Divize A

Moderator: Czech Moderators

bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

oslicek wrote: co se tyka toho vypousteni zapasu, tak mimo kdysi neuchopitelnych vypousteni de zoeloe's mam pocit, ze si to mezi sebou pousteji nanejvys manazeri dane zeme.
myslíš daná země Rumunsko :lol:

já vím, že to máš těžký, ale vím, že ty jako jeden z mála týmů ho opravdu můžeš porazit :D
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divize A

Post by PaTTTTrick »

No tak já jsem ho dnes nedal.. rozhodující gol na 4:3 jsem dostal v 91. minutě.. Škoda, že mi celou sezonu nepřeje rozhodčí.. ze začátku hodně přísné červené karty a ted pořád rozhodčí kolem 30%, což je na prd vzhledem k tomu, že mám druhý nejméně agresivní tým v A-čku.

Tož držím palce ostatním a hlavně čechům, samozřejmě :lol:
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

PaTTTTrick wrote:No tak já jsem ho dnes nedal.. rozhodující gol na 4:3 jsem dostal v 91. minutě.. Škoda, že mi celou sezonu nepřeje rozhodčí.. ze začátku hodně přísné červené karty a ted pořád rozhodčí kolem 30%, což je na prd vzhledem k tomu, že mám druhý nejméně agresivní tým v A-čku.

Tož držím palce ostatním a hlavně čechům, samozřejmě :lol:

zabojoval jsi, ale on je fakt hodně silnej...budu mít stejný problémy ve čtvrtek, mám šanci jen pokud budu mít připravenej kompletní kádr :)
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

PaTTTTrick wrote:No tak já jsem ho dnes nedal.. rozhodující gol na 4:3 jsem dostal v 91. minutě.. Škoda, že mi celou sezonu nepřeje rozhodčí.. ze začátku hodně přísné červené karty a ted pořád rozhodčí kolem 30%, což je na prd vzhledem k tomu, že mám druhý nejméně agresivní tým v A-čku.

Tož držím palce ostatním a hlavně čechům, samozřejmě :lol:
zase ale můžeš být klidný, že máš smůlu za sebou a odteď budeš mít štěstí. určitě je to příjemnější pocit než když ti pořád přeje štěstí a pak jen čekáš, kdy se to začne kurvit :-). vem si třeba první týden odvetné části, tam díky tomu, že máš neagresivní tým a můžeš dát agresivitu 100 ti nemůže konkurovat kvůli rozhodčímu stejně nastavenou agresivitou ani nopp, ani prostějov a ani já si nelajznu s tebou hrát na 100.

osobně mám zatím tuhle sezónu spíš víc štěstí než smůly (občas tam nějaký zranění a červený karty taky jsou, ale je to tak nějak v mezích normálu a většinou to schytá i soupeř). pamatuju sezónu, kdy sem jedenáct soutěžních zápasů se stejným nebo vyšším skórem prohrál nebo s vyšším remizoval a namísto plánovaného postupu sem sestoupil :-).

takže milí krajané, ať se daří a drží se vás štěstí!
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

mám ho..Bunicii padla :lol:
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

bono25 wrote:mám ho..Bunicii padla :lol:
pěkná práce - koukám, jak si to pěkně v čele zdramatizoval. v odvetách mám doma jak noppa, tak bunicii, tak doufám, že budu moci nějakým odebráním bodů pomoci, ty je máš sice oba venku, ale věřím, že si sérii bez prohry udržíš a ve finále to dopadne tak, jak si česká komunita přeje!

osobně mám naprosto snovou půlsezónu (v nejodvážnějších a nejoptimističtějších přáních sem doufal ve 30 bodů a mám 29. z plánovaných pěti proher (blšany, horiaciles, nopp, viastore a bunicii) se nakonec vyklubalo dokonce pět bodů), čtvrté místo je úžasné, a je docela přívětivý los i na odvety (první dva týdny neopustím republiku:-), eště se podařilo vyhrát uefu a v české lize se nad očekávání daří i béčku. snad už jen zlepšit finanční situaci, ale ty peníze nějak tisknout nejdou...
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

bono25 wrote:mám ho..Bunicii padla :lol:
gratulace Image
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

oslicek wrote:
bono25 wrote:mám ho..Bunicii padla :lol:
pěkná práce - koukám, jak si to pěkně v čele zdramatizoval. v odvetách mám doma jak noppa, tak bunicii, tak doufám, že budu moci nějakým odebráním bodů pomoci, ty je máš sice oba venku, ale věřím, že si sérii bez prohry udržíš a ve finále to dopadne tak, jak si česká komunita přeje!

