 0
4. palo 1 0 0 1 0
Dajo a palo sú presne tam, kde patria, čiže podo mnou :mrgreen: , ale kua ešte mantelík má chybné postavenie... No nič, po odvete u nás sa to určite zmení :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Milko wrote: Sat Mar 03, 2018 11:44 am
mantel wrote: Sat Mar 03, 2018 9:49 am Pořadí Manager Zápas Výhra Remíza Prohra Body
1. mantel 2 2 0 0 6
2. Milko 2 1 0 1 3
3. Dajo 1 0 0 1 0
4. palo 1 0 0 1 0
Dajo a palo sú presne tam, kde patria, čiže podo mnou :mrgreen: , ale kua ešte mantelík má chybné postavenie... No nič, po odvete u nás sa to určite zmení :wink:
palo by určitě tak nízko nebyl, ale má menší počet zápasů :-) vím, že je to hnusné ode mně, když přestavuješ, ale nemohl jsem si pomoci
:mrgreen:
No a co se týká mně, tak ke svému pořadí nemám co dodat - naprostá spokojenost :-)
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Protestuju proti zařazení na poslední místo, mám stejně bodů s Dajem tak mám být minimálně na stejné příčce!!!
Image
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Čo to dnes ten Dajo vyviedol :?: :?: :?:

FK Laugaricio 3-2 U.C.SAMPDORIA

:arrow: to si jednoznačne zaslúži gratulku k super výkonu a samozrejme k víťazstvu :wink:
:arrow: Ale aj tak ho stále považujem za priemerného managera :mrgreen:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Milko wrote: Thu Mar 08, 2018 4:09 pm Čo to dnes ten Dajo vyviedol :?: :?: :?:

FK Laugaricio 3-2 U.C.SAMPDORIA

:arrow: to si jednoznačne zaslúži gratulku k super výkonu a samozrejme k víťazstvu :wink:
:arrow: Ale aj tak ho stále považujem za priemerného managera :mrgreen:
Dajo zaperlil,GRATULUJU !!!
:arrow: Ale aj tak ho stále považujem za podpriemerného managera :mrgreen:
Image
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

palo wrote: Thu Mar 08, 2018 4:16 pm
Milko wrote: Thu Mar 08, 2018 4:09 pm Čo to dnes ten Dajo vyviedol :?: :?: :?:

FK Laugaricio 3-2 U.C.SAMPDORIA

:arrow: to si jednoznačne zaslúži gratulku k super výkonu a samozrejme k víťazstvu :wink:
:arrow: Ale aj tak ho stále považujem za priemerného managera :mrgreen:
Dajo zaperlil,GRATULUJU !!!
:arrow: Ale aj tak ho stále považujem za podpriemerného managera :mrgreen:
Nesouhlasím, že je Dajo podprůměrný manager. V tabulce je hned za mnou, takže podle této logiky bych já byl sotva průměrný manager a s tím rozhodně nemůžu souhlasit :mrgreen: Já myslím, že je skvělý manager a já tím pádem ještě něco nad tím :lol: Každopádně cenný skalp a ode mně gratulace k němu.
No a ted vážně, týden zatím nic extra - 3 bodíky od Pala a zítra to na šťastný závěr ani moc nevypadá. Tak snad v dalším týdnu urvu bodů více.
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

mantel wrote: Thu Mar 08, 2018 6:36 pm
No a ted vážně, týden zatím nic extra - 3 bodíky od Pala a zítra to na šťastný závěr ani moc nevypadá. Tak snad v dalším týdnu urvu bodů více.
Kdybych nekoupil ty dvě redky tak neměls šanci... :wink:
Image
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Divize A

Post by Dajo »

Ďakujem páni za slová chvály o priemernosti a od niekoho aj podpriemernosti ( však zajtra sa porátame...počkaj. :twisted: ). Skalp majstra je pekný, určite som dnes ráno popíjal oveľa chutnejšiu kavičku ako v utorok. :roll:
Dajo
FK Laugaricio
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

palo wrote: Thu Mar 08, 2018 8:05 pm
mantel wrote: Thu Mar 08, 2018 6:36 pm
No a ted vážně, týden zatím nic extra - 3 bodíky od Pala a zítra to na šťastný závěr ani moc nevypadá. Tak snad v dalším týdnu urvu bodů více.
Kdybych nekoupil ty dvě redky tak neměls šanci... :wink:
Ne že by něco změnilo, kdyby jsi je nedostal :lol: , ale v tvém případě mně to i potěšilo. Bylo to takové symbolické.
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Takže první půlsezóna s novým týmem a novou strategií za námi.Trochu to připomíná Stramacioniho Spartu,kde měla nová strategie obdobný úspěch.
Tým už je vcelku vybudovaný,schází ještě 5-6 hráčů .Hra s těmito hovádky má svá úskalí,za půlku sezóny jsem nasbíral 12 červených karet,za předchozí 3 sezóny v Áčku jich bylo dohromady 8. :wink: Nutno dodat,že stále všechno statečně hraju se 100% agresivitou.Takové 2 redky proti mantelovi při rozhodčím 29% trochu zamrzí,z druhé strany se řeznická omladina dokáže i ukáznit a dohráli ligu v 11 při rozhodčím 61%,nebo v deseti na 91% rozhodčího proti Dajovi,což se i přes porážku 0:13 dá považovat za úspěch. :wink:
I přes některé dílčí neúspěchy z nastoupené strategie neustoupíme,neboť a)bereme pěkné dotace za zapojení kriminálních živlů do společnosti a b)i brutální recidivista má právo zahrát si Áčko.Tímto teda vytyčuju cíl,vrátit tento tým po nějakém tom sestupu na nejvyšší úroveň. 8)
Mám radost,jak čeří vodu na špici mantel i Milko s Dajem,jenom jsem nějak nepobral Dajův poslední zápas proti resimu - nevím,jestli to vypustil,nebo nastavoval při 4,5 promile v krvi.Každopádně fandím vám,kamarádi,jen tak dál! :)
Image
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Divize A

