Divize A

Moderator: Czech Moderators

Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Tak už zostávam iba ja, aby som to zhodnotil po 1/2 ligy :wink:

Zatiaľ vládne v našich kruhoch spokojnosť s umiestnením, najviac si však vážim víťazstvo nad Dajom a Palom :P . Čo ma však vyslovene serie je prehra s Mantelom. Tak škaredý futbal ako produkoval v našom vzájomnom zápase som už dlho nevidel...a nakoniec ešte aj vyhral. No nič. V pondelok ho budem musieť vyprášiť, tak ako sa doma patrí :wink:
Pôvodne som chcel pohár vypustiť, ale Dajo avizoval, že skúsi v pohári niečo uhrať....to samozrejme nemôžem dovoliť :mrgreen:
Palo, som rád, že si našiel novú inšpiráciu a takisto som zvedavý ako sa ti vytrénujú a čo s nimi dosiahneš. Mantelík túto sezónu dohrá "v klídku" a Dajo ukončí túto sezónu tak ako sa patrí - v lige za mnou a v pohári isto o pár kôl skôr ako ja :mrgreen:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

Zrovna Daja bych tedy nepodezříval, že by to komukoliv pouštěl – asi za vše mluví sezóna, kdy Milko hrál v Áčku o titul a Dajo ho porazil, jakkoliv mu tím dost dobře mohl vzít titul.

Co se týká mého výkonu v první půlce, je to dle očekávání tvrdý boj o záchranu. Větší naděje jsem si dělat nemohl, dovolím si z holandského fóra zkopírovat tabulku průměrných výkonů na startu sezónu:

1. U.C.SAMPDORIA: 75,29
2. ..DEPORTIVO..: 74,95
3. S.S. Wallachs: 73,53
4. The Last Mohycan: 73,45
5. Fc Mantel: 73,38
6. Lucky Spike FC: 73,18
7. kondory: 73,1
8. lesbuffalos: 72,74
9. FK Laugaricio: 72,73
10. vc el bourgemestro: 72,72
11. El Pandos Brutos: 72,2
12. FC SW: 72,02
13. Inter Bytom: 71,85
14. IFK Goteborg: 71,81
15. Viastore: 70,4
16. Stratovarius: 70,37

Jinak Mantel mě zas tolik nepřekvapuje – ze starých hráčů jde vymáčknout hodně, když se to umí :wink:
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Presne ako píšeš resi, Dajo to nevypustil...mal som s ním debatu ohľadom toho zápasu. Je mi jasné, že niektorým sa to naozaj bude ťažko vysvetľovať, zvlášť tomu Švédovi, ale to nech trápi iba jeho. Resi, držím palce, aby ta záchrana vyšla, keď už Palo nás tento ročník opustí...A Mantelík? To je starý lišiak :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Milko wrote: Fri Mar 16, 2018 6:40 pm
Čo ma však vyslovene serie je prehra s Mantelom. Tak škaredý futbal ako produkoval v našom vzájomnom zápase som už dlho nevidel...a nakoniec ešte aj vyhral. No nič. V pondelok ho budem musieť vyprášiť, tak ako sa doma patrí :wink:
Milko se opravdu pořádně připravil, kožich mi výkonem 149 opravdu vyprášil, ale 3 body z toho kupodivu nebyly, i když já jsem dal jen 140. Random překvapivě (jako to má ve zvyku) nazaříznul Mantela, ale odskákal to Milko. Jediné vysvětlení, které mně napadlo, je, že to byla odměna za moji odvahu hrát se svými řezníky 100% agresi při 90% rozhodčím. Bodík za remízu se mi moc hodí, absolutně jsem si ho sice nezasloužil, ale historie CZ/SK miniligy se na to ptát nebude. 8) Milko se pravděpodobně po pondělním probuzení odebral někam do hospody (případně otevřel domácí zásoby) a doted zapíjí žal. Jinak si nedovedu vysvětlil, že tady ještě nic nenapsal. :mrgreen:
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