osobně mám naprosto snovou půlsezónu (v nejodvážnějších a nejoptimističtějších přáních sem doufal ve 30 bodů a mám 29. z plánovaných pěti proher (blšany, horiaciles, nopp, viastore a bunicii) se nakonec vyklubalo dokonce pět bodů), čtvrté místo je úžasné, a je docela přívětivý los i na odvety (první dva týdny neopustím republiku:-), eště se podařilo vyhrát uefu a v české lize se nad očekávání daří i béčku. snad už jen zlepšit finanční situaci, ale ty peníze nějak tisknout nejdou...

povedlo se, ale bylo to taky díky tobě, že jsi ho v úterý dost unavil :lol: v odvetách se mi pokus trošku pomoct, když máš oba vedoucí týmy doma, já se pokusim o nemožné - bodovat u nich :D
osobně jsem taky ze svojí pozice dost překvapenej,ale když už je ta šance,tak se toho musim chytit :lol:
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divize A

Post by PaTTTTrick »

bono - velká gratulace...

Jinak Horiaciless vidim letos na sestup. Podle poctu zapasu mimo ligu na to jiz dost sere a v tymu ma skoro same 30 a 31lete stariky.
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

PaTTTTrick wrote:bono - velká gratulace...

Jinak Horiaciless vidim letos na sestup. Podle poctu zapasu mimo ligu na to jiz dost sere a v tymu ma skoro same 30 a 31lete stariky.

no uvidíme...je tam víc mužstev, které to nebaví, a přesto se někdo z nich zachrání :lol: každou sezonu to tak dopadá, že minimálně 3-4 týmy to vypouští a tak 6 dalších bojuje o 2 černé petry :D
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

tak první letošní prohra..bohužel jsem jí předem tak trošku očekával - venku totiž nedokážu dát víc než 149 a při nízký přísnosti rozhodčího jsem mohl doufat jen v zázrak, případně bod po velkým boji...
BIZONE - Blšany 150:148 (teda 4:3)


Uvidíme, jestli Bizoni taky zaútočí zítra na Nopppa :lol:
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

Koukam, ze noppp si dneska vyhral "superutkani", kdy prohral neprohratelny zapas - dve cervene na stridmeho rozhodciho, nepromenena penalta, tri brevna a jedna tyc - a jeste proti rumunovi :-).

jinak vypada to, ze to pet tymu vypustilo a zustane boj o jedine sestupove misto. doufam, ze nezustane cerny petr ceskemu tymu...
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

oslicek wrote:Koukam, ze noppp si dneska vyhral "superutkani", kdy prohral neprohratelny zapas - dve cervene na stridmeho rozhodciho, nepromenena penalta, tri brevna a jedna tyc - a jeste proti rumunovi :-).

jinak vypada to, ze to pet tymu vypustilo a zustane boj o jedine sestupove misto. doufam, ze nezustane cerny petr ceskemu tymu...

ve ctvrtek proti bonovi rozhodci 100 - to je pro me trochu spatny vtip, ale aspon nebudu skodit v boji o titul:-)
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

oslicek wrote:Koukam, ze noppp si dneska vyhral "superutkani", kdy prohral neprohratelny zapas - dve cervene na stridmeho rozhodciho, nepromenena penalta, tri brevna a jedna tyc - a jeste proti rumunovi :-).

jinak vypada to, ze to pet tymu vypustilo a zustane boj o jedine sestupove misto. doufam, ze nezustane cerny petr ceskemu tymu...

ve ctvrtek proti bonovi rozhodci 100 - to je pro me trochu spatny vtip, ale aspon nebudu skodit v boji o titul:-)

Taky jsem byl v šoku, že dneska Noppp ztratil...Belgičani asi tahají za provázky :lol:

Jsem teda upřímně zvědavej, jak dopadne několik udání na Buníky, doufám, že to jen tak nezametou...ale nedělám si iluze
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

bono25 wrote:
oslicek wrote:Koukam, ze noppp si dneska vyhral "superutkani", kdy prohral neprohratelny zapas - dve cervene na stridmeho rozhodciho, nepromenena penalta, tri brevna a jedna tyc - a jeste proti rumunovi :-).

jinak vypada to, ze to pet tymu vypustilo a zustane boj o jedine sestupove misto. doufam, ze nezustane cerny petr ceskemu tymu...

ve ctvrtek proti bonovi rozhodci 100 - to je pro me trochu spatny vtip, ale aspon nebudu skodit v boji o titul:-)

Taky jsem byl v šoku, že dneska Noppp ztratil...Belgičani asi tahají za provázky :lol:

Jsem teda upřímně zvědavej, jak dopadne několik udání na Buníky, doufám, že to jen tak nezametou...ale nedělám si iluze
teda to sou pro mě novinky, jaké udání na buníky?. já sem ho měl vždy jako vzorově čistého a úspěšného manažera...
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”