Divize A

Moderator: Czech Moderators

bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

Tak dneska je definitivně z kola venku Noppp. Já mám pořád vcelku reálnou šanci na titul za 2 podmínek:

- vyhrát pokud možno všechny zbývající zápasy (hlavně zítra v Rumunsku, v pátek Resi) a v posledním kole by se mělo rozhodovat u Buníků o titulu

- Buníci musí aspoň jednou prohrát, přičemž až do předposledního kola mají snadný los - takže Oslicku go go :lol:


ale buďme realisti, druhý místo je taky pěkný...
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

jinak koukám, že posledních 5 kol hrajou Buníci proti Čechům...tak jsem zvědavej, jestli se někdo utrhne :lol:
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

bono25 wrote:Tak dneska je definitivně z kola venku Noppp. Já mám pořád vcelku reálnou šanci na titul za 2 podmínek:

- vyhrát pokud možno všechny zbývající zápasy (hlavně zítra v Rumunsku, v pátek Resi) a v posledním kole by se mělo rozhodovat u Buníků o titulu

- Buníci musí aspoň jednou prohrát, přičemž až do předposledního kola mají snadný los - takže Oslicku go go :lol:


ale buďme realisti, druhý místo je taky pěkný...

Držím pěsti, ale budeš to mít hodně těžké...
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

U mě dneska opět docela smolný zápas – červená karta (ačkoli jsem vyslal do zápasu výrazněji méně agresivní tým než Bizone) + zranění v průběhu zápasu.

Tuto sezónu už to na nějaké lepší umístění u mě nevypadá.

Navíc mě ve většině zápasů pernamentně sráží nízká přísnost rozhodčího (oslíček tu někde na začátku spočítal, že mám snad nejméně agresivní tým, takže bych uvítal co se týče přísnosti opak). Přísný rozhodčí proti squadra bianco nebo FC Bagger United je mi k …
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divize A

Post by PaTTTTrick »

tom17 wrote:U mě dneska opět docela smolný zápas – červená karta (ačkoli jsem vyslal do zápasu výrazněji méně agresivní tým než Bizone) + zranění v průběhu zápasu.

Tuto sezónu už to na nějaké lepší umístění u mě nevypadá.

Navíc mě ve většině zápasů pernamentně sráží nízká přísnost rozhodčího (oslíček tu někde na začátku spočítal, že mám snad nejméně agresivní tým, takže bych uvítal co se týče přísnosti opak). Přísný rozhodčí proti squadra bianco nebo FC Bagger United je mi k …
Tome17, tak podle oslickova počítání mám druhý nejméně agresivní tým a jsem na tom uplně stejně ;-)... a když už je rozhodčí aspon na 55%, tak dostanu červenou a zraní se mi hrač (jako proti Oslíkům, že? :? )

Jinak tedy Češi do toho a podejme čechům pomocnou ruku!!!
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
xixor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2074
Joined: Mon Oct 02, 2006 3:21 pm
Location: Havířov

Re: Divize A

Post by xixor »

Jo chlapi, budu vám držet palce, protože Bono to už je živoucí inventář divize A (jako kdysi Vlalex či jak se psal :wink: ) a přál bych mu to, aby ho nepotkal osud jako Vlalexe - většinou druhý....

Hrrrrr na ně :!: A pokud bude sudí mírně nakloněn, tak bych viděl pořádnou šanci u Oslička.
FCB Shucadlo, stále v propadlišti dějin,
Sraz české a slovenské SP kumunity http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 01&start=0
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

xixor wrote:Jo chlapi, budu vám držet palce, protože Bono to už je živoucí inventář divize A (jako kdysi Vlalex či jak se psal :wink: ) a přál bych mu to, aby ho nepotkal osud jako Vlalexe - většinou druhý....

