Divize A

Moderator: Czech Moderators

Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

pupajdi13 wrote: Sat Nov 03, 2018 11:14 pm
roofer wrote: Tue Oct 30, 2018 10:52 pm po 12 letech hrani teto hry jsem se ocitl v divizi A 🤣
no že sis dal na čas …..tak gratulace a udrž se :idea:
Myslím, že s tým tímom sa udrží :) Pokiaľ teda nebude zabúdať nastavovať taktiku ako proti mne (za čo mu úprimne ďakujem) :lol:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
roofer
Team President
Posts: 787
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:14 pm
Location: Carmel,NY,USA

Re: Divize A

Post by roofer »

Hippo nic jsem nezapomnel,spise jsem experimentoval🙂,a hlavne,proti tobe to stejne nema cenu😀
Image
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

oslicek wrote: Tue Oct 30, 2018 8:45 amdržím všem palce a doufám, že se povedou po dlouhé době zase československé stupně vítězů, že felagunde, gregoricu a roofere?
No, budú sa nám tlačiť jeden Rumun a Poliak, ale tvoj tím zatiaľ šlape veľmi dobre :)

Štart do sezóny pre FC Rovinka je celkom ok, aj keď aktuálne 7. miesto nezodpovedá tohtosezónnym ambíciám - vzhľadom na žreb boli niektoré straty viac-menej očakávané, v dvoch prípadoch som však chcel a aj mohol vydolovať 3 body. Podobne ako v minulej sezóne, aj teraz som vyfasoval zväčša prísnejších rozhodcov (priemerne na celú sezónu to vychádza 63).

Viastore - FC Rovinka 1:1 (143 - 146) - prvá strata prišla hneď v prvom kole, v tomto prípade ma nepotešil žreb, keďže resiho tím je presne ten, s ktorým by som radšej hral v iný deň ako pondelok (alebo štvrtok). Aj napriek tomu som zahral trochu lepšie ako súper, ale na víťazstvo to tentokrát nestačilo.

FC Rovinka - ..DEPORTIVO.. 0:0 (147 - 148) - v domácom zápase proti vicemajstrovi som vyrukoval s defenzívnou taktikou a pri prísnom rozhodcovi som riskol plnú agresivitu - a podarilo sa vydolovať aspoň bodík.

MSK_Profirol - FC Rovinka 1:2 (138 - 140) - prvé víťazstvo v sezóne na ihrisku nováčika, výkony na oboch stranách boli slabšie, ovplyvnené červenými kartami na oboch stranách.

FC Rovinka - RAIDERS 1:0 (142 - 136) - pre mňa trochu nepríjemný súper, v minulej sezóne som stratil body v oboch zápasoch, teraz konečne víťazstvo, celkom s prehľadom, keďže súper v piatok už nebol schopný zo seba vyžmýkať optimum.

Noldor - FC Rovinka 2:1 (147 - 137) - zázrak som neočakával, rozhodca 88 vyhovoval lídrovi, kvalita kádra ešte viac, takže do zápasu išla kombinovaná zostava s cieľom nefasnúť vyššiu prehru :) Takže prehra o gól po výkone -10 bola v podstate podľa plánu..

FC Rovinka - FCB Eruveo 1:0 (144 - 133) - tu som mal po dlhšom čase mierneho rozhodcu a aj tak som dohrával v desiatich. Výsledok to ale nejak dramaticky neovplyvnilo, stále to stačilo na pohodlné víťazstvo.

AC Fiorentina - FC Rovinka 1:12 (38 - 135) - toto komentár veľmi nepotrebuje, Barbosa strelil 6 gólov a tak mám aspoň na chviľu na čele tabuľky kanonierov svojho hráča.

FC Rovinka - Totemo Baka 0:0 (145 - 144) - ešte horšie ako v utorok, veľmi mierny rozhodca (21) a napriek tomu jedna ČK. oslíček na mňa vyrukoval s plnou agresivitou, priniesla mu rovnako jednu redku, ale stačilo mu to na remízu. Výkon som zahral mierne lepší, strata preto trochu mrzí. Na druhej strane som si aspoň nevyfauloval príliš veľa hráčov pred pondelkovým zápasom na ihrisku aktuálne druhého FC Weed.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

Štvrtina sezóny za nami, skúsim to zhrnúť tak v skratke lebo už sa mi nechce písať také slohy :D

