Divize A

Moderator: Czech Moderators

kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Re: Divize A

Post by kofi »

Tebe RNG vyloženě žere. :mrgreen:
FC Alkoholicks
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize A

Post by Draha »

AC Draha Prague 1 - 0 Gondor Condors (147-146)

Záchranářský duel ozdobený pěknými výkony... Konečně se na nás usmálo štěstí a jednoprocentní lepší výkon stačil na výhru, tím pádem se stále reálně držíme na dohled záchraně, ale los nemáme vůbec dobrý :?
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

Tygrům sice už o nic nejde ,ale dneska na mě vyběhlo to nejlepší co mají a tak vezu po výkonech 144 : 144 spravedlivou ,leč pro nás asi smrtelnou remízu.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Gordon Condor
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Sat Jan 11, 2014 1:52 pm

Re: Divize A

Post by Gordon Condor »

Draha wrote:AC Draha Prague 1 - 0 Gondor Condors (147-146)

Záchranářský duel ozdobený pěknými výkony... Konečně se na nás usmálo štěstí a jednoprocentní lepší výkon stačil na výhru, tím pádem se stále reálně držíme na dohled záchraně, ale los nemáme vůbec dobrý :?
Chtěli jsme bodík, ale domácí byli přece jen o chlup lepší, takže výsledek je v pořádku. Závěr soutěže bude, zdá se, pěkně napínavý.
Sokol Oldřichovice / .The Simpsons. / Gondor Condors
9-20: GGFEDEDCBBAB, 21-30: CBAAAABCDE, 31-40: FGHGFEDCBB, 41-50: BBCCDEFFFG, 51-60:GGGGGGGFED, 61-70:CBBCBAAAAA, 71-80:AAAAAABCDE, 81-90:DDCDCCDDDC, 91-100:CDDDDDDD
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

dnes jsem si všiml jedné takové kuriozity.

v utkání FC Rovinka.. 1 - 3 .. FC Tokaj Mala Trna

v hostujícím týmu se výkonem (59) dost vymykal svým spoluhráčům záložník Jakov Brgles
Pravý záložník,který do zápasu naskočil na pozici levého a nic mu nakonec nezabránilo rozhodnout hattrickem celý zápas :lol:
V tomhle je SP nádherně usměvné . :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

pupajdi13 wrote:dnes jsem si všiml jedné takové kuriozity.

v utkání FC Rovinka.. 1 - 3 .. FC Tokaj Mala Trna

v hostujícím týmu se výkonem (59) dost vymykal svým spoluhráčům záložník Jakov Brgles
Pravý záložník,který do zápasu naskočil na pozici levého a nic mu nakonec nezabránilo rozhodnout hattrickem celý zápas :lol:
V tomhle je SP nádherně usměvné . :wink:
To som si ani nevšimol, ale v týchto veciach tá hra veľmi logiku nemá :)
Alebo to bol súperov majstrovský strategický ťah? Asi by som mal skúsiť brankára v útoku :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

pupajdi13 wrote:dnes jsem si všiml jedné takové kuriozity.

v utkání FC Rovinka.. 1 - 3 .. FC Tokaj Mala Trna

v hostujícím týmu se výkonem (59) dost vymykal svým spoluhráčům záložník Jakov Brgles
Pravý záložník,který do zápasu naskočil na pozici levého a nic mu nakonec nezabránilo rozhodnout hattrickem celý zápas :lol:
V tomhle je SP nádherně usměvné . :wink:
:lol: :lol:
ale teraz vážne, dva góly dal z penált, takže možno je medzi prvými v tabuľke exekútorov penált a ten tretí gól už môže byť náhoda...čo myslíte?
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

HugoBoss wrote:
pupajdi13 wrote:dnes jsem si všiml jedné takové kuriozity.

