Divize A

Moderator: Czech Moderators

acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Zaverecnym tydnem, kdy nikdo ze souperu o nic stejne jako my nehral, dokoncujeme sezonu v poklidnem stredu tabulky. V podobnem duchu ocekavame i sezonu pristi a hru v poklidnem stredu tabulky.
Na ceste do propadliste dejin.
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

U mňa bola druhá polovica sezóny tak trochu sklamaním.
Pomerne dlho som bol v boji o 3. miesto, záverečný finiš sme však nezvládli - v posledných šiestich zápasoch FC Rovinka zaknihovala až 4 prehry a prepadla sa na konečné 7. miesto. Pred sezónou som očakával práve to 7. miesto, avšak sezónu som mal rozohratú oveľa lepšie, preto to na záver trochu mrzí.
Skončila mi aj moja pekná šnúra domácich zápasov bez prehry - v 25. kole ju pretrhol FC Meangreen, ktorý ako prvý v tejto sezóne u mňa dokázal neprehrať. A tri body si z môjho štadiónu zobral aj Noldor v 28. kole. V oboch prípadoch som dohrával oslabený. S Meangreenom som trochu riskol vyššiu agresivitu proti prísnemu rozhodcovi, za čo som bol odmenený dvomi ČK (jednou priamou). S Noldorom som ČK dostať nemusel, tam mi asi rozhodca vrátil požičané z minulej sezóny.
Celkovo teda domáca bilancia 13 0 2 - s týmto v podstate spokojnosť. Ale vonku to bolo príšerné, bilancia 2 3 10. Okrem víťazstva u rozpredávajúceho RAIDERS som vyhral iba u rudej masiny - celkom paradox, keďže odtiaľ sa zas tak veľa bodov nenosilo. V odvetnej časti som vonku získal jediný bodík na pôde Traxtorm Hardcore, pri výkone +4. Vonku to vôbec nešlo, buď ma trápili zranenia alebo tresty - a semtam pomohol random. To sa vlastne potvrdilo aj dnes v pohári, keď som vypadol na penalty po vonkajšej remíze (výkon +3).

Týmto sa s touto hrou lúčim, hráči dnes išli na TL. Ostatní, ktorí tu zostávate, kopec zábavy pri SP, nech sa darí!
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

Zhodnotenie po konci sezóny

UF! Tak sa mi záchrana nakoniec podarila ale bolo to oveľa ťažšie ako som čakal!

V piatom týždni to začalo dobre, keď som v šesťbodovom zápase porazil resiho aj keď nakoniec len tak-tak. Vo štvrtok bol miesto troch bodov proti Traxtormu iba jeden, čo nepotešilo ale ešte stále to nevyzeralo zle. V ostatných dvoch zápasoch som podľa očakávaní prehral.

V pondelok som senzačne porazil Meangreena, k tomu ešte jedno víťazstvo proti rozpredávajúcemu Bruggenhofovi a opäť dve plánované prehry. Zatiaľ stále OK.

V siedmom týždni som zaknihoval dôležité víťazstvo proti beruškám a po ďalších troch bodoch od RAIDERS to vyzeralo veľmi dobre! Vo štvrtok ma čakali Valterovice a Geto - z týchto zápasov som podobne ako v prvej časti súťaže čakal 6 bodov ale na záchranu mi by zrejme stačili aj štyri. Realita - dve remízy a iba dva body! Valterovice v utorok pošetrili hráčov a išli na mňa v plnej sile a tak som ledva remizoval...nasralo ale čo už, s Getom vyhrám a pohoda, vravím si vo štvrtok...lenže random zaúradoval a s Getom som remizoval po výkonoch 140-134! V tomto momente som sa už v duchu rozlúčil s A divíziou a dokonca som si pozeral do ktorej B divízie zostúpim, akí sú v nej súperi a či je šanca na pohárik, keď mi zrazu píše Hippo - Poliak rozpredáva! Zrazu z čírej skepsy mi svitla Nová nádej, no ešte stále nebolo nič isté - dá Deportivo na hráčov IBP hneď v pondelok? Alebo hráčov nechá celých 6 dní na transfer liste a tým pádom sa predajú až po našom vzájomnom zápase vo štvrtok?

