Divize A

Moderator: Czech Moderators

HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

Zhodnotenie po 3/4 sezóny 88

Bilancia: 8 zápasov - 4 výhry, 3 remízy, 1 prehra - 40 bodov, 6. miesto

Druhá polka súťaže odštartovala zvláštným zápasom, keď som hral vonku proti silným beruškám a predzápasové prognózy mali o favoritovi jasno. Lenže súperovi nevyhovoval celkom prísny rozhodca a tak už v 56. minúte dostal redku, čo mu podstatne znížilo výkon a zahral nakoniec až o tri body menej ako ja. Zápas však končí zmierlivo keďže som nasadil spomenutý štýl nula :D Nevadí, remíz nie je nikdy dosť. Pred utorňajším zápasom proti tvaltnietmee sa objavujú komplikácie, nemal som totiž k dispozícii ani jedno RB a ani jedno SW, musel som tak pozmeniť formáciu z tradičného 5-4-1 na 3-5-2 a následne postaviť na kraj obrany stopéra. Súper tak mohol pohroziť ale po dvoch redkách zahráva iba 127 výkon a ja zaznamenávam výhru dokonca dvojgólovým rozdielom. Vo štvrtok opäť neľahký zápas vonku proti Boston Bruins, protivník však znovu odchádza s dvoma červenými kartami a ja teda s troma bodmi. V piatok vítam doma Sokol Dubidze, môj tím je po náročnom týždni v mizernej kondícii ale prekvapujúco víťazí dokonca so štýlom 0 nad poľským protivníkom po rovnakých výkonoch.

Počas víkendu som odišiel na týždeň do Tatier, takže tímu som sa v tých dňoch venoval skutočne minimálne. Rozpis však bol nekompromisný a tak som bol stotožnený iba s tromi povinnými bodmi proti Weedovi. V pondelok som aj skutočne prehral proti me_dinamo, v utorok však na moje prekvapenie uhrávam remízu proti Remedymu po výkonoch 144-148. Vo štvrtok povinná jazda proti spomínanému Weedovi no a v piatok senzačne remizujem aj proti druhému holandskému bratovi Meangreenovi vo veľmi podobnom zápase keď opäť doma remizujem 0-0 po takmer rovnakých výkonoch ako v utorok 144-149. Miesto očakávaných troch prehier tak bola iba jedna a to som SP ani poriadne nehral :D Som tak rád, že mi SP neskazilo dovolenku, práve naopak :D

Výhry:
MŠK Žilina 2-0 tvaltnietmee, 142-127
Boston Bruins 1-2 MŠK Žilina, 140-143
MŠK Žilina 2-1 Sokol Dubidze, 143-143
FC Weed 1-8 MŠK Žilina

Remízy:
berusky 0-0 MŠK Žilina, 141-144
MŠK Žilina 0-0 FC Remedy, 144-148
MŠK Žilina 0-0 FC Meangreen, 144-149

Prehry:
me_dinamo 1-0 MŠK Žilina, 149-146

S výsledkami teda celkom spokojnosť, situácia v tabuľke sa však veľmi nezmenila keď medzi 6. a 10. miestom sú len mizivé bodové rozdiely. Po očku ešte pozerám aj na Marlboro, ktoré ešte môže nenápadne zaútočiť z 11. priečky a pobiť sa o záchranu, verím však, že sa dokážem bez problémov zachrániť. Zatiaľ postupujem aj v Pohári, viacero tímov z A je už out, tak skúsim opäť niečo uhrať :)
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Ve třetím týdnu odvet berušky nečekaně získávají plný počet bodů :twisted: Krom rozprodaných se překvapivě daří porazit Oslíčky a naprosto neočekávaně vyhrát na mašině :mrgreen: V závěrečném týdnu prověříme téměř jisté nové šampiony a neúspěšné obhájce :D Na závěr soupeř z rumunska.
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

v 7 tydnu inkasujem 5 cervenych karet, tak je tedy zisk 6 bodu vic nez uspech :D Skoda tech karet, mohl mit Remedy jeste necekane stazene pulky v zaverecnem tydnu, ted uz to pro nej bude jen zaverecna nuda.
V zaverecnem tydnu z meho pohledu uz o nic, nejde, tak je nam naprosto fuk, jak nase zapasy dopadnou.
Na ceste do propadliste dejin.
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

hodně zajímavý rozuzlení A ligy letos.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

