Divize B

Moderator: Czech Moderators

Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize B

Post by Draha »

V půlce sezóny stále držíme jednobodový náskok na druhou Chelsea. Ve všech patnácti zápasech jsme byli lepší, přesto jsme dvakrát body za remízy ztratily. O všem zřejmě rozhodne zápas na hřišti Chelsea ve 22. kole, kde zkusíme urvat potřebný bod.
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize B

Post by Draha »

Tak zítra je tu zápas o prvenstvím v B divizi. Devět kol před koncem stále držíme chudý jednobodový náskok nad velice silným Chelsea champion. Na zítřek jsme se důkladně připravovali a sestava až na nečekané vypadnutí levého záložníka je dobře připravená. Zvolíme tuhý beton s cílem ukopat bezbrankovou remízu. :twisted:
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize B

Post by pupajdi13 »

Draha wrote:Tak zítra je tu zápas o prvenstvím v B divizi. Devět kol před koncem stále držíme chudý jednobodový náskok nad velice silným Chelsea champion. Na zítřek jsme se důkladně připravovali a sestava až na nečekané vypadnutí levého záložníka je dobře připravená. Zvolíme tuhý beton s cílem ukopat bezbrankovou remízu. :twisted:
držím palce.....hezky to vyšlo i My kopeme s prvním zápas pravdy ráno.
Ta stopka na 5 zápasů je hodně krutá.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize B

Post by Draha »

pupajdi13 wrote:
Draha wrote:Tak zítra je tu zápas o prvenstvím v B divizi. Devět kol před koncem stále držíme chudý jednobodový náskok nad velice silným Chelsea champion. Na zítřek jsme se důkladně připravovali a sestava až na nečekané vypadnutí levého záložníka je dobře připravená. Zvolíme tuhý beton s cílem ukopat bezbrankovou remízu. :twisted:
držím palce.....hezky to vyšlo i My kopeme s prvním zápas pravdy ráno.
Ta stopka na 5 zápasů je hodně krutá.
Tak i ja drzim palce, využij domaciho prostredi ke trem bodum!
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize B

Post by pupajdi13 »

Tak na Letné zápas vyšel

FC Letenská šlechta... 1 - 0 ... tvaltnietmee (144:136)

Marcello '=Janek=1=' Jankulovski


Draha bohužel už tolik štěstí neměl :roll: , je to až neuvěřitelný zahrát venku výkon 149 a neodvest si ani bod :?

Bulhaři doma vymáčkli 153
Utechou Vám oboum muže být fakt,že už oba pohárek "B" máte,já na něj čekám už 9,5 roku :D
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize B

Post by Draha »

Gratulace, Pupi, teď už bys to neměl ztratit!

Chelsea champion 1 - 0 AC Draha Prague (153-149)

My už tolik štěstí neměli, dali jsme do zápasu maximum, ale soupeři tentokrát velká kvalita stačila k jednobrankovému vítězství. O titulu se nerozhodlo v tomto zápase, ale mnohem dříve, kdy jsme dvakrát zbytečně ztratili body po lepších výkonech (+5,+3), dnes tedy poprvé horší výkon a zasloužená prohra. Zbývající zápasy zkusíme vyhrát a budeme věřit v nemožné, že by Chelsea ještě někde mohla ztratit. Prioritou bude poslední 30. kolo, kde nám přeje rozhodčí a hrajeme doma, takže se připravíme a zkusíme z týmu vymáčknout maximální výkon a konečně přes 150.
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize B

Post by Draha »

Sen o druhém pohárku z B divize se pomalu, ale jistě rozplývá... dneska zhasla jedna ze dvou posledních šancí, že by Chelsea mohla ztratit potřebné dva body. Ačkoliv se Lokomotiva Hrany snažila a zahrála pěkných 142, soupeř zahrál 147 a bere jednobrankovou výhru. Poslední šance bude v pondělí, kde budem držet pěsti Czech Tigers... :? :cry:
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize B

Post by gregoric »

Draha wrote:Poslední šance bude v pondělí, kde budem držet pěsti Czech Tigers... :? :cry:
Hm, no veľká škoda - Chelsea to dnes vonku zvládla. Ešte stále by ale mohol zaúradovať Mr. Random - ja som v tejto sezóne stratil body aj v zápasoch, kde som bol jasne lepší (raz to bolo aj bez zahodenej penalty - proste remíza pri výkone +5).
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize B

Post by Hippopotamus »

gregoric wrote:ja som v tejto sezóne stratil body aj v zápasoch, kde som bol jasne lepší (raz to bolo aj bez zahodenej penalty - proste remíza pri výkone +5).
+5 je pre Mr. Randoma úplne vyrovnaný zápas - keď remízuješ po výkone +15 (bez zahodenej penalty), potom sa ešte len budeš diviť :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize B

Post by gregoric »