Bilancia: 8 zápasov: 5 výhier, 1 remíza, 2 prehry - 16 bodov - 5. miesto

Výhry:
2-1 vs Real Valterovice, súperovi sa nechal vylúčiť brankár už v 39. minúte takže zahral dosť nízky výkon
2-1 vs Viastore, resiho tím nemal vonku podať bohvieaký výkon a tak pri mojej zúfalej situácii s útočníkmi (dvaja zranení a tretí s dvoma kartami pred dôležitejším súbojom o deň neskôr) som si mohol dovoliť dať do útoku záložníka...na výhru to napriek tomu stačilo
6-0 vs Fiorentinna
0-2 vs SC Rotterdam, súper to už akosi nehrá naplno, v zápase navyše dostal tri redky
3-2 vs FCB Eruveo, celkom s prehľadom

Remíza:
0-0 vs FC MARLBORO MZ (vonku), remíza po horšom výkone o bod, súper dostal prísnu redku v 80. minúte takže remízu berieme

Prehry:
1-0 vs Weed, súper bol lepší a nad naše sily
1-0 vs Totemo Baka, táto prehra bola tesnejšia

Celkovo veľká spokojnosť s 5. miestom, záchrana nevyzerá až tak nereálne :)
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Tak polka sezóny za nami. Zakončil som ju krásnou výhrou u môjho najväčšieho konkurenta, ktorý tomu zápasu teda moc nedal a prehru si tak trochu prišiel vypýtať. Opäť raz kukám, ako môže byť dvojnásobný šamp(i)ón. Okrem toho, Poliak okrem 3 bodov so mnou stratil tiež 2 body u Gregorica a 4 body u randoma, a keďže mne sa straty bodov zatiaľ vyhýbali, je za mnou 9 bodov. Trošku prekvapivo sa tak dostal o bod ešte aj za tú rumunskú unterwasermanskú trávu.

Uvidíme, čo prinesie druhá polka. Vzhľadom na 8 bodový náskok pred druhým v pohári pokračujem (hoci štvrtkových súperov som už o moc horších mať nemohol). A vzhľadom na podstatne ťažší los v druhej polke sezóny neočakávam ďalších 45 bodov, ale to nič, hlavne, aby som ten náskok udržal :)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

oslíčci jsou po polovině docela spokojení. sestupové pozice daleko a medailové taky, ale to se dalo docela čekat. v druhé půlce je i výrazně lepší los - osm domácích zápasů a venkovní zápasy proti Fiorentině a Bytomi. Docela jsou i přijatelní rozhodčí, kdy vyjma třetího týdne bude šance na body všude. chtěl sem teď vypadnout z poháru, ale v kontextu výše uvedeného v něm zkusíme trochu zabojovat. výzvou je i soutěž s Valterovicemi a rooferem o nejlepší českou vlaječku.

jen sem nechytl u Hippa poznámku, proč je druhý unterwasserman? pokud je někdo unterwasserman, tak by měl být banovaný a neměl by hrát, ne?
roofer
Team President
Posts: 787
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:14 pm
Location: Carmel,NY,USA

Re: Divize A

Post by roofer »

Tak ja se taky drzim nad vodou,nejakym zazrakem jsem zase porazil oslicka,takze spokojenost😀,o vitezi pristich par sezon je taky rozhodnotu,takze tym Marlboro zkusi zabojovat v SP poharu.
P.S. akorat me sere,ze mam na ucte dost penez a na trhu nejsou zadny kvalitni hraci
Good luck everyone
Image
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

Myslím, že první polovinu ligové soutěže jsem odmanažeroval celkem slušně (na moje poměry).
Bohužel to však nestačilo na to, abych se dostal nad čáru ponoru, na níž ztrácím 3 body.
Tak uvidíme, co přinese druhá polovina :)
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

Moje zhodnotenie prvej polovice - zápasy, ktoré som mal prehrať, som zväčša prehral (s výnimkou domácej remízy proti Deportivu), navyše k tomu však prišla tretia prehra u súpera, ktorý vyhral iba s rozpredávajúcimi celkami - SC Rotterdam. To bolo v 14. kole, zahral som famónych 139, aj vďaka červenej karte, nejakým tým zraneniam a kartovým trestom, kým SC dal doma 141 (a to mu stačilo).
Okrem 3 prehier som zaknihoval 4 remízy - a okrem tej s Deportivom som vo zvyšných troch prípadoch čakal trochu lepšie výsledky. Zaváhanie s oslíčkom bolo celkom ok (0:0, 145 - 144), hoci mrzela ČK pri veľmi miernom rozhodcovi. Zvyšné dve boli celkom smolné zápasy - vonku s Viastore 1:1 pri výkone +3, na pôde MŠK Žilina 0:0 dokonca pri +5.
Čerešnickou na torte bol žreb pohára, kde som v 4. kole fasol hippa s veľmi prísnym rozhodcom. Nezostávalo nič iné, len skúsiť ísť do toho naplno, čo sa rozhodcovi celkom páčilo a šupol mi dve redky.