mantel wrote: Tue Mar 20, 2018 4:25 pm
Milko wrote: Fri Mar 16, 2018 6:40 pm
Čo ma však vyslovene serie je prehra s Mantelom. Tak škaredý futbal ako produkoval v našom vzájomnom zápase som už dlho nevidel...a nakoniec ešte aj vyhral. No nič. V pondelok ho budem musieť vyprášiť, tak ako sa doma patrí :wink:
Milko se opravdu pořádně připravil, kožich mi výkonem 149 opravdu vyprášil, ale 3 body z toho kupodivu nebyly, i když já jsem dal jen 140. Random překvapivě (jako to má ve zvyku) nazaříznul Mantela, ale odskákal to Milko. Jediné vysvětlení, které mně napadlo, je, že to byla odměna za moji odvahu hrát se svými řezníky 100% agresi při 90% rozhodčím. Bodík za remízu se mi moc hodí, absolutně jsem si ho sice nezasloužil, ale historie CZ/SK miniligy se na to ptát nebude. 8) Milko se pravděpodobně po pondělním probuzení odebral někam do hospody (případně otevřel domácí zásoby) a doted zapíjí žal. Jinak si nedovedu vysvětlil, že tady ještě nic nenapsal. :mrgreen:
Keby som nemusel ísť do roboty, asi by to tak dopadlo...a nechcel som tu písať v tom stave v akom som sa nachádzal. Keď som zbadal výsledok, hovorím si, že kua nejako sa mi zhoršil zrak....potom som však zistil, že to je skutočne remíza. Tak hovorím si, že mi rozhodca musel vylúčiť aspoň 3 hráčov....no prdlajs, to ešte Mantelík mal vylúčeného a to dokonca v 48 min.!!! Tak nakoniec, keď som toto všetko preglgol, tak som sa išiel pozrieť, či som zahodil 2 alebo 3 penalty...a výsledok? Ja som nekopal ani jednu!!! Čo dodať .....asi len to, že Mantelík ma už neskutočne ale neskutočne vytáča :!: A toho randoma si už konečne zober odo mňa :wink: Vždy bol tvoj... :wink:

A to ešte doplním - deň pred zápasom ešte Mantelík urobil trejd.... :?
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Milko wrote: Tue Mar 20, 2018 6:12 pm
mantel wrote: Tue Mar 20, 2018 4:25 pm
Milko wrote: Fri Mar 16, 2018 6:40 pm
Čo ma však vyslovene serie je prehra s Mantelom. Tak škaredý futbal ako produkoval v našom vzájomnom zápase som už dlho nevidel...a nakoniec ešte aj vyhral. No nič. V pondelok ho budem musieť vyprášiť, tak ako sa doma patrí :wink:
Milko se opravdu pořádně připravil, kožich mi výkonem 149 opravdu vyprášil, ale 3 body z toho kupodivu nebyly, i když já jsem dal jen 140. Random překvapivě (jako to má ve zvyku) nazaříznul Mantela, ale odskákal to Milko. Jediné vysvětlení, které mně napadlo, je, že to byla odměna za moji odvahu hrát se svými řezníky 100% agresi při 90% rozhodčím. Bodík za remízu se mi moc hodí, absolutně jsem si ho sice nezasloužil, ale historie CZ/SK miniligy se na to ptát nebude. 8) Milko se pravděpodobně po pondělním probuzení odebral někam do hospody (případně otevřel domácí zásoby) a doted zapíjí žal. Jinak si nedovedu vysvětlil, že tady ještě nic nenapsal. :mrgreen:
Keby som nemusel ísť do roboty, asi by to tak dopadlo...a nechcel som tu písať v tom stave v akom som sa nachádzal. Keď som zbadal výsledok, hovorím si, že kua nejako sa mi zhoršil zrak....potom som však zistil, že to je skutočne remíza. Tak hovorím si, že mi rozhodca musel vylúčiť aspoň 3 hráčov....no prdlajs, to ešte Mantelík mal vylúčeného a to dokonca v 48 min.!!! Tak nakoniec, keď som toto všetko preglgol, tak som sa išiel pozrieť, či som zahodil 2 alebo 3 penalty...a výsledok? Ja som nekopal ani jednu!!! Čo dodať .....asi len to, že Mantelík ma už neskutočne ale neskutočne vytáča :!: A toho randoma si už konečne zober odo mňa :wink: Vždy bol tvoj... :wink:

A to ešte doplním - deň pred zápasom ešte Mantelík urobil trejd.... :?
Já ho nechci, měl jsem ho tady nasáčkovaného celou minulou sezonu. Takže si dobře pamatuju, jak jsem se cítil. Mám nápad, pošleme ho Dajovi. :mrgreen:
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Dajo ho rozhodne nebude chcieť...aspoň nie túto sezónu. Totiž brácho ide vyhrať SP pohár :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Milko wrote: Tue Mar 20, 2018 8:22 pm Dajo ho rozhodne nebude chcieť...aspoň nie túto sezónu. Totiž brácho ide vyhrať SP pohár :wink:
Si si istý? :mrgreen:

Inak, nedalo mi to a napísal som správu tomu jebnutému Švédovi, nech sa správa trochu slušne (narážal som na tú úžasnú správu v Dajovej knihe návštev).
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Hippopotamus wrote: Wed Mar 28, 2018 6:43 am
Milko wrote: Tue Mar 20, 2018 8:22 pm Dajo ho rozhodne nebude chcieť...aspoň nie túto sezónu. Totiž brácho ide vyhrať SP pohár :wink:
Si si istý? :mrgreen:

Inak, nedalo mi to a napísal som správu tomu jebnutému Švédovi, nech sa správa trochu slušne (narážal som na tú úžasnú správu v Dajovej knihe návštev).
Ja naozaj netuším, čo to vyviedol :shock: Chlast, podcenenie súpera, zabudol nastaviť......ale najpravdepodobnejší scenár je ten, že keď sa dozvedel, že aj ja budem hrať SP pohár, tak sa na to vysral - a tak ja jeho rozhodnutiu absolútne rozumiem a bolo správne :mrgreen:

P.S. A dobre, že si mu napísal - slušné správanie musí byť namieste!!!
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Milko wrote: Wed Mar 28, 2018 7:54 am Ja naozaj netuším, čo to vyviedol :shock: Chlast, podcenenie súpera, zabudol nastaviť......ale najpravdepodobnejší scenár je ten, že keď sa dozvedel, že aj ja budem hrať SP pohár, tak sa na to vysral - a tak ja jeho rozhodnutiu absolútne rozumiem a bolo správne :mrgreen:
Podľa mňa nič nevyviedol, nechlastal, nepodcenil súpera, nezabudol nastaviť, ani sa ťa nezľakol (dokonca ani mňa :P ) - on len jednoducho zahral to, na čo reálne má :mrgreen: :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Divize A

Post by Dajo »

Hippopotamus wrote: Wed Mar 28, 2018 8:12 am
Milko wrote: Wed Mar 28, 2018 7:54 am Ja naozaj netuším, čo to vyviedol :shock: Chlast, podcenenie súpera, zabudol nastaviť......ale najpravdepodobnejší scenár je ten, že keď sa dozvedel, že aj ja budem hrať SP pohár, tak sa na to vysral - a tak ja jeho rozhodnutiu absolútne rozumiem a bolo správne :mrgreen:
Podľa mňa nič nevyviedol, nechlastal, nepodcenil súpera, nezabudol nastaviť, ani sa ťa nezľakol (dokonca ani mňa :P ) - on len jednoducho zahral to, na čo reálne má :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: srandičky,srandičky...ale je pravda,že na tom niečo bude. :? Súpera som vôbec neštudoval , videl som ,že hrá niekde v E-čku a myslel som si ,že to bude stačiť. Ale nestačilo. :shock: A som vonku. :cry: Hmm a čo teraz.
Dajo
FK Laugaricio
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Dajo wrote: Wed Mar 28, 2018 12:36 pm Hmm a čo teraz.
Teraz môžeš fandiť svojmu bratovi, nech ho vyhrá. A samozrejme sa ho snažiť v áčku predbehnúť ;-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Hippopotamus wrote: Wed Mar 28, 2018 12:50 pm
Dajo wrote: Wed Mar 28, 2018 12:36 pm Hmm a čo teraz.
Teraz môžeš fandiť svojmu bratovi, nech ho vyhrá. A samozrejme sa ho snažiť v áčku predbehnúť ;-)
Tá druhá veta mi hovorí, že zase pre zmenu si začal chlastať ty :P
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Dnešní ligový zápas se povedl, Dajo včera nakupoval a dneska ho to asi stálo 2 body. Místo remízy mohla být jeho výhra. Mně samozřejmě bodík velmi těší a budu asi muset přepočítat tabulku CZ/SK miniligy. Jsem si jistý, že takhle krásná, jako bude teď, ještě nikdy nebyla 8) Jaká to změna proti mizerné loňské sezoně, přitom manager zůstal stejně mizerný jako loni, hráči úplně stejní jen o rok starší, takže za vším je nutno hledat přízeň zmetka zvaného Random. :mrgreen:
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

Po třech čtvrtinách ligy uzavírám první polovinu tabulky, takže nyní spokojenost :)
Mezi 7. a 12. týmem je však pouze rozestup tří bodů...
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”