Divize A

Moderator: Czech Moderators

acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

HugoBoss wrote: Sun Mar 24, 2019 7:39 pm
acskncl wrote: Sun Mar 24, 2019 4:46 pm Prvni polovinu zakoncime v Ziline kde nase vyhlidky malinko zvysuje fakt, ze nam v Hernan cupu uz dosel dech.
ja hrám vo štvrtok s oslíčkom ;)
Mam MSK_Profirol zaskatulkovanej take k Ziline, tak pokud to je jinak, rad se poucim :)
Na ceste do propadliste dejin.
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

máš pravdu, moja chyba :D
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Po čtvrtém týdnu posun na 4 flíček 8) Týden tedy začal katastrofálně, kde i přes opatrnou hru přišel zářez od černé svině :evil: a tedy porážka s polákem. U Meangreena nebylo co ztratit a pro zachování šance na boj o slušné umístění bylo potřeba něco uhrát. Berušky do toho jdou tedy stím nejlepším a na plné pecky, štěstíčko je tentokrát přívětivé a domů se vezou 3 body :P Poslední zápas týdne už jen formalita.
U Berušek tedy zatím naprostá spokojenost. V pátém týdnu dva relaxační zápasy, náročný domácí proti odpočaté Žilině, která chytla fazónu a na úvod přetěžký zápas u rumuna co umí sázet 150tky.
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

Zhodnotenie po druhej štvrtine sezóny

Bilancia: 7 zápasov: 6 výhier, 0 remíz, 1 prehra - 7. miesto
proti odpočaté Žilině, která chytla fazónu
Skutočne, sám by som to lepšie nevystihol :) Po zbabranom úvode sezóny, keď som bol po 5. kole s jediným bodom na strašnom 15. mieste som chytil fazónu, takmer všetko vyhral, porazil v dôležitých zápasoch súperov v boji o záchranu a vyhupol sa na fantastické 7. miesto :) Najskôr som porazil MSK_Profirol, ktorému opäť chýbalo CB a muselo tak zaskakovať SW. Porazil som doma aj Poli Timosoaru, ktorá sa dlho držala práve okolo siedmeho miesta a veľmi cenným bolo aj doma víťazstvo proti FC Highlands, pred ktorým mám stále rešpekt a podľa môjho názoru sa dokáže ešte vrátiť nad zostupovú čiaru. V našom zápase však našťastie trocha prepískol agresivitu, takže po jeho dvoch redkách to bolo jasné. Obavy som mal ešte v poslednom kole proti oslíčkovi, ktorý síce na rozdiel odo mňa hral pohár ale favoritom som nebol, šťastie ma však stále neopustilo a súperovi sa v stredu zranilo aj posledné LB ktoré mal, takže opäť zaskakovanie mimo post znamenalo tri body pre Žilinu :) Jediná strata bodov v druhej štvrtine sezóny bola prehra u Meangreena, kde to bolo bez šance :D

Výhry:
2-1 vs MSK_Profirol
2-10 vs ..DEPORTIVO..
3-2 vs FC Poli Timisoara, 142-140
1-0 vs FC Highlands
1-8 vs Litex Gijon
1-0 vs Totemo Baka

Remízy:

Prehry:
2-1 vs FC Meangreen

7. miesto vyzerá síce parádne avšak stále sa pozerám aj za seba, pretože zostupové priečky sú vzdialené iba 7 bodov a podo mnou to je veľmi nahustené. Hlavne očakávam návrat Highlands do hry, takže boj o záchranu bude tuhý, aj keď východiskovú pozíciu mám celkom dobrú. Dúfam však, že sa podarí splniť predsezónny cieľ skončiť do 8. miesta :) Rovnako je cieľom ešte urobiť niekoľko prestupov. Z Pohára som pre lepšiu formu v lige schválne vypadol, budúcu sezónu už snáď budem hrať aj túto súťaž naplno.

Všimol som si, že som dokonca prekonal moje najlepšie umiestnenie v A po polovici sezóny - v sezóne 83 kedy som na konci súťaže skončil na 6. mieste som po 15-ich kolách mal 22 bodov a bol na ôsmej priečke. Teraz mám 26 bodov a som na 7. mieste.