Momentálne držím 4. miesto, na top 3 strácam príliš veľa, tak skúsim aspoň udržať toto - aj keď podomnou je to dosť nahustené :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

Zhodnotenie po polovici sezóny

Bilancia druhej štvrtiny: 7 zápasov: 2 výhry, 2 remízy, 3 prehry - 8 bodov - 8. miesto

Výhry:
3-1 vs Inter Bytom
1-0 vs MSK_Profirol, o 7 bodov lepší výkon

Remízy:
0-0 vs FC Rovinka, gregoric ma ani na tretí pokus doma v lige neporazil, nevyšlo mu to ani tentokrát aj keď bol o dosť lepší, zadaril sa šťastný bod
1-1 vs RAIDERS, spravodlivá remíza po rovnakých výkonoch bez rediek, bodík vonku u RAIDERS môže byť

Prehry:
1-0 vs ..DEPORTIVO.., bez šance, súper nás prevalcoval
3-2 vs FC Otelul II Galati, v tomto zápase som očakával výhru, prinajhoršom remízu, výkon som mal zahrať lepší ale z nejakého záhadného dôvodu som zahral o bod menej a prehral som
1-2 vs Noldor, proti Hippovi som konečne mohol odohrať dôstojný zápas ale ani to nestačilo na tak silného súpera

V druhej štvrtine súťaže som mal trocha ťažší žreb, kvôli čomu som získal iba polovičný počet bodov ako v prvých 8-ich kolách.

Po polovici sezóny som bol na 8. mieste, bilancia 7-3-5 a spolu 24 bodov. V tabuľke som sa teda prepadol o pár priečok nižšie ale rozdiely medzi 4. miestom a čiarou boli dosť malé. Na záchranu by to malo vyjsť aj túto sezónu ale nič nepodceňujem a budem sa musieť snažiť až do konca :)
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

Zhodnotenie po 3/4 sezóny

Bilancia tretej štvrtiny: 8 zápasov: 4 výhry, 2 remízy, 2 prehry - 14 bodov

Výhry:
1-0 vs FC MARLBORO MZ, jednoznačná výhra
0-7 vs AC Fiorentinna
1-0 vs SC Rotterdam, bez problémov
2-3 vs FCB Eruveo, súperov brankár dostal prísnu priamu redku v 72. minúte a keďže na lavičke nebol žiadny gólman, zrejme šiel do bránky jeden z hráčov :) výkon som napriek tomu prekvapujúco podal taký istý ako vraveli prognózy, teda o 2 lepší

Remízy:
1-1 vs Viastore (v), kvôli prestupom som zahral o 3 body menej ako súper, tento zápas bol pre mňa 6-bodový a tak vydolovaná remíza bola veľmi dôležitá, keďže súper v boji o záchranu nezmenšil môj bodový náskok
0-0 vs Totemo Baka (d), súperovi hráči podali lepší výkon ale výhoda domáceho prostredia plus redka pre oslíčka znamenala rovnaké výkony tímov...s remízou spokojnosť

Prehry:
2-1 vs Real Valterovice, bez šance, súper bol oveľa lepší
0-1 vs FC Weed, tesnejší zápas ale aj tak o 3 body slabší výkon znamenal prehru

Druhú polovicu sezóny som začal veľmi zvláštne, keď v prvom týždni som zo štyroch zápasov najskôr dva prehral a potom dva remizoval. Avšak los bol náročný, prvé dva stratené zápasy boli proti veľmi silným súperom. Ostatné dva zápasy boli pre mňa dôležitejšie ale dva prestupy a pohárový zápas mi zhoršili vyhliadky, preto som sa snažil uhrať remízy, čo sa mi na moju radosť podarilo. Toto mi dosť chýbalo v minulej sezóne, keď som zo všetkých ligových zápasov uhral iba jednu remízu.

Druhý týždeň som mal priaznivejšie rozlosovanie, a tak sa mi podarilo potiahnuť fantastickú sériu štyroch víťazstiev v rade, ktorú predĺžim v pondelok proti Inter Bytom na 5-zápasovú, čo spraví radosť našim fanúšikom :)

Ako som predpokladal, plným bodovým ziskom v tomto týždni som si prakticky zaistil záchranu v A, keďže 7 zápasov pred koncom mám náskok od tímov pod čiarou skvelých 15 bodov. Udržanie sa bolo hlavným cieľom, čo sa mi opäť podarilo, hurá :D . Teraz sa pokúsim o čo najlepšie umiestnenie, aktuálne som na 7. mieste a horší ako 8. zrejme neskončím. Na piateho strácam len tri body, ôsmy oslíček je iba dva body za mnou.

