Divize A

Moderator: Czech Moderators

fifina.5
Team President
Posts: 826
Joined: Thu Dec 27, 2007 6:47 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by fifina.5 »

Jako kdyby to šlo,tak "všechno" vsadim na Totemo Baka,tehle tým je podle mě momentálně nejnabušenejší v Divizi A
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

Vypadá to na zajímavý ročník, i díky skutečnosti, že do Áčka postoupily velmi silné týmy (narozdíl od předchozí sezóny), které se rovnou mohou zapojit do boje o nejvyšší příčky (Nop's Heroes, Totemo Baka, možná i De Zoeloe's).

Příliš však nevěřím, že by byl Juvenardus FC schopen obhájit titul. Většina jeho nosných hráčů je starších, některým se navíc v průběhu sezóny přehoupne jejich věk přes třicítku. Navíc má na Áčko poměrně agresivní tým, bude záležet, jakou přísnost budou mít rozhodčí v klíčových zápasech s přímými konkurenty.

Osobně bych přál titul Nop's Heroes, ale přijde mi, že na některých místech sestavy nemá v případě zranění či vykartování až tak kvalitní náhradu.

Můj tip na vítěze: Bunicii

Do 3.místa může podle mě skončit kterýkoli z těchto týmů:
Juvenardus FC
Bunicii
HoriaciLes
RIP Ferda_team
Viastore
Totemo Baka
Nop's Heroes
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divize A

Post by PaTTTTrick »

Děkuji všem za důvěru... .doufám, že nezklamu...... i když teda první zápas u Oslička jsem prohrál, ale zítra věřím v první body v dalším českém derby... ! :wink: :mrgreen: :wink:
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divize A

Post by PaTTTTrick »

PaTTTTrick wrote:Děkuji všem za důvěru... .doufám, že nezklamu...... i když teda první zápas u Oslička jsem prohrál, ale zítra věřím v první body v dalším českém derby... ! :wink: :mrgreen: :wink:
no tak nic, čekáme do čtvrtka, české derby nám nejdou...... druhý zápas a opět CB dostalo rudou... poprvé prohra při výkonu horším o 4, nyní při horším o 2.. no snad se to brzo otočí :(
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

tak s prvním týdnem v nové sezoně v A-divizi jsme spokojeni jen částečně...po povinném pondělním vítězstvím jsme v úterý šťastně vyhráli v českém derby s PaTTTTrickem, včera jsme v řeznickém utkání u oslíčka vybojovali remízu (při o bod lepším výkonu), dneska však ztratili s Nop´s Heroes 2 body za další remízu. Dnešní zápas může o to víc mrzet, že nás trošku zradil rozhodčí a vyloučením nejlepšího útočníka nás připravil o vítězný finiš :lol: 10 bodů po prvním týdnu by bylo fantastických
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

Po prvním týdnu asi spokojenost. Měl sem sice zálusk na deset bodů, ale těch sedm asi odpovídá reálným možnostem týmu, protože na Zoeloe bych asi venku neměl ani v plné parádě a na bonovi Blšany si se mnou trochu zalaškoval random, který mi vykartoval áčkové CM a zranil béčkové CM a do zápasu muselo nastoupit do středu pole úplné ucho (spíše ouško).

Od zítřka dostane na starost tým raynook, protože budu necelé tři týdny pryč - naplánoval sem mu dva devítibodové týdny a jeden tříbodový. Doufám, že tenhle optimistický až fantasmagorický plán dodrží....

Jinak je pro mě příjemným překvapením prostějovský tým - pevně věřím, že mu fazóna vydrží co nejdéle. A velkým zklamáním jsou pro mě nop's heroes a PC Bonner, který sem tak nízko rozhodopádně nečekal. I u brněnského bystrckého kolegy sem čekal, že se více pochlapí, ale ono je asi důležitý nepřepálit začátek, aby pak nedošly síly :-).
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

oslicek wrote:Jinak je pro mě příjemným překvapením prostějovský tým - pevně věřím, že mu fazóna vydrží co nejdéle. A velkým zklamáním jsou pro mě nop's heroes a PC Bonner, který sem tak nízko rozhodopádně nečekal. I u brněnského bystrckého kolegy sem čekal, že se více pochlapí, ale ono je asi důležitý nepřepálit začátek, aby pak nedošly síly :-).
nedělal bych závěry po prvním týdnu...třeba hořícíles získal snadných 12 bodů, jiní se museli nadřít aspoň na nějaký...i chlapi z Prostějova měli snažší start, jeho reálné možnosti (vzhledem k vysoké agresivitě) budeme znát možná za týden, možná za 2.
H.Crespo(FC.Inter.Milano)
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1934
Joined: Sat Nov 04, 2006 6:53 pm
Location: Olomouc

