Divize A

Moderator: Czech Moderators

Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Divize A

Post by Dajo »

palo wrote:chceš snad říct, že číšník ze Srí Lanky neví, kdo je palo ze Zlína? :wink:
měls ho donutit ať si na SP založí účet... :)
Palo zo Zlína je silná značka ale tento ťa nepoznal. :mrgreen:
Dajo
FK Laugaricio
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Mantelík dnes ukázal, ako sa to hrá :)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Super Mantelík :wink:
Palo a Dajo podľa očakávania 8)
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Mantel na hrad!!! :wink:
Image
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Hippopotamus wrote:Mantelík dnes ukázal, ako sa to hrá :)
Chodí štěstí dokola, občas sedne na vola :-) Aspon hrát jsem se to za ty roky naučil, když už neumím postavit solidní tým. Nebylo co ztratit, ve výkonech jsem ztrácel 3 body a ty bylo třeba někde získat. A jestli dostanu 2 redky a prohraju o 2 goly nebo prohraju bez redky je úplně jedno, tak jsem to zkusil. Občas to kluci zvládnou a dneska to vyšlo, ráno mi to udělalo velkou radost (než mně to přešlo v práci). Zatím to československé komunitě šlape a já doufám, že to tak bude až do konce - s Milkem tady budeme dobrá banda :-)
Gordon Condor
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Sat Jan 11, 2014 1:52 pm

Re: Divize A

Post by Gordon Condor »

mantel wrote:
Hippopotamus wrote:Mantelík dnes ukázal, ako sa to hrá :)
Chodí štěstí dokola, občas sedne na vola :-) Aspon hrát jsem se to za ty roky naučil, když už neumím postavit solidní tým. Nebylo co ztratit, ve výkonech jsem ztrácel 3 body a ty bylo třeba někde získat. A jestli dostanu 2 redky a prohraju o 2 goly nebo prohraju bez redky je úplně jedno, tak jsem to zkusil. Občas to kluci zvládnou a dneska to vyšlo, ráno mi to udělalo velkou radost (než mně to přešlo v práci). Zatím to československé komunitě šlape a já doufám, že to tak bude až do konce - s Milkem tady budeme dobrá banda :-)
Moc pěkné. Blahopřeji. Jen tak dál.
Sokol Oldřichovice / .The Simpsons. / Gondor Condors
9-20: GGFEDEDCBBAB, 21-30: CBAAAABCDE, 31-40: FGHGFEDCBB, 41-50: BBCCDEFFFG, 51-60:GGGGGGGFED, 61-70:CBBCBAAAAA, 71-80:AAAAAABCDE, 81-90:DDCDCCDDDC, 91-100:CDDDDDDD
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Divize A

Post by Dajo »

Zajtra druhé naše veľké derby. Mantelík nám poslal vizitku v podobe zdolania úradujúceho majstra a tak rešpekt je namieste. :?
Nám sa nie veľmi darí a bojujeme skôr o záchranu ako o pokojné vody stredu tabuľky ale na zajtrajší duel sa zodpovedne pripravíme a skúsime skúseného mantela potrápiť a radi by sme aby všetky body zostali doma. :wink: Mantel ich má dosť....my ich viac potrebujeme. :mrgreen:
Dajo
FK Laugaricio
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Dajo wrote:Zajtra druhé naše veľké derby. Mantelík nám poslal vizitku v podobe zdolania úradujúceho majstra a tak rešpekt je namieste. :?
Nám sa nie veľmi darí a bojujeme skôr o záchranu ako o pokojné vody stredu tabuľky ale na zajtrajší duel sa zodpovedne pripravíme a skúsime skúseného mantela potrápiť a radi by sme aby všetky body zostali doma. :wink: Mantel ich má dosť....my ich viac potrebujeme. :mrgreen:
Ano, stejně jsem k zápasu přistoupil i já, že ty body potřebuješ více. :mrgreen: Gratulace k bodům i předvedenému výkonu.
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