Post by Dajo »

U nás prvú polovicu sezóny hodnotíme celkom pozitívne . Proti Milkovi ani proti Mantelovi sme síce neuhrali ani bod ale vynahradilo víťazstvo nad Sampdoriou. Paliho agresorov sme rozobrali ako lego ale sú ešte len na začiatku svojej kariéry a určite v budúcnosti budú ukazovať drápky. :wink: Túto sezónu som sa rozhodol ešte ako tak hrať ale k dispozícii je len niečo okolo 23 hráčov ktorý zahrajú na úrovni A divízie a z toho vychádza, že nie všetky zápasy odohráme naplno. :? A chceme hrať ešte pohár a dostať sa čo najďalej. Zápasy v lige si preto budem vyberať podľa tejto priority . Zápas proti resimu bol vypustený nie preto ,že by som mal 4,5 promile :roll: ale hráči už boli na konci s fyzičkou, hrali sme pohár a resiho mužstvo bolo 100 % priprvené. Nevyhrali by sme tam tak či tak. Nechcel som si tiež vykartovať posledné cmká pred zápasom s Deportivom , ktoré chceme poriadne potrápiť. :wink: Však už mi aj panáčik z Göteborgu napísal že som" suka " ...nebudem mu debilkovi vysvetľovať prečo , nech si to preloží. A keď to nepochopí tak si môže predo mňa kľaknúť a .... :wink: Tak toľko k prvej polovici tejto sezóny. Budem sa snažiť ešte udržať v najvyššej lige a hrať pohár a zavŕšiť úspešne ťaženie tejto generácie hráčov. Potom bude nasledovať kompletná obmena a trošku oddychu. 8) Mikovi aj Mantelovi prajem aby skončili čo najvyššie , Palimu čo najmenej rediek a panáčikovi z Göteborgu slušnosť pri písaní správ iným manažérom a pozrieť sa na problém aj z opačnej strany mince . Ale inak ho mám v paži tupca. 8)
Dajo
FK Laugaricio
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Pěkně jste to napsali, Palovi držím palce, at ho neopustí optimismus, co se týká hraní s prasaty a Dajovi, at je v klidu, protože nemá smysl se rozčilovat. Švédovi to stejně nevysvětlíš. Teda pokud vaše šance nezkoumal před zápasem, protože po něm už ti prostě věřit nebude (stejně jako Palo, kterému budou bližší 4,5% v krvi :-) ) Já to takhle dělám taky, takže vím o čem mluvíš a taky to mí spoluhráči z tehdejších divizí nechtěli pobrat (viz Florin).
Za mně maximální spokojenost, s umístěním i body, jen se obávám, že to nebude mým uměním, ale spíše lehkým poklesem kvality mužstev v této sezoně (a bavím se o průměru, netýká se to jednotlivců), protože s těmi geronty bych tolik bodů v předchozích 2-3 sezonách nemohl urvat. Takže nebudu prudit prohlášením o pokračování boje o záchranu a zkusím v druhé půli urvat tolik bodů, co půjde.
P.S. celkem mně tento ročník překvapuje, jaké flastry dostávají moji hráči za redky, dva to měli na 4 zápasy a třetí jen na 3. Bodově mně to naštěstí nijak nepostihlo, jinak bych tady brečel už dříve :lol: , ale nikdy jsem si nevšimnul, že by toho bylo tolik takhle rychle za sebou.
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

mantel wrote: Fri Mar 16, 2018 5:37 pm Pěkně jste to napsali, Palovi držím palce, at ho neopustí optimismus, co se týká hraní s prasaty a Dajovi, at je v klidu, protože nemá smysl se rozčilovat. Švédovi to stejně nevysvětlíš. Teda pokud vaše šance nezkoumal před zápasem, protože po něm už ti prostě věřit nebude (stejně jako Palo, kterému budou bližší 4,5% v krvi :-) )
Švéd nepochopí Dajových 4,5 promile, protože tam mají prohibici.
Palo nepochopí, že Dajo 4,5 promile neměl, protože na Valašsku je má každý... :wink:
Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”