Posledný týždeň sa body od Weeda nepošťastili, na gregorica som pre istotu vymenil trénera a nakoniec aj tak ledva-ledva vyhral...a v utorok som už mohol začať oslavovať, keď Deportivo začalo predávať jedného hráča za druhým. V poslednom zápase sezóny som ho tak ľahko porazil a po mnohých nádejách, radostiach, sklamaniach a nakoniec opäť radostiach som tak ostal v Áčku! Aj keď to bolo takto: https://i.gifer.com/OI19.gif :mrgreen:

Uznávam, že to bolo možno až trocha nezaslúžene, keďže Deportivo v poslednom týždni rozpredalo a darovalo mi tak tri body s ktorými nikto nerátal. Na druhej strane som nepochopiteľne stratil niekoľko bodov (viď nižšie), takže sa mi to viac-menej vrátilo.

Chcel by som touto cestou vysloviť obdiv resimu, že sa dokázal s tak slabým a starým tímom takmer zachrániť. Uznávam, že je naozaj dobrý manažér, najmä keď v pondelok šikovne vymenil trénera na Weeda, ktorého vďaka tomu porazil a žil tak záchranársky sen do poslednej chvíle. A do tretice ho obdivujem, aj keď som z toho trocha prekvapený, že sa nikde nesťažoval na Poliaka, hoci dôvod na to určite mal.

Bilancia druhej polovice sezóny: 15 zápasov: 7 výhier, 3 remízy, 5 prehier

Výhry:
2-1 vs Viastore, do šesťbodového zápasu som išiel ako jasný favorit, dovolil som si dokonca pošetriť starých hráčov na utorok a takmer sa mi to vypomstilo, keď som dostal redku a s ošúchanými ušami som vyhral po lepšom výkone iba o jeden bod
2-1 vs FC Meangreen, ešte v sobotu som bol presvedčený, že v tomto zápase nemám šancu ale potom som si všimol, že Meangreen má na nedeľu naplánovaných plno priateľákov, vďaka ktorým zahral nakoniec o bod menej ako ja...veľmi prekvapivé víťazstvo
2-4 vs FC Bruggenhof, rozpredaný tím
2-1 vs berusky
3-0 vs RAIDERS
2-1 vs FC Rovinka, v zápase som bol favoritom a mal zahrať cca o 5-6 bodov viac ale keďže mi išlo o všetko, radšej som aj tak vymenil trénera...a dobre že som tak spravil, pretože som dostal veľmi prísnu priamu redku a nakoniec som zahral iba 138, rovnako ako gregoric...tentokrát som však mal šťastie a tri body ostali doma...ešte šťastie že Michal kúpil hráča pred zápasom od Deportiva...
1-9 vs ..DEPORTIVO..

Remízy:
0-0 vs Traxtorm Hardcore, nešťastná remíza po výkonoch 148-144, toto bol zápas z ktorého som mal brať jasné tri body...inak asi jediný zápas v sezóne v ktorom som zahral moje maximum 148
0-0 vs Real Valterovice, súper, ktorý v tom čase už nemal šancu na záchranu sa na mňa z nejakého zvláštneho dôvodu špeciálne prichystal a dokonca zahral o bod viac ako ja, 144-143
0-0 vs FC Geto Dacii, opäť smolná remíza v jasnom trojbodovom zápase po výkonoch 140-134, zahodil som penaltu

Prehry:
2-1 vs FC MARLBORO MZ, silného súpera som u neho doma o body nepripravil, výkony 145-143
2-1 vs Totemo Baka
0-1 vs Noldor
2-1 vs ruda masina, z troch brankárov bol jeden zranený a druhý vykartovaný, no a čo čert nechcel, v zápase sa ten posledný zranil a od 22. minúty tak musel chytať hráč z poľa :D
2-1 vs FC Weed

Konečná bilancia: 12-5-13 - 41 bodov, 10. miesto

Na moju obrovskú radosť tak ďalšiu sezónu opäť strávim v Áčku. Odchádzajú však moji dvaja veľkí kamaráti Hippo a gregoric, z čoho som na druhej strane veľmi smutný. Najmä s Hippom sme sa občas stretávali, navštívil som ho aj doma a denne sme si vymieňali množstvo správ. Ďakujem kamarát za všetky tvoje rady, ďakujem, že si ma zaškolil do SP a za všetky naše pokecy v realite aj virtualite. Z kamarátov mi tu ostanú naozaj ako posledný mohykán už len Milko s Dajom, tak chalani, nenechávajte ma tu prosím samého :)

No a na záver pridám ešte ciele do ďalšej sezóny. Keďže som sa po troch sezónach už v Áčku trocha oťukal tak ich už troška zvýším :D
- umiestniť sa v hornej polovici tabuľky
- byť najlepším Slovákom v hre
- obmeniť a upraviť káder
- skúsiť prekonať rekord a zahrať 149 :) ale to sa mi ešte asi nepodarí...
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
roofer
Team President
Posts: 787
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:14 pm
Location: Carmel,NY,USA

Re: Divize A

Post by roofer »