mantel wrote:
Dajo wrote:Zajtra druhé naše veľké derby. Mantelík nám poslal vizitku v podobe zdolania úradujúceho majstra a tak rešpekt je namieste. :?
Nám sa nie veľmi darí a bojujeme skôr o záchranu ako o pokojné vody stredu tabuľky ale na zajtrajší duel sa zodpovedne pripravíme a skúsime skúseného mantela potrápiť a radi by sme aby všetky body zostali doma. :wink: Mantel ich má dosť....my ich viac potrebujeme. :mrgreen:
Ano, stejně jsem k zápasu přistoupil i já, že ty body potřebuješ více. :mrgreen: Gratulace k bodům i předvedenému výkonu.
Je to od Tebe pěkné,že se s kamarádem o body podělíš.Doufám,že stejně k tomu přistoupíš i příští týden! :wink:
Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Zatím se daří.
Po pondělní porážce od S.S.Wallachs 1:2 přišla očekávaná pohodlná výhra nad rozprodávající Spartou Palmeiras.Následovaly dva přímé souboje o záchranu.Ve středu se podařilo vypadnout z poháru,večer se pak pakoval trenér a přineslo to 6 bodíků z venkovních hřišť - 2:1 s FC Remedy a 1:0 se Splitfire.Sedmá příčka je krásná,příští týden ale asi jdeme dolů - ze závěrečého trojduelu první půle ligy očekávám (snad) nějaký bodový přísun jen z utkání na hřišti rogiboys,rozhodčí 97% je podle mého gusta.Zato proti ars3nalu a mantelovi pískají hluchoslepí ňoumové... :roll: Na sestupové příčky máme devítibodový náskok,snad se moc neztenčí.
Toš tak.
Image
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Tak s lehkým zpožděním rekapitulace i ode mně. Tradičně jsem získal 9 bodů, což znamená, že se mě stále drží štěstí. Pondělní zápas s Arsenalem to bylo o fous a po shodných výkonech 149:149 zůstaly všechny body doma. Dle výpočtů jsem měl zahrát cca o půl bodu více, což vypadalo na jasnou remízu, nicméně random si mě asi oblíbil a nechal mi body všechny. Nedělá to často a v divizi nejvyšší to těší dvojnásob, soupeř musel být pro změnu dvojnásob nasraný (beru podle sebe ). Úterý se tu už probíralo, výkon nebyl nic extra, ale ustál jsem agresi 95% na 94% rozhodčího a odměnou za tuto drzost byly zase všechny body. Dajo doma ve čtvrtek nepřipustil žádné diskuze a můj lehce oslabený a blbě nachystaný tým rozprášil se vší parádou, výkony 146:139 mluví za vše. V pátek už jen pohlídaná výhra nad Rogiboys a 9 bodíků bylo doma. V tabulce jsem zase nečekaně vysoko a budu se snažit tam vydržet co nejdéle, pokud možno až do konce. Tenhle týden hodně napoví, hlavně zápas s Palem bude hodně důležitý,3 body budou mít pro výherce cenu zlata (a je celkem jedno, kdo z nás to bude). Palo se předem pasoval do role slabšího s poukazem na rozhodčího s těžce flegmatickou povahou, 6 dioptrijema a poloviční hluchotou, ale já to tak určitě nevidím :roll: Rozhodčí potěšil, ale jen on sám mi bodu určitě nepřihraje.
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Divize A

Post by Dajo »

Tak súhrn minulého týždňa s oneskorením pridám aj ja :
Pondelok doma Red Wings 1:0 výkony 146:145 , veľmi dôležité 3 body v boji o záchranu . Súper to vedel tiež pripravil sa pekne ale rozhodlo domáce prostredie. Utorok vonku ars3nal a prehra 2:1 po výkonoch 145:142...viac som z mužstva nedostal a tak ani bodík sa nám neušiel. Štvrtok doma derby s Mantelom, tam sme išli naplno chceli sme vyhrať a aj sa to podarilo. Všimli sme si nižsiu morálku u súpera a to sa v A-čku neodpúšťa. 3 body doma. V piatok sme cestovali do Transilvanie a tam sme už nemali žiadne sily na uhratie nejakého slušného výsledku. Výkony 149:138 a prehra 3:2 .Zápas sme preto poňali v light režime , do zápasu sme poslali hráčov,ktorý ešte vedia nabrať nejaké skúsenosti....koniec koncov výkon 149 na remízu nedáme ani doma pri 100% pripravenosti. :roll:
Dajo
FK Laugaricio
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

