Divize A

Moderator: Czech Moderators

tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

Z mého pohledu byla sezóna úspěšná, neboť nějakým záhadným způsobem se mi podařilo zajistit si Áčko i pro nadcházející sezonu :)
Velká gratulace Hippovi k double a zároveň 13. a 14. velkému poháru :!:
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1027
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Tak po letech zase zde :lol: :twisted: Doufám, že né jen na 1 sezónu. 11 týmů dokáže doma zahrát výkon 150 + tak nebude vůbec jednoduché se stou bandou beruščích řezníků udržet :roll:
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divize A

Post by ps2512 »

Tom, Hippo, Oslíček......tady se as zastavil čas :lol:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

ps2512 wrote: Thu Jan 03, 2019 10:51 pm Tom, Hippo, Oslíček......tady se as zastavil čas :lol:
Ty este zijes? :shock:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1027
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

První týden 5 bodíků a těsně nad čarou ponoru. Není to nic moc :( ale zázraky se čekat nedají :roll: Další týden 3 zápasy proti týmům s ambicemi minimálně na top 5, tak by podobný bodový přínos byl považován za úspěch.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

V prvom týždni po výkonoch 150-149-149-150 sa podarilo uhájiť 12 bodov. V 3 zápasoch boli hodne prísni rozhodcovia, na moje šťastie doplatili na nich moji súperi. V budúcom týždni hrám hneď v pondelok aj utorok vonku u Weeda a Mašiny, a nakoľko opäť pri prísnych rozhodoch, môže to byť hodne zaujímavé :-)

A som veľmi zvedavý, do kedy budem hrať o titul s Resim ;-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Tak po nekolika letech zase zde :)
V propoctech prvni tyden vypadal, ze je sance uhrat 9 bodu, realita skoncila jen na 6 :? Od Meangreena se zadnej inport nepredpokladal, ale po jeho necekane redce mohly byt body dokonce 3, zel penalty nejsou nase silna stranka :roll: ale i tak bodik dobrej. U Bruggenhofu by na mirneho rozhodciho byla ostuda nevyhrat, takze zde to nastesti dopadlo podle predpokladu. Z planu na domacich 6 bodu zbyly trosky a dve remizy. Berusky prekvapily lepsi formou nez sem cekal a tak s bodem od toho ze zhora musi byt spokojenost. Abych si ale jako nemyslel, ze chce platit nejake stare dluhy, tak v dalsim domacim zapase sebral dva bodiky proti FC Weed.
Druhy tyden zacne nakladackou u Oslicku, nasledne si pro body prijednou mnohonasobny sampioni. Zbyva tedy doufat, ze co nejvic bodu se podari urvat v druhe pulce tydne proti cigarum a Ziline.
Last edited by acskncl on Sun Jan 20, 2019 1:19 pm, edited 1 time in total.
Na ceste do propadliste dejin.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1027
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Druhý týden, pouhé 4 bodíky :cry: které se doma povedly uhrát proti uchazečům o top 5. Celkově těsně pod čarou ponoru .V pátek jsem doufala v lepší výsledek, neb se povedlo některé hráče vhodně vykartovat, žel pískálek byl jiného názoru :( Třetí týden bude doufám bodíků o něco víc.
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Druhy tyden nakonec 8 bodu, coz je vic nez ocekavani. U favorizovanejch oslicku se cervenalo a tak se podarilo bodovat. Mohla byt nakonec i vyhra, ale opet se potvrdilo, ze penalty nejsou nase silna stranka :roll: Po te co mnohonasobni sampioni predvedli svuj doposud nejslabsi vykon, se podarilo se stestim urvat necekany bod i proti nim. Druha pulka tydne nastesti dopadla podle papirovych predpokladu :)
V tretim tydnu by se za dobre konstalace mohl uhrat i plny pocet bodu. Realita i s ohledem na prisne rozhodci a nasi penaltovou nemohoucnost tak ruzova nejspis nebude :(
Na ceste do propadliste dejin.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1027
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Postavení pod čarou ponoru nabádalo uhrát nejlépe 9 bodů +. V pondělí ráno přišel však šok :x Šošonům se podařilo uplatit pískálka a zápas tak skončil ostudou :? Bylo nutné tedy vyhrát u trojnásobných šampiónů, což se se štěstím podařilo a pak i v pátek u dvojnásobných šampiónů a to není zrovna snadný úkol :roll: Bylo jasný, že to bude nutné víc či méně zaplatit a doufat, že pískálek bude mít konečně rozum :mrgreen: Dopadlo to dobře :twisted: Meangreen dostal tento týden třetí morovou ránu, sezónu odpískl a zahájil přípravu na tu následující. V krátkém týdnu by to chtělo nejlépe uhrát 5 +
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Treti tyden nakonec za 10 bodu, takze spokojenost :D Podarilo se mirne bodove poodskocit od sestupovych pricek. Nejvetsi oslava ale nastala po pondelnim zapase :lol: 5 penaltu :roll: v sezone se KONECNE podarilo promenit :mrgreen:
V kratkem tydnu by bylo fajn urvat vsechny body v domacim prostredi, klidne se muze ale stat ze tyden skonci nulou. Benuv tym je na daneho rozhodciho extreme nebezpecny a Rovinka muze vykonove strelit 150 i venku. Od venkovniho zapasu se body cekat nedaji, tam by musel prijit leda dar z nebes :D
Na ceste do propadliste dejin.
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