Tiež som si však všimol, že gregoric sa už vyše týždňa neprihlásil, tak sa obávam, že FC Rovinka na SP končí :/
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

HugoBoss wrote: Sat Mar 30, 2019 11:28 am Zhodnotenie po druhej štvrtine sezóny

Bilancia: 7 zápasov: 6 výhier, 0 remíz, 1 prehra - 7. miesto
proti odpočaté Žilině, která chytla fazónu
Skutočne, sám by som to lepšie nevystihol :) Po zbabranom úvode sezóny, keď som bol po 5. kole s jediným bodom na strašnom 15. mieste som chytil fazónu, takmer všetko vyhral, porazil v dôležitých zápasoch súperov v boji o záchranu a vyhupol sa na fantastické 7. miesto :) Najskôr som porazil MSK_Profirol, ktorému opäť chýbalo CB a muselo tak zaskakovať SW. Porazil som doma aj Poli Timosoaru, ktorá sa dlho držala práve okolo siedmeho miesta a veľmi cenným bolo aj doma víťazstvo proti FC Highlands, pred ktorým mám stále rešpekt a podľa môjho názoru sa dokáže ešte vrátiť nad zostupovú čiaru. V našom zápase však našťastie trocha prepískol agresivitu, takže po jeho dvoch redkách to bolo jasné. Obavy som mal ešte v poslednom kole proti oslíčkovi, ktorý síce na rozdiel odo mňa hral pohár ale favoritom som nebol, šťastie ma však stále neopustilo a súperovi sa v stredu zranilo aj posledné LB ktoré mal, takže opäť zaskakovanie mimo post znamenalo tri body pre Žilinu :) Jediná strata bodov v druhej štvrtine sezóny bola prehra u Meangreena, kde to bolo bez šance :D

Výhry:
2-1 vs MSK_Profirol
2-10 vs ..DEPORTIVO..
3-2 vs FC Poli Timisoara, 142-140
1-0 vs FC Highlands
1-8 vs Litex Gijon
1-0 vs Totemo Baka

Remízy:

Prehry:
2-1 vs FC Meangreen

7. miesto vyzerá síce parádne avšak stále sa pozerám aj za seba, pretože zostupové priečky sú vzdialené iba 7 bodov a podo mnou to je veľmi nahustené. Hlavne očakávam návrat Highlands do hry, takže boj o záchranu bude tuhý, aj keď východiskovú pozíciu mám celkom dobrú. Dúfam však, že sa podarí splniť predsezónny cieľ skončiť do 8. miesta :) Rovnako je cieľom ešte urobiť niekoľko prestupov. Z Pohára som pre lepšiu formu v lige schválne vypadol, budúcu sezónu už snáď budem hrať aj túto súťaž naplno.

Všimol som si, že som dokonca prekonal moje najlepšie umiestnenie v A po polovici sezóny - v sezóne 83 kedy som na konci súťaže skončil na 6. mieste som po 15-ich kolách mal 22 bodov a bol na ôsmej priečke. Teraz mám 26 bodov a som na 7. mieste.

Tiež som si však všimol, že gregoric sa už vyše týždňa neprihlásil, tak sa obávam, že FC Rovinka na SP končí :/
Tak před cca 2-3 týdny nabízel na Globale tým k převzetí i s vypsaným stavem účtu, po pár dnech to tam smazal.
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

áno viem, aj mi písal o tom, že chce skončiť...len som nečakal, že to urobí tak náhle, bez rozlúčky
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Ve ctvrtem kratkem tydnu nakonec 7 bodu. Na uvod ubojovana remiza v rumunsku, kdy souper uhral 150 ac dle spinfa tomu nic nenasvedcovalo. Potvrdil tak predsezoni vykonovou tabulku od berusek, ktera nejspis byla vytvorena z podrobnejsiho zkoumani souperu. Nasledne se dari porazit cigara i vyhrat v Zilene a tak v polovine tabulky se stale drzime ve vedouci skupince.
V prvnim tydnu odvet na uvod odpocinkovy zapas, dva tezke venkovni zapasy proti souperum hrajicm o udrzeni( V belgii na neprijemneho rozhodciho a u Higlands,kteri jsou po srovnani TS na tom vykonove vic nez dobre)Mezi venkovnima zapasama jeste pretezky domaci utkani proti nejvetsimu favoritovi z holandska.
Na ceste do propadliste dejin.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

