Divize A

Moderator: Czech Moderators

sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1027
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Závěrečný týden za 4 bodíky a celkově 6 flíček :D . V poháru berušky čekal těžký soupeř, tak ani do jednoho zápasu nešlo to nejlepší. Tím bylo dáno, že šance u Sokolů jsou mizivé, Meangreen po jistotě, že jinak než 2 neskončí to pojal vlažně, berušky také nehrají s tím nejlepším, výkon o 7 lepší, žel penalty nám moc tuto sezonu nešly :? V poháru nezbývá než něco zkusit a tak se trenér hlásí na pracáku :lol: domácí to přeženou s nasazením a tak postupujem dále. Další kolo opět soupeř z Áčka, tentokrát doma, pískálek žádná sláva :roll:
V příští sezóně se berušky pokusí o co nejlepší umístění, neb pak část A sestavy půjde do penze a výkonové maximum nás tedy potká v 87 sezoně. Týmů hrajících 150 + bude zase okolo 10.
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

acskncl wrote: Mon Apr 22, 2019 8:14 pm Mistriiiiiiiii :twisted: :twisted: :twisted: Po dlouhych 20 sezonach privadime opet ceskou vlajecku na stupen nejvyssi 8) Pravdepodobne s nejagresivnejsim tymem co to kdy vyhral :D
gratulujem k titulu! osobne som to túto sezónu tipoval na Holanďana, ale klobúk dolu :)

FC Rovinka ukončuje túto hru pekným 14. miestom (údajne, do hry som sa dlho neprihlásil, tak ale snáď sa tam nič dramatické neudialo). Veľa šťastia a zábavy všetkým zostávajúcim hráčom prajem!
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
remedy73
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4284
Joined: Wed Sep 05, 2007 9:10 pm
Location: Den Haag
Contact:

Re: Divize A

Post by remedy73 »

acskncl wrote: Mon Apr 22, 2019 8:14 pm Mistriiiiiiiii :twisted: :twisted: :twisted: Po dlouhych 20 sezonach privadime opet ceskou vlajecku na stupen nejvyssi 8) Pravdepodobne s nejagresivnejsim tymem co to kdy vyhral :D
Absolutely without a doubt you are the most aggressive winner in A now. Last most aggressive winning team in A was my team in season 55 with average aggressions 40-46%. Many congrats. This record won't be broken very soon :D
FC Remedy is playing in division B.2
Winner SP-cup in Season 43, 56, 59, 89 & 90.
Champion in A in Season 44, 45, 55 & 90.
Winner Beneliga in Season 37, 41, 55, 56, 57, 60, 62, 66, 68, 70, 73, 88, 89 & 90.
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Do zaverecneho tydne jsme vstoupili vyhrou nad dalsim rumunem(nakonec par nejlepsich hracu nepostavil) a po zapase mohli propuknout mohutne mistrovske oslavy :P :twisted: K cigarum tedy nakonec jedeme s kocovinou a bez prodluzovani smluv(dostal ji jen hrac kteremu za dva dny koncila) domaci dostavaji brutalni redku a tak zahravame o 11 lepsi vykon a vezeme 3 body. Pred poslednim zapasem rusime blokace terminu , hazem zapasy na pool a sezonu zakoncujeme vyhrou.
Na ceste do propadliste dejin.
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Hodnoceni sezony

Post by acskncl »

Do sezony jdem stim, ze pokud se chceme pokusit o zazrak a tedy zisk nejcenejsiho poharu ve hre mame na to s ohledem na vek casti soupisky dva pokusy. Hned jak to jde blokujem terminy kam se az da a omezujem ucast na turnajich. Do vsech zapasu jdem v nejsilnejsim moznem slozeni pro dany zapas. Podekovat chci PANU RANDOMU, ze se do toho zbytecne nepletl a jen 2x nam body dal a 2x vzal. Trosku stesti bylo, ze cast nejprisnejsich rozhodcich vysla na tymy kde na sestave a vyse agrese v zapase vubec nezalezelo. Naopak znacne neprijemne bylo, ze vetsina nejsilnesich tymu mela pred, nebo po spolecnem zapase"volny los". Obzvlaste se podarila odvetna cast sezony, kdy vsech 15 souperu na vykon prehravame a ztoho 14 x vitezime :D Sezonu tedy zakoncujeme mistrovskym titulem :P a jak pise Remedy stavame nejagresivnejsim vitezem Acka v historii(tym mel agr 47-56%) :wink:
Je me jasne ze podobna sezona se sotva kdy uz podari zopakovat, ale to je me fuk, ted uz si hru muzu opravdu jen uzivat.
Takze vsem pokracujicim a i novackum hodne chuti do dalsi sezony.
Na ceste do propadliste dejin.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1027
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Vcelku úspěšná sezóna dnes zakončena třešničkou na dortu . :D
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

