Divize A

Moderator: Czech Moderators

bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

oslicek wrote:
teda to sou pro mě novinky, jaké udání na buníky?. já sem ho měl vždy jako vzorově čistého a úspěšného manažera...

to byla ironie? nebo opravdu sis to o něm myslel? u Rumunů jsou v tomhle ohledu všichni na stejné vlně...
jen mě překvapuje, že zatím nikdo celou záležitost pořádně neprošetřil - v tomhle asi není ze strany Dardara žádný spěch.


Jinak u buníků řešíme problém s přestupem jeho 34-letého golmana za 2,6M a následný prodej od kupujícího (po 3 dnech na trhu) za 750.000.... no co, prodělek je taky kšeft :lol:
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

bono25 wrote:
Jinak u buníků řešíme problém s přestupem jeho 34-letého golmana za 2,6M a následný prodej od kupujícího (po 3 dnech na trhu) za 750.000.... no co, prodělek je taky kšeft :lol:
To si opravdu myslíš, že jde o podvod? Vždyť ho zakoupil český manažer - zde to vidím jednoznačně na nezkušenost kupce (hraje měsíc).
Nicméně pravda je, že na Bunicii je v současnosti 5 nevyřešených hlášení o podvodu, což ale na druhé straně ještě nic neznamaná...
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

tom17 wrote:
To si opravdu myslíš, že jde o podvod? Vždyť ho zakoupil český manažer - zde to vidím jednoznačně na nezkušenost kupce (hraje měsíc).
Nicméně pravda je, že na Bunicii je v současnosti 5 nevyřešených hlášení o podvodu, což ale na druhé straně ještě nic neznamaná...

O podvod se jedná určitě...je otázka, jestli to byla chyba jen toho kupujícího nebo obou dvou...každopádně pokud koupím hráče za 2,6 mega, tak ho po třech dnech nebudu prodávat za 750.000, to mi trošku postrádá logiku...kdyby byl na trhu celou dobu a pak odešel za kilo, tak v tom nevidim tak zásadní problém...ale takhle?

navíc Buník sám se neudal, tak co si o tom myslet? a taky nemusí být jistojisté, že kupující byl opravdu Čech - klidně to mohl být i někdo z Rumunska :lol:
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Divize A

Post by frankie_doparoma »

pochybuji ze nekdo kdo bojuje o titul v acku takovymhle primitivnim zpusobem podvadi, nerikam ze nepodvadi, ale takhle?
...ale zas pravda ze to muze bejt ucel, aby si ostatni rekli "prece neni tak blbej..."

:)
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

frankie_doparoma wrote:pochybuji ze nekdo kdo bojuje o titul v acku takovymhle primitivnim zpusobem podvadi, nerikam ze nepodvadi, ale takhle?
...ale zas pravda ze to muze bejt ucel, aby si ostatni rekli "prece neni tak blbej..."

:)
Frankie, nejedná se o záměrný podvod, ale pravidla jsou stejná pro všechny - áčkaře či háčkaře...pokud někdo má dostat ban, tak bych nekoukal na divizi, kterou hraje...
je pravda, že je to od něj dost amatérismus, ale nemůže skončit nepotrestanej :idea:
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Divize A

Post by frankie_doparoma »

bono25 wrote:ale pravidla jsou stejná pro všechny - áčkaře či háčkaře...
v sp ne, ban nedostane, si myslim...
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

frankie_doparoma wrote: v sp ne, ban nedostane, si myslim...
pravidla jsou stejná, ale různě se bohužel vykládají :lol: a taky nevěřim,že by se ho to nějak dotklo, max bude vyvrhel jako frk
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

já nevím, nemyslím si, že všichni rumuni se vezou na stejné vlně. určitě bych to neočekával od manažera typu bunicii - nemyslím si, že by se jednalo o záměrný podvod, spíš je to nepříjemná shoda náhod. na druhou stranu šerifové mají podle mě vhodné diagnostické nástroje, kterým ho příp. odhalí a potrestají.