Re: Divize A

Post by H.Crespo(FC.Inter.Milano) »

Moc bych si přál, abych konečně našel následovníka a hlavně bych to přál Bonovi, protže jeho vytrvalost je famozní a chtělo by to třešničku na dortu.

Tip na vítěze s přáním: Blšany

Reálněji ovšem vidím jako vítěze: Bunicii

Přesto Bono, go!!!! :wink:
Hernán Crespo - FC Inter Milano
S44-2.-A division
S43-1.-A division
S42-1.-A division
S41-1.-A division - 1.-SP cup
S40-1.-A division
S39-1.-B2 - 1.-SP cup
S38-1.-C4 - 1.-SP cup
S37-1.-D12 - 1.-SP cup
S36-1.-E35 - 1.-SP cup
S25 - 1. - SP cup
S24 - 1. - A
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

H.Crespo(FC.Inter.Milano) wrote:Moc bych si přál, abych konečně našel následovníka a hlavně bych to přál Bonovi, protže jeho vytrvalost je famozní a chtělo by to třešničku na dortu.

Tip na vítěze s přáním: Blšany

Reálněji ovšem vidím jako vítěze: Bunicii

Přesto Bono, go!!!! :wink:
Jen dodávám, že Bono se pohybuje v A divizi nepřetržitě od 23.sezóny, což je vskutku famózní 8) (tu sezónu jsem byl já rád za záchranu v Céčku)
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

H.Crespo(FC.Inter.Milano) wrote:Moc bych si přál, abych konečně našel následovníka a hlavně bych to přál Bonovi, protže jeho vytrvalost je famozní a chtělo by to třešničku na dortu.

Tip na vítěze s přáním: Blšany

Reálněji ovšem vidím jako vítěze: Bunicii

Přesto Bono, go!!!! :wink:
Díky Hernáne, budu rád za nějaký bodovaný umístění...spíš mě těší, že žádná z mých sezon v áčku nebyla tak špatná,že bych se bál o záchranu 8)
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divize A

Post by PaTTTTrick »

oslicek wrote: Jinak je pro mě příjemným překvapením prostějovský tým - pevně věřím, že mu fazóna vydrží co nejdéle. A velkým zklamáním jsou pro mě nop's heroes a PC Bonner, který sem tak nízko rozhodopádně nečekal. I u brněnského bystrckého kolegy sem čekal, že se více pochlapí, ale ono je asi důležitý nepřepálit začátek, aby pak nedošly síly :-).
bohužel i pro nás obrovské zklamání, svůj první týden v A-divizi jsme si rozhodně představovali jinak a 0b za první týden je otřesná. Bohužel při standardní agresi jsme měli spoustu vyloučených - asi mladičká nerozvážnost a strach :lol: a po výkonech horších o 1 (jeden vyloučený) / o 2 (jeden vyloučený) / o 3 (dva vyloučený) / o 2 - jsme neuhráli ani jednu remízu.

No dnes jsme naproti tomu při výkonu opět o 2 horší uhráli remízu a zítra snad bude výhra. Šetřím dva hráče kvůli kartám na Resiho, tak snad nedojde k podcenění a trochu vystoupám tabulkou....

