Divize B

Moderator: Czech Moderators

sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize B

Post by sexy kote »

Tigerinho wrote:Tigrum se stala mala fotbalova tragedie. Po polovine sezony 5. misto (4 body ztrata na 3. misto, 13 bodu naskok na sestup) Po celosezonnim masakralnim rezanim tymu zranenimi, tym tigru skoncil v celkovem souctu o skore na 11. miste a porouci se o soutez nize.
Manazer tigru je zdrceny, protoze tohle byla absolutne nejhorsi sezona za 9lete pusobeni tady na SP a napadaji ho vselijake myslenky... (v lepsim pripade o rozprodani kadru a v tom horsim o celkovem ukonceni pusobeni tady)
Né skóre, ale menší počet výher, rozhodl o umístění.
Tigerinho
Team Manager
Posts: 245
Joined: Mon Jan 07, 2013 9:00 pm

Re: Divize B

Post by Tigerinho »

sexy kote wrote:
Tigerinho wrote:Tigrum se stala mala fotbalova tragedie. Po polovine sezony 5. misto (4 body ztrata na 3. misto, 13 bodu naskok na sestup) Po celosezonnim masakralnim rezanim tymu zranenimi, tym tigru skoncil v celkovem souctu o skore na 11. miste a porouci se o soutez nize.
Manazer tigru je zdrceny, protoze tohle byla absolutne nejhorsi sezona za 9lete pusobeni tady na SP a napadaji ho vselijake myslenky... (v lepsim pripade o rozprodani kadru a v tom horsim o celkovem ukonceni pusobeni tady)
Né skóre, ale menší počet výher, rozhodl o umístění.
Ano, mas pravdu, abych rekl pravdu, tak jsem se na tabulku dneska vubec nedival, stacilo mi, ze jsem to videl v prehledu...
Tigerinho - SPC Czech Tigers
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize B

Post by gregoric »

Ako sa hovorí, do tretice všetko najlepšie.. Takže moja tretia sezóna v B.2 priniesla krásne 13. miesto a zostup o nejaké tie ligy nižšie - budem sa snažiť skonsolidovať team tak, aby to nebolo nižšie ako D.
Čaká ma celkom zaujímavá sezóna, kostra mojej novej základnej jedenástky sa zatiaľ len začína nejasne črtať - a to čakám, ako sa vytrénuje tých pár hráčov, do ktorých vkladám nádeje (alebo na druhej strane, koľko mi do kasičky prinesie predaj tých ostatných).
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divize B

Post by oliwapol »

Po 8 kolech máme na učtě 7 výher a 1 remízu což není špatné :) Od začátku sezony držíme první místo a snad to tak i zustane po 30 kole. V pondělí nás čeká zápas o pruběžné 1.místo v tabulce,tak je duležité se řádně připravit přes víkend :mrgreen:
ACS Pardubice
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divize B

Post by oliwapol »

V polovine sezony máme náskok 11 bodu na druhý tým Wellweak,kež by to i tak zustalo po 30.kole :)
ACS Pardubice
koster
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1384
Joined: Tue Nov 17, 2009 1:32 pm

Re: Divize B

Post by koster »

Je to tam!!!!!! Vzhůru do Áčka!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Po prvních 5.kolech jsem měl 5bodů a říkal si dáme pohár a v klidu dohrajem sezónu.
Po polovině soutěže už jsem byl druhý s 1bodovým náskokem, tak sem to ještě zkusil a vypadl z poháru, úplně vypustil turnaje a soustředil se jen na ligu.
No a vyplatilo se. 4 kola před koncem mám 14bodů náskok na třetí místo a jistý postup. Nádhera. V téhle hře už mám splněno a můžu skončit :mrgreen:
Wellweak
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize B

Post by tomkycz »

Gratuluji Koster a doufám, že si s tebou kopnu v lize :-)
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7871
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize B

Post by palo »

koster wrote:Je to tam!!!!!! Vzhůru do Áčka!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Po prvních 5.kolech jsem měl 5bodů a říkal si dáme pohár a v klidu dohrajem sezónu.
Po polovině soutěže už jsem byl druhý s 1bodovým náskokem, tak sem to ještě zkusil a vypadl z poháru, úplně vypustil turnaje a soustředil se jen na ligu.
No a vyplatilo se. 4 kola před koncem mám 14bodů náskok na třetí místo a jistý postup. Nádhera. V téhle hře už mám splněno a můžu skončit :mrgreen:
Tak to si možná někdy zahraju Áčko i příští sezónu... :mrgreen:
GRATULUJU !!!
Image
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divize B

Post by oliwapol »

Řekl bych velice povedená sezona :) titul v B s náskokem 17 bodů to není vubec k špatný :mrgreen:
ACS Pardubice
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize B

Post by Milko »

oliwapol wrote:Řekl bych velice povedená sezona :) titul v B s náskokem 17 bodů to není vubec k špatný :mrgreen:

Gratulka oliwapol! Super práca aj kostera a resiho. Gratulka chlapci k postupu do Á-čka :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize B

Post by tom17 »

Milko wrote:
oliwapol wrote:Řekl bych velice povedená sezona :) titul v B s náskokem 17 bodů to není vubec k špatný :mrgreen:

Gratulka oliwapol! Super práca aj kostera a resiho. Gratulka chlapci k postupu do Á-čka :wink:
Milko, díky.
Rovněž gratuluji oliwovi a kosterovi k postupu :!:
Rád vás tam na jednu sezónu ještě doprovodím :)
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize B

Post by pupajdi13 »

V pulce sezony vladne spokojennost.

3.místo za bilanci 9-5-1 (32b) a pouze 2body ztráta na prvního nám dává šanci bojovat o postup , potažmo i o titul z B divize,který jsem nikdy nezískal.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
rohalt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3144
Joined: Fri Oct 31, 2008 9:36 pm

Re: Divize B

Post by rohalt »

hodně štěstí
rogiboys
35 Seasons A-player : S42, S50-S60, S71-S79, S82, S88, S93, S95-S96, S98, S103-S109, S114
Max points in A : 64 - 4th position in season 106
SPCL-winner
6 * BENE-liga winner
6 * Half Final Cup : S50, S52, S72, S101, S102, S106
2nd in Cup : S113
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize B

Post by pupajdi13 »

Thx :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize B

Post by pupajdi13 »

po dnešní zápase oficialně vzdávám snahu bojovat o postup do A .

ta přímá rudá byla asi zaplacená :lol:

zkusím to ještě příští sezonu a když to nevyjde,tak se do nejvyšší ligy holt tenhle výběr nepodívá.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”