Prvá polovica sezóny za nami, zatiaľ je to celkom husté. Do druhej časti pôjde FC Rovinka z krásneho 4. miesta, čo je trochu lepšie, ako som očakával, najmä po úvodnej remíze na pôde FC Bruggenhof.
Domáca bilancia je zatiaľ stopercentná - spomedzi 7 víťazstiev najviac potešili tie proti FC Weed v 2. kole (2:1, 146 - 144) a ..DEPORTIVO.. v 11. kole (3:2, 151 - 147). Domáci štadión sa v poslednom čase stáva silnou zbraňou, šnúra bez prehry sa natiahla už na 27 zápasov.
Vonku to bolo podstatne horšie, z 8 zápasov som vyhral "iba" dva a k tomu som pridal dve remízy. Teší najmä dnešné víťazstvo 2:1 na veľmi horúcej pôde rudej mašiny (149 - 147), druhé víťazstvo bolo na ihrisku rozpredávajúcich RAIDERS. Spokojnosť bola ešte aj s ukopanou remízou 0:0 u berušiek (146 - 147). Tak trochu mrzia spomínaná remíza 2:2 s FC Bruggenhof (144 - 144) a prehry 0:1 u FC MARLBORO MZ (142 - 143), resp. 1:2 s Totemo Baka (147 - 148). Zvyšné dve prehry som očakával, a v oboch prípadoch to boli jasné zápasy - s FC Meangreen (0:1, 139 - 147) a s hippom (0:1, 143 - 153).

Do druhej polovice idem s cieľom udržať sa v Top 5, tabuľka je však celkom nahustená a bude to naďalej zaujímavé. Na tretie miesto strácam len jeden bodík, na druhej strane rudá mašina je len dva body za mňou, FC Weed stráca 4 body a berušky 5.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1027
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Krátký týden za 6, tedy naprostá spokojenost :wink: V polovině 7 flíček a nadějný náskok 6 bodů na čáru ponoru. Nejlepší zahraný výkon 148 žádá velká sláva není :cry: Odvetná část v žádném případě jednoduchá nebude. Potřeba bude uhrát slušný počet bodů ve venkovních zápasech, neb 4x ze 7 domácích zápasů budou hostem na sedmi tečkách majitelé Áčkového poháru.
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