V závěrečném týdnu hrají berušky proti bratrům bojujícím o titul, proti Remedymu jde to nejlepší a daří se ho přehrát, žel né porazit, ale i to vedlo k dobrému konci :D Meangreen nasazuje nové smlouvy, berušky mají na některé posty k dispozici jen nejslabší hráče, a tak smlouvy neprodlužijí. Na závěr porážím rumuna a je z toho nečekaně s nejslabší soupiskou za ty 4 sezony nejlepší umístění a to 4 flíček :) Nakonec se tedy daří nějaké slušné umístění uhrát. Hodlám zde sice ještě pár sezón otravovat, ale už to bude jen na spodní polovinu tabulky :( A nějakej pokus někoho zaskočit.
Pro Remedyho to dnes musela být asi pořádná rána, ale jen ho dohnala 24 sezón stará karma :mrgreen: :P
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divize A

Post by oliwapol »

Jako to poslední kolo nečekal snad nikdo,že takhle dopadne :shock:
ACS Pardubice
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

Zhodnotenie po 4/4 sezóny 88

Bilancia: 7 zápasov - 4 výhry, 1 remíza, 2 prehry

Po dvoch nečakaných remízach v 6. týždni proti holandským bratom som poslednú štvrtinu sezóny začal opäť nerozhodným výsledkom a znovu to bolo tak trochu nezaslúžene :D Domáci Totemo Baka totiž zahral o 2 body lepší výkon, no na výhru mu to nestačilo. Následne doma vítam ACS Pardubice ale žiaľ tesne prehrávame napriek výhode domáceho prostredia. Vo štvrtok povinný zápas proti rozpredanému tímu a v piatok znovu doma proti swiftai, ktorého bez problémov porážame.

V poslednom týždni nám rogiboys na našej pôde opäť nerobil žiadne problémy a tri body ostávajú doma. V utorok proti rudej masine hrám hovno pretože dostávam prísnu redku a nemám k dispozícii ani jedno LM. Bola z toho teda jasná prehra. Sezónu uzatváram doma proti FC MARLBORO MZ, ktorý po zostupovej definitíve už nekládol nejaký veľký odpor.

Výhry:
zabunkrowana babcia w kwiatach 0-4 MŠK Žilina
MŠK Žilina 1-0 swiftai, 146-131
MŠK Žilina 1-0 rogiboys, 147-137
MŠK Žilina 2-1 FC MARLBORO MZ, 143-137

Remízy:
Totemo Baka 1-1 MŠK Žilina, 147-145

Prehry:
MŠK Žilina 0-1 ACS Pardubice, 144-145
ruda masina 2-1 MŠK Žilina, 147-139

Konečná bilancia: 16-5-9 - 53 bodov, 7. miesto

Záchrana sa opäť podarila, takže opäť ďalšiu sezónu budem tráviť v A :) Marlboro nakoniec nedokázal zdramatizovať boj o udržanie sa, a tak išlo v posledných kolách už len o to, či sa mi podarí umiestniť sa aspoň na 8. priečke alebo to vyjde iba na moje neobľúbené 9. alebo 10. miesto - takéto umiestnenie by som už považoval za neuspokojivé. Rozostupy medzi 5. a 10. miestom boli celý čas malé a tak rozhodoval každý bodík, našťastie sa podarilo urvať 7. priečku, takže spokojnosť :)

Počas celej sezóny som mal pomerne vysoko aj zástupcu môjho tímu medzi najlepšími strelcami, to je pri mojej taktike 5-4-1 celkom rarita. So štvorgólovým mankom na víťaza sa náš CF Howson umiestnil na 9. mieste v tabuľke strelcov - to je vzhľadom na fakt, že od polky sezóny bol vytlačený zo základnej zostavy celkom úspech.

V Pohári som sa snažil dokráčať čo najďalej a hoci mi žreb do osemfinále prisúdil výhodu domáceho prostredia, protivník už taký priaznivý nebol, pretože som musel čeliť veľmi silnému Hala Madrid, ktorý to možno aj celé vyhrá. Hoci sa nám podarilo ubetónovať remízu, na penalty sme bohužiaľ tak či tak podľahli. Verím tomu, že pri ľahšom súperovi by som znovu mohol vybojovať semifinále ale čo už, osemfinále je minimum ktoré ešte dokážem akceptovať.

