IV. SP Sraz české komunity (případně i slovenské,belgické)??

Moderator: Czech Moderators

IV. sraz chci uspořádat v termínu:

Poll ended at Tue Nov 27, 2012 7:25 pm

1 ) od 17. & 24. května 2013
7
25%
2 ) od 31.5. & 7. června 2013
4
14%
3 ) 14.-16. června 2013
2
7%
4 ) 21.-23. června 2013
5
18%
5 ) 28.-30. června 2013
10
36%
 
Total votes: 28

xixor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2074
Joined: Mon Oct 02, 2006 3:21 pm
Location: Havířov

IV. SP Sraz české komunity (případně i slovenské,belgické)??

Post by xixor »

Tento úvodní topic slouží pro aktualizaci informací o dalším SP srazu. Minulý ročník se slušně povedl a reporty z něj najdete na http://www.soccerproject.co.cz/ceske-sp ... clanky.htm.

Čtvrtý ročník ... 28.-30. června 2013.



XXXXX ve Velkých Pavlovicích na jižní Moravě. Ubytování zde: http://ubytovna.neprehledni.cz/ubyt.php)


OBECNÉ PODMÍNKY ÚČASTI NA SRAZU:
1) aktivita v CZ komunitě a to buď na fóru nebo v CZ soutěžích
2) alespoň půl roku na SP (proč? Nic proti nováčkům, ale zkrátka mladický zápal neznamená, že mám 100% zájem se věci účasnit. To sice neznamená ani toho půl roku, ale je to aspoň malá pojistka)
3) zaplacení zálohy do určitého termínu. Bez zaplacení zálohy bohužel nikoho nebereme - nemíníme objednat třeba 80 míst, nakonec se nás sejde 20 a zbytek to doplatí. Výběr zálohy cca 500,- Kč

PROGRAM AKCE:
Pátek: Už aby BYL :!: Pivo, místnost jen pro nás, hromada Sp pokecu, ukončení v +04:00 hod.
Sobota spánek, hospůdka, večer sklípek
Neděle po vyspání se z opice - odjezd


Pokyny pro platbu zálohy na sraz
Termín :
Cena : 250,- Kč za osobu a noc
Sál : zamluven na pátek, cena za něj je 1000 Kč, podělí se počtem účastníků - týká se i těch, co přijdedou na čumendu
Jídlo : dosud nezamluveno, ale bude objednáno to stejné, co loni.
Sklípek : zamluveno na sobotu, cena : 400,- osoba / MENU 2 - studená večeře / ot. doba : 18-24 hod. - vinařství Suský http://www.vinosusky.cz/
Záloha : 500,- Kča Hadisův účet, nebo poštou na adresu, nebo osobně, jako minule. Vybírá se do 31.04.2013. Záloha nevratná :!:
číslo účtu : 670100-2208914863/6210, do zprávy pro příjemce napište svůj nick na SP, po přijetí platby budete informováni zde, jako minule.
Adresa je : Jan Hadáček, B. Němcové 13, 680 01 Boskovice.
Doprava na místo : individuální - manažeři, domluvte se indivindi na svozu



SEZNAM zatím přihlášených manažerů:

1. Koster - 500 Kč (Brno)
2. Jančařík - 500 Kč (Praha)
3. Pupajdi - 500 Kč (Praha)
4. Krup72 - 500 Kč (Praha)
5. Mantel - 500 Kč (Ostrava)
6. Xixor - 500 Kč (Havířov)
7. Robatko10 - 500 Kč (Havířov)
8. Palo - 500 Kč (Zlín)
9. j.schroter - 500 Kč (Opava)
10. Dajo - 500 Kč (Trenčín)
11. Milko - 500 Kč (Bánovce nad Bebravou)
12. Matteo - 500 Kč (Český Těšín)
13. Mccgrady - 500 Kč (Nová Paka, okr. Jičín)
14. TomkyCZ - 500 Kč - (Litoměřice ? Plzeň?)
15. Jari Malanta - 500 Kč
16. Azor - 500 Kč (Ostrava)
17. Pésko - bez zaplacené zálohy - Plzeň
(+ dvě místa Hadis a Betis)