Zhodnotenie po poslednej štvrtine sezóny

Bilancia: 7 zápasov: 4 výhry, 2 remízy, 1 prehra

V poslednej štvrtine sezóne mi už prakticky o nič nešlo, sezónu som už iba dohrával. Napriek tomu som zaznamenal celkom peknú bilanciu, aj vďaka dvom chyteným penaltám v zápasoch proti FC Meangreen a FC Highlands, vďaka čomu som miesto dvoch prehier zaknihoval dve remízy. V poslednom zápase proti oslickovi som obdržal prísnu redku, takže som jasne prehral. Chvalabohu, že to bol posledný ligový zápas, pretože môj najlepší hráč dostal po napľutí súperovi do tváre stopku na 4 zápasy :D Trest sa tak do novej sezóny našťastie nepreniesol :D

Výhry:
1-2 vs MSK_Profirol (139-145)
11-2 vs ..DEPORTIVO..
1-2 vs FC Poli Timisoara (143-146)
10-1 vs Litex Gijon

Remízy:
0-0 vs FC Meangreen (d) (144-146)
1-1 vs FC Highlands (v) (149-145)

Prehry:
1-0 vs Totemo Baka

Konečná bilancia: 15-6-9 - 51 bodov, 8. miesto

Predsezónne ciele sa zväčša podarilo splniť:
- umiestnenie v hornej polovici tabuľky -> 8. miesto, cieľ splnený
- byť najlepším Slovákom v hre -> cieľ splnený
- obmeniť a upraviť káder -> cieľ z väčšej časti splnený
- skúsiť prekonať rekord a zahrať 149 -> cieľ nesplnený
- potešil aj prienik medzi najlepšiu stovku v rohaltovej tabuľke A divízie :)

Dosiahnutých 51 bodov je môj druhý najlepší bodový výsledok počas éry v A. Len o bod viac, teda 52 bodov, som mal počas mojej najúspešnejšej sezóny, kedy som obsadil 6. miesto.

Zároveň sa teším, že ani druhýkrát nevyšla prognóza berušiek, keď v ich predsezónnej tabuľke som bol opäť uvedený na zostupových priečkach, avšak udržať som sa dokázal celkom s prehľadom :) Prekvapilo ma udržanie sa tímu FC Highlands, aj keď to s nimi dlho nevyzeralo dobre (hoci kvalitu - ako som spomínal minule - majú).

Ďalšia sezóna zrejme nebude jednoduchá, avšak podrobný prieskum súperov som nestihol robiť. Takže predsezónne ciele:
- prioritne udržanie sa v A, po štvrtine sezóny sa na základe vývoja v tabuľke možno cieľ zvýši
- skúsiť zabojovať v Pohári
- predbehnúť gregorica v rohaltovej tabuľke A divízie - bude potrebné získať v lige aspoň 46 bodov :)
- byť najlepším Slovákom v hre :D
- skúsiť prekonať rekord a zahrať 149
- dokončiť posledné zmeny v kádri
Last edited by HugoBoss on Mon May 06, 2019 7:37 pm, edited 3 times in total.
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1027
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

HugoBoss wrote: Mon May 06, 2019 3:32 pm Zhodnotenie po poslednej štvrtine sezóny

Bilancia: 7 zápasov: 4 výhry, 2 remízy, 1 prehra

V poslednej štvrtine sezóne mi už prakticky o nič nešlo, sezónu som už iba dohrával. Napriek tomu som zaznamenal celkom peknú bilanciu, aj vďaka dvom chyteným penaltám v zápasoch proti FC Meangreen a FC Highlands, vďaka čomu som miesto dvoch prehier zaknihoval dve remízy. V poslednom zápase proti oslickovi som obdržal prísnu redku, takže som jasne prehral. Chvalabohu, že to bol posledný ligový zápas, pretože môj najlepší hráč dostal po napľutí súperovi do tváre stopku na 4 zápasy :D Trest sa tak do novej sezóny našťastie nepreniesol :D