zpět k lize, štěstí, které mi pomohlo v pondělí proti pattrickovi, se ode mě dnes odvrátilo opačnou měrou, kdy se mi zranil nejlepší hráč a vystřídaný hráč vydržel na trávníku přesně 23 minut než byl vyloučen. těžko ale říct, jestli pokud by tým vydržel v plné síle až do konce by dosáhl na remízu (či snad výhru). ale aspoň sem nezaškodil bonovi v cestě za titulem.
k pattrickovi se štěstí dnes vrátilo, kdy porazil noppa s o bod menším výkonem, takže si myslím, že se mu ta dosavadní smůla do konce sezóny vyváží.
když koukám na resiho dva zraněné během zápasu, tak teda tady random pěkně řádí.
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

oslicek wrote: zpět k lize, štěstí, které mi pomohlo v pondělí proti pattrickovi, se ode mě dnes odvrátilo opačnou měrou, kdy se mi zranil nejlepší hráč a vystřídaný hráč vydržel na trávníku přesně 23 minut než byl vyloučen. těžko ale říct, jestli pokud by tým vydržel v plné síle až do konce by dosáhl na remízu (či snad výhru). ale aspoň sem nezaškodil bonovi v cestě za titulem.
k pattrickovi se štěstí dnes vrátilo, kdy porazil noppa s o bod menším výkonem, takže si myslím, že se mu ta dosavadní smůla do konce sezóny vyváží.
když koukám na resiho dva zraněné během zápasu, tak teda tady random pěkně řádí.

no, kdybys dneska uhrál bez rudý 100+100, tak bych si asi vytrhal vlasy :lol: v tu chvíli bych to viděl na remízu nebo o bod lepší tvůj výkon...já zahrál jistotu 185 :lol:

zrovna teď by se mi hodilo, kdyby se šerifové dali do práce s Buníkama, ale opravdu nevěřim na zázraky - navíc když na to od pondělí nikdo nesáhnul.
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

zítra klíčový zápas o druhé místo, u Nopppa si dávám šance tak max 20%... zápas nejspíš ovlivní rozhodčí s přísností 86% - uvidíme výsledek :lol:

o první místo už se prát asi ani jeden z nás nebude, protože Buníci vlastně tím přestupem nic neprovedli a tak se tím šerifové odmítli zaobírat... :lol:
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divize A

Post by PaTTTTrick »

tož držím palce.. u mě konečně zápas bez červený a hned jsem překvapil... i když teda o bod menším výkonem jsem si to zase tak moc nezasloužil....

Jinak myslim, že posledního černého Petra bude mít Horiaciles.
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

PaTTTTrick wrote:tož držím palce.. u mě konečně zápas bez červený a hned jsem překvapil... i když teda o bod menším výkonem jsem si to zase tak moc nezasloužil....

Jinak myslim, že posledního černého Petra bude mít Horiaciles.

překvapil jsi všechny, i když ten výkon na čtvrtek rozhodně optimální nebyl (samozřejmě to ovlivnil ten středeční zápas s Oslickem - kvůli takové termínovce jsem už dávno skončil s ČP a ČL)...

Snad se i zítra bude bát Noppp rozhodčího :lol:

můj tip na černého petra je Ferda - pokud nerozšíří tým...
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divize A

Post by PaTTTTrick »

bono25 wrote:
PaTTTTrick wrote:tož držím palce.. u mě konečně zápas bez červený a hned jsem překvapil... i když teda o bod menším výkonem jsem si to zase tak moc nezasloužil....

Jinak myslim, že posledního černého Petra bude mít Horiaciles.

překvapil jsi všechny, i když ten výkon na čtvrtek rozhodně optimální nebyl (samozřejmě to ovlivnil ten středeční zápas s Oslickem - kvůli takové termínovce jsem už dávno skončil s ČP a ČL)...