Hippopotamus wrote:+5 je pre Mr. Randoma úplne vyrovnaný zápas - keď remízuješ po výkone +15 (bez zahodenej penalty), potom sa ešte len budeš diviť :mrgreen:
Uz som pustil perie aj pri vyssich rozdieloch, toto je ale take stale cerstve - a to su prave tie 2 body co mi chybaju k prvemu miestu :/
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize B

Post by Draha »

Po dnešní kanonádě Chelsea je tedy o prvním místě už definitivně rozhodnuto, a co můžu být rád, tak nakonec ani ta remíza by mi nejspíše nepomohla. Do čtvrtečního posledního zápasu vletíme s tím nejlepším (snad se ještě během dneška nikdo nezraní) a doufáme, že konečně zboříme hranici 150 :twisted:
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize B

Post by gregoric »

Draha wrote:Po dnešní kanonádě Chelsea je tedy o prvním místě už definitivně rozhodnuto, a co můžu být rád, tak nakonec ani ta remíza by mi nejspíše nepomohla. Do čtvrtečního posledního zápasu vletíme s tím nejlepším (snad se ještě během dneška nikdo nezraní) a doufáme, že konečně zboříme hranici 150 :twisted:
No tak si to teda budeš musieť vynahradiť pohárikom v budúcej sezóne ;)
Tá Hala nuda by už mohla skončiť, nie?
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize B

Post by Draha »

gregoric wrote:
Draha wrote:Po dnešní kanonádě Chelsea je tedy o prvním místě už definitivně rozhodnuto, a co můžu být rád, tak nakonec ani ta remíza by mi nejspíše nepomohla. Do čtvrtečního posledního zápasu vletíme s tím nejlepším (snad se ještě během dneška nikdo nezraní) a doufáme, že konečně zboříme hranici 150 :twisted:
No tak si to teda budeš musieť vynahradiť pohárikom v budúcej sezóne ;)
Tá Hala nuda by už mohla skončiť, nie?
No tak v příští sezóně to teda na pohárek nevidim :) áčko je úplně jinde a z poháru asi rychle poletíme, spíš zkusim napravit ty dva propadáky, které jsme v áčku zaznamenali a konečně třeba zabojovat o první půlku tabulky...
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize B

Post by pupajdi13 »

Finish v B3

Tak nakonec je to vypjaté až do uplně posledního zápasu.

V pondělí jsem zvládl mega těžký zápas na půdě 12tého Dodos Kings který se rozhodl 3 kola před koncem,že se chce zkusit zachránit a připravil si na mě to nejlepší co má , nakonec po výkonech 142:144 jsem odvezl výhru 0:1

Dnes se podařilo smést doma pomalu rozprodávající 4tý tým tabulky Fc Zdana 2014 3:1 (142:124)
a tajně jsem věřil,že by se už dnes mohlo rozhodnout,protože tvaltnietmee jelo do Panda Tessy a výpočty jasne hrály do karet domácímu týmu .....leč nestalo se, domácí tým zápas uplně vypustili (1:5) a tak nakonec o titulu rozhodne až poslední kolo,.

Pokud na hřišti Sneci Plotiste prohraju ,tak přijdu o titul v posledním kole,což by byl hodně velký hardcore ,jakýkoli jiný výsledek mi naopak pohár hodí do klína,...

V odvetné časti mám bilanci 14-0-0 , neztratil jsem ani bod,přesto je to nervová klepačka až do posledního kola. Tak ted jen navlíknout ten poslední 15tý korálek.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize B

Post by Draha »

pupajdi13 wrote:Finish v B3

Tak nakonec je to vypjaté až do uplně posledního zápasu.

V pondělí jsem zvládl mega těžký zápas na půdě 12tého Dodos Kings který se rozhodl 3 kola před koncem,že se chce zkusit zachránit a připravil si na mě to nejlepší co má , nakonec po výkonech 142:144 jsem odvezl výhru 0:1

Dnes se podařilo smést doma pomalu rozprodávající 4tý tým tabulky Fc Zdana 2014 3:1 (142:124)
a tajně jsem věřil,že by se už dnes mohlo rozhodnout,protože tvaltnietmee jelo do Panda Tessy a výpočty jasne hrály do karet domácímu týmu .....leč nestalo se, domácí tým zápas uplně vypustili (1:5) a tak nakonec o titulu rozhodne až poslední kolo,.

Pokud na hřišti Sneci Plotiste prohraju ,tak přijdu o titul v posledním kole,což by byl hodně velký hardcore ,jakýkoli jiný výsledek mi naopak pohár hodí do klína,...

V odvetné časti mám bilanci 14-0-0 , neztratil jsem ani bod,přesto je to nervová klepačka až do posledního kola. Tak ted jen navlíknout ten poslední 15tý korálek.
Panda na to hází pandí bobek no bohužel... ale myslím, že se bát nemusíš s takovým týmem (navíc nemáš nikoho vyloučenýho) bych se ani Randoma nebál, že bys mohl prohrát...
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”