U majitele ubytovny je zamluveno celkem 24 lůžek (2.lůžka mají Hadis a Betis), zbývá už jen 9. lůžek :!:
Last edited by xixor on Sun Apr 28, 2013 4:11 pm, edited 115 times in total.
FCB Shucadlo, stále v propadlišti dějin,
Sraz české a slovenské SP kumunity http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 01&start=0
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: II. SP Sraz české komunity (případně i slovenské)

Post by Hadis »

Už je to tady, už je to tady.
Tak jak jsem říkal, sraz ve VP nebyl vůbec špatný. Ba přímo suprový. Nás pivaře mrzel sobotní večer, nebylo to ono, jako v pátek, ale o tom to není.
Take pokud by se dalo opět "slavit" na místním stadionku, nebudu proti.

Návrh 1 : při návštěvě Prahy jsme diskutovali se Simim o možnosti udělání srazu v místě někde kolem Humpolce ( SIMI doplní ), a to z toho důvodu, že je to trochu ve středu republiky, i když okolí Boskovic je všeobecně pokládáno za střed republiky, tak pro tento případ ustoupím. :lol: :lol:
Pro JM je to schůdné, stejně jako VP, pro čechy taktéž, jen pro Vás, Ostraváky je to trochu z ruky. Ale kdo chce přijet, ten přijede, že tomkyCZ ?

Návrh č. 2 : každý rok, někdy z kraje července pořádá Služby Boskovice turnaj v malé kopané, za účasti několika mužstev. Při troše chtění je možnost se ubytovat v Boskovicích, pátek strávit v hospodách nebo na hotelu s bečkou, v sobotu fotbal a chlast a v neděli rozjezd domů. Pro mě, jako Boskováka to nezní zrovna lákavě, ale možná pro ostatní ? ?

Má někdo jiný další nápad ?

hadis
AC Had Bozak

xixor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2074
Joined: Mon Oct 02, 2006 3:21 pm
Location: Havířov

Re: II. SP Sraz české komunity (případně i slovenské)

Post by xixor »

Hadis - dobré nápady a jsem za ně vděčný. I ta Simiho myšlenka je skvělá, ale ať si ji tady uvede sám, že jo... :wink: A já, ač z Karvinska, klidně přijedu kamkoli. Ale třeba do Aše, to by byl trochu problém :mrgreen: . Ale kolem středu republiky je to v pohodě.

Ještě bych chtěl podoknout takovou věc pro organizátory akce. Ono když je více jak 20 lidí, je velký problém jen tak vyrazit do hospody, protože sehnat stůl pro tolik lidí není věcí jednoduchou. A protože se lidi chtějí bavit o SP, logicky budou chtít být spolu. Takže tohle je taky třeba vzít v potaz.
Last edited by xixor on Sat Nov 21, 2009 12:13 pm, edited 1 time in total.
FCB Shucadlo, stále v propadlišti dějin,
Sraz české a slovenské SP kumunity http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 01&start=0
jancarik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2481
Joined: Mon Jun 09, 2008 9:07 pm
Location: praha-sterboholy

Re: II. SP Sraz české komunity (případně i slovenské)

Post by jancarik »

xixor wrote: Takže pánové - jaké máte návrhy :?:
napis te mi kde a kdy v kolik mam bejt a kolik a kam poslat :mrgreen:
vic jsem toho nevymyslel :wink: :mrgreen:
FC Jančařík Šterboholy

VSICHNI NA PRODEJ
xixor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2074
Joined: Mon Oct 02, 2006 3:21 pm
Location: Havířov

Re: II. SP Sraz české komunity (případně i slovenské)

Post by xixor »

Existuje samozřejmě možnost udělat celou akci ve Velkých Pavlovicích, jako to bylo minule. Akurát bychom změnili v sobotu sklep - přináším info od Palkaje, které mi poskytnul:

Ve Velkých Pavlovicách je ideální ubytování, levné pivo, ideální podmínky s možností zahrát si fotbálek. Mě se pouze nelíbylo, že ta sklepová akce byla odbytá a p. Procházka si přišel na pěkné peníze za málo muziky. Zkrátka zachoval se jako ke "pražákům". Proto by bylo ideální udělat sraz na stejném místě se stejným programem, pouze bych změnil vinaře. Mám možnost domluvit sklépek u pana Suského taktéž ve Velkých Pavlovicách. Znám jej krátce a nebyl jsem u něj, ale má vinikající víno, je to komisař přes víno. Je to velice schopný člověk, myslím že by jsme nelitovali. Cena bude zřejmě 350 až 400 za osobu, ochutnávka nejméně 15 druhů vína (ne jako u Procházky nějakých pět a vůbec žádné červené), každý kolik vypije (ne jako u Procházky se pilo pouze jedno víno z jednoho demižonu, navíc dle mě velmi špatné), s občerstvením (večeří), podrobným výkladem a obsluhou, a to vše s posezením ve velkém sklepě z roku 1809. Sám mám takové prostředí radši než nově budované sklepy bez minulosti. Tak ten sklep bych si vzal na starosti já, pokud budeš souhlasit. Je ale třeba zamluvit termín v dostatečném předstihu. Myslím, že po novém roce už by se měl udělat průzkum na to kolik nás bude a vybrat peníze. Zatím čau.
FCB Shucadlo, stále v propadlišti dějin,
Sraz české a slovenské SP kumunity http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 01&start=0
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: II. SP Sraz české komunity (případně i slovenské)

Post by Hadis »

Ano, musím souhlasit s Palkajem, že sobotní akce byla špatná. Pivaři se shodli, že v hospodě, nebo na ubytovně na balkonu, by nám bylo lépe.
Škoda, že ve vinném sklepě netočí pivo :lol: :lol:

Osobně nemám nic proti VP a bude to první místo, kam bych jel, na sraz. Až poté bych uvažoval o jiném.

Takže kolik a komu mám poslat peníze a kdy mám naložit Betise a vyrazit ?

Uvažoval bych o podobném, ne-li stejném termínu jako minule.
AC Had Bozak

xixor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2074
Joined: Mon Oct 02, 2006 3:21 pm
Location: Havířov

Re: II. SP Sraz české komunity (případně i slovenské)

Post by xixor »

Hadisi - posílání peněz je ještě předčasné, nejdříve je potřeba se domluvit na místě, pak na termínu :mrgreen: Ale velmi milý přístup od tebe.

Až budou něké návrhy,kde by se to dalo udělat, pak bychom mohli udělat hlasování.
FCB Shucadlo, stále v propadlišti dějin,
Sraz české a slovenské SP kumunity http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 01&start=0
jancarik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2481
Joined: Mon Jun 09, 2008 9:07 pm
Location: praha-sterboholy

Re: II. SP Sraz české komunity (případně i slovenské)

Post by jancarik »

Hadis wrote:
Škoda, že ve vinném sklepě netočí pivo :lol: :lol:
hadisi pivo se cepuje netoci :wink: :mrgreen: snad jen v boskovicich jo ale to uz tady bylo...
osobne myslim ze pavlovice jsou idealni uz jen pro tolik lidi neco sehnat
FC Jančařík Šterboholy

VSICHNI NA PRODEJ
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: II. SP Sraz české komunity (případně i slovenské)

Post by Hadis »

jancarik wrote: hadisi pivo se cepuje netoci :wink: :mrgreen: snad jen v boskovicich jo ale to uz tady bylo...
osobne myslim ze pavlovice jsou idealni uz jen pro tolik lidi neco sehnat
Ty vole Jančaříku, to je slovíčkaření. U Vás v Praze máte trochu jinej slovník, než u nás na Moravě. u nás se točí i čepuje, je to plně jedno :wink:
Ale o tom ten topik není 8)
AC Had Bozak

puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: II. SP Sraz české komunity (případně i slovenské)

