Divize B

Moderator: Czech Moderators

palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize B

Post by palo »

pupajdi13 wrote:po dnešní zápase oficialně vzdávám snahu bojovat o postup do A .

ta přímá rudá byla asi zaplacená :lol:

zkusím to ještě příští sezonu a když to nevyjde,tak se do nejvyšší ligy holt tenhle výběr nepodívá.
Ještě to nebal - Tokaj bude ještě hrát s rogiboys i s Tebou - takže těch 6 bodů teoreticky dohnat můžeš.
V posledním kole se mnou naženeš skóre a máš ho... :wink:
Image
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize B

Post by pupajdi13 »

no ono u mě jde spíš o to , že jsem nikdy nezískal pohárek B a chtěl bych ho zkusit,což je ted uplně pase.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize B

Post by tom17 »

pupajdi13 wrote:no ono u mě jde spíš o to , že jsem nikdy nezískal pohárek B a chtěl bych ho zkusit,což je ted uplně pase.
Tož lepší by bylo pokusit se příští sezónu o pohárek z A, ne? :wink:
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize B

Post by pupajdi13 »

Tak zpečetíno....včera remíza s druhou Tokaj Malou Trnou a dnes prohra v polsku ,kam jel vykartovaný kádr....přístí sezonu poslední pokus o pohárek B .

Na trhu psychika jako prase, furt mi někdo krade hráče ,,,,nedokážu koupit ani jednu posilu,.

Jediné plus tehle sezony je postup ze skupiny v Lize mistrů a nasledné vyřazení A divizního Remedy ve čtvrtfinále.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Tigerinho
Team Manager
Posts: 245
Joined: Mon Jan 07, 2013 9:00 pm

Re: Divize B

Post by Tigerinho »

Tigri skoncili na 4. miste, nebyt par zbytecnych ztrat, mohlo to byt jeste veselejsi :)
Tigerinho - SPC Czech Tigers
Tigerinho
Team Manager
Posts: 245
Joined: Mon Jan 07, 2013 9:00 pm

Re: Divize B

Post by Tigerinho »

První den nové sezony a hned jsem nas*aný, po výkonu 143:137 pouze remíza 2:2 :evil:
Tigerinho - SPC Czech Tigers
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize B

Post by Draha »

Tak už jsme se vyškrábali z pralesa opět do zajímavější ligy.. první dva zápasy byly na rozehrání proti nejslabším týmům, což se aspoň hodilo na doplnění nálady v týmu.. od zítřka však začnou první těžké boje, hlavní konkurent Chelsea Champion nicméně už ztratil :twisted:
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize B

Post by Draha »

První týden se povedl bez zbytečné ztráty bodů. Soupeři byli spíše slabší, další týden už ukáže zda můžeme myslet postup z prvního místa vážně. Čeká nás ve čtvrtek doma Chelsea Champion :twisted:
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize B

Post by pupajdi13 »

AC Draha Prague... 1 - 0... Chelsea champion

dobře ty :!: ( 149 : 146 ) kam se hrabou Ačkaři s jejich zápasy :lol:

Já se dneska taky pochlapil a vypálil hřiště u největšího favorita naší divize a sebral mu první body.

tvaltnietmee... 1 - 2... FC Letenská šlechta
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divize B

Post by oliwapol »

pupajdi13 wrote:AC Draha Prague... 1 - 0... Chelsea champion

dobře ty :!: ( 149 : 146 ) kam se hrabou Ačkaři s jejich zápasy :lol:

Já se dneska taky pochlapil a vypálil hřiště u největšího favorita naší divize a sebral mu první body.

tvaltnietmee... 1 - 2... FC Letenská šlechta
pravda velice povedené :)
ACS Pardubice
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize B

Post by Draha »

Poraženej bulhar je sice super, jenže místo 12 bodů máme jen osm, za dvě randomový remízy (+3, +5), přesně tyhle zápasy se musí zvládat jestli chceme první místo :evil: :x na konci příštího týdne mizim na tři týdny do ameriky, a to se nastavování poněkud ztíží :?
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize B

Post by pupajdi13 »

Tak dneska jsem očekával nějakou zradu a přišla :lol:

Panda Tessy celkem nesmyslně uplně vypustila zápasy vpondelí (2:3 doma i bez individual pokynu 122 vykon) i uterý v polsku (2:5 bez individual pokynu 99 výkon) ,pak i pohár a nachystala se na mě......tušil jsem to už od středy a řešil,jestli vyměnit trenéra ,nakonec jsem si řekl,že by to měli pánové zvládnout i tak ,ale random nakonec ještě pomohl.