Výhry:
1-2 vs MSK_Profirol (139-145)
11-2 vs ..DEPORTIVO..
1-2 vs FC Poli Timisoara (143-146)
10-1 vs Litex Gijon

Remízy:
0-0 vs FC Meangreen (d) (144-146)
1-1 vs FC Highlands (v) (149-145)

Prehry:
1-0 vs Totemo Baka

Konečná bilancia: 15-6-9 - 51 bodov, 8. miesto

Predsezónne ciele sa zväčša podarilo splniť:
- umiestnenie v hornej polovici tabuľky -> 8. miesto, cieľ splnený
- byť najlepším Slovákom v hre -> cieľ splnený
- obmeniť a upraviť káder -> cieľ z väčšej časti splnený
- skúsiť prekonať rekord a zahrať 149 -> cieľ nesplnený

Dosiahnutých 51 bodov je môj druhý najlepší bodový výsledok počas éry v A. Len o bod viac, teda 52 bodov, som mal počas mojej najúspešnejšej sezóny, kedy som obsadil 6. miesto.

Zároveň sa teším, že ani druhýkrát nevyšla prognóza berušiek, keď v ich predsezónnej tabuľke som bol opäť uvedený na zostupových priečkach, avšak udržať som sa dokázal celkom s prehľadom :) Prekvapilo ma udržanie sa tímu FC Highlands, aj keď to s nimi dlho nevyzeralo dobre (hoci kvalitu - ako som spomínal minule - majú).

Ďalšia sezóna zrejme nebude jednoduchá, avšak podrobný prieskum súperov som nestihol robiť. Takže predsezónne ciele:
- prioritne udržanie sa v A, po štvrtine sezóny sa na základe vývoja v tabuľke možno cieľ zvýši
- skúsiť zabojovať v Pohári
- byť najlepším Slovákom v hre :D
- skúsiť prekonať rekord a zahrať 149
- dokončiť posledné zmeny v kádri
To není žádá prognóza, ale jen po prostudování týmů cca maximální možný výkon v domácím zápase a šikovnej manažer(jako ty) dokáže prostě být v tabulce výše. Spousta hráčů nedokáže potenciál týmu prostě využít.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1027
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

První týden naprostá katastrofa :roll: U Weeda, bod dobrej, pak výhra nad rozprodávajícím. Se Žilinou bylo jasné, že dle "milé tradice" to bez redek nebude, ale byla tam výkonově rezerva na jednu v ca 75 minutě, černá svině řádila víc a redky dvě a to na body stačit nemohlo :( Na závěr týdne proti Los Ojos černá svině řádila ještě víc, přímá redka už v prvním poločese, pak ještě dvě a tedy ostudná porážka :roll: Po prvním týdnu jen 4 bodíky, 8 flíček a čára ponoru na dohled :evil:
V druhém týdnu Ital a Marlboro na rozhodčí okolo 90% přístnosti :mrgreen: a mezitím dvojboj proti holandským bratřím :) Na první týden byla úvaha o zisku 9-10 bodů, tak raději na týden další nechám vše osudu :mrgreen:
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Prvni tyden se vydaril za plny pocet bodu, doma vyhra nad rumunem, kterej byl jeste skoro ve forme i pak nad Mazzym. Venku po castecne dotaci se tesne dari prehrat Remedyho a na zaver tydne i Itala(tady to bylo vykonove jasnejsi) a tak se zatim drzime ve vedouci skupince :D
Druhy tyden nas ceka doma ve forme hrajici Zilina a na extreme prisneho rozhodciho dalsi rumun. Ven jedem k rozprodavajicimu a k novackum Los Ojos Unicos.
Na ceste do propadliste dejin.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1027
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Po katastrofálním prvním týdnu, přišel týden zla :shock: K černým sviním se přidalo zahazování penalt a random :cry:
Berušky tedy přehodnocují plány a místo pokusu vylepšit flíček z předchozích dvou sezón se zaměříme na to zůstat nad čárou ponoru.
Třetí týden tedy napoví. Doma berušky čeká o medajle hrající polák a venku krom rozprodaného týmu dva konkurenti v boji o udrření.
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Druhy tyden se vydaril za plny pocet bodu a tak se stale drzime ve vedouci skupine. Zilina prekvapive zapas vypousti a tak vyhravame o dva goly, rumun je rozprodan a tedy snadny zapas. S dalsim rumunem prezivame lepe rozhodciho a dari se dovest vyhru i od Medojeda 8)
V tretim tydnu nastava to prave peklo. Na uvod domaci dvojzapas proti nejvetsim favoritum, v pondeli dorazi Oslicek(ma nejake karetni tresty), v utery holandan- ten priveze nove smlouvy a mrska venku 152 :x Po poharu dalsi slozity zapas u cigar a na zaver tydne americky novacek.
Na ceste do propadliste dejin.
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