Post by puzzle »

jancarik wrote: hadisi pivo se cepuje netoci :wink: :mrgreen: snad jen v boskovicich jo ale to uz tady bylo...
osobne myslim ze pavlovice jsou idealni uz jen pro tolik lidi neco sehnat
U nás na Moravě se používá více točit něž čepovat. 8)
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: II. SP Sraz české komunity (případně i slovenské)

Post by Hadis »

puzzle wrote:
jancarik wrote: ....
U nás na Moravě se používá více točit něž čepovat. 8)
Víš on je z Prahy a myslí si, že pražáci o pivu ví všechno a nejlíp :lol: :lol: A přitom má radši vodku :wink:
AC Had Bozak

betis
Assistant Manager
Posts: 71
Joined: Wed Mar 08, 2006 8:13 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: II. SP Sraz české komunity (případně i slovenské)

Post by betis »

Ahoj všichni,

já bych to udělal znova ve VP,protože všechno klaplo tak jak mělo,souhlasím i s tím,že návštěva sklepa byla nic moc a to hlavně z důvodů odfláknutí pana Procházky,nedávno jsem byl ve sklepě v Rakvicích a to se nedá absolutně srovnat.Mimochodem polovinu toho vína,co jsem si dovezl od pana Procházky,jsem nalil do záchodu. :x

Pokud by se přece jen volilo jiné místo,mám jeden tip,ale v podstatě by to bylo podobně jako ve VP.
http://www.formankahustopece.cz/

Nedávno jsem tam měl jiný sraz a taky to nebylo špatné.(tataráky,škvarky s bramboráka atd.) :lol:
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: II. SP Sraz české komunity (případně i slovenské)

Post by Hadis »

betis wrote:Ahoj všichni,

já bych to udělal znova ve VP,protože všechno klaplo tak jak mělo,souhlasím i s tím,že návštěva sklepa byla nic moc a to hlavně z důvodů odfláknutí pana Procházky,nedávno jsem byl ve sklepě v Rakvicích a to se nedá absolutně srovnat.Mimochodem polovinu toho vína,co jsem si dovezl od pana Procházky,jsem nalil do záchodu. :x

Pokud by se přece jen volilo jiné místo,mám jeden tip,ale v podstatě by to bylo podobně jako ve VP.
http://www.formankahustopece.cz/

Nedávno jsem tam měl jiný sraz a taky to nebylo špatné.(tataráky,škvarky s bramboráka atd.) :lol:

To je to místo, o kterým jsi mě vykládal onehdá na městě, při tom čekání na hambáč ? :lol:
AC Had Bozak

betis
Assistant Manager
Posts: 71
Joined: Wed Mar 08, 2006 8:13 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: II. SP Sraz české komunity (případně i slovenské)

Post by betis »

Hadis wrote:
betis wrote:Ahoj všichni,

já bych to udělal znova ve VP,protože všechno klaplo tak jak mělo,souhlasím i s tím,že návštěva sklepa byla nic moc a to hlavně z důvodů odfláknutí pana Procházky,nedávno jsem byl ve sklepě v Rakvicích a to se nedá absolutně srovnat.Mimochodem polovinu toho vína,co jsem si dovezl od pana Procházky,jsem nalil do záchodu. :x

Pokud by se přece jen volilo jiné místo,mám jeden tip,ale v podstatě by to bylo podobně jako ve VP.
http://www.formankahustopece.cz/

Nedávno jsem tam měl jiný sraz a taky to nebylo špatné.(tataráky,škvarky s bramboráka atd.) :lol:

To je to místo, o kterým jsi mě vykládal onehdá na městě, při tom čekání na hambáč ? :lol:
jo,ono je stejně všude krásně,když je tam chlast :P
xixor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2074
Joined: Mon Oct 02, 2006 3:21 pm
Location: Havířov

Re: II. SP Sraz české komunity (případně i slovenské)

Post by xixor »

Jsem zvědav, jestli s něčím příjde i Andrew. Má "místní" znalost a tomu se nic nevyrovná.... :wink:
FCB Shucadlo, stále v propadlišti dějin,
Sraz české a slovenské SP kumunity http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 01&start=0
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”