Tak zacinam 3.sezonu v A , cile jsou skromne a to udrzet se a chtelo by to trosku obmenit ty stary kobyly😀
Good luck everyone!
Image
NJ fan
Assistant Manager
Posts: 59
Joined: Thu Jul 26, 2012 1:55 pm

Re: Divize A

Post by NJ fan »

Vie niekto kvôli čomu už nefiguruje v A-čku Hippov Noldor? :shock:
New Jersey Devils 182
manažér - NJ fan
na SP od 03.02.2008
aktuálne divízia C.4
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divize A

Post by oliwapol »

V kostce řečeno,už nalezl ten správný čas na odchod a skončil na vrcholu. (i když tam mohl být ještě tak 2 sezony :-))
ACS Pardubice
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

HugoBoss wrote: Thu Feb 28, 2019 6:11 pm Uznávam, že to bolo možno až trocha nezaslúžene, keďže Deportivo v poslednom týždni rozpredalo a darovalo mi tak tri body s ktorými nikto nerátal. Na druhej strane som nepochopiteľne stratil niekoľko bodov (viď nižšie), takže sa mi to viac-menej vrátilo.

Chcel by som touto cestou vysloviť obdiv resimu, že sa dokázal s tak slabým a starým tímom takmer zachrániť. Uznávam, že je naozaj dobrý manažér, najmä keď v pondelok šikovne vymenil trénera na Weeda, ktorého vďaka tomu porazil a žil tak záchranársky sen do poslednej chvíle. A do tretice ho obdivujem, aj keď som z toho trocha prekvapený, že sa nikde nesťažoval na Poliaka, hoci dôvod na to určite mal.
Děkuji a ještě dodatečně gratuluji k záchraně :)

Pokud se někdo rozhodne rozprodat tým, tak to neovlivním a nemá cenu si na to stěžovat. Co jsem mohl ovlivnit, byly moje výpadky („flákání“), proto jsem to zmínil v mém shrnutí sezóny. Asi nejkřiklavější případ: ve čtvrtek jsem jel k Noldorovi a navíc s mírným rozhodčím, takže jsem tam zamýšlel poslat "béčko", abych "áčko" mohl vyslat v pátek doma na mašinu a navíc s přísným rozhodčím (což mému týmu vyhovuje). Potřeboval jsem si tedy připravit většinu „áčka“ tak, že jej ve středu večer pošlu do zápasu – ale já jsem ve středu odpoledne/večer úplně na SP zapomněl, takže pak v pátek šla na mašinu většina hráčů zbytečně s nižší morálkou, což mne zřejmě stálo dva body. Takže asi tak :)
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1027
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

První týden dopadl parádně za 12 bodíků :twisted: a Berušky se prozatím sluní na prvním flíčku :P :twisted: Na úvod se daří porazit silného nováčka z rumunska, následně rozprodávající Rovinku a konečně porazit i Žilinu :D zde se to přes mírného rozhodčího neobešlo bez redky a zranění na straně Berušek. Výkon 149 nebyl vůbec špatný a na výhru to stačilo. Na závěr výhra nad rozprodaným ex šampiónem z polska. V druhém týdnu na úvod těžký zápas v belgii a následně zápasy proti 3 týmům co určitě pomýšlí na umístění v TOP 5.
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Tyden zacal drtivou vyhrou nad exnoldorem(do posledni chvile jsem neveril ze ten konec mysli opravdu vazne) Vykon proti Landstormers byl dost za ocekavanim, ale na vyhru to stacilo. Proti Meangreenovi to bylo bez naroku, ale z nebe spadnul bod, asi jako splatka za minulou sezonu. Proti Highlands po jejich dvou redkach +16, ale vyhra horko-tezko o gol.... Je z toho 10 bodu a poradi v celni skupine. Druhy tyden dva zapasy u rozprodavajich a doma Zilina a Berusky, tak uvidime co z toho nakonec bude za bodovy prinos.
Na ceste do propadliste dejin.
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

Zhodnotenie po prvej štvrtine sezóny

Bilancia: 8 zápasov: 2 výhry, 2 remízy, 4 prehry

Začiatok sezóny opäť katastrofálny, našťastie sa to v 2. týždni trocha napravilo. Najviac ma štval žreb a vylosovanie rozhodcov - je to až na neuverenie ale zo všetkých ôsmich zápasov bol najprísnejší rozhodca s prísnosťou 55%, najčastejšie bola prísnosť medzi 20 a 30 percent!