Hrrrrr na ně :!: A pokud bude sudí mírně nakloněn, tak bych viděl pořádnou šanci u Oslička.

já se spíš obávám,že mě zítra zařízne Juvenardus - bohužel je letos rozdíl mezi mnou, Buníkama a Nopppem jen v zápasech proti Rumunům (Juve a Bizoni)...já ztratil už 5 bodů, zítra očekávám další...Noppp ztratil dokonce už 9 bodů...
kdežto Buníci tyhle zápasy vyhrávají se zavřenýma očima...
co si o tom myslet?

hlavně, že Buníci několik sezon zpátky (při jejich sestupu z A) kritizovali Čechy za pomoc v posledním kole...no nic, pravidla jsou jaká jsou :wink:
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

bono25 wrote:
já se spíš obávám,že mě zítra zařízne Juvenardus - bohužel je letos rozdíl mezi mnou, Buníkama a Nopppem jen v zápasech proti Rumunům (Juve a Bizoni)...já ztratil už 5 bodů, zítra očekávám další...Noppp ztratil dokonce už 9 bodů...
kdežto Buníci tyhle zápasy vyhrávají se zavřenýma očima...
co si o tom myslet?

hlavně, že Buníci několik sezon zpátky (při jejich sestupu z A) kritizovali Čechy za pomoc v posledním kole...no nic, pravidla jsou jaká jsou :wink:
Ono to vypouštění zápasů má ještě navíc další efekt. Třeba v 10.kole hráli Bunicii s Juvenardusem (7-1), Bunicii poslal do zápasu čisté Béčko – tím se vyhnul pro další zápas možnému vykartování některých hráčů a ztráty fyzičky svých starších hráčů. V 11.kole jsem s ním hrál já a nastoupilo tak proti mě to nejlepší (a s fyzičkou a morálkou 100)...
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

tom17 wrote: Ono to vypouštění zápasů má ještě navíc další efekt. Třeba v 10.kole hráli Bunicii s Juvenardusem (7-1), Bunicii poslal do zápasu čisté Béčko – tím se vyhnul pro další zápas možnému vykartování některých hráčů a ztráty fyzičky svých starších hráčů. V 11.kole jsem s ním hrál já a nastoupilo tak proti mě to nejlepší (a s fyzičkou a morálkou 100)...
za tohle bych osobně dával tresty, kdybysme takhle hráli my Češi, tak si akorát každý rok vylosujeme mezi sebou vítěze :lol:
LampardFrank8
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1001
Joined: Wed Oct 03, 2007 4:41 pm

Re: Divize A

Post by LampardFrank8 »

bono25 wrote:
tom17 wrote: Ono to vypouštění zápasů má ještě navíc další efekt. Třeba v 10.kole hráli Bunicii s Juvenardusem (7-1), Bunicii poslal do zápasu čisté Béčko – tím se vyhnul pro další zápas možnému vykartování některých hráčů a ztráty fyzičky svých starších hráčů. V 11.kole jsem s ním hrál já a nastoupilo tak proti mě to nejlepší (a s fyzičkou a morálkou 100)...
za tohle bych osobně dával tresty, kdybysme takhle hráli my Češi, tak si akorát každý rok vylosujeme mezi sebou vítěze :lol:
tak takhle hrajte
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

LampardFrank8 wrote: tak takhle hrajte
Mě osobně by tedy úspěch dosažený tímto způsobem vůbec netěšil.
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

tom17 wrote:
Mě osobně by tedy úspěch dosažený tímto způsobem vůbec netěšil.

přesně tak, beru to jako hru a má vyhrát ten nejlepší...ať si pak vítěz plácá po zádech, pokud to bude opravdu čistý :D
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

tak Rumuni opravdu rozhodujou....prohrál jsem 148:147, na úterý exkluzivní výkon venku, přesto 0 bodů :roll:
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Divize A

Post by kopeckar »

bono25 wrote:tak Rumuni opravdu rozhodujou....prohrál jsem 148:147, na úterý exkluzivní výkon venku, přesto 0 bodů :roll:
Jediná šance je vypráskat je z A-divize a pak si nebudou moci pomáhat. Takže rumunský vlaječky šup šup na 11-16 místo. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divize A

Post by PaTTTTrick »

škoda :(
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”