K ostatním, Prostějov je zatím překvapení, ale myslím, že měl jemně lehčí los a bude spíše padat, ale přejme mu to, naopak myslím, že RIP Ferda ještě půjde nahoru....
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divize A

Post by PaTTTTrick »

no tak druhý týden za námi..... v prvním týdnu jsem prohrál co se dalo, ve druhém jsem ani jednou neprohrál... no to jsou mi extremnosti ;-)... ale pořád jsem v pásmu sestupu, v příštím týdnu doufám aspon v 10b ;-)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

tak po trech tydnech sem maximalne spokojeny. pate misto je zatim prijemnym snem a bylo i takovym predsezonnim ocekavanym optimalnim maximem. musim pochvalit raynooka, ze se mi o tym stara znamenite. tym ma i novy rekord (152).

pripada mi, ze nop i bunicii po tom jdou, jak po uzenym. vetsina manazeru tu favorizuje rumuna, ale vsazel bych spis na nopa. skoda, ze uz tam je takova dira, aby to bono s resim stahli. na druhou stranu - oba prvni cekaji na nejaky smolny zapas, takze by to jeste porad mohlo klapnout a vratit titul do cech.

v utery asi poprve a naposled umyslne vypustim v acku zapas - skoda, ze zrovna protii bunicii, protoze me pak od sesti ceka finale uefy (prekvapive opet proti bunicii:-)). vypada to, ze tym budu motivovat vymenou hlavniho kouce, protoze pote, co oslicci loni finale lm slavne prohrali s emanem by radi vyhrali aspon nejakou evropskou soutez nez zapadnou do sedin podprumeru prestavujicich tymu...
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

oslicek wrote:tak po trech tydnech sem maximalne spokojeny. pate misto je zatim prijemnym snem a bylo i takovym predsezonnim ocekavanym optimalnim maximem. musim pochvalit raynooka, ze se mi o tym stara znamenite. tym ma i novy rekord (152).

pripada mi, ze nop i bunicii po tom jdou, jak po uzenym. vetsina manazeru tu favorizuje rumuna, ale vsazel bych spis na nopa. skoda, ze uz tam je takova dira, aby to bono s resim stahli. na druhou stranu - oba prvni cekaji na nejaky smolny zapas, takze by to jeste porad mohlo klapnout a vratit titul do cech.

v utery asi poprve a naposled umyslne vypustim v acku zapas - skoda, ze zrovna protii bunicii, protoze me pak od sesti ceka finale uefy (prekvapive opet proti bunicii:-)). vypada to, ze tym budu motivovat vymenou hlavniho kouce, protoze pote, co oslicci loni finale lm slavne prohrali s emanem by radi vyhrali aspon nejakou evropskou soutez nez zapadnou do sedin podprumeru prestavujicich tymu...

Zkus proti Bunicii zabojovat i v lize...všichni zápas s ním vypouští předem :idea: mám ho ve čtvrtek v lize, tak ho zkusim porazit, uvidíme...
i já očekávám, že by oba vedoucí "potřebovali" vybrat nějakou smůlu - myslim, že ještě nehráli ani spolu :D
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

bono25 wrote: Zkus proti Bunicii zabojovat i v lize...všichni zápas s ním vypouští předem :idea: mám ho ve čtvrtek v lize, tak ho zkusim porazit, uvidíme...
i já očekávám, že by oba vedoucí "potřebovali" vybrat nějakou smůlu - myslim, že ještě nehráli ani spolu :D
no, ja to s bunicii nevypoustim proto, ze bych na nej nemel (bude hrat becko a to je schopno tak 145 na 100/97 dat, i kdyz na rozhodciho 30 nic vymyslet nejde a vyhrava prosty soucet rad), ale protoze s nim hraju stejny den finale uefy (rozhodci je 42 a pokud pulhodku pred finale vymenim kouce, mel bych to dovest minimalne k penaltam). na rovinu - je to moje posledni sance neco v celohernim meritku vyhrat (uz sem vypad v semifinale sp cupu i ve finale ligy mistru). letos na vas prvni ctyri nemam - muzu vas porazit, ale ne porazet, tudiz pri vekove skladbe tymu musim proste zvolit prioritu.

myslim, ze spolu uz prvni dva hrali a vyhral prave nop, i proto si myslim, ze vyhraje spis on celkove, i kdyz bych to pral urcite vic tobe nebo resimu. jinak myslim, ze oba s pattrickem ho muzete pristi tyden strihnout - skoda, ze vam ale nepreje rozhodci - mate oba agresivitu ktera moc velkou operativnost pri nastavovani neumoznuje.

co se tyka toho vypousteni zapasu, tak mimo kdysi neuchopitelnych vypousteni de zoeloe's mam pocit, ze si to mezi sebou pousteji nanejvys manazeri dane zeme.
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”