Predsezónne ciele sa zväčša podarilo splniť:
- prioritne opäť udržanie sa v A, ideálne v strede tabuľky -> cieľ splnený, 7. miesto
- získať chýbajúce posily -> cieľ z časti splnený
- Pohár ? -> cieľ z časti splnený, osemfinále
- byť najlepším Slovákom v hre :D -> cieľ splnený

Čoskoro budem musieť čeliť masívnej generačnej obmene keďže väčšina mojich hráčov je vo veku 28-29 rokov ale verím, že to zvládnem a v A budem pôsobiť aj v nasledujúcich sezónách.

Takže v budúcej sezóne budem opäť riešiť viacero prestupov. S ohľadom na postupujúcich do A to vyzerá na náročnú sezónu, takže prioritou bude opäť záchrana, no verím, že vďaka záchranárskym skúsenostiam a nie celkom marnému tímu vybojujeme opäť ten stred tabuľky :)

Na moju radosť je medzi postupujúcimi aj Milko, čím mu úprimne gratulujem a teším sa na naše prvé ostré súboje, keďže v sezóne 83 kedy som bol nováčikom Milko rozpredával. Napriek tomu verím, že v tabuľke skončím pred ním a budem aj po štvrtý krát najlepším Slovákom v hre :)

Takže predsezónne ciele:
- udržanie sa v A, ideálne v strede tabuľky
- získať chýbajúce posily
- dostať sa v Pohári aspoň do osemfinále
- byť najlepším Slovákom v hre, čiže skončiť pred Milkom
- zahrať konečne výkon 149
- dostať sa do TOP 50 najlepších v rohaltovej tabuľke
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Díky Huggo za gratulku :wink:
Aj z mojej strany bude potešenie sa stretnúť v "ostrých" zápasoch s tebou kamaráde...len tým tvojim chlapcom kúp poriadne brnenie, lebo moji rezníci sa s ničím nepárajú :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

V poslednim tydnu porazime vsechny 3 soupere a pres ocekavany pokracujici propad tabulkou koncime prekvapive naposled na bedne 8) Skoda karetnich jatek v 27 kole v polsku :cry: mohl to byt nakonec sokujici konec .
V nasledujici sezone posvistime tabulkou zase o neco hloub, ty nejlepsi hraci odchazeji do duchodu, nektere se nedari nahradit vubec, jine lehcim prumerem. Presto by se nam mel jeste boj o udrzeni vyhnout a hrat by jsme meli snad v poklidnem stredu tabulky.
Na ceste do propadliste dejin.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

V prvním týdnu 89 sezóny berušky získávají přes redky ve 3 zápasech 9 bodíků :) Málo to není, potěšil hlavně skalp indiánů po horším výkonu a chycené penaltě. Zklamáním je rozhodně úvodní porážka proti jednomu z favoritů, zde berušky rozhodně prohrát nechtěly, žel s redkou se to nedá :(
V druhém týdnu se pokusím bodovat ve všech zápasech :twisted: Nejtěžší bude asi ten úvodní neb proti Žilině to je téměř vždy karetní vražda :cry:
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Prvni tyden nas uvadi do tvrde reality. Hru o udrzeni jem cekal az od pristi sezony, ale nemine nas to uz tuhle sezonu :roll: U Haly a Berusek nebylo co ani zkouset a tak se vse sazelo na domaci zapasy. Proti Jolicum, zel pokracovala nemila tradice z predchozi sezony v podobe dvou cervenejch, takze z nadeje na body nic nebylo.V patek se nastesti dari porazit novacka, tak si za prvni tyden pripisujem 3 body a nekonci to uplnou kalamitou.
V druhem tydnu jedem na uvod k uradujicim mistrum a Oslickum, takze nadeje na body minimalni...V patek v rumunsku to vypada taky bidne, takze nejvetsi sance budou doma proti Mohycanum. Sotva se tedy da cekat opusteni sestupovych pozic.
Na ceste do propadliste dejin.
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Zhodnotenie 1. týždňa

Tak takto ten titul v Á-čku nevyhrám... :mrgreen:

MŠK Žilina 1 - 0 The Last Mohycan
:arrow: Huggovi som dal možnosť začať troma bodmi, ale u nás je bez šance :wink:
The Last Mohycan 1 - 2 berusky
:arrow: beuškám sme ukázali ako sa nemajú kopať penalty, takže púšťame ďalšie tri body...
Hala Madrid 2 - 0 The Last Mohycan
:arrow: tu rozhodlo domáce prostredie...nič iné za tým nehľadajte :mrgreen:
The Last Mohycan 0 - 0 Sulangii
:arrow: prvý bod, paráda. Boli sme lepší, ale Sulangi vyzerajú sympaticky, tak sme im niečo nechali...
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

Zhodnotenie po 1/4 sezóny 89

Bilancia: 8 zápasov - 2 výhry, 2 remízy, 4 prehry - 8 bodov, 11. miesto

V prvom kole novej sezóny ma hneď čakalo derby s Milkom na našej domácej pôde. Napriek môjmu horšiemu výkonu kvôli tomu, že ja hlupák som na konci predošlej sezóny v piatok pred 22:00 zabudol nastaviť zostavy sa mi podarilo zvíťaziť a to celkom jednoznačne. Milko nás teda moc nepotrápil :)
V utorok pomerne vyrovnaný zápas na pôde FC Iasi, domáci boli o bodík lepší ale podarilo sa nám uhrať remízku. Vo štvrtok hráme doma proti me_dinamo, zápas priniesol opäť remízu po identických výkonoch. V piatok povinná výhra proti rozpredanému Sokol Dubidze a tak bilancia po prvom týždni vyzerala celkom priaznivo 2-2-0.

Druhý týždeň však úplná katastrofa, mohol za to trocha aj náročný žreb keď som hral proti trom mimoriadne ťažkým súperom. Takže v pondelok sme podľahli vonku proti beruškám, prísnosť rozhodcu tentokrát totiž nehrala v náš prospech. V utorok sme doma nestačili na Halu Madrid, vo štvrtok žiaľ prehrávame aj na pôde Pardubíc, ktoré sa nachádzali v spodnej časti tabuľky a v piatok opäť prehra, tentokrát doma proti Remedymu. Z fajn bilancie je tak nakoniec biedny výsledok 2-2-4 po asi najhoršom týždni odkedy som v Áčku.

Výhry:
MŠK Žilina 1-0 The Last Mohycan, 147-142
Sokol Dubidze 0-7 MŠK Žilina

Remízy:
FC Iasi 1-1 MŠK Žilina, 143-142
MŠK Žilina 0-0 me_dinamo, 147-147

Prehry:
berusky 1-0 MŠK Žilina, 150-145
MŠK Žilina 1-2 Hala Madrid, 145-148
ACS Pardubice 2-1 MŠK Žilina, 148-144
MŠK Žilina 1-2 FC Remedy, 143-146

Uvidíme, čo prinesie ďalší týždeň, zatiaľ to však vyzerá na náročnejší boj o záchranu ako v minulých sezónach.
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

V druhem tydnu naprosto necekane uhravame 9 bodu a vyskakujem nepatrne nad sestupove pricky. V Holandsku to skoncilo ocekavanou nakladackou. Dost prekvapive si vyprask nevezem od Oslicku a z rumunska. Doma se dari porazit Mohycany, coz byl jediny zapas kde jsem v body doufal. Zatim zahrany nejlepsi vykon 148, coz neni zadna hitparada :oops:
Treti tyden doma na priznive rozhodci privitame dalsiho rumuna a Zilinu, nutne je tedy bodovat. Polak venku je jasnej a tyden zakoncime vypraskem u Remedyho. Nejlepe tedy vhodne ziskat 9 bodu(nebo aspon 7)
Na ceste do propadliste dejin.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Druhý týden bylo splněno přání bodovat v každém zápase, ba co bylo překročeno neb se všechny 4 zápasy daří vyhrát :twisted: Berušky se tedy nečekaně drží v tabulce dost vysko, ale brzo pomažou do středu tabulky :mrgreen:
V třetím týdnu venku zápas u jednoho z favoritů a u američana, proti kterému se extrémně nedaří :? Doma vedoucí obhájce trofeje a Perníkáři pro které to opět bude zápas roku :mrgreen: Tentokrát bude úspěchem nějaké body vůbec uhrát :D
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”