V posledných dvoch týždňoch mám žreb tak pol na pol ťažkých súperov a ľahších, tak som zvedavý, na čo to bude stačiť. Realisticky minuloročné 6. miesto neočakávam, skôr to siedme-ôsme :)
Last edited by HugoBoss on Fri Dec 07, 2018 4:38 pm, edited 1 time in total.
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

Bilancia FC Rovinka v úvodných 8 zápasoch odvetnej časti je vcelku ok - 5 víťazstiev, 2 remízy a 1 prehra.

Výhry:
2:1 (d) vs Viastore - hoci len o gól, rozdiel vo výkonoch bol jednoznačný (+11)
1:0 (d) vs MSK_Profirol - tiež vcelku hladko, napriek červenej karte som zahral o 5 bodov lepšie
2:1 (v) vs RAIDERS - v závere prvého týždňa som nemal káder v najlepšej kondícii, nakoniec to však s odretými ušami stačilo aj pri výkone 139 (o tri viac ako súper)
7:0 (d) vs AC Fiorentinna - oddychovka s béčkom
1:0 (v) vs Totemo Baka - dôležité víťazstvo na veľmi horúcej pôde. Rozhodca udelil po jednej ČK na oboch stranách, napriek tomu som zahral vonku celkom pekných 144 (súper 140). Prognózy vychádzali výrazne vyrovnanejšie, takže tri body tu fakt potešili :)

Remízy/prehry:
2:2 (d) vs Noldor - úvod druhého týždňa, obaja sme tak trochu chceli vyhrať, nakoniec asi zaslúžená remíza po zhodných výkonoch 150. Pre mňa to bol historicky prvý zápas, v ktorom som dosiahol hranicu 150, s plnou agresivitou som ustál 58% rozhodcu bez ČK, a naopak Hippo dohrával v desiatich :)
3:3 (v) vs FCB Eruveo - kým v predchádzajúcom zápase som bod bral s radosťou, tu som chcel vyhrať. S trochu okliešteným kádrom a aj vďaka transferu spravenému deň pred zápasom som však zahral len 139.
0:1 (v) vs ..DEPORTIVO.. - tu som veľa šancí nemal, zahral som o 7 menej ako Poliak, takže zaslúžená (a očakávaná) prehra.

Zatiaľ tak stále držím 4. miesto s náskokom 4 body na Real Valterovice, ktorý sa pri troche šťastia bude dať ubrániť. Čakajú ma ešte niektorí ťažkí súperi (napr. hneď v pondelok FC Weed), s Valterovicami budem hrať v 27. kole vonku - ale cieľom bude udržať pozíciu.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Hippopotamus wrote: Thu Nov 22, 2018 8:29 am A vzhľadom na podstatne ťažší los v druhej polke sezóny neočakávam ďalších 45 bodov, ale to nič, hlavne, aby som ten náskok udržal :)
Náskok udržaný - mission accomplished :-)

Podľa očakávania druhá polka priniesla v radoch Noldor viac vzrúša. Náskok sa po všelijakých divných remízach strácal ako prdy vo vetre - až sa dostal na úplne minimum, ale dnešné veľké finále pred rekordnou návštevou rozhodlo, že Vikingovia po 9. krát dvíhajú trofej s červenou stuhou nad hlavu. Tož vianoce síce biele asi nebudú, ale zlaté, to už hej :-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

@Hippo, gratulujem - tentokrát to aspoň nebola taká nuda :) Ale ten posledný zápas si súpera celkom zvalcoval..

