Divize A

Moderator: Czech Moderators

Gordon Condor
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Sat Jan 11, 2014 1:52 pm

Re: Divize A

Post by Gordon Condor »

Zdálo se, že tohle bude opravdu "dobrý ročník", a podle předpovědí bookmakerů jsme byli favorit č. 1 na sestup. Ale ejhle: už po prvním kole se kurzy mění a naše místo nám obsadilo me_dinamo, které hodilo na trh 19 hráčů!
Sokol Oldřichovice / .The Simpsons. / Gondor Condors
9-20: GGFEDEDCBBAB, 21-30: CBAAAABCDE, 31-40: FGHGFEDCBB, 41-50: BBCCDEFFFG, 51-60:GGGGGGGFED, 61-70:CBBCBAAAAA, 71-80:AAAAAABCDE, 81-90:DDCDCCDDDC, 91-100:CDDDDDDD
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Gordon Condor wrote:Zdálo se, že tohle bude opravdu "dobrý ročník", a podle předpovědí bookmakerů jsme byli favorit č. 1 na sestup. Ale ejhle: už po prvním kole se kurzy mění a naše místo nám obsadilo me_dinamo, které hodilo na trh 19 hráčů!
Můj oblíbený tým to balí ? Tak to půjdu zamáčknout slzu. :mrgreen:
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divize A

Post by oliwapol »

Gordon Condor wrote:Zdálo se, že tohle bude opravdu "dobrý ročník", a podle předpovědí bookmakerů jsme byli favorit č. 1 na sestup. Ale ejhle: už po prvním kole se kurzy mění a naše místo nám obsadilo me_dinamo, které hodilo na trh 19 hráčů!
Koukám na tvoje pruběžné 6.místo a moc se to neslučuje s tvojí předsezoní prognozou. :D
ACS Pardubice
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divize A

Post by oliwapol »

Začátek sezony zastihl náš tým v hodně špatném rozpoložení, kdyby manažer týmu nebyl renault tak to mohlo být po 2 týdnech někde jinde než je současné 10.místo a pouhých 8 bodu z 8 zápasu. Dalo by se říci že ted už to bude jenom lepší...
ACS Pardubice
Gordon Condor
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Sat Jan 11, 2014 1:52 pm

Re: Divize A

Post by Gordon Condor »

oliwapol wrote:
Gordon Condor wrote:Zdálo se, že tohle bude opravdu "dobrý ročník", a podle předpovědí bookmakerů jsme byli favorit č. 1 na sestup. Ale ejhle: už po prvním kole se kurzy mění a naše místo nám obsadilo me_dinamo, které hodilo na trh 19 hráčů!
Koukám na tvoje pruběžné 6.místo a moc se to neslučuje s tvojí předsezoní prognozou. :D
Image
Sokol Oldřichovice / .The Simpsons. / Gondor Condors
9-20: GGFEDEDCBBAB, 21-30: CBAAAABCDE, 31-40: FGHGFEDCBB, 41-50: BBCCDEFFFG, 51-60:GGGGGGGFED, 61-70:CBBCBAAAAA, 71-80:AAAAAABCDE, 81-90:DDCDCCDDDC, 91-100:CDDDDDDD
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

Nám ta 1 liga pekně prořídla od českých vlaječek.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Kuk :oops:
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

mantel wrote:Kuk :oops:
Pozerám, že teba ten random zase raz rezal jak prasa. Škoda, postup s pohárikom je vždy krajší, ale aj tak gratulujem a prajem ti, aby si zvrhol Poliaka z trónu ;-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Hippopotamus wrote:
mantel wrote:Kuk :oops:
Pozerám, že teba ten random zase raz rezal jak prasa. Škoda, postup s pohárikom je vždy krajší, ale aj tak gratulujem a prajem ti, aby si zvrhol Poliaka z trónu ;-)
Nechtěl jsem brečet na foru, ale jak mě řezal letos, tak snad ještě nikdy :-) Pohárek mi je ukradený, hlavně že hraju příští sezonu v Áčku. Ale s týmem, co jsem poskládal, bude rád, když se tam udržím, takže Poláka bude muset sundat někdo jiný :)
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divize A