Panda Tessy ...0 - 0... FC Letenská šlechta ( 140 : 143 )

Každopádně vypouštět "XY" zápasu jen proto aby se pak pokusil někomu něco zkazit mi přijde ubohé , jedině,že by ten tým byl napojen na tu partičku podvodníků,pak by mi to dávalo logiku , že jim ležím v žaludku. :!:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
maybach
Team Manager
Posts: 177
Joined: Mon Jun 18, 2007 5:36 pm
Contact:

Re: Divize B

Post by maybach »

pupajdi13 wrote:Tak dneska jsem očekával nějakou zradu a přišla :lol:

Panda Tessy celkem nesmyslně uplně vypustila zápasy vpondelí (2:3 doma i bez individual pokynu 122 vykon) i uterý v polsku (2:5 bez individual pokynu 99 výkon) ,pak i pohár a nachystala se na mě......tušil jsem to už od středy a řešil,jestli vyměnit trenéra ,nakonec jsem si řekl,že by to měli pánové zvládnout i tak ,ale random nakonec ještě pomohl.

Panda Tessy ...0 - 0... FC Letenská šlechta ( 140 : 143 )

Každopádně vypouštět "XY" zápasu jen proto aby se pak pokusil někomu něco zkazit mi přijde ubohé , jedině,že by ten tým byl napojen na tu partičku podvodníků,pak by mi to dávalo logiku , že jim ležím v žaludku. :!:
Tak v nasi divizi GeorgeTT delal neco podobneho. 5-10 zapasu nic a pak proti jednomu s favoritu to nastavi a se svym tymem to v takovem pripade skoro vzdy vyhraval. Ale nesoustredil se na nekoho, na me v jedne sezone casto jeden zapas nastavil a druhy ne a i s jinyma favoritama to vypadalo podobne, takze ja to nebral nejak negativne, spis jako spestreni teto hry, kdy nikdy nevime, kdy a proti komu George to nastavi a jak to v cele tabulky namicha :D
s.46 H923 --- 1.
s.47 G308 --- 1.
s.48 F103 --- 8.
s.49 F103 --- 3.
s.50 F103 --- 2. :(
s.51 E35 --- 3.

FC Halps
Pause
Today - Maybach Team
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize B

Post by Draha »

pupajdi13 wrote:Tak dneska jsem očekával nějakou zradu a přišla :lol:

Panda Tessy celkem nesmyslně uplně vypustila zápasy vpondelí (2:3 doma i bez individual pokynu 122 vykon) i uterý v polsku (2:5 bez individual pokynu 99 výkon) ,pak i pohár a nachystala se na mě......tušil jsem to už od středy a řešil,jestli vyměnit trenéra ,nakonec jsem si řekl,že by to měli pánové zvládnout i tak ,ale random nakonec ještě pomohl.

Panda Tessy ...0 - 0... FC Letenská šlechta ( 140 : 143 )

Každopádně vypouštět "XY" zápasu jen proto aby se pak pokusil někomu něco zkazit mi přijde ubohé , jedině,že by ten tým byl napojen na tu partičku podvodníků,pak by mi to dávalo logiku , že jim ležím v žaludku. :!:
Tak panda urcite neni na nikoho napojena, jen jsme spolu bohuzel posledni dobou resili trochu zavaznejsi veci nez je SP, takze asi nemela moc chut na nastavovani... nic vic zatim opravdu nehledej...
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize B

Post by pupajdi13 »

Draha wrote:Tak panda urcite neni na nikoho napojena, jen jsme spolu bohuzel posledni dobou resili trochu zavaznejsi veci nez je SP, takze asi nemela moc chut na nastavovani... nic vic zatim opravdu nehledej...
aha,tak snad zítra nastaví stejně jako na mě .....a všechno dobře vyřešte :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”