v utkání FC Rovinka.. 1 - 3 .. FC Tokaj Mala Trna

v hostujícím týmu se výkonem (59) dost vymykal svým spoluhráčům záložník Jakov Brgles
Pravý záložník,který do zápasu naskočil na pozici levého a nic mu nakonec nezabránilo rozhodnout hattrickem celý zápas :lol:
V tomhle je SP nádherně usměvné . :wink:
:lol: :lol:
ale teraz vážne, dva góly dal z penált, takže možno je medzi prvými v tabuľke exekútorov penált a ten tretí gól už môže byť náhoda...čo myslíte?
Kurňa, no mne sa to hneď nezdalo, že ako som mohol ten zápas prehrať - zase ma raz zarezal rozhodca :mrgreen:
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

Môj rozložený team samozrejme v závere ťahá peknú šnúru prehier a jej koniec je zatiaľ v nedohľadne.
Tá početná česko-slovenská (teda najmä česká) enkláva v Áčku sa však celkom dramaticky preriedi - aktuálne posledné tri priečky obhospodarujú okrem mňa ešte resi a Tigerinho. Navyše ďalšie čisto české trio bojuje o 10. miesto - a boj bude ešte zaujímavý. Rozdiel medzi 10. a 12. priečkou je síce 4 body, ale ešte sú na programe niektoré vzájomné zápasy - pupajdi, ktorý je na tom zatiaľ najhoršie však vo zvyšných zápasoch bude hostiť oboch svojich súperov v boji o záchranu. A naopak Draha, ktorý sa zatiaľ drží bodík nad zostupovou pozíciou, bude hrať ešte aj u oslicka.

Celkovo to teda vypadá tak, že áčko opustia 4 české a 1 slovenský team. A z béčka postúpia maximálne 2 české teamy.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

No Oslíček na mě na zítra vyměnil trenéra,takže se mi muj záchranný plán silně hroutí 8)
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divize A

Post by oliwapol »

pupajdi13 wrote:No Oslíček na mě na zítra vyměnil trenéra,takže se mi muj záchranný plán silně hroutí 8)
A já jsem si dnes říkal,proč na mě neposlal to nejlepší co měl k dispozici,klidně by mě i mohl porazit kdyby zabojoval :roll:
ACS Pardubice
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

Tak jsem padl s \oslíčkem 145:146 (3:4) a s první ligou se loučím :cry:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

pupajdi13 wrote:Tak jsem padl s \oslíčkem 145:146 (3:4) a s první ligou se loučím :cry:
sorry kámo za tu výměnu trenéra - je to tak blbě postavený, že minimálně jeden z nás půjde dolů. už to hraju vabank, pokud spadnu, tak to rozpustím. příští týden musím dát sedm bodů a zároveň porazit drahu - to moc reálný s těmi staříky taky není.

ještě jednou, omluva.
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

oliwapol wrote:
pupajdi13 wrote:No Oslíček na mě na zítra vyměnil trenéra,takže se mi muj záchranný plán silně hroutí 8)
A já jsem si dnes říkal,proč na mě neposlal to nejlepší co měl k dispozici,klidně by mě i mohl porazit kdyby zabojoval :roll:
mě to vyšlo, že bych tě nedal, ale když sem pak koukal na výsledné výkony, tak sem si trhal vlasy, protože sem se přepočítal.
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

oslicek wrote: ještě jednou, omluva.
Máš štěstí,že už nejsou SP srazy v Pavlovicích ,to by sis tam po sezoně ode mě vyslechl :lol: :lol: :lol: :lol:


Není vůbec za co se omlouvat :wink: , je to hra a tys ted správně zvolil žolíka.
Rozdáte si to s Michalem na přímo o záchranu.
Hodně štěstí do závěrečných bojů Vám oboum , ať se udrží ten štastnější. :wink:

btw : v tiskovce jsem rozepsal největší hvězdy,které mají ještě co nabídnout,tak kdyby měl někdo o někoho konkretně zájem,tak se ozvěte.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”