Snad se i zítra bude bát Noppp rozhodčího :lol:

můj tip na černého petra je Ferda - pokud nerozšíří tým...
Jo jo, máš recht, ve středu jsem nasadil na Oslika kompletní Acko, prece jen v SP lize toho uz moc neuhraji, tak se pokusim aspon v CZ lize.

Terminovka CZ soutezi je na prd, ale bohuzel kdyz se tusim pred ¨2 sezonama hlasovalo o zmene, tak nejvice lidi bylo pro zachovani modelu streda - nedele :x .... CZ pohar jsem z toho duvodu taky vzdal (v poslednim mem rocniku jsem prohral ve finale se Sokolem), ale CZ ligu si chci nechat, aby aspon nejaky ten kontakt s CZ komunitou byl ;)

Risknul jsem to tak, ze moje A-cko porazi Oslikovo B-cko, pak s nejakym stestim diky agresi ukopu Noppa na remizu a v patek jsem hral s Prostejovem, ktery to vypousti, takze to B-cko snad zvladne... cil 7 bodu... no a zadarilo se na 9bodu :lol:

Jinak dnesnim tvou remizou s Noppem je asi o vitezi ligy rozhodnuto... ted uz jen mezi Vami o bednu.... tak drzim palce
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

PaTTTTrick wrote:
Jo jo, máš recht, ve středu jsem nasadil na Oslika kompletní Acko, prece jen v SP lize toho uz moc neuhraji, tak se pokusim aspon v CZ lize.

Terminovka CZ soutezi je na prd, ale bohuzel kdyz se tusim pred ¨2 sezonama hlasovalo o zmene, tak nejvice lidi bylo pro zachovani modelu streda - nedele :x .... CZ pohar jsem z toho duvodu taky vzdal (v poslednim mem rocniku jsem prohral ve finale se Sokolem), ale CZ ligu si chci nechat, aby aspon nejaky ten kontakt s CZ komunitou byl ;)

Risknul jsem to tak, ze moje A-cko porazi Oslikovo B-cko, pak s nejakym stestim diky agresi ukopu Noppa na remizu a v patek jsem hral s Prostejovem, ktery to vypousti, takze to B-cko snad zvladne... cil 7 bodu... no a zadarilo se na 9bodu :lol:

Jinak dnesnim tvou remizou s Noppem je asi o vitezi ligy rozhodnuto... ted uz jen mezi Vami o bednu.... tak drzim palce
hmmm, v ceske lize to byla pomerne ocekavana prohra, v ni nemam motivaci, prvni uz sem jednou byl a to mi staci, pro me je prioritni dostat se z ni do LM, takze pokud ji uprednostnis, cekal bych, ze se s Andrewem poperete o titul.

jo, terminy ceske ligy a ceskeho poharu sem hlasoval pro stejne terminy jako ty, ale vetsina byla proste pro stary model. zase na druhou stranu ten pratelak ubere z moralky 0.6-0.7, nemylim-li se, takze to zas takovy problem neni, i kdyz nekdy ten bod, dva v acku a becku rozhoduje....

liga je bohuzel asi taky rozhodnuta, bude se valcit jen o to 2. a 3. misto a pak se budou hybat skatulata mezi 4. a 11. mistem - myslim, ze tam nema jiste nikdo nic a muze nakonec sestoupit nekdo jiny nez koho tu oba zminujete.
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

PaTTTTrick wrote:
Jinak dnesnim tvou remizou s Noppem je asi o vitezi ligy rozhodnuto... ted uz jen mezi Vami o bednu.... tak drzim palce
Bohužel si taky myslím,že je rozhodnuto...Buníci hrajou v pondělí u Nopppa, takže může svitnout šance jedině tam (i když se mu dnes vykartovali 4 hráči) - pak buníci mohou ztratit až poslední dvě kola, s oslickem a trošku zázrakem doma se mnou :lol:
Druhý místo je taky dobrý, i když už jsem ho jednou bral...letošní sezonu byl cíl bodovaný místo, tohle je vysoko nad plán :D
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”