Zhodnotenie po prvej štvrtine sezóny

Bilancia: 8 zápasov: 3 výhry, 1 remíza, 4 prehra - 10 bodov, 9. miesto

Sezónu som začínal s nižším team spiritom, takže som zo začiatku neočakával moc bodov. V prvom kole som hral doma proti FC Highlands, na víťazstvo to nevyzeralo, nakoniec som uhral remízu pri o bod horšom výkone. Následne som hral vonku proti beruškám, kde som očakával jasnú prehru, rozhodol som sa preto radšej v pondelok hrať priateľáky aby som dobehol team spirit. O to väčšie bolo moje prekvapenie keď som ráno uvidel výsledok :) To, že sú tieto zápasy typické červenými kartami sa potvrdilo aj tentokrát, keď berušky obdržali hneď dve a zahrali tak iba 130. Mojich 137 tak prekvapivo na víťazstvo stačilo. Vo štvrtok zápas vonku u Weeda, ten zahral doma 149, takže bez úspechu. Následne v piatok rozpredaný Geto Dacii.

V pondelok opäť silný súper vonku, tak som znovu radšej doháňal TS a šetril hráčov na utorok, kde boli väčšie šance. Proti mašine tak jasná prehra avšak v utorok som porazil doma tabuľkovo väčšieho konkurenta Marlboro. Týždeň som ukončil dvoma prehrami proti silným Holanďanom Remedymu a Meangreenovi, proti Remedymu som zahral vonku nie zlých 145 a hoci on zahral rovnako tak vyhral.

Výhry:
1-2 vs berusky, 130-137
4-1 vs FC Geto Dacii
1-0 vs FC MARLBORO MZ, 147-144

Remízy:
0-0 vs FC Highlands (doma), 145-146

Prehry:
1-0 vs FC Weed, 149-143
3-1 vs ruda masina
1-0 vs FC Remedy, 145-145
1-2 vs FC Meangreen, 142-145

Čo sa týka ligových ambícií tak prvých 6-7 tímov vyzerá byť veľmi silných, skúsim teda obhájiť 8. miesto aj keď ani samotná záchrana nebude úplne easy.
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1027
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Třetí týden bodově zatím nejlepší, ale je to stále zoufalství :( S Polákem opět zranění a redka, navíc přijel s novým trenérem, takže darovaný bod potěšil. Čtvrteční zápas o záchranu se zvládnout daří, páteční nikoliv :? Opět redka a tedy bez bodů. Berušky těsně drží 10 flíček a nepříjemnou situaci budou muset zohlednit v poháru.
V krátkém týdnu dva domácí zápasy proti favorizovaným celkům a venkovní přímý souboj o záchranu, tak snad týden nějaké body přinese :D
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Treti tyden uz byl bodove slabsi, ale stale se zatim drzime ve vedouci skupince. Oslicek dostava redku a jeste ho postihne zraneni, tak to vykonove neni nakonec tak tesne. Holandan prijel s novejma smlouvama a je jasne ze zahraje 152, nezbyva nez prodlouzit take co jde a doufat, ze nas nezarizne rozhodci, to se zel stava :( a tak schytavame vyprask. Po uspesnem poharu jedem na cigara, vecerni propocty hovori v nas prospech o cca 1,5 bodu vykonu, rano nas ceka sok- domaci to pojali lazo-plazo(holandan se z toho muze posrat) a tak vitezime necekane lehce. Na zaver tydne porazime americana, do zapasu jdeme vcelku opatrne, neb propocty nam davaji slusny vykonovy polstar.
Kratky tyden zacne vypraskem u nazhaveneho polaka, nasledne doma privitame o zachranu hrajici Highlands a prvni polovinu zakoncime na zakerneho rozhodciho u berusek, zde je nasi malou vyhodou ze my uz pohar nehrajeme.
Last edited by acskncl on Sun May 26, 2019 10:41 pm, edited 1 time in total.
Na ceste do propadliste dejin.
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”