Post by oliwapol »

mantel wrote:Kuk :oops:
Gratulace pan Mantel k dalšímu postupu do Ačka (palo a prim kolegu následují :) ) hned ta nejvyšší soutěž bude mít větší náboj :mrgreen:
ACS Pardubice
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Divize A

Post by Raduuza »

oliwapol wrote:
mantel wrote:Kuk :oops:
Gratulace pan Mantel k dalšímu postupu do Ačka (palo a prim kolegu následují :) ) hned ta nejvyšší soutěž bude mít větší náboj :mrgreen:
Jen já tam chybím :D :D
Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Celkem zajímavá sezóna v Áčku.
V první půlce sezóny se mne až extrémně drželo štěstí a ještě po 16.kole jsme drželi 3.příčku.
Následovalo 6 utkání v řadě,ze kterých jsme vytěžili celkem 1 bod a byli jsme rázem jedenáctí. :wink:
Byl z toho těžký záchranářský boj,skoro celou druhou půlsezónu jsem neměl k dispozici 2 nejlepší CM,kteří se mi oba svorně 3x za sebou dlouhodobě zranili v průběhu 3 týdnů aniž by mezitím stihli něco odehrát.Látal jsem to jak se dalo a jediný zbývající použitelný CM měl zákaz trénovat... :)
Záchrana se povedla a v posledním kole jsem ještě pošilhával po 7.místě,čímž bych vylepšil zatím nejlepší umístění týmu v historii,8.příčkou jsem ho aspoň vyrovnal,takže spokojenost.Sezóna byla zábavná a s mantelem jsme si to užívali. :wink: Jen škoda,že se mu nepodařila udržet ta bedna a je z toho brambora... :roll:
Víc jsem čekal od oliwy,ten ale udělal takový průvan v kádru,že nechápu,jak se s tím vůbec dokázal zachránit. :)
Další sezóna bude oživená o derby s Dajem,těšíme se!
Cílem bude ještě se tam drápkem udržet a počkat ještě i na Milka,bude to ale hodně těžké...
Last edited by palo on Mon Oct 09, 2017 9:06 pm, edited 1 time in total.
Image
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Ja som si už s Mantelíkom písal a fakt klobúk dolu pred vami páni :!: Obidvoch som pozorne sledoval a fakt ste ma potešili, že ste aj ďalšiu sezónu medzi elitou :wink: Dajo to určite spestrí (nie však kvalitou :P ), takže bude to zase o pár pikantných zápasov viac.
A možno potom príde veľkohubý Milko :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Tak pánové, píšeme, hodnotíme, protože lépe už se v Áčku snad ani nemůžeme potkat :-) U mně s prvním týdnem spokojenost, jen první zápas nedopadl dobře - doma o bod horší výkon s Walachama a prohra o 2 goly (neproměněná pentle tak nebolí, když by to stejně nestačilo na bod). Náladu jsem si spravil v úterý , kdy u červených křídel stačil výkon 139 na tři bodíky,ve čtvrtek se Remedy nebál rozhodčího 78% a hrál agresí naplno. Nic mu to nepomohlo a body zůstaly doma. Dnes v Pardubicích jsem jen využil nákupní horečky oliwky, která ho neopustila ani v nové sezoně a dojel si pro tři body.Jsem zvědavý, jestli se dokáže zachránit i letos mocným finišem až doplní teamspirit. Sečteno a podtrženo nemůžu být nespokojený s devíti body a doufám, že se bude dařit i nadále. Tak šup taky něco napsat, myslím, že tahle Áčková epizoda je moje poslední, protože další přestavbu už zvládnu těžko.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

mantel wrote:...myslím, že tahle Áčková epizoda je moje poslední...
Nedramatizuj, hej? :twisted:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”