Divize A

Moderator: Czech Moderators

gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

oliwapol wrote:Do Ačka se nám vrací resi se svým veterán týmem :mrgreen: ,tigerihno a gregoric nakoukne poprvé mezi elitu SP. Vítejte.
Dikez, akurát je otázka, že ako dlho sa so súčasným kádrom medzi elitou udržím :)

Postup do áčka je pre mňa celkom pekný úspech a v budúcej sezóne skúsim zo svojho teamu vyžmýkať maximum. Pri pohľade na súperov to však bude tuhý boj o záchranu, pri ideálnej konštelácii to u seba vidím v najlepšom prípade na 9. miesto - a to budem potrebovať aj kus nováčikovského šťastia :)

Inak to opäť vidím na boj o titul medzi Chelsea champion a Hala Madrid. A celkom som zvedavý na Tokaj Malá Tŕňa, pretože ten by mohol trochu mútiť vodu na horných priečkach. Spomedzi veľkej českej enklávy by tentokrát mal najvyššie skončiť ACS Pardubice. A ešte bude zaujímavé vidiť, či FC Remedy natiahne svoju dlhú šnúru v A divízii, toto by mala byť už jeho 19. sezóna :shock:
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divize A

Post by oliwapol »

PÍSKEJ KONEC zaznělo v kabině ACS Pardubice :D po 2 kolech vedeme ligu a tak se musíme toho postavení nabažit :) zítra doma SPC Czech Tigers , tak snad z toho nebude nějaká blamáž (tygři umějí ...)
ACS Pardubice
Tigerinho
Team Manager
Posts: 245
Joined: Mon Jan 07, 2013 9:00 pm

Re: Divize A

Post by Tigerinho »

Po prvnim hracim tydnu docela katastrofa, prvni tri zapasy, Hala, me_dinamo, Pardubice, prohra vzdy o gol a dnes jsem zapomnel nastavit a remizoval s Drahou 1:1, takze soucet prvniho tydne, ctyri zapasy, jeden bod. Tuto sezonu to vidim na tuhy boj o zachranu.
Tigerinho - SPC Czech Tigers
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

U mňa skončil prvý týždeň ešte väčšou katastrofou - na konte je zatiaľ nula a tak som sa usadil na poslednom mieste. Úvod súťaže nezastihol team v najlepšom rozpoložení, k trochu zníženej morálke sa tesne pred sezónou pridali zranenia a vzhľadom na môj úzky káder to bolo cítiť. Body zvonku som v tomto týždni nečakal, keďže súperi boli jasne nad moje sily (me_dinamo, Totemo Baka), doma som však nejaké bodíky urvať chcel. Prehra s Drahom 1:2 trošku mrzela, ale bola úplne zaslúžená (140 - 142), ale dnes ráno ma dorazil aj random, keďže s pupajdim som prehral 2:3 pri výkonoch 140 - 138 :/ Budúci týždeň to s mojimi bodovými vyhliadkami nevypadá príliš ružovo, ale bojovať o body rozhodne budem - vonku Tokaj Mala Trna a rogiboys, doma SPC Czech Tigers a ACS Pardubice.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

gregoric wrote:dnes ráno ma dorazil aj random, keďže s pupajdim som prehral 2:3 pri výkonoch 140 - 138 :/
No nemáš tak uplně moc pravdu :wink:
37. Raimondas '=Paula Wild=1=' Paulauskis ukázal, proč je tak skvělým gólmanem, když zneškodnil pokutový kop zahrávaný hráčem Vahid 'pl it o' Aghaei. Penalta nebyla až tak špatně kopnuta, ale gólman vystihl její směr.

Nedal jsi penaltu a ta je počítána jako gol.
Já zase dostal na 40% rozhodčího nesmyslnou přímou rudou,což mi srazilo výkon.
Ale je pravda,že rychlý první pohled na výsledek a výkony působí divně......spravedlivá by asi byla remíza.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

pupajdi13 wrote:
gregoric wrote:dnes ráno ma dorazil aj random, keďže s pupajdim som prehral 2:3 pri výkonoch 140 - 138 :/
No nemáš tak uplně moc pravdu :wink:
37. Raimondas '=Paula Wild=1=' Paulauskis ukázal, proč je tak skvělým gólmanem, když zneškodnil pokutový kop zahrávaný hráčem Vahid 'pl it o' Aghaei. Penalta nebyla až tak špatně kopnuta, ale gólman vystihl její směr.

Nedal jsi penaltu a ta je počítána jako gol.
Já zase dostal na 40% rozhodčího nesmyslnou přímou rudou,což mi srazilo výkon.
Ale je pravda,že rychlý první pohled na výsledek a výkony působí divně......spravedlivá by asi byla remíza.
Jo o penalte som vedel - ale aj tak je trochu smola prehrať zápas pri výkone +2. Samozrejme, nie je to až taký rozdiel vo výkonoch aby to nespravilo remízu, ale zväčša to na víťazstvo stačí. Inými slovami, ak by som aj penaltu dal a zápas skončí 3:3, bol by som trochu sklamaný - a najmä v tomto zápase som konečne mal celkom dobrú šancu bodovať :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divize A

Post by oliwapol »

Do prvního týdne jsme vstupovali s morálkou týmu kolem 75 % což velkou duvěru ve vítězství v zápasech nedávalo.
Ale opak se stal pravdou a máme na kontě 4 vítězství ze 4 zápasu a tím pádem 12 bodu společně s halou madrid , chelsea champion a me_dinamo. Nutno říct,že rozlosování bylo na první týden velice přívětivé,další týden už nebude asi tak jednoduchý :)
ACS Pardubice
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