První týden odvet katastrofa. V pondělí v rumunsku od černé svině dvě redky a žádné body. Na zápas s Žilinou spinfo překvapivě i po poháru hlasí výkon nedaleko od 150, tak pro jistotu uberu na agresivitě, víc než bylo v plánu, přesto od černé svině přiletí dvě redky :-( zisk bodu je tedy nakonec nečekaný.(V zápasech s Žilinou přistála aspoň jedna redka pokaždé, bez ohledu na přístnost rozhodčího ) Jediné dobré na celém týdnu bylo, že úspěšně pokračují berušky v poháru :-).
Druhý týden odvet dává největší šance v pondělí, venkovní zápasy moc nadějí nedávají a po poháru zápas proti mašině bude také složitý.
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

V patem tydnu nakonec 10 bodu a drzime se stale v prvni skupince. Doma vyhra na ex Noldorem a po tuhem boji nad nejvetsim favoritem Meangreenem. Venku na + 8 :evil: :roll: :? remiza u Landstormers, jak hodne tohle bude bolet se teprve ukaze...V patek s podporou smluv vyhra u Highlands.
V 6 tydnu doma dva relaxacni zapasy a venku dva nesmirne tezke a dle ocekavani velice tesne zapasy. Na uvod jedem do Ziliny,kam nemuzem vyrazit s idealni sestavou a ve ctvrtek k Beruskam, ktere sice hraji pohar, ale spoustu hracu maji na pohar v trestu a nic jednoducheho to nebude.
Na ceste do propadliste dejin.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Druhý týden odvet vcelku vyšel , 7 bodů, není špatný výsledek 8) Proti belgánovi opět uřadovala černá svině a tak 150 tka s náhradníkama nepadla, ale výhra byla. U Oslíšků nezbývalo než to risknout a i přes redku z toho byl bod. Po poháru proti mašině díky pár hráčům na pohár v trestu slušných 148, ale na hostujících 150 by nepomohly ani ty 3-4 smlouvy co by šly. V Pátek domácí nevyužívají potenciál zvolené taktiky , tak berušky vezou víc než bylo očekávání. :P V poháru jdeme také dál :twisted:
V třetím týdnu odvet doma dva týmy co jsou tabulkově výše a venku týmy co bojují o vše. Nominace rozhodčích, ale katastrofa :?
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

V sestem tydnu za plny pocet :) a tedy stale ve vedouci skupince. Domaci zapasy formalita, oba venkovni se dari zahrat 150. V Ziline to nakonec vykonove tak tesne nebylo, po te co jeden z domacich spechal nedobrovolne do sprch. U Berusek jsme nakonec o fous lepsi, ale nehrat oni pohar, tak vyhlidky na uspech byly nevalne.
Sedmy tyden nas ceka naproste peklo :roll: V pondeli prijede nazhaveny Oslicek stim nejlepsim co ma a bude to nesmirne slozite. Ta nejlepsi sestava proti nam vybehne i v polsku, kde maji v pondeli"volny los" Ve ctvrtek na brutalniho rozhodciho doma rumunsky souper a tyden zakoncime v belgii, kde tezko rict co muzeme ocekavat :?:
Na ceste do propadliste dejin.
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

Zhodnotenie po tretej štvrtine sezóny

Bilancia: 8 zápasov: 3 výhry, 2 remízy, 3 prehry - 8. miesto

Prvý týždeň odviet som zvládol celkom dobre - bez prehry. Zo štyroch zápasov som 2 vyhral a 2 remizoval. Najskôr povinné tri body proti Rovinke, následne som spravil pár drobných taktických chybičiek a zahral som proti Marlboro možno o nejaký bodík menej ako som mohol a tak to vyšlo na spravodlivú remízu ale nevadí, remíz v tejto hre nie je nikdy dosť :D Vo štvrtok som dostal proti beruškám dosť prísnu redku, súper dostal ale dve a zahral tak biednych 137...ja som podal výkon o 2 body lepší ale moja priposratá taktika so štýlom nula znamenala opäť remízu :D dôležitý zápas bol ale v piatok proti môjmu prenasledovateľovi z 9. miesta sp voetbalclub, jeho smiešny výkon 134 vonku však nemal šancu na akékoľvek body...počas piateho týždňa som si na striedačku vymieňal siedmu a ôsmu priečku s FC Poli Timisoara, podstatné však bolo, že po piatkovom víťazstve proti najbližšiemu konkurentovi v boji o záchranu som mal od pásma zostupu dvojciferný náskok a od tohto momentu som vedel, že záchrana je v suchu :) Začal som sa teda viac sústrediť na odchody a príchody hráčov aby som mal pripravený tím na novú sezónu.