Zhodnotenie po polovici sezóny

Táto sezóna je jednoznačne najťažšia kvôli nabitým súperom, navyše som si to sám posral mnohými nákupmi pred sezónou. Začiatok sezóny bol pre mňa dokonca tak demotivujúci, že sa mi sem ani nechcelo písať :D

Doterajšiu sezónu môžem rozdeliť na dve polky - v prvej polovici som dobiehal veľmi nízky team spirit a výsledky tak stáli za prd. Samozrejme som počas tejto doby hral takmer so všetkými konkurentmi v boji o záchranu, čím som im daroval dosť bodov. Od cca 9. kola som mal už team spirit na stovke a prejavilo sa to aj na výsledkoch - v treťom týždni som vyhral všetky štyri ligové zápasy a vrátil sa do boja o záchranu.

Bilancia prvej štvrtiny: 8 zápasov: 1 výhra, 1 remíza, 6 prehier - 4 body

Výhry:
1-0 vs FC Bruggenhof, smiešnych 137 mi stačilo na výhru nakoľko súper dostal prísnu skorú redku a od 21. minúty mu zraneného hráča nahradil náhradník s 58 výkonom

Remízy:
2-2 vs FC MARLBORO MZ, po výmene trénera, zahral som o bod viac

Prehry:
2-1 vs Viastore, prvé kolo, nízky TS a napriek tomu som prehral iba o bod, v odvete si verím
2-1 vs Traxtorm Hardcore
1-2 vs Totemo Baka
5-0 vs FC Meangreen
6-1 vs Noldor
0-1 vs ruda masina

Bilancia druhej štvrtiny: 7 zápasov: 4 výhry, 1 remíza, 2 prehry - 13 bodov

Výhry:
1-2 vs berusky, spanilú jazdu začala senzácia vonku u berušiek, ktoré som porazil hlavne vďaka ich dvom redkám a opäť slabému náhradníkovi po zranení
0-4 vs RAIDERS
1-0 vs Real Valterovice, súperovi našťastie asi z piatich-šiestich CMiek nebolo k dispozícii kvôli zraneniam a trestom ani jedno, ostatní hráči mali nízku fyzičku
0-1 vs FC Geto Dacii, opäť dve redky znamenali pre súpera výkon iba 130

Remízy:
0-0 vs FC Weed, remíza po rovnakých výkonoch

Prehry:
2-1 vs FC Rovinka
1-2 vs ..DEPORTIVO..

Bilancia po polke sezóny: 15 zápasov: 5 výhier, 2 remízy, 8 prehier - 17 bodov, 12. miesto

Do druhej polky sezóny pôjdem silnejší a tak verím, že záchranu ukopem. Tí štyria za mnou to už majú pravdepodobne zrátané, jedenástemu Resi-mu po raketovom štarte dochádza dych, takže verím, že ho čoskoro opäť predbehnem :) Bude to tesné, určite zaujímavé, tak uvidíme :)
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Tak kratky tyden vysla jen pondelni loterie s rozhodcim. V polsku ocekavana nakladacka a ta prisla i ve ctvrtek doma od rovinky. V polovine souteze je z toho relativne poklidny stred tabulky. Celo vzdalene nekolik svetelnych let a na sestupove pricky take slusny naskok.
Prvni tyden odvet prijede Meangreen nejspis stim nejlepsim, neb si na pondeli nahazel pool a na uterni zapas tak trosku kasle...U berusek si sve urcite rekne i rozhodci. Jedina jistota by mela byt ve ctvrtek, kdy souper vztycil bilou vlajku a rozprodava. Z rumunska se body moc nevozi, takze by nejaky pripadny zisk byl velkym prekvapenim.
Edit: No tak Meeangreen na to utery nekaslal jak se na prvni pohled zdalo, asi to bude tim, ze to uz hraju jen rekreacne.
Last edited by acskncl on Tue Jan 29, 2019 10:06 pm, edited 1 time in total.
Na ceste do propadliste dejin.
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”