Tak konečně se povedlo ....na čtvrtý pokus zlomit kletbu polského stadionu Gabi Arena týmu szociaki

Třikrát jsme tam hráli ligu a třikrát prohráli , dnes konečně jsme prolomili ten psychický blok a i s novým trenérem v zádech přivezli skalp na Letnou.

szociaki ... 2-3 ... FC Letenská šlechta

Po dvou týdnech ligy zatím max spokojennost 4-0-4 12bodů a 7 flek.
Pevně věřím že se z posledního místa zvednou Tigři ,kteří společně s poláky stále čekají na svou první výhru.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

V druhom týždni som konečne vybojoval svoje prvé body - vďaka víťazstvu 3:2 nad SPC Czech Tigers. To je však zatiaľ všetko, takže po 8 zápasoch mám na konte iba tri body a držím predposledné miesto. V tomto týždni som bol najbližšie k ďalším bodom vo štvrtkovom zápase proti ACS Pardubice, ktorý som prehral 3:4 po výkonoch 145 - 146.
Úvod budúceho týždňa bude veľmi zaujímavý, v pondelok hrám doma proti remedymu a potom cestujem do Poľska k szociaki. Ideálne by tak bolo bodovať v oboch zápasoch :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

gregoric wrote:cestujem do Poľska k szociaki. Ideálne by tak bolo bodovať v oboch zápasoch :)
Na Poláka padla doma deka....prohrál všechny 4 domácí zápasy ,tak se postarej ať mu tu bilanci prodloužíš na 5 :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize A

Post by Draha »

První dva týdny je bída, lehká proměna kádru nás stála náladu, a tak body přibývají pomalu. Zatím pouze výhry nad Rovinkou a Viastore plus dvě plichty se szociaki a u tygrů (+8). V dalším týdnu doma rogiboys a Remedy a venku jedeme k Walachům a do Bukurešti. Nálada už se vylepšuje, tak to chce začít konečně něco hrát, cíl tedy aspoň šest bodů...
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

První polovina sezony vyšla na to jak umírá celý tým velmi dobře.....5 výher nás udrželo na nesestupové příčce.
Jako jediní jsme dokázali obrat Hala Madrid o body.....naopak zase jako jediní jsme prohráli s Viastore.
V nadcházejícím měsící přijdou další hráčské "smrti" a tak pokus o záchranu bude o to víc těžší.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

Dodatočne pridávam aj ja zhrnutie prvej polovice mojej premiérovej sezóny v A. Výkonmi aj výsledkami som trochu zaostal za mojimi očakávaniami, team v 15 kolách vybojoval iba 9 bodov za 2 víťazstvá (doma proti FC Remedy a SPC Czech Tigers) a 3 remízy (doma s Viastore, vonku na ihrisku szociaki a SS Walachs). Trochu ma trápili zranenia a tiež šírka kádra, väčšinu zápasov proti tým najsilnejším som tak viacmenej vypúšťal. Nevyhol som sa ani taktickým chybičkám, ale tak nejak skúsenosti nabrať musím :D
Spomedzi tých množstva stratených bodov najviac mrzia domáce prehry s Letenskou šlechtou (2:3 pri výkonoch 140-138 a zahodenej penalte - aspoň bodík mohol byť), s ACS Pardubice (3:4, môj team vytiahol zatiaľ svoj top výkon 145, čo bolo len o bodík menej ako súper - možno som to mal skúsiť zabetónovať a vyhaluziť aspoň bod) a domáca bezgólová remíza s Viastore v 15. kole (tam som si ale sám odpálil zopár hráčov a nehral som v plnej sile). Vonku sa mi podarilo získať iba dva body a treba priznať, že to boli šťastné body - v oboch prípadoch som hral -2.

Do odvetnej časti som síce vstúpil domácim víťazstvom nad me_dinamo (súper prestrelil agresivitu a videl postupne 3 ČK), ale dnes som podľa očakávania vyšiel naprázdno u Dráhu a tak sú moje šance na záchranu veľmi biedne. Team je momentálne celkom pekne zdecimovaný (niektorí hráči majú dole morálku, iní sú unavení), takže vyhliadky na najbližšie zápasy nie sú zrovna ružové. Sezónu skúsim dohrať so cťou a vydolovať nejaké tie bodíky, ale už nastáva čas na ďalšiu prestavbu kádra.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

Letos to vypadá na hodně tuhý a tvrdý boj především o záchranu ,s největší pravděpodobností to vypadá dokonce na 2 černé petry , protože jak Remedy tak i Draha budou chtít uhájit ligovou příslušnost.
Ať tak nebo tak , někoho závěr téhle sezony zabolí , trochu tuším ,že jeden "Petr" zustane v ruce šlechticům , díky drastickému umírání kádru (31+)
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize A

Post by Draha »

Katastrofální sezóna vesele pokračuje a my rozdáváme body na všechny strany, zahazujeme penalty, nejsme schopný vyhrávat i přes daleko lepší výkon, takže místo boje s Pardubicema a dinamem o pátý, šestý místo se topíme ve vodách sestupu. Zde je výběr našich pěti slavných remíz...

D - rogiboys 0:0 (148-143)
D - Totemo Baka 1:1 (146-139)
D - szociaki 0:0 (136-135)
V - szociaki 0:0 (141-147)
V - SPC Czech Tigers 1:1 (134-141)
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”