mantel wrote:: Rozhodčí potěšil, ale jen on sám mi bodu určitě nepřihraje.
Tak beru zpět, rozhodčí nepotěšil a vůbec to nebyl hluchoslepý ňouma :-) Ale prohrál bych i bez redky, Palo má body zaslouženě.
P.S. Taky je potřeboval více stejně jako Dajo :mrgreen:
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Všechno je jinak! Čekal jsem ze 3 duelů tohoto týdne 3 body za výhru nad rogiboys (díky rozhodčímu 97% :wink: ) a dvě porážky.
Už pondělek přinesl překvapení - remízu s ars3nalem po výkonu o 5 horším.To mě náležitě namlsalo,druhý den jsem byl ale z hrušky dolu - remíza po výkonu o 6 lepším.V derby s mantelem jsem tajně doufal ve šťastnou remízu,mantel se ale ukázal jako pravý ostravský Jánošík,co bohatým bere (TRANSILVANIA) chudým rozdává (já,Dajo... :wink: ).Toš děkujem za ty dary! :)
6.místo a 11 bodů náskok na sestupové příčky - krása!


A nechcu se úplně okázale chlubit :wink: ,ale takto nějak vypadá ostravsko-zlínsko-trenčínská friends liga:

Stratovarius - FK Laugaricio 3:2
FK Laugaricio - Fc Mantel 2:1
Stratovarius - Fc Mantel 3:2

1. Stratovarius 2 0 0 6:4 6
2. FK Laugaricio 1 0 1 4:4 3
3. Fc Mantel 0 0 2 3:5 0

No ale v celkové tabulce nám dává mantel na prdel... :| 3.Fc Mantel 33,6.Stratovarius 27,9.FK Laugaricio 22

Toš tak. Těším se na odvety!
Image
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

palo wrote:Všechno je jinak! Čekal jsem ze 3 duelů tohoto týdne 3 body za výhru nad rogiboys (díky rozhodčímu 97% :wink: ) a dvě porážky.
Už pondělek přinesl překvapení - remízu s ars3nalem po výkonu o 5 horším.To mě náležitě namlsalo,druhý den jsem byl ale z hrušky dolu - remíza po výkonu o 6 lepším.V derby s mantelem jsem tajně doufal ve šťastnou remízu,mantel se ale ukázal jako pravý ostravský Jánošík,co bohatým bere (TRANSILVANIA) chudým rozdává (já,Dajo... :wink: ).Toš děkujem za ty dary! :)
6.místo a 11 bodů náskok na sestupové příčky - krása!


A nechcu se úplně okázale chlubit :wink: ,ale takto nějak vypadá ostravsko-zlínsko-trenčínská friends liga:

Stratovarius - FK Laugaricio 3:2
FK Laugaricio - Fc Mantel 2:1
Stratovarius - Fc Mantel 3:2

1. Stratovarius 2 0 0 6:4 6
2. FK Laugaricio 1 0 1 4:4 3
3. Fc Mantel 0 0 2 3:5 0

No ale v celkové tabulce nám dává mantel na prdel... :| 3.Fc Mantel 33,6.Stratovarius 27,9.FK Laugaricio 22

Toš tak. Těším se na odvety!
No je to tak, jsem zatím v hajzlu :-) Ale klidně v něm vydržím, pokud to bude znamenat současný třetí flek. Na odvety se samozřejmě těším a budu chtít všechno vrátit i s úrokama. Jinak jsem rád, že máš náskok na sestup a nebude (snad) se hrát poslední kolo o záchranu. Protože doma si na Jánošíka určitě hrát nechci :-)
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”