V prvom kole som hral s Rovinkou, ktorá ešte nebola v takom rozklade a preto som sa už cez víkend obával nejakého výstrelku od randomu. A možno som si to aj privolal, pretože doma pri miernom rozhodcovi dostal môj obranca veľmi prísnu redku a nakoniec som mohol byť rád za remízu. V piatok prvého týždňa som hral u voetbalclub, ktorý v utorok hral vonku u Meangreena a vo štvrtok proti botovi, takže celý týždeň mohol veselo hrať priateľáky a doplniť TS na sto. Nakoniec tento detail rozhodol zápas, pretože som zahral len o bod menej ako súper. Vo štvrtok tohto týždňa som hral vonku na pôde Landstormers, ktorého starý káder by za iných okolností nemusel mať vo štvrtok po utorňajšej lige najlepšiu fyzičku...lenže protivník hral v utorok s Deportivom, takže v ten deň mohol svoje opory veselo pošetriť...

Tak musel som sa niekomu posťažovať :D Aby som však bol férový, tak v utorok mi pomohlo šťastie, že Sokol mal všetky tri RB vykartované resp. zranené plus menšia taktická chyba súpera. Rovnaká situácia nastala aj v piatok, keď Weed nemal na výber a musel hrať formáciu 4-4-2, pretože jediné jeho LF sa zranilo, SW nemá v tíme ani jedno a s tromi CM hrať nemohol opäť kvôli zraneniam a trestom. Druhý týždeň teda vyšiel až nad očakávania dobre (2-1-1) a vrátil som sa späť z hlbín tabuľky :D

V druhej polovici prvej časti ma čakajú trocha ľahší súperi, hlavne posledné dve mužstvá a tiež lepší rozhodcovia, tak verím v pozitívnejšiu bilanciu a návrat nad čiaru ponoru :D

Výhry:
3-2 vs Sokol Dubidze
2-1 vs FC Weed

Remízy:
0-0 vs FC Rovinka (doma)
0-0 vs Landstormers (vonku), výkony 147-145 takže šťastná remíza

Prehry:
2-1 vs FC MARLBORO MZ
0-1 vs berusky
1-0 vs sp voetbalclub
1-0 vs ruda masina
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1027
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Druhý týden naprostá katastrofa :cry: Doufání bylo v zisk 9-10 bodíků a je jich pouze 5 :? V pondělí loupil random a dnes zahozená penalta :roll: Je z toho propad na 4 flíček :cry: V třetím týdnu dva pekelně těžké venkovní zápasy a v domácích pro změnu rozhodčí s přístností 100 a 96% :roll: Nejspíš bude následovat přiblížení k čáře ponoru :(
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

V druhem tydnu zisk 12 bodu,kdyz se krom rozprodanych dari porazit doma Zilinu i Berusky. Stale se tedy drzime ve vedouci skupince.
Treti tyden uz tak vesely nebude, nejprve jedeme pro nakladacku k favorizovanym Oslickum a ani ctvrtecni zapas na pude Weedu nedava velke nadeje na nejaky bodovy zisk :( Domaci zapasy proti polskemu a belgickemu souperi se budem snazit urcite vyhrat.
Na ceste do propadliste dejin.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1027
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Po třetím týdnu prodad na 6 flíček :? domácí zápasy se opatrnou hrou daří uhrát za plný počet bodů. V rumunsku po 150/150 nezískáváme ani bod, ten je ale vrácen ve čtvrtek, kdy i přes dvě redky berušky hrají 0:0.
Ve čtvrtém týdnu by bylo fajn něco uhrát i mimo čtvrtek, šance ale moc velké nejsou :roll:
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

V tretim tydnu na uvod ocekavana nakladacka od Oslicku, presto nam zazrakem spadnul z nebes bod. Doma po boji prehravame polskeho soupere. Vyhlidky do rumunska mizerne, tak to zkousime pres smlouvy, coz dava slusne nadeje. I pres obdrzenou redku zahravame nakonec stejny vykon jako domaci, zel nebesa si berou zpet to co u Oslicka darovala. Patecni domaci zapas zvladame a tak se stale drzime ve vedouci skupince :D
V kratkem tydnu nas ceka nesmirne tezky zapas v rumunsku, nemene tezky domaci proti cigarum, ktere hraji v zivotni forme. Prvni polovinu zakoncime v Ziline kde nase vyhlidky malinko zvysuje fakt, ze nam v Hernan cupu uz dosel dech.
Na ceste do propadliste dejin.
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

acskncl wrote: Sun Mar 24, 2019 4:46 pm Prvni polovinu zakoncime v Ziline kde nase vyhlidky malinko zvysuje fakt, ze nam v Hernan cupu uz dosel dech.
ja hrám vo štvrtok s oslíčkom ;)
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”