Ja som si mierne vylepšil štatistiky - 4. miesto je moje nové historické maximum, získal som o bod viac ako v minulej sezóne. Ďalšími pozitívami sezóny sú ešte dosiahnutie hranice 150 (s týmto kádrom to asi mohlo/malo prísť aj skôr, ale čo už) a tiež domáca neporaziteľnosť. Doma som mal krásnu bilanciu 11-4-0. Okrem prvej trojky u mňa bod vydoloval ešte oslíček. Trochu mrzí, že som aspoň jedného súpera z prvej trojky nezdolal (najbližšie k víťazstvo som bol proti FC Weed).
Vonku to však bolo výrazne horšie, bilancia 6-4-5, prehry u prvej trojky a navyše s Realom Valterovice a s vypadávajúcim SC Rotterdam. Štyri remízy boli vždy u československých súperov (Viastore, MŠK Žilina, FCB Eruveo a FC MARLBORO MZ), ja sa so svojimi bratmi vždy rád podelím :)

Veselé Vianoce a úspešný NR2019 všetkým!
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

Zhodnotenie záverečnej štvrtiny sezóny

Bilancia poslednej štvrtiny: 7 zápasov: 2 výhry, 2 remízy, 3 prehry - 8 bodov

Výhry:
2-7 vs Inter Bytom
1-0 vs RAIDERS, jasná výhra o 7 bodov

Remízy:
1-1 vs FC Otelul II Galati, v tomto zápase som chcel výhru najmä po prehre proti tomuto súperovi v prvej polke súťaže...avšak nastali dve nepríjemné okolnosti, keď sa mi najskôr v 14. minúte zranilo CM-ko a potom jeho náhrada dostala v 55. minúte priamu redku - pri 33%-nom rozhodcovi...a ešte aj so stopkou na 2 ligové zápasy, čo mi vtedy značne skomplikovalo situáciu do ďalších zápasov keďže post CM nemám dobre pokrytý a z troch hráčov bol prvý teda dlhodobo zranený, druhý s dlhodobejším trestom a tretí talent má ešte iba 20 rokov, čo znamená nárast fyzičky iba o desať percent...z takmer jasného zápasu bola teda nakoniec remíza po rovnakých výkonoch
0-0 vs MSK_Profirol, očakával som neprehru, nakoniec to bola remíza hoci som zahral o bod viac...ale bolo to v poslednom kole keď už o nič nešlo takže nevadí

Prehry:
0-1 vs ..DEPORTIVO.., bez šance :D
2-1 vs FC Rovinka, aj tu :D
3-1 vs Noldor, tu tiež :D

V poslednej štvrtine sezóny som zaznamenal zhodou okolností identickú bilanciu (2-2-3) ako v prvej časti súťaže proti týmto súperom. Záchrana už bola teda vo vrecku takže išlo už len o umiestnenie. Valterovice a RAIDERS sa však odo mňa bodovo celkom výrazne odtrhli, hoci druhého menovaného som doma jasne zdolal. Oslíček mal trocha ľahší los, takže ma dokázal predbehnúť, hoci všeobecne o moc lepší odo mňa sa mi nezdá. Takže nakoniec to je 8. miesto, ktoré však aj tak teší :) Deviaty tím ostal s päťbodovým odstupom, desiaty zaostal o 10 bodov a prvý zostupujúci až o 14.

:!: Záverečná bilancia: 13-7-10, 46 bodov, 8. miesto

Oproti minulej sezóne teda pokles o dve priečky nižšie a o 4 výhry menej. Na druhej strane, čo ma teší, je prirodzenejší a teda vyšší počet remíz a dokonca mám aj nižší počet prehier. Čiže oproti minulej sezóne to nebolo také, že som všetko buď vyhral alebo prehral :) Zaujímavou štatistikou je aj fakt, že mám až tretí :!: najhorší útok, čiže najhorší ak nerátam rozpredávajúce tímy. Tie som nešetril a nasúkal im slušný počet gólov, tak ktovie, či to je tou formáciou na 5 obrancov...Obranu mám 4. najlepšiu.

Aby som to teda zhrnul, očakával som, že táto sezóna bude ťažšia ako minulá. Nakoniec to však nebola žiadna katastrofa, čakal som asi ťažší priebeh, záchrana vyzerala reálne už dlho, 8. miesto je ďaleko od čiary a ostal som od nej ďaleko aj bodovo. Dva tímy rozpredávali a pár ďalších to nehralo akosi naplno, takže to mi tiež dosť pomohlo. Predsezónny cieľ udržať sa som teda splnil a tak som spokojný :)

Ďalšia sezóna však vyzerá v A-čku že bude peklo, mieri do nej kopec silných tímov a je tak otázne, či sa mi podarí opäť udržať. Idem sa však o to pokúsiť hoci tento krát to bude veľmi ťažké. Som preto pripravený trocha posilniť mužstvo, pár prestupov som už urobil a ešte ďalších pár mám v pláne. Takže cieľ do ďalšej sezóny opäť ten istý :)

No a keby to náhodou nevyšlo a putoval by som do B divízie tak by som aspoň dostal príležitosť doplniť do vitríny chýbajúci pohárik :)
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”