V šiestom týždni som aj kvôli losu mal bilanciu horšiu. V pondelok som privítal lídra ale opäť prísna redka prekazila moje plány na bodík, súperovi gratulujem k výkonu 150 vonku, toľko ja nezahrám ani doma :D V utorok síce tabuľkovo prijateľnejší súper ale vonku, takže som opäť nemal šancu. Vo štvrtok som doma proti Landstormers zahral pekných 147, súper o 10 menej, takže jasná záležitosť. V piatok znovu súper z čela tabuľky vonku, takže opäť prehra. Horšie výsledky v šiestom týždni znamenali priebežné 8. miesto ale vôbec to nevadí, pretože siedma priečka je stále na dostrel, za mnou je slušný bodový odstup a v posledných dvoch týždňoch ma čaká trocha ľahší žreb. V konečnom dôsledku ale siedme či ôsme miesto, je mi to celkom jedno :)

Výhry:
1-5 vs FC Rovinka
2-1 vs sp voetbalclub, 146-134
2-1 vs Landstormers, 147-137

Remízy:
1-1 vs FC MARLBORO MZ (d), 143-143
1-1 vs berusky (v), 137-139

Prehry:
0-1 vs ruda masina, 144-150
1-0 vs Sokol Dubidze, 146-141
1-0 vs FC Weed, 145-141

Trocha ma teraz mrzí schválne vypadnutie z Pohára keďže teraz sa tak trocha nudím :D Ale radšej takto ako mať o niekoľko bodov menej a prežívať stresy v boji o záchranu až do posledného kola ako v minulej sezóne :)
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Třetí týden odvet za 7 bodíků. Úvod týdne vyšel i přes dvě zranění porážíme Weeda a vyhráváme v Belgii. S Marlborem nás zaříznul pískálek redkou už v prvním poločase :roll: a na Slovensku přes lehce lepší výkon bereme jen bod :(
Ve čtvrtém týdnu odvet jedeme do Polska, přívítáme největšího favorita, kterému v divokém týdnu značně poklesly mistrovské choutky. V úterý prohrál na lepší výkon- nejspíš facka za nezvládnutou výměnu trenéra,ve čtvrtek vyhrál na stejný výkon a v pátek zahodil penaltu. Ligu zakončíme formalitou. V poháru jdeme dále , ale jedeme k Áčkovému soupeři na rozhodčího 91 % :roll:
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Pekelny sedmy tyden necekane za plny pocet :twisted: a dari se nam trhnout z vedouci skupinky do mirneho naskoku 8) Oslicek dorazil stim nejlepsim, to nejlepsi nas cekalo i v polsku, zde nastesti zabral novy trener :) vykon 150 na 95% agrese, bez nejlepsiho CB a s redkou v samem zaveru naznacuje, ze by i 151 mohlo byt realne. Rumun si posetril to nejlepsi a sel do toho po hlave, nastesti to rozhodci ocenil 3 ma redkama a drama z toho nebylo. V belgii na +11 vyhravame o gol.
V zaverecnem tydnu potrebujem nejak uhrat 3 body :P Na uvod dalsi rumun a opet priveze to nejlepsi, do toho vrazedny rozhodci, tak je otazkou zda bude dalsi rumunska hra na plny pecky. Nasledne jedem k cigarum a tezko hadat zda je pro ne priorita boj o bednu a nebo pohar. Na zaver by jsme druhou Zilinu meli papirove v pohode prehrat, zel uz Mikes vypadnul z poharu, takze ten rozdil nebude takovy aby daval moznost nejakeho klidu.
Po te co jsme v minule sezone odmitli v zaverecnem kole po desate skoncit na podiu, mame jistotu, ze nas toto nemine, ted uz neni kam uhnout.
PS: dekujeme Janu Schindlerovi ze Ziliny.
Na ceste do propadliste dejin.
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Mistriiiiiiiii :twisted: :twisted: :twisted: Po dlouhych 20 sezonach privadime opet ceskou vlajecku na stupen nejvyssi 8) Pravdepodobne s nejagresivnejsim tymem co to kdy vyhral :D
Na ceste do propadliste dejin.
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”